Пропозиція маркерів безпеки (STO) пояснюється за 5 хвилин або менше

Categories:

Пропозиція токенів безпеки (STO) дозволяє купувати регульовані цифрові токени, що представляють такі активи, як золото, нерухомість або акції.

Простіше кажучи, криптотокен представляє цифровий актив, який існує в блокчейні іншої криптовалюти. Ці токени можуть зберігати вартість, купувати цифрові активи або сплачувати комісії за транзакції.

Початкова пропозиція монет (ICO) вважалася найбільш кращим варіантом пропозиції криптотокенів протягом 2017-18 років. Однак цей нерегульований процес пропозиції також засвідчив зростання кількості токенів без фактичної вартості.

Дослідження Satis Group LLC стверджує, що майже 80% ICO є шахрайством. Оскільки мільйони грошей інвесторів були задіяні в ICO, регулювання пропозиції токенів стало обов’язковим. У результаті токени безпеки були випущені з використанням пропозиції маркерів безпеки (STO).

Токен безпеки — це тип криптотокена. Давайте розберемося про це докладніше.

Що таке маркер безпеки?

Токен безпеки діє як цифрове представлення інвестованого активу. Ці активи включають нерухомість, товари, предмети мистецтва, акції чи облігації.

Основна мета інвестора під час купівлі токена безпеки – отримання прибутку. З цієї причини покупці, як правило, вибирають токени з високим потенціалом майбутнього зростання.

Токени безпеки випускаються за допомогою технології блокчейн, щоб зробити весь процес прозорим і простим. Ви також отримаєте дивіденди, право власності на активи та права голосу.

Комісія з цінних паперів і бірж схвалює токени безпеки. Крім того, уряди чи підприємства можуть випускати лише ці токени.

Що таке пропозиція маркерів безпеки або STO?

Пропозиція токенів безпеки (STO) — це процес продажу токенів безпеки через певні біржі. Тут транзакції токенів перевіряються та зберігаються в мережі блокчейн.

STO дозволяють інвесторам і засновникам залучати цифрове фінансування для своїх нових проектів. Крім того, вони також повинні будуть суворо дотримуватися державних постанов. Крім того, ці токени недоступні на звичайних криптобіржах, таких як Binance, Coinbase або Kraken.

У 2018 році лопнула величезна бульбашка на основі первинної пропозиції монет (ICO). У період між 2012 та 2018 роками криптографічного буму шахраї скористалися цим високим ринковим попитом.

Фейкові проекти почали збирати кошти від людей, які продають помилкові надії. У результаті в першому кварталі 2018 року ICO залучили 6880 мільйонів доларів.

Джерело: Statista.com

Однак після серії шахрайських ICO попит на цю пропозицію монет різко впав. Зрештою, на кінець четвертого кварталу 2018 року ICO могли залучити лише 340 мільйонів доларів.

Після краху ICO державні регулюючі органи почали забезпечувати більшу безпеку та безпеку коштів інвестора. З цієї причини народилися STO, більш регульована версія ICO.

Ви можете задатися питанням, чим STO відрізняються від ICO. Давайте відразу приступимо до цього.

ICO легко запускати, і вони не вимагають жодного регулювання, яке б захищало гроші інвестора. На відміну від цього, STO запускаються через сувору та структуровану державну політику та правила.

Крім того, не обов’язково мати цінний актив для запуску токенів за допомогою ICO. Тоді як STO випускають лише токени, забезпечені активами.

  Чи можете ви використовувати обліковий запис PS4 SMITE на ПК?

Як працюють пропозиції токенів безпеки (STO)?

Роботу STO можна розділити на 6 фаз. Проект має пройти всі ці етапи, щоб запропонувати свої маркери безпеки.

#1. Підготовка проекту

Під час цієї першої фази засновники та розробники проекту створюють бізнес-ідеї та плани. Крім того, на цьому етапі проект призначає своїх членів команди та радників.

Технічна команда готує технічну документацію, яка пояснює всі деталі щодо проекту. Ці деталі відіграють вирішальну роль у прийнятті пропозиції токенів проекту.

Крім того, цей початковий етап також використовується для прийняття важливих рішень щодо:

 • Вибір цифрових технологій і постачальників супутніх послуг.
 • Розробка колоди інвестора.
 • Розрахунок необхідного капіталу проекту.
 • Ідентифікація цільового інвестора.

#2. Дизайн СТО Структура

Проекти призначають кваліфікованих консультантів з корпоративних фінансів для якісного структурування STO. Ці радники працюють із засновниками та іншими членами команди, щоб створити структуру для пропозицій токенів.

Крім того, юрисконсульти також призначаються для:

 • Оцініть правила STO.
 • Визначте мінімальний період блокування токенів.
 • Проаналізуйте вимоги інвестора.
 • Визначте застосовні винятки.

На цьому етапі вибирається відповідна юрисдикція, яка підтримує бачення проекту. Цей вибір допомагає проекту об’єднати та продати свої пропозиції токенів.

#3. Вибір технології

STO працюють на основі технології блокчейн, тому вибір відповідної платформи є важливим. На цьому етапі проект звертається до постачальника послуг блокчейн.

Токени безпеки створюються на основі бізнес-ідеї, бачення та оцінки. Крім того, проект розробляє портал для своїх майбутніх інвесторів.

Інвестори можуть використовувати цей портал, щоб перевірити свою систему боротьби з відмиванням грошей (AML) і миттєво дізнатися про свого клієнта (KYC). Крім того, ви можете використовувати цю платформу для підключення своїх крипто-гаманців.

#4. Вибір постачальників фінансових послуг

Засновники призначають брокерів, які допомагають їм продавати свої токени безпеки. Крім того, ці агенти трансферу включені для моніторингу випуску токенів.

Крім того, для відповідального зберігання також призначаються зберігачі. Тут технічна команда також співпрацює з платіжними провайдерами для впровадження систем фіатних платежів.

#5. Збір коштів

Основний крок фандрейзингу полягає в пошуку потенційних інвесторів. Пізніше брокер організовує зустрічі з інвесторами та ділиться документами пропозиції.

Окрім прямого контакту з інвесторами, онлайн-маркетинг також відіграє вирішальну роль у фінансуванні STO. Активні кампанії в соціальних мережах тепер стали звичайним процесом просування пропозицій токенів.

#6. Перелік маркерів безпеки

Останній етап включає вибір бірж для STO. Державні регулюючі органи повинні схвалити ці обміни.

Нарешті токени безпеки будуть доступні для продажу. Крім того, необхідно регулярно оновлювати розробки проекту з платформами та регуляторними органами.

Пропозиція токенів безпеки (STO) проти. Первинне публічне розміщення (IPO)

STO можна вважати поєднанням ICO та IPO. Основна відмінність між STO та IPO включає:

 • Процес первинного розміщення акцій (IPO) дорогий і трудомісткий. З іншого боку, пропозиції токенів безпеки (STO) порівняно економічні та потребують менше часу на обробку.
 • Тип інвестицій є основною відмінністю між STO та IPO. У випадку STO випускаються токени безпеки, тоді як IPO проводиться для випуску акцій.
 • IPO обмежується розміщенням акцій приватних корпорацій. Навпаки, ICO має гнучкість представлення маркерів безпеки кількох активів.
 • Учасники IPO отримують цифрові документи, які підтверджують право власності на акції компанії. Для порівняння STO надає вам цифрові токени як підтвердження права власності.

Різні типи маркерів безпеки

Жетони безпеки далі поділяються на три типи:

#1. Токени, забезпечені активами

Токени безпеки, забезпечені активами, представляють право власності на реальні активи, такі як нерухомість, товари або дорогоцінні метали. Цими токенами можна торгувати на основі ціни їхнього базового активу.

Інвестори можуть вибрати тип активу в залежності від своєї схильності до ризику. Наприклад, якщо ви вірите в стабільність золота, ви можете інвестувати в токени безпеки, забезпечені золотом.

  Додайте відтінок, схожий на Flux, до свого браузера

#2. Токени капіталу

Токен капіталу представляє акції публічної компанії. Ваша інформація про право власності зберігається безпосередньо в мережі блокчейн, коли ви купуєте цей токен.

Крім того, власники токенів акцій також отримують усі переваги, які надаються акціонерам компанії. Наприклад, ви отримаєте однакові приріст капіталу, дивіденди та права голосу.

#3. Боргові токени

Боргові токени діють як позика, яку інвестор надає довіреній компанії. У результаті власник цього токена безпеки отримує відсоток. Тут процентні ставки відрізняються залежно від компаній.

Боргові токени бувають двох типів:

 • Токен стабільного боргу: цей токен боргу винагороджує вас фіксованим відсотком. Крім того, ви зможете розрахувати свої загальні інтереси, перш ніж купувати токени.
 • Токени змінного боргу: на відміну від токенів стабільного боргу, токени змінного боргу не мають стабільної процентної ставки. Тут ставки змінюються в залежності від процентної політики компаній.
 • Кращі платформи STO

  Платформи STO були розроблені, щоб спростити процес генерації токенів і бути більш доступними. Тепер давайте розглянемо деякі найкращі платформи, які пропонують STO.

  #1. Полімат

  Заснована в 2017 році, Polymath є однією з найпопулярніших платформ для STO. Ця платформа працює повністю на основі правил і вказівок щодо маркерів безпеки.

  Polymath використовує чотири основні рівні для підтримки розробників у створенні та забезпеченні ліквідності для своїх маркерів безпеки. Чотири рівні складаються з прикладного, протокольного, обмінного та правового рівня.

  #2. Сек’юритизувати

  Securitize надає наскрізний інструмент, який дозволяє компаніям і окремим особам створювати маркери безпеки. Крім того, ця платформа пропонує бекенд-допомогу для користувачів, щоб прискорити процес пропозиції токенів.

  Крім того, ви можете використовувати цю платформу STO для включення DApps на основі Ethereum. Крім того, протокол цифрових цінних паперів (DSP) Securitize дозволяє торгувати маркерами безпеки на різних ринках.

  #3. Безпека

  Розроблений експертами з блокчейну в 2015 році, Securrency надає безпечні інструменти для випуску токенів безпеки. Ця платформа дозволяє користувачам перетворювати активи в різні форми, такі як цінні папери, токени та фіатні валюти.

  Ви також можете використовувати Securrency для торгівлі маркерами безпеки в кількох мережах блокчейну. Крім того, ви також отримаєте технічну підтримку після пропозицій токенів.

  #4. Рій

  На відміну від інших платформ, згаданих вище, Swarm надає широкий спектр рішень навколо STO. Надані функції включають створення токенів, збір коштів, налаштування, випуск токенів і багато іншого.

  Swarm підтримує малі підприємства у проведенні загальних процедур STO. Крім того, ця платформа також підтримує дії після емісії, такі як управління активами, виплата дивідендів і звітність.

  #5. Tokensoft

  Tokensoft пропонує інструменти для створення маркерів безпеки в популярних блокчейн-мережах. Підтримувані мережі включають Arbitrum, Ethereum, Polygon, Celo, Avalanche і Optimism.

  Крім того, ця платформа забезпечує відповідність KYC/AML для понад 50 юрисдикцій. Крім того, Tokensoft надає підтримку розповсюдження, торгівлі токенами та функції випуску токенів.

  Переваги STO

  #1. Низький ризик

  STO регулюється державними законами та постановами. Ця сувора процедура управління обмежує пропозиції токенів шахрайських проектів.

  Крім того, випущений маркер безпеки має базовий актив, який з меншою ймовірністю втратить всю свою цінність. Крім того, покупці токенів також можуть вибрати низьковолатильні активи, щоб захистити свої інвестиції.

  #2. Наявність реального активу

  STO дозволяє вам володіти акціями компанії та фізичними активами, такими як нафта, срібло, золото тощо.

  Ви також можете оцінити токени безпеки на основі ціни реального активу токена. Ця ціна забезпечить вам справедливу ринкову ціну на ваші інвестиції.

  #3. Висока ліквідність

  З впровадженням STO ви зможете купити частину дорогого активу. Наприклад, якщо популярна нерухомість у Нью-Йорку коштує 100 мільйонів доларів і розподіляється як 1 мільйон токенів; У цьому випадку ви можете купити токен за 100 доларів і отримати право власності на частину.

    Як підключити будь-який розумний пристрій до HomeKit (за допомогою Raspberry Pi)

  Ця токенізація активів підвищує ліквідність токенів безпеки, оскільки вона доступніша для більшої кількості населення. У результаті ви завжди знайдете покупців, які продадуть ваші токени.

  Читайте також: Пояснення токенізації нерухомості за 5 хвилин або менше

  #4. Висока ефективність

  Купівля активів на традиційному інвестиційному ринку складна і займає багато часу. Навпаки, STO, завдяки ефективності технології блокчейн, спрощують весь ринок безпеки.

  Маркери безпеки автоматизують процедури перевірки, такі як KYC і AML, і спрощують процедури аудиту та бухгалтерського обліку. Крім того, ліквідація банків зменшує швидкість і вартість транзакцій.

  Недоліки СТО

  Поряд із перевагами, згаданими вище, STO також має кілька недоліків:

  • Висока волатильність: висока ліквідність, згадана як перевага, також може призвести до високої волатильності ринку. У цьому випадку ціна токенів може швидко змінюватися з часом.
  • Нова технологія: технологія блокчейн знаходиться на ранніх стадіях. У результаті традиційним компаніям може бути важко прийняти цю нову технологію.
  • Обмежена участь інвесторів: Положення та політики обмежують кількість потенційних інвесторів від випуску токенів безпеки.

  Вам цікаво дізнатися більше про STO? Якщо так, я хотів би порадити вам чудові книги!

  Навчальні ресурси

  #1. Активи на Blockchain

  У цій книзі «Активи на блокчейні» Макс Копс розповідає про токенізацію та оцифровку активів для створення токенів безпеки.

  Ця книга також охоплює наступне:

  • Революція традиційних активів за допомогою токенів безпеки.
  • Важливість токенів, блокчейнів і STO у трансформації фінансової галузі.
  • Детальний процес, включений у STO.
  • Інформація про токени безпеки та пов’язані з ними закони.
  • Переваги та недоліки активів на основі блокчейну.
  • IPO проти STO.
  • Токенізоване фінансування та його актуальність для інвестиційних банкірів, інвесторів, компаній і менеджерів активів.
  • Огляд різних регуляторних точок світу.
  • Практичні та прості тематичні дослідження.

  #2. STOs – пропозиції токенів безпеки для початківців

  STOs – пропозиції маркерів безпеки для початківців від Алекса Андерсона відповідає на всі сумніви новачків щодо маркерів безпеки, STO, ICO та IPO.

  Крім того, ви також дізнаєтеся про такі теми, як:

  • Робота СТО.
  • Кроки, які слід розглянути перед тим, як інвестувати в STO.
  • Різні варіанти токенів безпеки на основі активів.
  • Податкові та регуляторні аспекти.
  • Процес оцінки найкращих STO.

  #3. Фінансова революція STO

  STO Financial Revolution, написаний Алексом Насіменто, має на меті надати детальну інформацію про токени безпеки та процес їх пропозиції.

  Основна цільова аудиторія цієї книги – підприємці, інвестори, фінансові спеціалісти та ентузіасти блокчейну.

  Основні особливості цієї книги, заснованої на STO, полягають у наступному:

  • Додатки STO для компаній.
  • Кроки використання технології блокчейн для токенізації активу.
  • Принципи організації, управління та планування маркерів безпеки.
  • Кейси STO.

  Заключні слова

  Пропозиція токенів безпеки (STO) має вирішальне значення для усунення шахрайських проектів, які широко існували в період ICO. За допомогою маркерів безпеки ви можете володіти цифровими маркерами реальних активів.

  СТО вирішують більшість питань, пов’язаних з регламентом та перевіркою проекту. Однак токени безпеки також пов’язані з ризиками, пов’язаними з їхніми базовими активами. Отже, завжди краще провести належне дослідження, перш ніж інвестувати в будь-які токени.

  Вас також можуть зацікавити найкращі курси криптовалютної торгівлі.