techukraine.net techukraine.net Просте рішення кол-центру для вашого бізнесу

Просте рішення кол-центру для вашого бізнесу

Categories:

Aircall — це хмарне, повністю інтегроване рішення кол-центру, ідеальне для відділів продажів і підтримки. Минули ті часи, коли ви обслуговували налаштування кол-центру на місці, які було складно встановити, обслуговувати чи експлуатувати.

Тепер ви можете налаштувати рішення віртуального кол-центру за допомогою наявного обладнання, менших операційних витрат і без обслуговування на місці.

Завдяки розширеній аналітиці, моніторингу дзвінків у реальному часі та функціям маршрутизації дзвінків Aircall може допомогти вам підвищити рівень задоволеності клієнтів, скоротити цикли продажів і закрити більше потенційних клієнтів. Aircall спрощує робочі процеси, інтегровані в CRM та інші цифрові інструменти вашого бізнесу.

Це також допомагає вашим торговим агентам створювати більш персоналізовані та цікаві дзвінки, відкриваючи списки справ на одній інформаційній панелі, теги викликів і картки зі статистикою. Перш ніж перейти до функцій, завдяки яким Aircall варто спробувати, давайте почнемо з переваг.

Основні переваги Aircall

Aircall — це не ваше звичайне рішення кол-центру. Ось його переваги:

 • Розширена аналітика для оцінки ефективності кол-центру
 • Єдина панель активності для відстеження викликів, призначення та позначення викликів
 • Хмарна маршрутизація на основі часу лише до доступних співробітників і функції переадресації на телефон, коли вас немає на місці
 • Дзвінки пошепки та теплі перекази, щоб скеровувати нових агентів і покращувати взаємодію з клієнтами
 • Багаторівневий каталог IVR для автоматичного спрямування викликів агентам і групам виклику разом
 • Підтримує конференц-дзвінки, чорні списки, кілька дзвінків одночасно, черги викликів і автоматичні подальші дії в разі відключення
 • Доступ до розширень, безкоштовних номерів, місцевих номерів і проста інтеграція з усіма цифровими інструментами

Насправді його функції єдиного входу в поєднанні з призначеними ролями користувача підвищують безпеку. Він також підтримує інтеграцію CTI для покращення робочих процесів і має інші потужні функції, такі як PowerDialer і додаток для бізнес-телефону, які допоможуть підвищити продуктивність.

Варіанти використання Aircall

Віртуальний кол-центр

Aircall допоможе вам створити віртуальний кол-центр, який працює в різних місцях, обслуговуючи одночасно кількох клієнтів і компаній.

Рішення для відділу продажів

Це не просто колл-центр. Незалежно від характеру вашого бізнесу, якщо ви покладаєтеся на здійснення продажів через дзвінки, Aircall може допомогти швидше закрити потенційних клієнтів. Це полегшує продуктивний, але персоналізований продаж.

Внутрішні комунікації для бізнесу

Ви також можете використовувати Aircall для полегшення внутрішнього спілкування між усіма командами вашого бізнесу. Це допоможе покращити співпрацю та ідеально підходить для віддалених або гібридних команд.

Call програмне забезпечення для електронної комерції

Ви можете швидше вирішувати проблеми клієнтів і забезпечувати персоналізований досвід покупок, пропонуючи клієнтам знижки та спеціальні пропозиції.

Також ідеально підходить для некомерційних організацій, ІТ-груп і оперативних команд

Щоб охопити потенційних клієнтів, увімкніть безперебійний внутрішній зв’язок між командами та зробіть команди, які працюють із клієнтами, більш автономними, не ставлячи під загрозу безпеку.

Функції Aircall, на які варто звернути увагу

Маючи понад 45 функцій, Aircall — це універсальне програмне рішення, яке може спростити бізнес-потреби та досягти вищого рівня рентабельності інвестицій. Отже, ми зібрали найважливіші функції, які роблять Aircall справжньою потужною компанією.

#1. Виберіть маршрутизацію викликів

Ви можете направляти клієнтів до потрібних партнерів, які будуть краще підготовлені для вирішення їхніх проблем, налаштувавши розподіл викликів. Крім того, Aircall також підтримує маршрутизацію викликів на основі часу.

  9 інструментів штучного інтелекту для керування соціальними мережами, які можна використовувати у 2023 році

Це означає, що ви можете встановити індивідуальний або груповий робочий час. Це допоможе запобігти спаму дзвінків у неробочий час, гарантуючи, що дзвінки спрямовуватимуться лише доступним партнерам по команді.

#2. Спробуйте запис дзвінка з паузою

З метою навчання важливо мати функції запису дзвінків. Однак запис дзвінка також може допомогти відстежувати якість дзвінків і розв’язку, а також підтверджувати важливі деталі.

Однак конфіденційність користувача не повинна бути порушена. Отже, Aircall має функцію призупинення та відновлення функцій запису викликів, щоб ви не записували конфіденційну інформацію користувачів.

#3. Насолоджуйтеся паралельними та одночасними дзвінками

Ви можете призупинити поточну розмову та завершити іншу розмову або розпочати нову. Усе завдяки функції паралельних дзвінків Aircall. Однак ви також можете отримувати та ініціювати необмежену кількість дзвінків одночасно.

Вам більше не потрібно більше номерів, щоб приймати більше дзвінків. Кілька тих самих номерів підійдуть для Aircall. Ви не матимете проблем із якістю, гарантуючи успішність планів масштабування кол-центру.

#4. Отримайте безкоштовні та міжнародні номери

Aircall дозволяє створювати безкоштовні номери в містах і кодах регіонів, де працює ваша компанія. Ви можете працювати з будь-якої країни.

Крім того, ви можете отримати інші міжнародні номери в понад 100 країнах, навіть якщо ви працюєте з іншого континенту. Насправді ці телефонні номери є хмарними і можуть допомогти вам створити авторитетну глобальну присутність. Ви зможете насолоджуватися глобальним охопленням, одночасно зміцнюючи довіру на місцевому рівні, щоб охопити більше потенційних клієнтів.

#5. Налаштуйте інтерактивну голосову відповідь (IVR) і розширення

Ви можете налаштувати каталог IVR, щоб класифікувати абонентів, визначати, до якої команди вони телефонують, і автоматично направляти їх до певних товаришів по команді. Крім того, ви можете встановити IVR, які є багаторівневими. Їх можна налаштувати для певного часу протягом дня та додатково оптимізувати залежно від мети.

Ви також можете використовувати динамічний редактор, щоб призначити персоналізовані повідомлення та музику в очікуванні. Тепер, щоб мати можливість маршрутизувати дзвінки окремо, вам потрібно налаштувати швидкий набір. Ви можете зробити це, призначивши тризначне розширення всім своїм товаришам по команді.

#6. Ставте виклики в чергу та сприяйте зворотному виклику

Aircall підтримує виклики в черзі, що означає, що вхідні абоненти матимуть шанс опинитися в черзі, якщо всі ваші агенти зайняті. Мало того, якщо ваші вхідні абоненти втомилися чекати, вони матимуть можливість відмовитися.

Коли вони відмовляться, ваша команда зв’яжеться з відгуком пізніше. Це допомагає підвищити задоволеність клієнтів, одночасно зменшуючи кількість відмов від дзвінків.

#7. Призначення та позначення викликів

Якщо ви вважаєте, що певний член команди найкраще підійде для обробки іншого виклику, ви можете призначити йому виклик із повідомленням, яке пояснює контекст. Це буде видно в їхніх списках справ.

Ви також можете позначити певні дзвінки спеціальними мітками, щоб краще їх упорядкувати. Тобто це допоможе вам легко посилатися на них і підтримувати їх узгодженість із впевненим звітуванням.

#8. Дзвінкові групи

Крім того, ви також можете скерувати групу вхідних дзвінків до певної команди та визначити, як ви хочете, щоб дзвінки розподілялися між агентами. Ви також можете вирішити, чи хочете ви регулювати темп дзвінків, пропускати агентів або розподіляти обсяги дзвінків.

#9. Співпрацюйте краще

Ви можете створювати контакти та ділитися ними з усіма іншими в команді. Ви також матимете доступ до тієї самої спільної папки “Вхідні”, щоб усі ви знали, які дзвінки потребують подальшої обробки, а які завдання можна архівувати.

  Чому програми iPhone «вставляються з» інших програм?

Однак найкращою функцією співпраці на Aircall є те, як вони дозволяють вам робити теплі перекази. Перш ніж переадресувати дзвінок колезі, ви можете швидко поговорити з ним і повідомити йому, де ви перебуваєте або яка допомога потрібна.

#10. Дослідіть аналітику кол-центру

Aircall — це комплексне бізнес-рішення кол-центру, оскільки воно дозволяє контролювати все на ходу. Це допоможе вам стежити за своїми показниками, як-от середня тривалість виклику, кількість пропущених викликів або середній час відповіді.

Насправді ви також можете фільтрувати ці показники за окремими особами, командами, тегами викликів і відстежувати KPI для окремих виконавців. У вас також є єдиний канал активності, схожий на інформаційну панель, щоб відстежувати всі живі дзвінки, подальші дії тощо.

Крім того, є функція набору номера, яка дає змогу підвищити продуктивність вашої команди. Щоб зателефонувати на будь-який номер, достатньо одного кліка. Насправді це допоможе вашим торговим представникам заощадити час і зробити все швидше.

#11. Отримайте моніторинг дзвінків і Whispering

Ви можете спостерігати в прямому ефірі за допомогою функції моніторингу викликів Aircall, щоб допомогти новим колегам і підвищити рівень задоволеності клієнтів. Це може допомогти виправити помилки агента, закрити більше потенційних клієнтів і встановити найкращі практики серед товаришів по команді.

Якщо ви відстежуєте один із живих дзвінків і не бажаєте втручатися, щоб ваш агент виглядав неадекватно, ви можете прошепотіти їм рішення. Вони будуть конфіденційними для вхідних абонентів і допоможуть вам збільшити швидкість вирішення.

#12. Power Dial або Click to Dial

Підприємства покладаються на швидкість і виконання. Ось для чого призначений PowerDialer. Aircall дозволяє вашим торговим представникам або агентам набирати номер швидше одним клацанням миші. Насправді на веб-сайті потенційного клієнта існує автоматична ідентифікація телефонних номерів, які також додаються до черги дзвінків. Ваші контакти також синхронізуються з вашою CRM.

#13. Транскрибування дзвінків або переадресація на телефон

Надавати досвід світового рівня означає бути доступним. Приймайте дзвінки за межами робочого столу, переадресовуючи виклики на свій мобільний телефон. Ви можете підключити кілька персональних пристроїв, щоб приймати вхідні дзвінки.

Що стосується транскрипції, ви можете транскрибувати дзвінки та голосові повідомлення за допомогою Aircall AI.

#14. Розблокуйте силу CTI

Інтеграція комп’ютерної телефонії (CTI) Aircall налаштовує робочі процеси, покращує продуктивність і підвищує задоволеність клієнтів. як? Завдяки єдиному підходу до інтерфейсу для кожного завдання, пов’язаного з дзвінками.

Ви можете переглянути всю інформацію про клієнта під час розмови. CTI від Aircall також має понад 90 інтеграцій, які допомагають підвищити продуктивність на одній інформаційній панелі.

#15. Інтегруйте швидше

Активація інтеграції здійснюється одним клацанням миші, що допомагає вам керувати всіма налаштуваннями в одному місці.

Крім того, ви можете відкрити картки огляду для доступу до важливої ​​інформації про клієнтів. Ви також можете сприяти ефективній синхронізації контактів і індивідуальному робочому процесу між Aircall API і вашим технічним стеком.

Інтеграція Aircall зі сторонніми розробниками

Коли ви обираєте Aircall для своїх голосових потреб, ви обираєте ефективну екосистему завдяки легкій інтеграції сторонніх розробників. Чому голосова екосистема важлива чи навіть необхідна? Коли у вас під рукою є інші цифрові інструменти, які повністю інтегровані та готові до використання, ви створюєте ефективний і ефективний канал розподілу.

Aircall має сторонні інтеграції в таких категоріях:

 • ШІ та транскрипція
 • CRM
 • Підтримка клієнтів
 • Дані, аналітика та звітність
 • Електронна комерція та виставлення рахунків
 • Довідкова служба та LiveChat
 • HR і рекрутинг
 • Продуктивність і управління робочою силою
 • Контроль якості та автоматизація продажів
 • SMS, соціальні мережі та розваги, опитування
  AirTag і його 8 альтернатив, щоб легко знаходити свої речі

Ви можете шукати доступні інтеграції, шукаючи нові, рекомендовані та всі інтеграції. Крім того, ви також можете шукати інтеграції, які ідеально підходять для команд підтримки та відділів продажів.

Наприклад, інтеграції, доступні для відділів продажів, включають:

 • Avoma, Chorus.ai, ExecVision, Gong або Refract для штучного інтелекту та транскрипції
 • Callingly або Typeform для продуктивності
 • Zapier, Plecto або OneUpSales для звітування даних
 • monday.com, noCRM.io, Pepper Cloud CRM, Pipedrive або Zendesk Sell для CRM
 • SalesLoft або Outreach для автоматизації продажів

Тоді як для команд підтримки також доступні Zapier і Plecto. Але є й інші варіанти для опитувань, наприклад Diduenjoy, Nicereply або Postcall.io. Крім того, є VoxPay для оплати та виставлення рахунків тощо.

Aircall проти Zoom проти Talkdesk

Поки Збільшити і Розмовний стіл є відомими іменами в галузі, Aircall пропонує доступніші плани для компаній усіх розмірів. Ось вичерпний огляд кожної з функцій, які вони підтримують:

Функції AircallZoomTalkdesk Моніторинг дзвінківТакТакЗапис дзвінківТакТакТак, але з плану підвищення Маршрутизація дзвінківТакТакФільтрація дзвінківТакТакПереадресація дзвінківТакТакІнтеграція з CTIТакНіТакРозпізнаванняIVRТакТакМобільний доступТак, із переадресацією на телефон
і бізнес-додатокТакНіМісцеві та міжнародні телефонні номериТакТакТакІнтеграції100+90+60+APIТакТакАвтоматичний розподіл викликівТакТакТакШіпотні викликиТакНі

Aircall: тарифні плани та ціни

Aircall пропонує три плани: Essentials, Professionals і On-Demand. Якщо вартість Essentials починається від 30 доларів США за користувача та підтримує 3 команди, план Professionals починається від 50 доларів США за користувача та підтримує необмежену кількість команд. Щоб отримати пакет за запитом, ви можете зв’язатися з командою та отримати більш індивідуальний план, який підходить для вашого бізнесу.

Хоча Essentials охоплює більшість функцій, про які ми говорили раніше, він не охоплює моніторинг у реальному часі, шепотіння викликів, розширену або спеціальну аналітику, PowerDialer, параметри зворотного виклику черги, SalesForce Service Cloud та інтеграцію. Він також не має спеціального менеджера облікового запису або персоналізованої адаптації. Усі ці функції ви отримуєте в професійних планах і планах на вимогу.

Чи варто вам спробувати Aircall?

Ідеально підходить для компаній будь-якого розміру, Aircall є доступною альтернативою популярним кол-центрам. Налаштувати Aircall легко, і ви також можете скористатися перевагами індивідуальної реєстрації, щоб допомогти вам у цьому. 7-денна безкоштовна пробна версія дає вам достатньо можливостей, щоб спробувати численні функції та вирішити, чи підходить вона вам.

Крім того, Aircall має простий у використанні інтерфейс із пошуком, який робить навігацію веб-сайтом ефективною та швидкою. Співпраця чудова завдяки спільній інформаційній панелі активності дзвінків, яка дає змогу відстежувати живі дзвінки та переглядати належні завдання.

Ви також можете скористатися такими розширеними функціями, як шепотіння дзвінків, які дозволяють допомогти новим агентам працювати з клієнтами та закривати більше потенційних клієнтів.

Фактично існує ефективна інтеграція зі сторонніми цифровими інструментами, такими як HubSpot, Zapier і Salesforce, що робить керування кол-центром гнучким і надійним. Крім того, їх розширена аналітика може допомогти вам приймати рішення на основі даних у режимі реального часу, а наявність усіх ваших даних про клієнтів в одному місці допоможе вам отримати доступ до важливої ​​інформації про клієнтів.

Є також картки зі статистикою та теги викликів, які допоможуть вам отримати контекст під час виклику. Немає простоїв, і з його провідною на ринку інфраструктурою Aircall однозначно варто спробувати!

Ви також можете ознайомитися з деяким найкращим програмним забезпеченням автоматизації кол-центру для ефективної взаємодії команди.