Проникливий посібник про методологію Scrumban для керівників проектів

| | 0 Comments| 10:00 AM
Categories:

Ви шукаєте кращу ефективність і продуктивність, ніж більшість поширених гнучких інструментів, таких як Scrum і Kanban? Ви можете спробувати методологію Scrumban — гібридний інструмент Agile.

Команди DevOps по всьому світу вже давно використовують Agile, і тепер вони прагнуть більшої продуктивності. Гнучкі інструменти, такі як Lean Development, Scrum, Kanban, Extreme Programming та інші, добре відомі.

Однак у цих методологій є свої межі. Експерти Agile та DevOps експериментували зі злиттям різних методологій Agile. Поки що Scrumban був дуже успішним.

Хочете дізнатися більше про Scrumban, щоб також спробувати його в пілотному проекті? Прочитайте цю статтю до кінця, і ви станете експертом Scrumban.

вступ

Scrumban — це стратегія Agile-менеджменту, яка поєднує в собі два загальні процеси Agile: Kanban і Scrum. Розробники Agile framework розробили цей метод, щоб допомогти командам проектів і DevOps перейти до Scrum з Kanban і навпаки.

Наприклад, якщо ваша команда DevOps є експертом із scrum, але не знає, як ефективно керувати проектними завданнями, тоді навчання Scrumban допоможе їм перейти на Kanban зі Scrum. З іншого боку, експерти Kanban можуть переключитися на структуровану та передбачувану структуру розробки за допомогою scrum.

Цікаво, що Scrumban не закінчився на цьому!

Команди DevOps і управління проектами виявили, що гібридна модель, методологія Scrumban для Agile, ефективніша за Scrum і Kanban.

Вам не потрібно дотримуватися суворої та структурованої пакетної обробки завдань у середовищі Scrum. Ви також не надаєте своєму проекту чи команді DevOps занадто багато свободи для зупинки завдань, просто призначаючи їм стовпці Kanban, як-от «Готовий до запуску», «Переглядається», «Виконується» тощо.

У двох словах, Scrumban — це ідеальне поєднання певного ступеня свободи дошки Kanban для проектних завдань і директивної природи scrum. Ці гнучкі стратегії змушують керівництво проектом або команду розробки гнучких продуктів виконувати максимальні завдання.

Не кажучи вже про те, що під час роботи над Agile-проектами ваша команда може уникнути повторюваних помилок, залежностей і затримок у перегляді завдань.

Плюси і мінуси

Усі гнучкі стратегії мають певні переваги та обмеження. Давайте дослідимо те саме для Scrumban нижче:

Плюси Scrumban

 • Впровадити Scrumban легше, ніж просто Scrum або Kanban.
 • Scrumban ідеально підходить для команд, які самовмотивовані та готові взяти на себе відповідальність.
 • Проекти, які не використовують стратегію управління проектами, можуть запускатися за допомогою Scrumban для прозорого відстеження завдань, які призначаються та виконуються.
 • Існує ризик витратити час на завдання, які не допоможуть вам досягти цілей конкретного спринту в середовищі Scrum.
 • Оскільки Scrumban — це ітеративний метод для Agile-розробки, він зберігає структуру проекту постійною, дозволяючи невеликі зміни в довгостроковій перспективі.
 • Scrumban дуже підходить і пропонується для довгострокових проектів, які залучать багато змін, але проект завжди залишатиметься на шляху.
 • Це ідеальний інструмент для впровадження автономності у ваші DevOps або команди управління проектами. Члени команди можуть визначати пріоритети завдань відповідно до їх зручності, а не просто виконувати вказівки власника продукту чи майстра Scrum.
  Як увімкнути жести віртуального столу в ОС Chrome

Мінуси Scrumban

 • Scrumban не є універсальним інструментом для фреймворку Agile. Команди, які потребують нагляду та управління, можуть не працювати добре, якщо ви запровадите Scrumban.
 • Scrumban не має стандартизації. Ви можете не знайти потрібний шаблон розробки проекту чи продукту для Scrumban в інструментах Agile.
 • Можливо, ви також не зможете пов’язати потреби свого проекту з потребами інших, хто працював із Scrumban, оскільки це дуже індивідуальний підхід для Agile.
 • Керувати кількома командами Scrumban може стати складним завданням, оскільки потреби команд дуже відрізняються.
 • У Scrumban немає конкретних ієрархій і ролей. Члени команди можуть мати різні думки щодо спринту, що може стати вузьким місцем у проекті.

Працює

Scrumban працює, реалізуючи вибрані функції Scrum на Kanban, а це:

 • Планування регулярних ітерацій
 • Огляд реалізації в спринтах
 • Робоче завдання з урахуванням тривалості спринту та складності
 • Легке визначення пріоритетів роботи
 • Проаналізуйте роботу та завдання перед початком розробки
 • Backlog and Doing queue для організації роботи

Подібним чином, з Kanban ви берете такі елементи для трансформації scrum:

 • Безперервний робочий процес
 • Система вилучення статусу завдання, як-от «Виконується», «Перегляд», «Очікує на розгляд» тощо.
 • Обмежте кількість незавершених завдань
 • Зосередьтеся на командній роботі
 • Аналіз точно вчасно
 • Використовуйте візуальні інструменти та методи, щоб визначити слабкі сторони проекту
 • Зосередьтеся на часі циклу завдання

Тепер вам потрібно зібрати всі функції з двох списків вище на одній віртуальній дошці. Створіть дошку Kanban для розкладу завдань і індикації стану. Потім призначте завдання відповідно до пріоритету та залежності, щоб почати використовувати Scrumban.

Scrumban проти Scrum проти Kanban

Scrumban має функції, що збігаються з Kanban і Scrum, оскільки це гібридна методологія Agile.

Однак наступні унікальні особливості відрізняють Scrumban від Scrum і Kanban:

#1. Відсутність ієрархій

Команда Scrumban працює на автопілоті. Немає визначених керівників, керівників чи підлеглих. Думка кожного отримує однакову цінність у проекті розробки.

Отже, ця гнучка методологія ідеально підходить для дуже експериментальних продуктів, послуг або програмного забезпечення, яке об’єднує найрозумніших і найскладніших за одним столом.

#2. Жодних жорстких термінів

Більшість проектів Scrumban не мають кінцевого терміну. За замовчуванням кожен спринт має тривати два тижні. Ви можете регулювати цей період залежно від складності спринту.

Члени команди можуть глибоко зосередитися на спринті протягом двох тижнів, поки не настане час для повторення та перегляду.

Таким чином, ви знайдете Scrumban лише в проектах, які тривають роками, або в експериментах із технологіями для розробки нових похідних від батьківської технології.

Реалізація

#1. Розробка Scrumban Board

По-перше, ви повинні створити дошку для методу Scrumban, яка включатиме робочі процеси проекту. Хоча дошка повинна вміщувати всі фази прогресу проекту, переконайтеся, що вона не захаращена.

#2. Встановіть реалістичний ліміт

Вам потрібно встановити реалістичний ліміт на кількість карток на дошці, щоб ваша команда не була перевантажена.

  Як відновити обліковий запис Kik

#3. Пріоритезуйте проекти

У цій методології ви повинні відсортувати проекти за їхнім пріоритетом. Нехай члени команди вирішують, хто яке завдання хоче виконувати.

#4. Плануйте щоденні зустрічі

Для методології Scrumban вам потрібно спланувати короткі стендапи, щоб обговорити плани команди. Ці зустрічі також повинні включати виклики ваших колег і шляхи їх подолання. Таким чином, ви можете сприяти згуртуванню команди та спонтанній взаємодії.

Ресурси

Наразі ви пройшли базові знання Scrumban. Щоб стати експертом-менеджером проекту, який зможе впевнено впроваджувати Scrumban, перегляньте ці навчальні ресурси:

Що таке Scrumban?

Якщо ви новачок у Scrumban і хочете отримати базові знання з цього питання, перегляньте наведене вище відео на Youtube.

Тут ведучий легко пояснює тему, щоб ви могли зрозуміти її без попереднього розкриття. Це відео дає змогу дізнатися, чи підходить ця методологія вам і вашій команді.

Scrumban: онлайн-курси PMC

Це відео є безкоштовним ресурсом для вивчення основ Scrumban. Якщо ви не маєте жодного уявлення про тему, але хочете дізнатися про це, перш ніж вибрати детальний тренінг або курс, це коротке відео буде дуже корисним.

З цього повного курсу Kanban ви дізнаєтеся про метод Scrumban і більше про Kanban, Scrum, GTD та лідерство. Цей практичний курс розглядає реальні сценарії, щоб отримати міцну основу.

Оскільки основним напрямком цього курсу є Канбан, він навчить вас, як оптимізувати будь-який робочий процес, незалежно від вашої організації та рівня досвіду. Крім того, учасники також можуть практично дізнатися про два інші гнучкі підходи: Scrum і Scrumban.

У результаті вони знатимуть найкращі підходи до спільного застосування всіх трьох методологій для надання більшої цінності клієнтам. Також вони зможуть освоїти безкоштовну і популярну онлайн-систему для впровадження методу Канбан.

Після завершення цього курсу ви матимете досвід у темі, якою володіють менше 5% професіоналів. Як наслідок, вас більше впізнають і отримають більше грошей у вашій компанії.

Стратегічне управління проектами: Udemy

Якщо ви хочете бути лідером і стратегічно керувати своїми проектами за допомогою методології Scrumban, вам слід пройти цей курс зі стратегічного управління проектами. Цей курс розроблено спеціально для менеджерів проектів, які хочуть вивчити нові методології.

У ньому обговорюються різні стратегічні інструменти, необхідні для гнучкої структури, такі як SWOT-аналіз, матриця частки зростання, збалансована система показників і модель зрілості.

Крім того, учасники навчаться аналізувати нові ситуації та виконувати ощадливе управління, загальне управління якістю та відображення потоку створення цінності. Це також навчить вас, як створити корпоративний офіс управління проектами та розробити звіти з управлінням отриманою вартістю.

Матеріал курсу включає 4 години відео на вимогу та 29 ресурсів для завантаження.

Після завершення курсу у вас не виникне проблем з поясненням складних стратегій своїм колегам або керівникам, а також з використанням практичних підходів.

Скрамбан [R]Еволюція

Ви прагнете керувати високоефективними командами, які дотримуються методології Scrumban? Книга про Скрамбана [R]Evolution — це повний путівник по Scrumban.

  HDMI 2.1: що нового і чи потрібно оновлювати?

Ресурс обговорює визначення методології, її важливість і те, як організації можуть використовувати її для досягнення максимальної ефективності та кваліфікації.

Ця практична та зрозуміла книга дозволяє вам застосовувати перевірені принципи Lean/Agile для досягнення кінцевих результатів. Автор роз’яснює основні концепції та принципи Scrumban, представляючи їх застосування на прикладах із реального життя.

Незалежно від вашої ролі у вашій організації, ви можете використовувати навчальні ресурси, щоб протистояти своїм унікальним викликам і вирішувати потенційні проблеми.

Крім того, ви можете використовувати цю техніку для управління очікуваннями зацікавлених сторін. Зі збільшенням досвіду учасники також зможуть використовувати розширені функції Scrumban.

Scrumban: нариси про системи Kanban для ощадливої ​​розробки програмного забезпечення

Ця книга є збіркою есе про метод Канбан і ощадливу розробку програмного забезпечення. Він успішно захопив уяву або розумовий процес, який відбувається у світі розробки програмного забезпечення.

Впроваджуючи методології scrum і agile, команди розробників можуть стати більш ефективними та організованими. Однак використання ощадливої ​​методології, як-от Kanban, може збільшити їх переваги. Ця книга навчить вас, як це зробити з легкістю.

З цього ресурсу ви можете дізнатися про популярні показники та методи управління, необхідні для досягнення постійного вдосконалення в реальному середовищі.

Нариси в цій книзі надають базові знання, щоб ви могли створити список найкращих практик для своєї команди, поєднуючи гнучкість і ефективність. Книга також знайомить вас із надійним підходом до визначення можливостей покращення процесів.

Сертифікований скрамбан-практик IBQMI

Ви готуєтеся стати сертифікованим скрамбан-практиком IBQMI і допомагати людям змінювати те, як вони розвивають і доставляють цінності? Якщо так, ця книга з такою ж назвою може допомогти в цьому.

З цієї книги читачі можуть дізнатися, як Scrumban може запропонувати їм перевагу над методами Scrum або Kanban. Крім того, він навчить вас враховувати організаційну культуру під час впровадження цього методу.

Ви можете зрозуміти життєздатність потоку та прозорості в будь-якому Agile-фреймворку, прочитавши цю книгу. Крім того, він розповідає вам, як застосувати додаткові практики Kanban в існуюче середовище Scrum без внесення будь-яких змін.

Загалом, це готує вас до іспиту, щоб ви могли отримати цю ексклюзивну та захищену посаду. Ставши цим професійним практиком, ви можете допомогти командам у прийнятті гнучких методологій і вдосконалити їх реалізацію.

Підведенню

Тепер ви можете проявити творчість і експериментувати зі Scrum і Kanban, спробувавши методологію Scrumban. Ви зможете насолоджуватися перевагами передбачуваних процедур і структурованої робочої культури від scrum і гнучкої організації проектних завдань від Kanban.

Не можете дочекатися, щоб спробувати це у своїй команді DevOps? Почніть, як описано вище в цій статті. Якщо вам потрібна додаткова допомога, також спробуйте ресурси.

Вас також можуть зацікавити ці привабливі інструменти порівняльної діаграми, які допоможуть вашій команді проекту приймати рішення.