Простий у користуванні інструмент до ваших послуг

Все більше і більше людей переходять на онлайн-рішення, коли йдеться про редагування відео.

Це не означає, що програмне забезпечення для настільних комп’ютерів доживає свої останні дні, ні — якраз навпаки. Програмне забезпечення для настільного комп’ютера стає в нагоді, коли вам потрібна ретельна обробка відео, переважно для професійних цілей. Але якщо ви редагуєте відео онлайн, швидше за все, вам знадобиться отримати результати швидко й без значних зусиль.

Fastreel від Movavi робить саме це. Огляд показує, чому цей онлайн-редактор відео підходить для роботи, його недоліки та чим він відрізняється від інших інструментів на ринку.

Інтерфейс і використання

Fastreel by Movavi має чітку розкладку в темних тонах замість біло-блакитної гами на головній сторінці сайту. Кожен інструмент відкривається в новій вкладці, що робить його дуже зрозумілим під час пошуку потрібної функції.

Деякі інструменти автоматизовані, тобто вам потрібно просто завантажити файли та отримати результати. Це стосується таких інструментів, як стиснення відео, приглушення та реверсування. Інші функції, такі як додавання фільтрів або зміна розміру, вимагатимуть більше дій з вашого боку. Після завантаження відео потрібно налаштувати параметри вручну, щоб отримати бажані результати. А коли ви використовуєте шаблон або починаєте відео з нуля, ви можете керувати своїм проектом за допомогою зручних елементів керування перетягуванням.

Імпорт

Fastreel дозволяє завантажувати відео та графічні файли у ваш проект. Як вхідні формати файлів можна використовувати JPEG, PNG, GIF, MP4, MOV, MKV, AVI та WMV. Зауважте, що кожен файл має бути меншим за 500 Мб. Ви можете завантажувати фотографії та відео зі свого комп’ютера або сховища Dropbox.

особливості

Тепер поговоримо про можливості Fastreel докладніше.

Шаблони

Шаблони стають у пригоді, коли вам потрібне тематичне відео. Галерея шаблонів містить 38 готових кліпів і регулярно оновлюється. Зразок можна знайти практично для будь-якого

  Виправте помилку Google Drive Forbidden Download Error

нагода чи мета: різні заставки, рекламні кліпи, відео тренувань, трейлери фільмів, історії в Instagram тощо.

Ви можете налаштувати кожен шаблон на свій розсуд: змінити порядок слайдів, додати нові сцени, вставити текст і змінити його шрифт, накласти музику та налаштувати співвідношення сторін. Однак шаблони не мають різних схем кольорів, тому ви можете працювати лише з палітрою за замовчуванням.

Інструменти

Fastreel надає вам багатофункціональний інструментарій, який можна використовувати для покращення ваших відеофайлів. Як згадувалося раніше, вам знадобиться лише кілька клацань, щоб обрізати відзнятий матеріал, налаштувати кольори, змінити швидкість відео або обрізати відео онлайн.

Ось повний список того, що ви можете робити з Fastreel:

 • Стискати відео. Цей інструмент зменшує розмір вашого файлу, щоб ви могли завантажувати його на сайти або вкладати в електронні листи.
 • Вирізати відео. Ви можете обрізати кліпсу з обох кінців або видалити частини посередині.
 • Обрізайте та змінюйте розмір відео. Змініть співвідношення сторін відео на 1:1, 16:9, 9:16 або користувацькі параметри.
 • Змінити швидкість відео. Зробіть відзнятий матеріал у 4 рази швидшим або повільнішим.

 • Об’єднати відео. Об’єднайте кілька кліпів в одне довге відео.
 • Вимкнення відео. Видаліть звук із відзнятого матеріалу в один клік.
 • Зворотні відео. Перемотайте відеоряд назад.
 • Додайте музику до відео. Виберіть одну з вбудованих атмосферних мелодій або завантажте свій саундтрек.
 • Обертайте та перевертайте відео.
 • Цикл відео. Цей інструмент повторює ваше відео кілька разів, завдяки чому воно повторюється від 2 до 10 разів поспіль.
 • Додайте текст до відео. Веселі або пояснювальні підписи підвищують рівень привабливості та роблять відео чіткішим.
 • Зробіть стоп-моушн відео. Цей вдосконалений інструмент може зробити ваше відео схожим на анімацію. Вам просто потрібно вибрати частоту кліпу від 0,2 до 1,5 секунд і насолоджуватися результатом.
 • Додайте водяний знак до відео. Водяні знаки захищають ваше право власності, щоб ви могли додати свій логотип до всього відео.
 • Створіть колаж із розділеним екраном. Показувати на екрані кілька відео або фотографій.
 • Додайте субтитри. Вбудуйте субтитри до улюблених телешоу або створіть файл SRT самостійно.
 • Додайте фільтри. Змініть колірну палітру відео на щось більш складне, що відповідає вашій ідеї.
  Додайте Ok Google Detection на всі екрани вашого пристрою [No Root]

Створення фільму

І останнє, але не менш важливе: ви можете створити фільм або слайд-шоу з нуля. Функціональність Fastreel дозволяє завантажувати відзнятий матеріал і музику, додавати стильні переходи й елегантні підписи, а потім зберігати результати.

Експорт

Коли ви закінчите редагування, вам потрібно буде зберегти свій проект. Однак Fastreel має лише один варіант експорту: формат MP4. Це може здатися дивним, оскільки інші відеоредактори пропонують набагато більший вибір вихідних форматів. Проте рішення цілком обґрунтоване. MP4 є найпопулярнішим і ефективним форматом для роботи з відео, особливо онлайн. Крім того, ви можете експортувати файл безпосередньо на YouTube, якщо використовуєте шаблони.

Ціноутворення

Fastreel можна використовувати як безкоштовну програму для створення відео, якщо вас не заперечує водяний знак. Ви не обмежені ні кількістю разів, які ви можете обробляти відео, ні загальним часом використання редактора. Однак ви можете вибрати один із двох преміум-планів, щоб розкрити весь потенціал Fastreel.

План Single Premium дозволяє зберегти одне відео без водяного знака та вибрати роздільну здатність 720p. Це означає, що ви можете обробити відео одним інструментом і зберегти його. Якщо ви хочете відредагувати те саме відео за допомогою іншого інструменту, вам доведеться ще раз придбати план Single Premium.

Unlimited Premium надає вам доступ до всіх інструментів одночасно – ви можете редагувати та зберігати відео кілька разів без водяних знаків у роздільній здатності 720p.

 • Ціна: 19,95 доларів на місяць або 119,40 доларів на рік (9,95 доларів на місяць)
  Як зберегти об’єкти PowerPoint як зображення

Плюси мінуси

плюси

 • Fastreel — це онлайн-сервіс для редагування відео, тому вам не потрібно нічого встановлювати на комп’ютері. Ви можете працювати в будь-якому браузері і авторизуватися з будь-якого місця.
 • Він простий у використанні, і у вас не виникне проблем визначити, яка кнопка що робить.
 • Ви рідко знайдете розширені інструменти в інших онлайн-редакторах: реверсування, цикл, зміна швидкості та додавання субтитрів у форматі SRT.
 • Ви можете увійти через обліковий запис Google або Facebook або використати свій Movavi ID, щоб увійти в систему.
 • Ви можете створити відео з нуля або скористатися готовим шаблоном.

мінуси

 • Вам потрібне стабільне підключення до Інтернету, щоб забезпечити належну роботу Fastreel.
 • Варіант плану Single Premium може здатися дорогим.
 • Безкоштовна версія накладає водяний знак на вихідні відео.

Висновок

Якщо ви шукаєте інструментарій, який дозволить редагувати відео практично на ходу, радимо вам ознайомитися з Fastreel.

Ми вважаємо це дуже корисним, оскільки для створення відео не потрібні спеціальні навички. У ньому є всі основні інструменти, такі як вирізання, обрізання та обертання, а також розширені функції, такі як стоп-моушн і розділений екран. Безкоштовна версія виконує свою роботу, знайомлячи вас з інструментами, але з підпискою ви отримуєте перевагу збереження своїх відео у найвищій якості та без водяних знаків.