Пряма трансляція на YouTube, Twitch, Facebook тощо за допомогою цих 10 інструментів

| | 0 Comments| 3:06 PM
Categories:

Зараз пряма трансляція набуває величезної популярності.

Згідно з статистикапрогнозується, що до 2027 року ринок потокового відео в прямому ефірі досягне 184,3 мільярда доларів США.

Це величезний результат, і, безсумнівно, чому існує так багато інструментів для трансляції в прямому ефірі, які допоможуть передати вашу цільову аудиторію на YouTube, Facebook Live, Instagram, Linked In Live тощо.

Попит на прямі трансляції ще більше зріс через пандемію Covid-19, що змусило нас припинити роботу. Але бізнес має продовжуватися.

Оскільки світ маркетингу постійно розвивається, компанії та окремі люди знаходять способи зв’язатися зі своїми клієнтами та ефективно працювати, залишаючись окремо. Вони працюють віддалено та використовують багато нових технологій та інструментів у своєму робочому процесі.

Тим не менш, пряма трансляція є одним із таких ефективних способів зробити саме це. Крім того, це допомагає людям демонструвати навички та заробляти гроші незалежно від того, де вони знаходяться.

Ось чому блогери, відеоблогери та бренди проводять прямі трансляції, щоб збільшити свою аудиторію та дохід, одночасно інформуючи та розважаючи свою аудиторію.

Отже, давайте трохи поговоримо про інструменти прямої трансляції.

Що таке інструмент прямої трансляції?

Інструмент для трансляції в прямому ефірі дозволяє переглядати та створювати відео, а потім ділитися ними в режимі реального часу або попередньо записаними.

Якщо ви хочете вести пряму трансляцію на таких платформах, як Facebook, YouTube, Linked In або Instagram, все, що вам потрібно, це лише ці програми. Для цього вам потрібно використовувати камеру вашого пристрою та аудіо для трансляції. І ці інструменти мають багато функцій із кращим контролем і безпекою. Крім того, ви можете транслювати пряму трансляцію на багатьох платформах прямої трансляції за допомогою того самого програмного забезпечення або безперешкодно ділитися своїми попередньо записаними відео.

Які основні механізми вам потрібні?

Отже, якщо ви готові до прямих трансляцій у соціальних мережах або на відеоплатформах, можливо, вам захочеться дізнатися про деяке важливе обладнання.

Для інструментів прямої трансляції, які я згадаю в цій статті, потрібен комп’ютер або, можливо, смартфон. Окрім цього, вам знадобиться пристойна камера, мікрофони, перемикачі живого сигналу, світло, зелені екрани, стабільне підключення до Інтернету. Якщо ви геймер, ви також можете подумати про потокове обладнання для покращення ігрового процесу.

Коли ви будете готові налаштувати необхідне обладнання, давайте ознайомимося з наведеними нижче фантастичними інструментами для трансляції в прямому ефірі з багатьма корисними функціями, щоб зробити вашу сесію веселою та легкою.

Telestream Wirecast

За допомогою Telestream Wirecast користувачі можуть знімати, створювати та транслювати відео. Це допомагає масштабувати відеопродукцію з будь-якого місця та ділитися нею з іншими для створення спільноти та збільшення аудиторії. Користувачі можуть підключати мікрофони та камери, щоб оживити графіку та відео.

Він оснащений гнучким та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача та функціями для виробництва відео для трансляції упакованого виходу. Користувачі можуть використовувати хороше кодування в прямому ефірі для потокової передачі відео через різні канали.

Telestream Wirecast містить кілька функцій для кожного пакета, наприклад:

  • Wirecast Studio – 599 доларів США – користувацькі переходи, 5 основних шарів мікшування, віддалені гості, розширений аудіомікшер, інтегрована медіа-бібліотека, 1-4 слоти для мультипереглядача та інтеграція в соціальні мережі.
  • Wirecast Pro – $799 – усі функції Wirecast Studio, багатодоріжковий аудіозапис, віртуальні набори та фон, Pro Audio FX, запис ISO окремих джерел і керування PTZ камерою.

Прості у використанні функції дозволяють користувачам використовувати необмежену кількість джерел, веб-захоплення, професійне аудіо, створення конференцій і багато іншого.

Прямий ефір Vimeo

Прямий ефір Vimeo — це ідеальне рішення для професіоналів, готове до корпоративного використання, щоб транслювати захоплюючий вміст, щоб інформувати свою аудиторію та об’єднувати робочу силу, допомагаючи їм дізнатися корисні речі.

Цей інструмент прямої трансляції є універсальною платформою, де ви можете спілкуватися зі своїми клієнтами, спільнотою та співробітниками. Розширюйте свою аудиторію, залучаючи їх до себе, де б вони не були. Ви можете ефективно транслювати потокове відео з багатьох пристроїв на різних платформах соціальних медіа та/або за допомогою свого веб-сайту.

Дозвольте своїм глядачам дивитися найкращу якість, тобто відео Full HD 1080p на кількох пристроях, навіть якщо у вас обмежена пропускна здатність. Крім того, керуйте своїми відео, створюйте безпечні місця для перегляду та монетизуйте бібліотеку відео. Ви можете додавати інструменти та графіку у своє відео, як-от переходи, логотипи, нижні третини тощо. Крім того, ви можете вставляти запитання та відповіді та живі опитування у своє відео.

  Як приховати, вилучити або видалити відео YouTube з Інтернету

Залучайте свою аудиторію всюди за допомогою преміум-облікового запису вартістю 75 доларів США на місяць із щорічною оплатою.

OneStream

Заплануйте записані відео або виходьте в прямому ефірі одночасно на понад 40 платформах соціальних мереж за допомогою OneStream. Це допоможе вам заощадити ваші зусилля та час і дозволить вам створювати потужні та вражаючі відео.

Ви можете використовувати будь-який інструмент для потокового передавання, як-от Zoom, OBS, XSplit, Wirecast тощо, і розпочати багатопотокове передавання через соціальні мережі. Вставляйте свої прямі трансляції на свій веб-сайт або будь-де, де хочете легко охопити широку аудиторію. Ви можете додавати свої відео в черги в бажаному порядку та планувати їх трансляцію на різних платформах потокового передавання.

Більше того, вони дозволяють вам транслювати та налаштовувати власне призначення RTMP за допомогою ключа потоку та URL-адреси сервера. Крім того, ви можете заощадити пропускну здатність Інтернету, імпортуючи відео з Dropbox, записів Zoom, pCloud, Google Drive, Frame.io або OneDrive. Крім того, усуньте мовні бар’єри, додавши субтитри до ваших попередньо записаних потоків через файли SRT.

Ви можете використовувати різні варіанти завантаження, як-от завантаження попередньо записаного файлу на комп’ютер, використання камери для запису або захоплення екрана для трансляції в прямому ефірі пізніше. Крім того, він пропонує хмарну службу потокового передавання, тож вам не потрібно встановлювати чи налаштовувати програмне забезпечення.

Крім того, ви можете керувати своєю командою для ефективної співпраці та трансляції. OneStream також додасть опцію живого чату, щоб ви могли керувати вхідними повідомленнями, відповідями та коментарями глядачів за допомогою одного екрана на різних платформах потокового передавання.

Виберіть безкоштовний план або будь-який інший платний план від 10 доларів США на місяць.

Uscreen

Прискоріть свій бізнес потокового передавання, зосередившись на якості відеовмісту, залишивши решту Uscreen. Ви можете впорядковувати свої відео за різними категоріями, завантажувати їх масово та додавати спеціальні фільтри. Також красиво розмістіть свої думки та плани в каталозі відео на замовлення.

Однак ви можете запланувати події та додати накладення зворотного відліку, щоб викликати захоплення серед співробітників або клієнтів. Ви можете контролювати свою статистику, відстежуючи тип вмісту, який цінує ваша аудиторія, а також його ефективність.

Використовуйте будь-який із доступних шаблонів і тем, щоб запустити свою послугу потокового передавання простим способом, щоб перетворити та зачарувати свою аудиторію навіть без будь-яких знань програмування. Розвивайте свій бізнес за допомогою вбудованих інструментів автоматизації та маркетингу, а також використовуйте їхні спільноти та маркетингові функції, щоб покращити охоплення.

Ви можете використовувати вбудовану аналітику та звіти про продажі, щоб відстежувати ефективність і вимірювати успіх. Ознайомтеся з їхньою базою знань, щоб залишатися попереду в перегонах, і проконсультуйтеся з їхніми експертами, щоб максимально використати їхній вбудований інструмент утримання, який допоможе вам побудувати стійкий, стабільний і масштабований бізнес.

Налаштуйте прокат, одноразову покупку або підписку, щоб надати доступ до своїх прямих трансляцій і відео по запиту. Ви можете створити чудовий досвід для своїх користувачів за допомогою акцій і купонів. Інші маркетингові інструменти, які ви отримуєте, щоб максимізувати свій прибуток, — це круті маркетингові інтеграції, подарункові картки, цільові сторінки, автоматизація електронної пошти, продажі збільшених і менших продажів тощо.

Розпочніть свій потоковий бізнес із Unscreen від 49 доларів США на місяць (0,50 доларів США за підписку на місяць), а також є безкоштовна пробна версія.

Транслятор XSplit

Транслятор XSplit є одним із найкращих інструментів потокового передавання та запису для створення відеоконтенту, подій, кіберспорту тощо. Це допоможе вам керувати всім за допомогою In-Game HUD або за допомогою різних дисплеїв у режимі проектора.

Вони також дозволяють використовувати їхній імпортер OBS, щоб допомогти вам швидко розпочати роботу. Потім налаштуйте свої відео, просто перетягнувши, опустивши та змінивши розмір медіа-джерел, таких як відео, зображення, веб-сторінки та GIF-файли.

Ви також можете додавати виклики Skype, клацаючи мишею або знімаючи екран своїх викликів Zoom, Discord або Teams. Потім розпочніть трансляцію на найпопулярніших платформах за допомогою власних плагінів або спеціального RTMP. Ви також можете використовувати їхні вбудовані плагіни чату або джерела браузера, щоб включити веб-сторінки, призначені для потокових сповіщень.

  Як прокручувати YouTube під час перегляду відео на весь екран

Крім того, ви можете додати кілька ефектів трансляції та анімації та Chroma Key для веб-камер, щоб отримати кращу чіткість, захоплювати медіафайли та джерела. Ви також можете зменшити непотрібний фоновий шум і використовувати власні переходи. За допомогою XSplit ви можете проектувати сцену (або активну сцену) на інший дисплей або монітор.

Ви можете зациклювати кілька відео та зображень, щоб красиво прикрасити екран BRB, висловлюючи вдячність своїм прихильникам і спонсорам. Ви можете застосовувати маскування медіа чи джерела камери, регулювати рівні аудіо сцени, використовувати режим розділення, щоб увімкнути програмні перегляди та попередній перегляд сцен для перемикання сцен, а також запозичити потужні ресурси графічного процесора для покращення потокового досвіду.

XSplit дозволяє записувати відео за допомогою потужних і корисних функцій, таких як кілька звукових доріжок. Крім того, ви можете включити точки черги для легкого редагування та одночасного запису та потокової трансляції багатьох сцен, використовуючи різні профілі запису.

Вони пропонують десятки розширень і плагінів, таких як Replay Source, Audio Mixer, DSP Effects, Whiteboard, Gamepad Visualizer тощо. Нарешті, додайте свої макроси, фреймворк і API XJS, а також спеціальні сценарії, доступні завдяки їхній відданій спільноті розробників.

vMix

Записуйте, створюйте та транслюйте відеоконтент професійної якості за мінімальною ціною vMix. Це дає вам змогу включати у відео кілька відео, камер, аудіо, віртуальних наборів, зображень, Powerpoint, хроматичні ключі, заголовки тощо.

Після цього ви можете легко записати свій вміст і продовжити пряму трансляцію. Ви також можете використовувати vMix у подіях з кількома камерами або навіть для створення контенту однією особою за допомогою простої веб-камери.

Ви маєте повну гнучкість для створення своїх прямих трансляцій і постановок, а також перемикання між декількома вхідними файлами, такими як відеофайли, DVD, Powerpoint тощо. Крім того, ви можете використовувати камери SD, 4K і HD і записувати через пристрої PCIe, USB, Thunderbolt.

Вони дозволяють використовувати такі аудіопристрої, як ASIO, звукова карта та USB. За допомогою vMix можна створювати заголовки, переходи, мікшувати аудіо, оверлеї, ефекти живого відео, миттєве відтворення тощо. Записуйте свій вміст на диск за допомогою запису ISO (MultiCorder – 4K і Pro) і транслюйте його на різних медіа-платформах, таких як Dacast, Twitch, YouTube тощо.

Панопто

Панопто це найпростіший і зрозумілий спосіб ділитися та записувати відео. Створюйте корпоративні відео з легкістю, оскільки Panopto — це захищений портал для обміну та розміщення всього вашого вмісту.

Panopto — це програма для трансляції прямих трансляцій у масштабі, яку легко використовувати для редагування та запису професійних відео. Він використовує пошукову систему, яка допомагає глядачам знайти будь-яке відео, пов’язане з певним ключовим словом.

Panopto інтегрується з LMS, CRM, CMS та іншими ІТ-системами, щоб ви могли ділитися відео та списками відтворення з місцями, куди люди йдуть шукати інформацію. Panopto CMS інтегрується з ідентифікатором SSO, включаючи процедури автентифікації Google Apps, Active Directory, SAML, OAuth і LMS для мобільних і настільних користувачів.

Це просте та надійне рішення для потокового передавання, запису та керування відеозаписами підходить для будь-якого сектору, будь то компанії чи університети. Panopto створив свою платформу для викладачів, співробітників, студентів або тих, хто хоче поділитися своїм попереднім досвідом у будь-якій темі.

Ви також можете транслювати в прямому ефірі на мобільних пристроях за допомогою рідних програм, і цей інструмент підтримує багато відеоформатів, таких як MP4, WMV, MOV, AVI, 3GP, M4V та багато інших. Крім того, програвач HTML5 Panopto оптимізує роботу глядача завдяки мінімальній буферизації та швидкому запуску, незважаючи на швидкість мережі.

Зв’яжіться з одним із експертів і попросіть про швидку демонстрацію, і дозвольте їм налаштувати для вас безкоштовну пробну версію, щоб випробувати Panopto ще краще.

SproutVideo

SproutVideo це чудова платформа для потокового передавання на вимогу, яка може творити чудеса для вашого бізнесу. Він надає професійну послугу відеохостингу, яка є дуже інтуїтивно зрозумілою та змушує вас відчувати себе супергероями щоразу, коли ви ділитеся своїми відео зі своєю аудиторією.

У них є все, що вам потрібно, незалежно від того, чи обмінюються безпечним зв’язком усередині себе, чи транслюють презентацію продукту в прямому ефірі. Отримайте кращі засоби керування конфіденційністю для безпечного обміну своїми відео за допомогою шифрування AES 128. Крім того, створіть оптимізовану для мобільних пристроїв і красиву дімку для кожного відео.

  Виправити помилку завантаження Twitch Leecher

Ви можете відстежувати та отримувати повний аналітичний звіт про діяльність глядачів, щоб оцінити та покращити ефективність свого відео. Завдяки інтеграції преміум-класу ви зможете орієнтуватися на потенційних клієнтів і спрямовувати трафік на свої професійні відео.

Щоб щоразу створювати унікальні відео, ви отримуєте такі основні функції, як:

  • Зміна кольорів відповідно до вашого бренду або товару
  • Створюйте списки відтворення відео на вимогу
  • Приховування або показ елементів керування гравцем
  • Стандартні та попередні налаштування для економії вашого часу
  • Повторіть відео або ввімкніть автовідтворення

Вставляти свої відео просто, і ви можете використовувати коди для вбудовування, які працюють з такими платформами, як Shopify, Squarespace, WordPress тощо. SproutVideo підтримує HD, ultra-HD, 4K і 8K відео. Крім того, ви матимете абсолютний контроль доступу через захист паролем, захист входу та ідентифікатор SSO.

Крім того, ви також можете контролювати доступ до відео або прямих трансляцій на веб-сайті за допомогою налаштувань конфіденційності та використовувати маркетингові інструменти для збільшення трафіку. Нарешті, ви можете використовувати будь-які доступні теми, які можна налаштувати, як-от логотипи, колірні схеми, додавання CSS, Javascript тощо.

Ви можете відстежувати залучення глядачів у свою пряму трансляцію в режимі реального часу, а також кількість відтворень, популярність відео, місцезнаходження та домени. Щоб ваша пряма трансляція була безпечнішою та ефективнішою, SproutVideo використовує 2FA, масове завантаження, журнал аудиту, організаційні папки, налаштування відео тощо.

Виберіть будь-який тарифний план від $24,99/місяць і скористайтеся 30-денною безкоштовною пробною версією.

Дакаст

Пряма трансляція та платформа відеохостингу Дакаст пропонує першокласні потокові рішення для всіх. Їх відеорішення з низькою затримкою легко використовувати, працює на CDN вищого рівня та надає спеціальну підтримку, коли вам це потрібно.

Показуйте свої креативні прямі трансляції у всебічній захоплюючій галереї та налаштуйте цільову сторінку, щоб продемонструвати свій бренд. Ви можете транслювати на будь-якій платформі без обмежень, контролюючи свої відео на 100%. Ви також можете відстежувати свої живі відео та оптимізувати їх у режимі реального часу для покращення.

Ви також можете включити зворотний відлік у прямому ефірі, щоб викликати хвилювання та переконатися, що ваші глядачі ніколи не пропустять вашу подію. Монетизувати свої відеоподії в прямому ефірі вже неважко, оскільки вони пропонують вбудовану систему оплати, або ви можете використовувати цільову рекламу, щоб почати отримувати пристойний дохід.

Крім того, ви можете використовувати модель підписки або плату за перегляд або навіть обидва й отримувати платежі через PayPal або кредитні картки. Їх надійна CMS потокового відео дозволяє завантажувати, упорядковувати, перекодувати, монетизувати, ділитися та аналізувати свої відео. Він поставляється з попередньо встановленими функціями з відео API для трансляції відео.

Платформа Dacast надає вам адаптивний і надійний медіаплеєр, а їх відеоплеєр HTML5 використовує технологію THEOplayer, щоб допомогти вам досягти максимальної гнучкості та сумісності.

Ви навіть можете налаштувати конфігурацію потокового передавання, оскільки вони пропонують API керування вмістом разом із API програвача та допомагають покращити ваші мобільні програми. Крім того, Dacast забезпечує багатомовний інтерфейс, який підтримує 10 мов і 135 валют.

Вхідний план Dacast становить 39 доларів на місяць.

Streamlabs

Універсальна платформа прямого ефіру Streamlabs дозволяє безперебійно працювати в прямому ефірі та розширювати аудиторію та цінність бізнесу. Це платформа з відкритим кодом.

У Streamlabs є майже все необхідне для прямої трансляції на Facebook, YouTube, Twitch тощо за лічені секунди завдяки багатофункціональному, але простому програмному забезпеченню. Ви можете безкоштовно транслювати сотні тем і накладень за допомогою Prime і виглядати професійно під час трансляції.

Краще впізнавайте всіх своїх прихильників під час прямих трансляцій, використовуючи повністю настроювані сповіщення. Вони надають вам понад 45 додатків для покращення ваших прямих трансляцій, пропонуючи вам кращий контроль, глибоку аналітику, автоматизацію та унікальні способи взаємодії з вашою аудиторією.

Висновок

У світ у закритому режимі пряма трансляція може стати вашим найкращим вибором, щоб продемонструвати свої навички або керувати бізнесом, підтримувати взаємодію зі своїми клієнтами та цільовою аудиторією.

Таким чином, використовуйте згадані вище інструменти прямої трансляції та виходьте в прямому ефірі на різних платформах, щоб вивести свій бізнес на новий рівень завдяки їхнім вражаючим і корисним функціям.