Простий конвертер валют відстежує курси Форекс та конвертує валюту

| | 0 Comments| 4:24 AM
Categories:

Незалежно від того, чи часто ви подорожуєте, щодня торгуєте кількома валютами, власник малого бізнесу чи керуєте величезною корпорацією, хороший додаток для конвертації валют може стати для вас незамінним аксесуаром. У Google Play доступно безліч конвертерів валют – XE Currency нібито є найпопулярнішим – але нещодавно я почав шукати альтернативу і відразу ж закохався в Simple Currency Converter, завдяки його чудовому, зручному інтерфейсу користувача. . За допомогою цієї дивовижної програми ви можете легко відстежувати до 12 курсів валют одночасно. А вбудований засіб оновлення інформує вас про зміни курсів валют щохвилини.

Перше, що ви, ймовірно, помітите після запуску Simple Currency Converter, це його мінімалістичний, красивий інтерфейс, який покладається на один екран як конвертер і засіб оновлення курсу. Інтерфейс користувача містить додавання, оновлення та кнопку меню у верхньому правому куті. Додати валюти так само просто, як шукати їх назву або країну, де використовується валюта, а програма дозволяє видаляти наявні простим горизонтальним гортанням. Будь-яку валюту також можна закріпити вгорі, щоб служити базою для всіх конвертацій і курсів.

  Як порахувати дні між двома датами в Google Таблицях

Щоб вставити користувацьке значення для перетворення, ви можете просто натиснути кнопку «Відкрити клавіатуру», щоб вказати суму, яку потрібно конвертувати. Коли ви закінчите, просто натисніть знак рівності, і програма майже відразу відобразить пов’язані конверсії. Звичайно, ви можете додати кілька валют до програми, і вона підтримує їх безліч, точніше більше 140. Додаток містить вбудований селектор валют, до якого можна перейти, натиснувши кнопку + на головному екрані. Тут ви можете вибрати одну з популярних валют або натиснути «Більше», щоб переглянути повний список варіантів валют. Потім ви можете позначити потрібні елементи зі списку та натиснути «Готово», щоб перенести їх на головний екран.

  Чи безпечно використовувати зарядний пристрій іншого ноутбука на своєму ноутбуці?

Одним з дійсно зручних аспектів Simple Currency Converter є те, що він виходить за рамки конвертації, щоб дозволити вам відстежувати валюту протягом одного дня, п’яти днів, трьох місяців, року або трьох років. Ви можете виконати візуальне порівняння будь-яких двох валют у графічній блок-схемі, що просто вражає.

Окрім відстеження курсу ваших улюблених валют, SCC також дозволяє вибрати інтервал оновлення, кількість десяткових знаків, до яких курс округляється, а також вибрати тему для інтерфейсу користувача. На момент написання цієї статті він містить чотири стильні теми, які можна легко вибрати на екрані налаштувань.

Коротше кажучи, Simple Currency Converter — це чудова програма для конвертації валют. Він може похвалитися багатьма корисними функціями, а вбудовані теми просто чудові.

  Як додати або видалити облікові записи електронної пошти в Mail для Mac

Встановіть простий конвертер валют з Play Store