Підвищення рівня користувацького досвіду з цими 6 програмами Gamification

Програмне забезпечення для гейміфікації в неігрових умовах — це корпоративна тенденція, яка швидко розширюється. Динаміка та стратегії гейміфікації були легко адаптовані від їх коріння в ігровому програмному забезпеченні до ділового світу.

Програмне забезпечення та стратегії гейміфікації можуть допомогти керівникам проектів на всіх підприємствах завдяки їхній властивій здатності змінювати та впливати на поведінку. Окрім основних функцій, більшість програмного забезпечення для гейміфікації зосереджено на функціях, що означає, що вони розроблені для швидкого виконання роботи.

Unsplash

Гейміфікація — це фантастичний спосіб, за допомогою якого підприємства можуть розвивати чудові стосунки зі співробітниками та клієнтами. Ця стаття призначена для того, щоб навчити керівників проектів і співробітників, що таке гейміфікація та як вони можуть підвищити рівень взаємодії з користувачем за допомогою програмного забезпечення для гейміфікації.

Що таке програмне забезпечення Gamification?

Gamification реалізує функції ігрового дизайну та ігрові ідеї в неігрових середовищах, щоб підвищити залучення. Користувачі можуть заробляти нагороди та призи та змагатися за них. Він тримає співробітників і студентів в курсі всіх важливих подій і віх.

Програмне забезпечення гейміфікації стає все більш популярним у споживчому та корпоративному програмному забезпеченні та програмах. Утримання клієнтів, електронне навчання, залучення робочої сили та управління продуктивністю – все це випадки щоденного використання.

Оскільки гейміфікація стала більш поширеною, ви можете знайти гейміфіковані функції або елементи в багатьох додаткових спеціалізованих і дублюючих областях програмного забезпечення. Гейміфікація часто впроваджується в сценарії управління ефективністю, коли вона допомагає відділам кадрів і менеджерам у розумінні продуктивності співробітників і моніторингу пов’язаних з роботою KPI.

Подібним чином платформи Gamification швидко набувають популярності в навчальних середовищах, які створюють, відстежують і вдосконалюють онлайн-навчальні модулі для клієнтів і персоналу. Вони також заохочують навчання, пов’язане з роботою, зростання доходів і продуктивність організації.

Переваги програмного забезпечення Gamification

Компанії використовують різні стратегії та тактики, щоб зробити навчання приємним і залученням. Підприємства використовують різноманітні способи заохочення своїх співробітників, підвищення продуктивності та підвищення продуктивності на робочому місці. Компанії використовували програмне забезпечення для гейміфікації, щоб додати задоволення та інтерес до своїх курсів. Давайте перевіримо найбільш очевидні переваги впровадження програмного забезпечення гейміфікації:

Підтримує процес навчання

Коли ми отримуємо задоволення від навчання, ми вчимося ефективніше. Гейміфікація – це метод для додавання задоволення та інтересу до стратегії навчання. Це сприяє навчанню та збереженню пам’яті. Таке відчуття, що ми вчимося і розважаємося водночас, коли граємо в ігри.

Покращує взаємодію

Співробітники повинні інвестувати в свою роботу. Вони не навчаться так багато, якщо не будуть повністю віддані цьому. Гейміфікація покращує залучення, роблячи роботу більш захоплюючою та веселою, ніж просто виконання роботи. Це допомагає працівникам залишатися залученими до роботи та запам’ятовувати те, що вони навчилися, завдяки чому їм легше ввійти в неї.

  Як використовувати ідентифікатор особистої зустрічі Zoom

Нагороди користувачів

Gamification заохочує користувачів виконувати завдання, щоб вони могли заробляти бали або значки та відчувати себе добре, нагороджуючи їх балами або значками за виконання певних завдань. Коли ви закінчите завдання, наприклад, ви отримаєте бал або значок у своєму профілі, що змусить вас почуватися добре та спонукатиме вас виконати його знову, коли вам знадобиться додатковий поштовх.

Підвищує мотивацію

Студенти повинні бути мотивовані у своїй роботі. Вони нічого не зроблять, якщо їх це не надихне. Нагороджуючи студентів балами або значками за виконання певної діяльності, гейміфікація служить методом мотивації учнів.

Елементи гейміфікації

Елементи гейміфікації є будівельними блоками цих платформ гейміфікації, і вони допомагають отримати переваги вдосконаленого плану гейміфікації в контексті програми. Приклади гейміфікованих елементів:

Очки

Вони є основним елементом ігрових додатків і присуджуються за досягнення мети в ігровому середовищі та є числовим відображенням прогресу людини.

Значки

На відміну від балів, значки візуально представляють досягнення, досягнуті в іграх. Ці значки можна присуджувати залежно від кількості очок, зароблених у грі чи будь-якій іншій діяльності.

Таблиці лідерів

Подібно до онлайн-гри, таблиці лідерів ранжирують користувачів у порядку спадання на основі критеріїв, таким чином допомагаючи визначити, який гравець виступив краще за інших.

Графіки продуктивності

Ці графіки наочно представляють рівень продуктивності гравців порівняно з їхніми попередніми виступами, допомагаючи гравцям оцінити свою продуктивність.

Аватари

Аватари графічно представляють персонажа гравця на платформі гейміфікації. Користувачі можуть створювати свої платформи або вибирати з доступних.

Основні характеристики програмного забезпечення Gamification

Перш ніж вибрати програмне забезпечення для гейміфікації, ви повинні переконатися, що воно має такі функції:

Таблиці лідерів і рейтинг користувачів

Складне програмне забезпечення гейміфікації повинно мати механізм, який дає змогу відстежувати ефективність команди та порівнювати вдосконалення користувача з покращенням інших.

Можливість налаштування

Програмне забезпечення гейміфікації має бути зручним для користувача та легко налаштовуватися, щоб відображати ідентичність бренду компанії.

Інтеграція соціальних мереж

Необхідно переконатися, що платформа дозволяє користувачам ділитися ігровими інструментами на різних платформах соціальних мереж. Це створює репутацію бренду та підтримує зацікавленість користувачів.

Нагороди та досягнення

Платформа має дозволяти компаніям винагороджувати своїх працівників значками, досягненнями, оцінками та статусом, щоб підвищити їхній моральний дух.

Звіти та аналітика

Платформа містить аналітичний модуль, який має надавати звіт про продуктивність користувачів у реальному часі. Модуль має дозволити вам створювати налаштовані звіти, які можна зберігати та експортувати за потреби.

Індикатор виконання

Індикатор прогресу, що відображає рівень прогресу користувачів, також є важливою особливістю програмного забезпечення гейміфікації. Він забезпечує візуальне уявлення про прогрес, досягнутий користувачами, і мотивує їх грати далі.

Нижче ми підібрали найкращі платформи гейміфікації, доступні для компаній, щоб покращити взаємодію з користувачами та підтримувати їхню зацікавленість.

Гратизувати

Gametize — це ігрова платформа корпоративного рівня, яка допомагає компаніям залучати спільноту та пропагувати інтереси. Він містить систему керування вмістом із багатьма функціями, досягненнями, винагородами та інструментами для заохочення соціальної поведінки, створення звітів і перевірки аналітики.

Цю платформу в основному використовують підприємства для виконання різноманітних завдань, таких як навчання та керування ефективністю роботи співробітників, а також проведення споживчого маркетингу чи пропаганди продажів. Воно легко налаштовується та доступне як хмарне, так і локальне рішення.

  Запускайте дії в кількох програмах, щоб автоматизувати свій робочий процес за допомогою Zapier

Gametize пропонує такі функції:

 • Це дозволяє користувачам робити фотографії, сканувати QR-коди, робити прогнози та випробовувати веселі та інтерактивні завдання.
 • Інформуйте користувачів про їх ефективність за допомогою повідомлень зворотного зв’язку, балів і індикаторів прогресу.
 • Створіть спільноту користувачів, де кожен може надсилати повідомлення, коментувати та голосувати за роботи один одного, працювати в команді або змагатися за досягнення вершини.
 • Компанії можуть винагороджувати гравців за їхні досягнення, які вони можуть використати пізніше.

Upshot.ai

Upshot.ai — це хмарна платформа для залучення клієнтів і гейміфікації, яка дозволяє власникам бізнесу та маркетологам ділитися знаннями та надавати зворотний зв’язок 1:1 для невеликих команд. Це повна платформа upcycle, яка підходить для команд, які хочуть оновити процес прийняття продукту та перетворення.

Upshot.ai дозволяє створювати веселі ігри, як-от спілкування з віртуальним персонажем, розробка вікторини чи гри для інших або відповіді на запитання, щоб отримати значки.

Давайте подивимося, що ще можливо з Upshot.

 • Створіть конкурентоспроможну взаємодію з користувачем на основі стандарту, важливого для успіху вашого продукту.
 • Відстежуйте поведінку та прогрес користувачів і винагороджуйте їх за зусилля, які відповідають вашим бізнес-цілям.
 • Платформа гейміфікації покращує залучення клієнтів, створюючи задоволення серед них, що опосередковано прискорює зростання вашого доходу.
 • Ігрові елементи, значки та таблиці лідерів Upshot.io підвищують репутацію вашого бренду в умах ваших клієнтів.

Evoq Engage

Evoq Engage пропонує інструмент залучення спільноти та гейміфікації, який гарантує, що користувачі витрачають більше часу на взаємодію з вашим брендом, тим самим зміцнюючи відносини. Це дуже допоможе менеджерам спільноти, які бажають запровадити принципи ігор у онлайн-діловій спільноті, щоб гарантувати, що користувальницький досвід буде веселим, привабливим і корисним.

Давайте перевіримо функції Evoq Engage.

 • Таблиці лідерів відображають поточний статус і репутацію, порівнюючи їх з іншими користувачами та надихаючи їх до більшої участі.
 • Мотивуйте та винагороджуйте спільноту за їхні зусилля, використовуючи значки за замовчуванням або створюючи свої значки.
 • Призначайте бали репутації членам для визначення довіри клієнтів до інших користувачів, щоб вони знали, кому можна довіряти.
 • Аналітика в контексті дозволяє менеджерам спільноти аналізувати ключові показники для певної області в режимі реального часу.

Gizmo

Далі у нас є Gizmo, надійна платформа гейміфікації, створена командою розробників Gamify як зручна альтернатива для всіх ваших маркетингових рішень на основі гейміфікації. Це допомагає маркетинговим агентствам і агентствам з управління спільнотою розробляти індивідуальні маркетингові кампанії ігор, які підвищують залученість користувачів, таким чином опосередковано покращуючи отримання прибутку.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і дозволяє створювати, запускати та контролювати маркетингову кампанію, пов’язану з гейміфікацією, без клопоту.

Gizmo допоможе вам:

 • Зацікавте своїх клієнтів і збільште їхню увагу, налаштувавши гейміфіковану маркетингову кампанію.
 • Забезпечте кращий досвід для користувачів і підвищте задоволеність клієнтів, таким чином покращуючи ідентичність бренду за допомогою конструктора кампаній.
 • Використовуйте конструктор подання форм, щоб збирати маркетингову інформацію про своїх клієнтів.
 • Налаштуйте винагороди та призи за допомогою Конструктора винагород і пропонуйте їх, коли досягнуто високого балу.
  Як стати інженером з розробки програмного забезпечення в тестах (SDET)

Центральний

Centrical — це платформа гейміфікації, орієнтована на співробітників, яка реалізує глибоку гейміфікацію, дієві KPI та персоналізовані методи мікронавчання для підвищення залученості співробітників і ефективності бізнесу. Це допомагає керівникам ознайомити членів своєї команди із замкнутим коучингом на основі штучного інтелекту та гарантує, що співробітники залишаються залученими, зосередженими та підвищують кваліфікацію навіть під час роботи вдома.

Ось що може запропонувати Centrial:

 • Його передові методи гейміфікації дають змогу адміністраторам створювати персоналізовані виклики, змагання з призами та дії на основі квестів для гравців.
 • Centrical використовує методи автоматизації за допомогою штучного інтелекту, щоб надати співробітникам персоналізоване навчання шляхом аналізу їх показників ефективності та стану знань.
 • Програмне забезпечення для гейміфікації також дозволяє компаніям відстежувати продуктивність співробітників і надавати пропозиції та відгуки в режимі реального часу.
  підвищення їх продуктивності.
 • Centrical також функціонує як віртуальний тренер, який отримує дані в реальному часі з бази даних програми, щоб встановити нові цілі для співробітників.

Kahoot!

Нарешті, у нас є Kahoot! Це ігрова платформа, розроблена, щоб допомогти тренерам розробити інтерактивні презентації, навчальні матеріали, вікторини та навчальні ігри. Вчителі можуть створювати тести за допомогою карток і давати завдання одноліткам, щоб забезпечити оптимальне залучення користувачів.

Kahoot!

Kahoot! дозволяє професіоналу встановлювати цілі, перевіряти показники ефективності, відстежувати дії та керувати винагородами. Платформа також може попередньо переглядати навчальний контент, визначати теми, які потребують подальшого вивчення, проводити живі ігри, ділитися з учнями іграми для самостійного навчання та отримувати відгуки учнів за допомогою опитувань.

Крім навчального середовища, Kahoot! також використовує його в корпоративному світі, де тренери створюють вікторини, відкриті запитання, опитування тощо за допомогою платформи. Платформу також можна використовувати для трансляції презентацій у прямому ефірі на пристроях, обміну навчальним контентом із співробітниками та отримання інформації про їх ефективність у реальному часі.

Підведенню

Тепер, коли ви знаєте, що таке гейміфікація, настав час використовувати ігрову платформу, яка відповідає потребам вашої організації. Перераховане вище програмне забезпечення ретельно підібрано нашою командою, щоб вам не доводилося шукати найкращу ігрову платформу для покращення взаємодії з користувачем. Це програмне забезпечення для гейміфікації покращить взаємодію команди та клієнтів, а також мотивацію до ефективної роботи та досягнення швидких результатів без шкоди для якості.

Ви також можете переглянути цифрові платформи впровадження (DAP), щоб підвищити свою продуктивність, підвищити рентабельність інвестицій, оптимізувати бізнес-процеси та надати цінну інформацію.