Підвищте продуктивність 10 способами

Без сумніву, генеративний ШІ змінив те, як ми використовуємо ШІ для повсякденних завдань.

Оскільки Copilot доступний у Windows 11, тепер ви можете використовувати його для підвищення продуктивності та зміни способів використання та доступу до різних функцій Windows.

Отже, не зволікаючи, почнемо.

Що таке Microsoft Copilot?

Копілот Microsoft це компаньйон зі штучним інтелектом, який можна використовувати в різних програмах і службах Microsoft. Це включає GitHub, Microsoft 365, Edge, Bing і Windows 11.

Завдяки екосистемі на основі штучного інтелекту Microsoft прагне надати вам засоби, щоб залишатися продуктивними та покращувати ваші робочі процеси, не покладаючись на сторонніх компаньйонів зі штучним інтелектом.

Отже, якщо ви використовуєте пакет програм Microsoft Office (доступний лише для версії Microsoft 365), як-от PowerPoint, Outlook, Teams, Excel і Word, ви можете використовувати Copilot AI для виконання різних завдань, таких як створення унікального тексту, отримання пропозицій для подорожі, допомога у створенні чернеток в Outlook або зведенні таблиць. Можливості безмежні, і як вони їх використають, залежить від користувача.

Як увімкнути Copilot у Windows 11?

Якщо ви не ввімкнули Copilot у Windows, дотримуйтеся нашого чудового посібника щодо ввімкнення Copilot AI у Windows 11.

Посібник містить усі кроки, щоб увімкнути Copilot у Windows 11 за допомогою різних методів.

Використання Copilot для підвищення продуктивності в Windows 11

Перше, що ви повинні знати, це як швидко отримати доступ до Windows Copilot. Ви можете отримати доступ до нього безпосередньо з панелі завдань або натиснувши клавішу Windows + C. Це дасть вам доступ до добре створеного інтерфейсу користувача, де ви можете взаємодіяти з Copilot.

Він пропонує доступ до трьох стилів розмови. До них належать:

  • Більш креативний: він перемикає Copliot на більш креативний спосіб відповіді. Оскільки творчість бере верх, ви можете бачити, що Copilot не прагне до точності фактів. Ви, як користувач, можете використовувати креативний стиль для написання електронних листів і вмісту веб-сторінок або для створення креативного вмісту для соціальних мереж.
  • Більш збалансований: ідеально підходить для більшості користувачів, оскільки використовує збалансований підхід до відповідей на запитання та запити.
  • Точніше: якщо ви працюєте з фактами або проводите дослідження, вам потрібно, щоб Copilot був більш точним, і цей режим дозволяє вам це робити.

Використання Copilot для запуску програми

Оскільки Copilot інтегровано з Windows 11, ви можете використовувати його для запуску будь-якої локальної програми. Все, що вам потрібно зробити, це попросити Copilot запустити програму.

Це набагато швидше, ніж відкривати програму з меню «Пуск» або використовувати параметр «Пошук» у Windows 11.

Змініть налаштування ПК — темний режим, Bluetooth тощо

Ви також можете використовувати Copilot, щоб змінити налаштування ПК. Одним із популярних варіантів використання Copilot для Windows 11 є перехід у темний режим. За допомогою Copliot ви можете перейти в темний режим за допомогою простої команди «Увімкнути темний режим».

Крім того, ви також можете запустити налаштування Windows, щоб самостійно внести зміни. Варіанти використання на цьому не закінчуються, оскільки ви також можете запустити Fire Explorer для перегляду файлів.

Все, що вам потрібно зробити, це написати наступні команди.

  • Відкрийте головну панель налаштувань Windows → «Відкрити налаштування Windows»
  • Перегляньте файли на ПК → «Запустити Провідник файлів»

У всіх цих командах Copilot запитуватиме у вас підтвердження. Натисніть «Так», щоб продовжити. Під час дії він також надасть вам короткий контекст того, що ви збираєтеся робити.

Зробити знімок екрану

З багатьох трюків Copilot у Windows 11 один із моїх улюблених — безперебійна можливість робити знімки екрана.

Все, що вам потрібно зробити, це попросити Copilt «зробити знімок екрана», і він відкриє інструмент Snipping Tool. Тут ви можете зробити повний або обрізаний знімок екрана.

Використовуйте Copilot, щоб допомогти вам упорядкувати Windows

Щоб підвищити продуктивність, ви також повинні вміти найбільш ефективно організувати Windows. І Copilot дозволяє вам це робити. Ви можете використовувати Copilot, щоб миттєво запустити інструмент Windows Snapping, щоб допомогти зафіксувати відкриті Windows.

Для цього введіть «організувати мої вікна».

Знайдіть швидкі відповіді на свої запитання

Copilot AI — супутня програма. Це означає, що ви можете використовувати його, щоб ставити запитання щодо своїх повсякденних завдань, як професійних, так і тих, чим ви любите займатися у вільний час (приготування їжі, садівництво тощо).

Наприклад, ви можете запитати, як приготувати каву латте. Це дасть вам точні кроки, які вам потрібно виконати.

У його відповіді ви знайдете посилання, які переведуть вас на веб-сторінки, звідки він накопичив відповідь. Дуже зручно!

Створення вмісту

Оскільки ШІ Copilot є генеративним ШІ, ви можете використовувати його для написання віршів, електронних листів або публікацій у блогах. Це вигідно, особливо якщо ви знаєте, як отримати від цього максимальну користь. Згенерувавши вміст, ви можете редагувати його відповідно до своїх потреб. Це може покращити виробництво контенту та допомогти співробітникам складати змістовні відповіді електронною поштою.

Створення зображень

Недавнє оновлення Copilot принесло можливість створювати зображення на базі DALL-E 3. Ці зображення можуть допомогти дизайнерам, маркетологам у соціальних мережах та іншим творчим людям.

Щоб перевірити це, я попросив Copilot створити футуристичний болід Формули-1. Результати були справді футуристичними!

Автоматизована транскрипція

Copilot AI у Windows 11 може допомогти вам виконувати автоматичну транскрипцію. Все, що вам потрібно зробити, це перетягнути MP3-запис у чат-бот, і Copilot розпочне процес транскрипції. Це дуже зручно для журналістів, які постійно працюють із записами голосу.

Резюмуйте веб-сторінку

Microsoft Edge — найновіший браузер Windows. З останнім оновленням ви також можете використовувати Copilot безпосередньо в браузері, що робить Edge вдосконаленим браузером. Наприклад, ви можете використовувати Copilot AI для пошуку Bing і тексту підсумків.

Для дослідників, журналістів і письменників ця функція чудова, враховуючи, що вона допомагає заощадити багато часу. Штучний інтелект достатньо хороший, щоб надавати вам підсумки, заощаджуючи багато часу, особливо під час створення звітів.

Визначте компоненти зображення

Copilot також може допомогти вам ідентифікувати елементи на зображенні. Незважаючи на те, що це не корисно для повсякденного використання, воно може допомогти вам вирішити ці чудові проблеми із зображенням в Інтернеті.

У деяких випадках це може допомогти визначити предмети, про які ви не знаєте, але хочете їх отримати. Для мандрівників це відкриває різні способи дізнатися про місце чи його культуру.

Ідентифікація зображень означає ще один рівень можливостей вирішення проблем. Наприклад, якщо ви збираєте велосипед, ви можете завантажити зображення компонента або налаштувань у Copilot, і він проведе вас через процес. Зрештою, можливості безмежні, і тільки від вас залежить, як ви використаєте їх на свою користь.

Більше – Copilot для Windows

Copilot для Windows зараз у попередньому перегляді. З часом Microsoft прагне випустити більше функцій, які нададуть вам більше можливостей для підвищення продуктивності. Зрештою, штучний інтелект (ШІ) призначений не для того, щоб замінити людей, а для того, щоб допомогти вашому робочому процесу, підвищуючи вашу продуктивність на наступний рівень.

Безсумнівно, Microsoft пожинає плоди їх Відкрите партнерство AI. Завдяки чудовим моделям відкритого штучного інтелекту набір продуктів і послуг штучного інтелекту від Microsoft лише вдосконалюватиметься.

По суті, незабаром Windows 11 отримає значне оновлення. Вони вже випустили попередні версії Copilot, DevHome та інших захоплюючих функцій. Це чудова річ, оскільки ви можете спробувати їх самі.

Далі перегляньте нашу статтю про Copilot X.