Птахи повернулися й отримали нові навички [Review]

Categories:

Angry Birds була однією з тих ігор, у які я був шалено захоплений, коли отримав свій перший смартфон, і я не був розчарований. Ця франшиза є однією з найуспішніших у мобільних іграх, і фільм планується випустити в 2016 році, але хлопці з Rovio все ще розробляють нові ігри Angry Bird, а Angry Birds Epic є останньою, що з’явилася в магазині Google Play. На відміну від попередніх версій, які мають варіацію старого ігрового процесу, ця нова гра є покроковою RPG. Історія, звичайно, та ж сама; погані поросята вкрали яйця птахів, і птахи злі.

Ігровий процес

Геймплей відбувається на різних бойових аренах, які діють або в підземеллі, або в лісі. Як і в попередніх томах у грі, ви не починаєте з усіх п’яти злих птахів. Ви починаєте з червоного птаха (Теренс), який, на свій великий жах, виявляє, що погані поросята взяли жовтого птаха (Чак) у заручники під час рейду на яйця. Перші кілька боїв проводяться з метою врятувати і звільнити свого друга.

  Збирайте монети, маневруючи своїм кораблем навколо клонів [Game Review]

Птахи вже не звичайні птахи; і птахи, і поросята володіють надзвичайними навичками. У грі додано посилення, яке заповнюється в міру розвитку бою. Коли він заповнений і використаний Терансом, він може завдати поросятам потужний удар. Теранс також може ввімкнути щит, який поглинає удари, які йому завдають поросята, але він не самотній, хто володіє цією здатністю. Те ж саме можуть зробити і поросята. Поки ви продовжуєте свою боротьбу, поросята зрештою забирають Чака в підземелля, де ви боретеся, щоб звільнити його. Чак має власні сили, і коли його врятують, він прибиває поросят.

Геймплей передбачає певну стратегію, але нічого надто складного. Оскільки він покроковий, вам доведеться робити розумний вибір, коли справа доходить до вибору, якого порося атакувати, коли в битві буде більше одного. Крім цього, це дуже просто.

  Як виправити ціну, недоступну для розширень у Веб-магазині Chrome

Ви можете придбати більше бонусів, і пізніше ви будете варити предмети, ймовірно, з допомогою Чака, тому після кожного бою ви крутите призове колесо і отримуєте три предмети. Ви також можете придбати предмети.

Графіка

Графіка настільки хороша, як і можна було очікувати, побачивши, що це гра від Rovio. Окрім чудового середовища, де відбуваються битви, зброя також є досить креативною. Мені особливо сподобалися мечі з пір’ям, які були у свиней. Вони ніби знущалися з Теренса.

Звук

Звукові файли завантажуються ПІСЛЯ інсталяції гри і може тривати до десяти хвилин залежно від швидкості вашого з’єднання. Як і графіка, звук прискорений, і поросята звучать жалюгідно, коли вони програють бій і в кінці починають плакати, а удари як птаха, так і свині звучать досить задовільно.

Висновок

Гра не схожа на оригінальну гру Angry Birds; тут немає ніякої фізики. Ви в основному вражаєте ціль прямо перед собою. Якщо ви сподівалися на нове середовище та нові оберти на оригінальній Angry Birds, то ця гра буде розчаруванням. Однак якщо вам подобається гарна гра зі звуковою графікою та плавним ігровим процесом, який розширює історію та здібності персонажів, яких ви знайомі та любите, тоді варто спробувати. Angry Birds Epic доступний безкоштовно в Google

  Створіть список усього, що потрібно упакувати для подорожі

Встановіть Angry Birds Epic з магазину Google Play