Підвищте рейтинг кліків за допомогою цих 14 онлайн-конструкторів мініатюр YouTube [Free & Paid]

Categories:

Оскільки популярність створення відео YouTube зростає, люди усвідомлюють важливість створення привабливого ескізу YouTube.

Чим креативнішою та привабливішою буде ваша мініатюра, тим більше людей привабить відео. Можливо, вам доведеться витратити час і зусилля на створення гарної мініатюри YouTube. Ми тут, щоб трохи полегшити вам процес.

Тут ми згадаємо деякі програми, за допомогою яких можна підвищити рейтинг кліків, створюючи помітні та привабливі мініатюри YouTube.

Canva

Редагування та створення дизайнів за допомогою Canva — одна з найкращих речей, які ви можете зробити, щоб створити чудову та успішну мініатюру YouTube. Для тих, кому важко користуватися Adobe Photoshop та Illustrator, Canva — найкраща заміна.

Canva має багато вбудованих шаблонів, які можуть допомогти вам виконати завдання та привернути увагу аудиторії до вашого відео. Деякі з цих шаблонів безкоштовні, а інші можуть бути частиною преміум-пакета.

На Canva ви можете зустріти елементи, шрифти, анімацію та все, що ви не знайдете більше ніде. Від зображень наклейок до зображень Google, наклейок і графіки до елементів преміум-класу, Canva — це універсальне рішення для всіх ваших потреб редагування.

Виберіть шаблон, який вам подобається, і вставте зображення на свій вибір, налаштуйте текст та інші деталі відповідно до ваших уподобань, і ви готові вразити свою аудиторію одним із найкращих мініатюр YouTube, які вони коли-небудь бачили.

Збережіть мініатюру в будь-якому форматі, який ви хочете, поділіться нею з усіма, і ви будете вражені кількістю любові та похвали, яку ви отримаєте за ці мініатюри.

Picmaker

Picmaker — це добре відомий інструмент для створення та редагування ескізів YouTube, як ніколи раніше. У них є безліч редагованих шаблонів, які ви можете налаштувати відповідно до своїх уподобань і потреб. Вставте текст, який вам подобається, використовуйте стиль шрифту, який вам подобається, і завершіть дизайн наклейками, елементами та зображеннями на ваш смак.

Додаток також дає вам право видаляти фон, вибирати фільтри, використовувати градієнти, додавати контури та інші чудові функції.

Ви отримуєте доступ до мільйонів безкоштовних зображень, величезної бібліотеки красивих дизайнів і унікальних функцій без додаткових витрат. Picmaker — це програма, яку ви шукали все своє життя. На цьому ваші пошуки закінчуються. Створіть найкращу мініатюру YouTube і зробіть своє відео великим хітом!

Adobe Express

Говорячи про редагування зображень, як хтось може ігнорувати існування сімейства Adobe? Adobe завжди відігравала ключову роль у редагуванні зображень і створенні банерів, шаблонів і ескізів YouTube.

Для створення чудових ескізів YouTube Adobe Express буде найкращим і єдиним у своєму роді. Додаток безкоштовний для використання, і будь-хто може використовувати його для створення дизайну на свій вибір. Adobe Express надає вам багато безкоштовних шаблонів.

Ви можете змінювати ці шаблони на свій розсуд і використовувати їх для отримання результатів, як ніколи раніше. Використовуйте Adobe Express для створення, повторного використання, зміни розміру та збереження певної графіки на свій смак.

Ця конкретна графіка може бути символом, який зробить ваші відео унікальними та відокремить їх від інших відео. Adobe Express допоможе вам створити шаблони YouTube, які охоплять ширшу аудиторію.

Fotor

Створюючи мініатюру YouTube, ви ніколи не повинні забувати, що дизайн має бути таким, щоб переривати прокручування глядачів і спонукати їх дивитися ваше відео.

Це можливо лише тоді, коли ваш ескіз YouTube достатньо привабливий, щоб привернути увагу людей. Тому ви можете планувати використовувати програму Fotor для створення таких ескізів, які напевно приваблять велику аудиторію.

  Як створити список відтворення на YouTube

Ви можете черпати натхнення з попередньо розроблених шаблонів і створювати свої мініатюри або використовувати будь-які вбудовані шаблони, щоб творити магію. Використовуючи Fotor, гарний дизайн ескізів YouTube є лише кількома клацаннями миші від вас.

Немає потреби витрачати години на роздуми та планування мініатюри YouTube. Ці шаблони, які пропонує Fotor, заощадять ваш час і важку роботу. Інтерфейс програми зручний; отже, кожен може зручно використовувати його для створення мініатюр YouTube, як ніколи раніше.

Рендерліс

Коли ви створюєте відео, у вашій голові виникають мільйони ідей про те, як саме має виглядати ескіз відео. Але іноді ви не знаєте, як перетворити наявну ідею на вихід.

Саме тоді ви можете використовувати Renderforest для створення ескізів YouTube як професіонал. Навіть якщо у вас немає досвіду в області дизайну, ви все одно зможете створювати привабливі мініатюри YouTube.

Ви можете переглянути їхню бібліотеку або виконати пошук із панелі пошуку, щоб вибрати шаблон, який найкраще відповідає всім вашим потребам. Тут зроблено половину роботи.

Тепер все, що вам потрібно зробити, це налаштувати шаблон відповідно до ваших уподобань і бути враженими кінцевими результатами, які може запропонувати Renderforest. Додаток також має бібліотеку стокових зображень, яка дає змогу вибирати стокові зображення відповідно до теми та на ваш смак.

Visme

У Visme є широкий вибір шаблонів мініатюр YouTube, які можна редагувати. Ви можете переглядати їх, щоб знайти той шаблон, який вам найбільше подобається. Ви можете додавати зображення, шрифти, тексти, наклейки та будь-що інше. Кінцеві результати, які ви отримаєте, будуть вражаючими.

Ви будете вражені чудовою якістю та обробкою цих фантастичних шаблонів, які пропонує Visme.

Додаток має багато привабливих шаблонів і дозволяє налаштовувати їх як завгодно. Зіставте їх із вашим брендом і метою відео, щоб залучити багато людей до свого відео.

Піксельний

Усі ваші турботи та запити, пов’язані зі створенням гарної мініатюри YouTube, закінчуються Pixelied. Ви можете створити гарну мініатюру YouTube за допомогою Pixelied за секунду. Відмовтеся від використання складних програм, таких як Illustrator або Photoshop, і перейдіть на простий у використанні Pixelied, щоб досягти своєї мети.

Не хвилюйтеся, якщо ви новачок у дизайні; ви все ще можете створювати привабливі мініатюри YouTube за допомогою цієї програми.

Коли ви створюєте мініатюри YouTube, у вас має бути доступно кілька програм. Ви повинні видалити фонові зображення, мати реалістичні макети, використовувати стокові фотографії, співпрацювати в команді та одночасно завантажувати вектори.

Хоча для цієї мети існує кілька програм, керування такою кількістю підписок одночасно може бути втомливим. Тому Pixelied пропонує всі ці функції в одній програмі. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити потрібне зображення або вибрати шаблон, який вам подобається, і відредагувати його, як вам подобається, використовуючи всі преміум-функції.

PicsArt

Мініатюра YouTube створює перше враження про ваше відео у глядачів, і ви хочете, щоб воно було найкращим. Таким чином, ви можете використовувати PicsArt для досягнення мети за лічені хвилини.

Ви можете вибрати з широкого асортименту привабливих шаблонів і завершити той, який вам найбільше подобається. Наступним кроком є ​​додавання інших елементів, таких як наклейки, текст, шрифт, цитати та інші дрібні елементи, які відіграватимуть важливу роль у визначенні трафіку аудиторії вашого відео.

  Як вимкнути нову функцію автовідтворення на YouTube

Вам не потрібно бути професіоналом у редагуванні та створенні дизайнів. Навіть якщо ви новачок, ви все одно можете створювати красиві мініатюри YouTube, дотримуючись простих кроків.

PhotoADKing

Створювати приголомшливі мініатюри YouTube більше не складно. Навіть якщо ви новачок і не знаєте, якою має бути мініатюра YouTube, ви можете скористатися програмою PhotoADKing, щоб створити хорошу мініатюру YouTube.

Інформаційна панель цієї програми дуже детальна та зручна для користувача, тож ви уникнете плутанини, намагаючись створити успішну мініатюру YouTube. Якщо ви хочете залучити багато трафіку до своїх відео, ваш ескіз має виглядати чудово.

Ви можете використовувати програму PhotoADKing і створювати мініатюри, як професійний дизайнер.

PhotoADKing пропонує редаговані шаблони, які можна налаштувати для створення гарної мініатюри. Ви можете додавати наклейки, стокові зображення, значки та зображення, вбудовані в програму, щоб створити одні з найкращих мініатюр YouTube.

Шаблони, які пропонує PhotoADKing, мають стільки фонів, дизайнів і фільтрів, що вони, безперечно, стануть джерелом привабливості для вашого відео.

Знайдіть категорію свого бізнесу в рядку пошуку та знайдіть відповідні шаблони за лічені секунди. Відредагуйте ці шаблони відповідно до вимог, і ви готові привернути увагу своєю чудовою мініатюрою.

Створювач мініатюр

Thumbnail Maker пропонує десяток функцій для створення чудових ескізів YouTube. Встановіть цю програму з Play Store і відредагуйте вбудовані шаблони, щоб створити гарну мініатюру. Додаток також має функцію створення колажу із зображень, які можна використовувати як мініатюру.

Ви можете переглядати кілька макетів для колажу, а потім завершити той, який вам найбільше подобається. Додайте всі зображення, які найкраще описують ваше відео, і створіть колаж.

Колаж стане найкращим визначенням вашого відео та передаватиме корисну інформацію про вміст, який ви плануєте запропонувати. Додаток має попередньо встановлені текстові дизайни, які ви можете додати безпосередньо поверх ескізу та надати йому найкращого вигляду.

Усі ці функції є безкоштовними та допомагають справити гарне враження на аудиторію та залучити їх до вашого відео. Коли ваш мініатюра виглядає естетично неймовірно, люди захочуть переглянути вміст вашого відео та поділитися хорошими відгуками про нього.

Befunky

Befunky — одна з найбільш ідеальних і простих у використанні програм для створення професійних мініатюр YouTube. Використовуючи Befunky, ви можете створювати мініатюри, які ідеально визначать ваш бренд і допоможуть вам залучити правильну аудиторію. Мініатюра YouTube відіграє важливу роль у визначенні того, чи привабить людей ваше відео чи ні.

Тому ви повинні створити мініатюру YouTube, яку аудиторія не зможе ігнорувати. Вам не потрібно бути професіоналом у дизайні за допомогою програми Befunky.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати шаблон на свій смак, перетягнути та вставити потрібне зображення на шаблон. Потім завершіть редагування, налаштувавши шаблон, додавши всі останні деталі. Хіба це не звучить так просто?

Після цього ви можете завантажити мініатюру YouTube і переконатися, що люди оцінять ваш шаблон і клацнуть ваше відео, щоб миттєво його переглянути.

Ви також можете створити стандартний шаблон для використання в усіх ваших відео YouTube. Виберіть шаблон, який відповідає вашим вимогам і стилю. Потім ви можете зберегти цей шаблон як редагований за допомогою Befunky. Щоразу, коли ви створюєте нове відео, змінюйте цей шаблон, який можна редагувати, щоб створити нову мініатюру для вашого нового відео.

Спрощено

Як випливає з назви програми, Simplified спрощує створення мініатюр YouTube. Немає поспіху, не можна витрачати час тут і там; завантажте програму та отримайте доступ до всіх її функцій безкоштовно.

  Як шукати та ділитися відео YouTube у Viber

Додаток має стільки вбудованих шаблонів, що щоразу, коли ви плануєте створити новий ескіз, у вас буде під рукою безліч ідей. Додайте зображення, яке найкраще описує ваше відео, а потім налаштуйте мініатюру відповідно до ваших вимог.

Від текстів, логотипів, шрифтів і дизайну до всього, ви можете зробити свій ескіз YouTube настільки привабливим, що люди будуть змушені клацати ваше відео та переглядати його.

Додаток також пропонує безкоштовний інструмент копірайтингу зі штучним інтелектом, який допоможе вам записувати найкращі назви та цитати для ваших відео YouTube. Що ще вам потрібно, коли додаток може запропонувати так багато? Просто сидіть зручніше, створюйте найкращі дизайни та залиште завдання налаштування та створення шаблонів програмі.

Streamlabs

Після успішного створення хорошого відео на YouTube із чудовим вмістом наступним важливим кроком є ​​придумати привабливу назву та створити привабливу мініатюру YouTube. Ви можете використовувати Streamlabs для створення ескізів, які будуть кращими за інші та приваблюватимуть аудиторію до вашого відео.

Streamlabs має велику кількість вбудованих шаблонів, які можуть допомогти вам у легкому редагуванні та створенні гарної мініатюри.

Додайте зображення, текст, GIF-файли, мультфільми, емодзі та все, що вам подобається, щоб налаштувати ці шаблони відповідно до ваших уподобань. Ви також можете створити стандартний шаблон для всіх своїх відео на YouTube, а потім змінити кожне з них відповідно до ваших різних відео.

Streamlabs полегшує створення стандартного шаблону, який можна змінювати за власним бажанням кожного разу, коли ви створюєте та завантажуєте нове відео. Ви можете використовувати Streamlabs Prime для використання преміальних елементів і шаблонів, які будуть професійно розроблені.

Оффео

Ви можете залучити людей до свого відео, створивши гарні ескізи YouTube за допомогою шаблонів, доступних у Offeo. Додаток пропонує широкий вибір яскравих і помітних шаблонів. Ви можете змінити ці шаблони відповідно до своїх потреб і створити мініатюру, яка підходить для вашого відео. Додайте весь текст, відео та елементи, які ви хочете, і подивіться, як кінцеві результати змусять вас збожеволіти.

Ви будете вражені великою кількістю членів аудиторії, які вихвалятимуть ваш ескіз і залучатимуться натиснути та переглянути ваше відео. Все, що приваблює людське око, справляє гарне враження про себе в їхній свідомості.

Тому створення красивих ескізів за допомогою Offeo допоможе вам збільшити кількість глядачів і рейтинг кліків. Гарна мініатюра така ж важлива, як і гарна назва відео. Отже, ви повинні докласти всіх зусиль, щоб створити ідеальну мініатюру.

Висновок

Багато варіантів доступні, коли ви шукаєте способи створити гарну мініатюру YouTube. Було б корисно, якби ви мали приблизне уявлення про гарну мініатюру YouTube.

Ви можете шукати програми та веб-сайти, які надають вам доступ до ескізів найкращої якості, і створювати найкращі з них. Після цього завантажте їх на свій канал YouTube разом із своїм відео та насолоджуйтесь, поки аудиторія оцінить ваші відео та дизайнерські навички.

А якщо вам потрібна допомога із створенням каналу та його розвитком, перегляньте найкращі інструменти YouTube.