Підвищте свій результат за допомогою цих 10 практичних тестів GMAT

Categories:

Хочете зробити крок вперед у своїй вищій освіті? Щороку багато абітурієнтів реєструються на GMAT.

Пристойний бал GMAT може допомогти абітурієнтам потрапити до найкращої бізнес-школи в 110 країнах.

Якщо ви вже плануєте отримати вищу освіту в бізнесі, ви повинні знати про GMAT. Але перш ніж ми досліджуватимемо різні підготовчі ресурси, давайте коротко розберемося з GMAT.

Що таке GMAT?

GMAT або Graduate Management Admission Test — це вступний іспит, розроблений для абітурієнтів, які мріють вступити до аспірантури для бізнесу. Під час надсилання заявок на різні аспірантури, такі як магістр бухгалтерського обліку або фінансів і MBA, вам потрібен бал GMAT.

Придатність до GMAT

Graduate Management Aptitude Council проводить цей тест GMAT. Вони встановили певні критерії прийнятності, яким повинен відповідати кожен кандидат. Давайте поглянемо.

 • Вік: мінімальний вік – 18 років. Отже, якщо вам виповнилося 18 років, ви маєте право на тестування за умови виконання інших умов.
 • Кваліфікація: щоб подати заявку на GMAT, ви повинні мати ступінь бакалавра визнаного університету чи інституту.
 • Спроби: Окрім віку та кваліфікації, вони встановили обмеження на максимальну кількість спроб. Ви можете складати цей іспит максимум 5 разів протягом 12 місяців. Крім того, між повторними спробами має бути перерва в 16 днів.

Навіщо проходити тест GMAT?

GMAT є важливою вимогою, якщо ви хочете подати заявку в різні найкращі коледжі та університети на бізнес-програми для випускників.

Тест GMAT допомагає вибрати кандидатів з кількісними та аналітичними навичками. Окрім цього, він також оцінює ваші навички письма, читання та розмовної мови англійською мовою.

  Як розмити зображення на iPhone

Шаблон іспиту GMAT

Іспит GMAT складається як з об’єктивних, так і з суб’єктивних питань. Це CAT або Computer Adaptive Test, який складається з 80 питань. На виконання цих питань відведено 3 години 7 хвилин.

Тест містить запитання з наступних чотирьох розділів.

 • Аналітична письмова оцінка
 • Інтегроване міркування
 • Кількісне міркування
 • Словесне міркування

Кожен із цих розділів має певний ліміт часу, який змінюється від розділу до розділу. Розділи вербальне міркування та кількісне міркування містять запитання з кількома варіантами відповідей.

Вам потрібно спробувати відповісти на есе в розділі оцінювання аналітичного письмового письма. Не-MCQ також є в інтегрованих розділах міркування.

Тест не має негативної оцінки. Різні університети, які приймають бали GMAT, визначають граничні бали для GMAT. Кращі школи середнього класу просять оцінку 700 або більше.

Практичні тести GMAT чудово допоможуть підвищити ваш загальний бал. Тут ми ділимося найкращими практичними тестами GMAT, які допоможуть підняти вашу підготовку на вищий рівень.

Усний підготовчий курс Udemy GMAT

Udemy пропонує комплексний підготовчий курс GMAT Verbal Prep Course, щоб допомогти вам освоїти розділ словесного міркування. Він пропонує весь необхідний вміст, а також стратегії, які вам потрібні, щоб отримати відмінні результати в цьому розділі.

Завдяки цьому курсу ви зможете:

 • Покращуйте свої знання граматики англійської мови, як-от узгодження підмета й дієслова, модифікатори, займенники тощо.
 • Вивчіть стратегії складання іспиту, щоб охопити весь цей розділ за відведений час.
 • Вивчіть частини аргументів, знаходячи припущення та шаблони аргументів.
 • Навчіться ефективно читати уривки для розуміння та визначати неправильні відповіді.

Udemy GMAT Complete Math

Отримайте успіх у розділі з математики за допомогою повного підготовчого тесту Udemy. Цей курс допоможе вам вдосконалити свої навички в різних темах математики. У цьому курсі ви отримаєте ефективні лекції та приклади, яких достатньо, щоб прояснити ваші математичні поняття.

Різні теми, включені в цей курс:

 • Алгебра
 • Статистика
 • Інтерпретація даних
 • Геометрія
 • Ймовірність
 • Математичні принципи

Підготовчий курс з математики до вступного іспиту Udemy GMAT

Оволодіти технікою розв’язання проблем достатності даних та отримати концептуальні знання з цієї теми. Підготовчий курс з математики до вступного іспиту GMAT від Udemy допоможе вам навчитися керувати часом під час вирішення питань.

  Як видалити історію в додатку Reddit

Цей курс коротко обговорює всі поняття та допомагає отримати 400/400 з математики.

Підготовчий курс Udemy Comprehensive GMAT

Це посібник для самостійного вивчення GMAT від Udemy, який допоможе вам набрати 700+ балів на іспиті GMAT. Цей посібник розроблено для абітурієнтів, які хочуть йти шляхом самостійного навчання.

Тут ви дізнаєтесь про стратегії покращення підготовки до GMAT. Він пропонує вам наступне:

 • Скласти основи іспиту GMAT.
 • Посібник для самостійного навчання, щоб набрати 700+ балів
 • Інструмент самоаналізу для моніторингу ефективності.
 • Примітки до перегляду GMAT.
 • Хитрощі підготовки.

Практичний тест Magoosh GMAT

Magoosh пропонує безкоштовний практичний іспит GMAT, щоб допомогти вам отримати хороші результати на іспиті GMAT. Ці практичні тести також складаються з ключів відповідей разом із поясненнями до них.

Отримайте ці практичні тести безкоштовно та почніть ефективно вдосконалювати свої навички складання тестів.

London Business School: підготовчий іспит до GMAT

London Business School пропонує три види підготовчих тестів до GMAT. Ви можете пройти ці тести онлайн.

Ці три тести:

 • Мікротест: цей тест складається з п’яти кількісних і п’яти словесних питань, які ви повинні виконати протягом 20 хвилин.
 • Міні-тест: міні-тест є скороченою версією справжнього тесту GMAT. Він складається з половини питань, які ви повинні відповісти за половину часу.
 • Повний тест: це повне моделювання кількісних і вербальних розділів GMAT. Він містить близько 40 запитань і ліміт часу 75 хвилин.

Каплан

Kaplan пропонує повний практичний іспит GMAT, який ви можете пройти в будь-який час онлайн. Цей тест допоможе вам ефективно визначити свої сильні та слабкі сторони. У результаті ви можете докладати більше зусиль до концепцій, які ви вважаєте проблематичними.

Виконання цього практичного тесту займає близько 4 годин. Після закінчення тесту ви отримуєте повний звіт про оцінку з оглядом кожного питання.

  Як використовувати Google Chrome для створення безпечних паролів

Princeton Review

Розвивайте свою підготовку до GMAT за допомогою практичного тесту GMAT від The ​​Princeton Review. Цей тест повторює реальний тест GMAT і складається з тих самих питань.

Після того, як ви закінчите свій тест, ви отримаєте звіт про оцінку, у якому будуть виділені ваші сильні та слабкі теми.

Університетські репетитори

Освіжіть свої навички за допомогою безкоштовних практичних тестів Varsity Tutors для іспиту GMAT. Вони пропонують 693 тести з математики GMAT, 230 словесних тестів і дев’ять інтегрованих тестів на міркування. Усе це розроблено з урахуванням моделі справжнього іспиту GMAT.

За допомогою цих тестів ви можете оцінити своє концептуальне розуміння різних розділів. І, отже, більше працюйте над концепціями, у яких вам потрібно більше вдосконалень.

TargetTestPrep

TargetTestPrep допоможе вам оволодіти різними концепціями, інструментами та стратегіями, необхідними для хороших результатів GMAT. Цей підготовчий курс GMAT складається з 1200 навчальних відео та понад 4000 практичних запитань.

Він пропонує інтелектуальну аналітику вашої продуктивності під час практичних тестів, що зрештою допомагає визначити сфери, які потребують покращення. Наполеглива робота з TargetTestPrep може допомогти вам ефективно підвищити кількісну та словесну оцінку.

Заключні слова

Готуєтеся до майбутнього іспиту GMAT? Скористайтеся конкурентною перевагою цих підготовчих тестів і курсів до GMAT і зробіть крок вперед у вступі до найкращої школи менеджменту.

Ви також можете ознайомитися з найкращими курсами підготовки до ACT і GRE, щоб отримати високі бали.