Професійне відеоспостереження для захисту вашого будинку

Ключові висновки

  • Подвійні лінзи забезпечують роздільну здатність 3K і 8-кратний гібридний зум для детального зовнішнього спостереження.
  • Сонячна панель, що входить до комплекту, усуває необхідність підзарядки вручну, забезпечуючи безперервне живлення.
  • Вбудований накопичувач на 8 ГБ пропонує економічно вигідну альтернативу хмарним передплатам для запису відео.

Шукаючи зовнішню камеру безпеки, ви часто стикаєтеся з кількома перешкодами, як-от потреба в електроенергії, сліпі зони, зберігання відео тощо. Але Eufy SoloCam S340 вирішує майже всі ці проблеми завдяки чудовій якості зображення, внутрішньому накопичувачу для записаного відео та вбудованій сонячній панелі.

Eufy SoloCam S340

Eufy SoloCam S340 забезпечує першокласний спосіб стежити за тим, що відбувається за межами вашого дому. Камера забезпечує повний огляд вашого місцезнаходження на 360 градусів за допомогою панорамування/нахилу. Камера також має подвійні об’єктиви, ширококутний об’єктив 3K і опцію телефото 2K. Разом вони забезпечують до 8-кратного гібридного масштабування, щоб ви могли роздивитися ближче. І замість того, щоб платити додатково за хмарне сховище, S340 має 8 ГБ вбудованої пам’яті.

Торгова марка Eufy

Роздільна здатність 3K ширококутний/2K телефото

Сумісність програми Так

Нічне бачення Так

Інтеграції Amazon Alexa, Google Home

Потрібний концентратор №

Поле зору 135 градусів

Прожектор Так

Вбудована пам’ять 8 ГБ

Стійкість до погодних умов -4°F – 122°F

Двосмуговий динамік Так

Виявлення руху Так

Потрібна підписка? Немає

плюси

  • Подвійна камера з роздільною здатністю 3K
  • Включена сонячна панель може забезпечити постійне живлення
  • Ручне панорамування/нахилення
  • До 8-кратного гібридного масштабування
  • AI-відстеження може стежити за рухом
  • Вбудоване сховище для записаного відео
  • Сумісність з Amazon Alexa, Google Home

Роздільна здатність 3K і більше завдяки подвійним лінзам

Джером Томас / MakeUseOf

SoloCam S340 трохи більша за інші зовнішні камери безпеки, які ви могли бачити раніше. Але для збільшення маси є вагома причина. Головною особливістю є подвійні об’єктиви камери. Подібно до смартфона, лінзи можуть допомогти вам краще побачити ситуацію.

Один ширококутний об’єктив із роздільною здатністю 3K, а інший — телеоб’єктив 2K. У поєднанні вони можуть забезпечити до 8-кратного гібридного масштабування.

Але ваш погляд не буде обмежений одним місцем. Камера може обертатися на 360 градусів і 70 градусів по вертикалі. З цим ви повинні мати можливість бачити майже все, що завгодно в поле зору камери.

  Як створити вірусні приховані/підсвідомі зображення штучного інтелекту

Іноді може виникнути проблема із встановленням зовнішніх камер. Залежно від типу вашого будинку та місця, де ви плануєте встановити камеру, вам може знадобитися додаткове обладнання для правильного встановлення камери. На щастя, Eufy надає все, що вам потрібно.

Вибравши, де ви бажаєте встановити погодостійку камеру, ви просвердлите анкери в стіні, а потім загвинтите гарний кронштейн. Весь процес зайняв у мене менше 5 хвилин. Для найкращого відео Eufy рекомендує встановлювати камеру на висоті 7-10 футів від землі.

Джером Томас / MakeUseOf

Подібно до камери Eufy Indoor Cam S350, яку я вже розглядав, комбінація подвійних лінз на S340 забезпечує чудову якість зображення у стандартному режимі перегляду та аж до 8-кратного збільшення. Стандартний варіант – з кутом огляду 135 градусів.

Щоб збільшити масштаб, виберіть 3x на екрані в реальному часі, а потім просто зведіть пальці, щоб збільшити. Ви побачите 8x на екрані, коли ви досягнете максимуму.

Найпростіший спосіб використовувати панорамування/нахил — за допомогою програми Eufy Security для iOS або Android. Виберіть «Панорамування та нахил» на сторінці перегляду в реальному часі, щоб побачити джойстик для керування камерою.

Хоча панорамування/нахил чудове, особливо коли ви дивитесь на камеру в прямому ефірі, штучне відстеження Eufy є справжньою зіркою шоу.

Камера може автоматично виявляти три різні типи руху; людину, транспортний засіб чи щось інше. Ви можете вибрати, який тип руху буде записаний. З людьми та транспортними засобами камера автоматично повертається та стежить за рухом.

Коли хтось наближається до поля зору камери, вона автоматично відстежуватиме цю особу, повертаючись і наближаючи, щоб ви могли розглянути ближче. Штучний інтелект працював чудово, і я ніколи не бачив таких проблем, як сплутати тварину чи здути гілку дерева з людиною чи автомобілем. Якщо у вас виникли проблеми з помилковими сповіщеннями або записами, ви можете налаштувати чутливість виявлення руху.

Я встановив камеру на передньому дворі в кутку свого будинку. Хоча він добре стежив за людьми та автомобілями, я був радий побачити, що він навіть обертався та записував, коли я згрібав листя на бічному дворі. Без цієї можливості панорамування/нахилу мені, швидше за все, довелося б встановити дві камери, щоб відстежувати обидві ці області.

Якість відео була чудовою вдень і вночі. Eufy каже, що ви зможете бачити деталі, наприклад номерний знак, на відстані до 50 футів від камери. Але протягом дня я міг бачити обличчя та номерні знаки на вулиці, щонайменше на відстані 75-100 футів від камери.

  Де знаходяться інструменти адміністратора для Office 365?

Камеру також можна використовувати з двома основними системами розумного дому: Amazon Alexa та Google Home. На жаль, Apple HomeKit не підтримується, що є несподіванкою, оскільки багато камер Eufy підтримують цей протокол.

Я використовував камеру з Amazon Alexa і міг побачити камеру в прямому ефірі на своєму Echo Show і навіть у додатку Alexa.

Використовуйте силу сонця за допомогою сонячної панелі

Джером Томас / MakeUseOf

Існує також додаткове доповнення, яке зазвичай не зустрічається з іншими вуличними камерами, зокрема сонячна панель. З ним вам не доведеться взагалі турбуватися про те, щоб коли-небудь заряджати батарею камери.

Розміщення панелей є гнучким залежно від найбільшого сонячного освітлення. Ви можете прикрутити його до SoloCam S340 за допомогою обладнання, що входить у комплект, і підключити до порту USB-C на задній панелі камери. За бажанням ви можете встановити його трохи подалі за допомогою шнура, що входить у комплект, а потім підключити до камери. Також є додатковий 6-футовий подовжувач.

Панель може повертатися вгору-вниз і з боку в бік, щоб допомогти вам знайти найкраще місце для освітлення сонця.

Якщо з якихось причин ви не хочете використовувати панель, Eufy каже, що SoloCam S340 може працювати до трьох місяців у нормальному режимі на одному заряді. Але сонячна зарядка забезпечує справжню гнучкість, і вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб піднятися по драбині та зняти камеру, щоб зарядити.

Щоб краще використовувати акумулятор і сонячний зарядний пристрій, є три різні варіанти тривалості запису. У режимі оптимального заряду батареї тривалість відеоролика становить 20 секунд. З оптимальним спостереженням цей час збільшується до 60 секунд. Ви також можете вибрати спеціальний режим, щоб указати як тривалість кліпу, так і період виявлення. У моєму використанні Оптимальний режим спостереження був найкращим, оскільки він забезпечував чудовий баланс між часом роботи батареї та записом відео.

Щоб краще зрозуміти, як сонячна панель заряджає акумулятор, додаток Eufy пропонує повну інформаційну панель акумулятора з поточним відсотком заряду тощо. Ви можете побачити, як зріс або зменшився заряд акумулятора за останній тиждень або місяць. Це може бути важливо, особливо коли змінюються пори року, і вам може знадобитися переорієнтувати сонячну панель для кращого заряду.

  Як перевірити свій сайт за допомогою Google Lighthouse?

Я повністю зарядив SoloCam S340 перед установкою, і через трохи більше ніж два тижні використання акумулятор усе ще на 100 відсотків. У той час як інші камери, як-от Arlo та Ring, мають можливість підключати сонячні зарядні пристрої, вони є додатковими та не пропонують простого підключення безпосередньо до камери. Це великий плюс для тих, хто шукає просте зовнішнє спостереження.

Вбудоване сховище окупається в довгостроковій перспективі

Джером Томас / MakeUseOf

Ще одним великим плюсом для SoloCam S340 є те, де зберігається записане відео. Для більшості зовнішніх камер ви повинні бути готові платити від 3 до 10 доларів на місяць за зберігання та перегляд записаних відео подій.

Всього за кілька років використання ця вартість може бути майже рівною вартості самої камери. Eufy пропонує дещо новий підхід до проблеми — 8 ГБ вбудованої пам’яті. Однак під час мого тестування він витримав просто чудово.

Завдяки невеликому об’єму пам’яті не очікуйте, що зможете переглядати відео місяців тому. Але для кількох днів або навіть тижня записів у вас все буде добре. Якщо вас турбує обмеження пам’яті, ви можете знизити якість записаного відео з повного 3K до 1080P або 720P.

Під час свого використання, залежно від того, скільки було знято, я міг би легко зберігати принаймні тиждень записів із повною роздільною здатністю 3K, тому поки що я продовжуватиму використовувати налаштування найвищої якості.

Якщо вас турбує обмеження пам’яті, ви також можете підписатися на хмарну опцію Eufy за 2,99 доларів на місяць, яка зберігатиме записи з однієї камери до 30 днів.

Чи варто купувати Eufy SoloCam S340?

Якщо ви шукаєте камеру зовнішнього відеоспостереження, важко помилитися з Eufy SoloCam S340, якщо ви не є користувачем Apple HomeKit. Камера має таку ж ціну, як і інші варіанти на ринку, але пропонує масу додаткових функцій.

Можливість зберігати відео локально без необхідності платити за підписку на хмарне сховище та сонячна панель, що входить у комплект, роблять SoloCam S340 ідеальним способом стежити за зовнішнім виглядом вашого будинку.

Eufy SoloCam S340

Eufy SoloCam S340 забезпечує першокласний спосіб стежити за тим, що відбувається за межами вашого дому. Камера забезпечує повний огляд вашого місцезнаходження на 360 градусів за допомогою панорамування/нахилу. Камера також має подвійні об’єктиви, ширококутний об’єктив 3K і опцію телефото 2K. Разом вони забезпечують до 8-кратного гібридного масштабування, щоб ви могли роздивитися ближче. І замість того, щоб платити додатково за хмарне сховище, S340 має 8 ГБ вбудованої пам’яті.