techukraine.net techukraine.net Продавайте товари з однієї платформи всюди – Shopify

Продавайте товари з однієї платформи всюди – Shopify

| | 0 Comments| 10:27 AM
Categories:

Ви хочете, щоб ваші продукти досягли глобальної аудиторії? Вам потрібен інтернет-магазин, який легко налаштувати та керувати ним? Shopify — це комплексне рішення всіх цих питань.

Оскільки на ринку багато гравців, жоден бізнес не зможе вижити, орієнтуючись на невелику місцевість. Вам потрібно мати глобальну перспективу та намагатися продавати свою продукцію по всьому світу з максимальною рентабельністю інвестицій. Shopify – це платформа, де ви можете легко створити онлайн-магазин і почати продавати. Він також може надати вам необхідні інструменти для вашого роздрібного магазину.

Давайте детальніше зануримося в інструменти та переваги Shopify. Але спочатку перевірте, як це допомагає компаніям із соціальних мереж і малому бізнесу.

Проблеми малого бізнесу або бізнесу в соціальних мережах

Якщо ви керуєте малим бізнесом або ваш бізнес заснований на соціальних мережах, ви, мабуть, стикалися з сотнями проблем. З великими та визнаними гравцями, які вже забезпечили міцне місце на ринку, охопити потенційних клієнтів і справити на них враження важко.

Малі підприємства повинні надавати можливості та характеристики, подібні до відомих підприємств, якщо не кращі за них. Люди повинні мати можливість купувати продукти без будь-яких збоїв у продавців у соціальних мережах і малого бізнесу. Але як би вони це зробили з обмеженими інвестиціями, ресурсами та ринковою капіталізацією?

Як Shopify може допомогти бізнесу

Введіть Shopify — комерційне рішення, яке підходить для компаній будь-якого розміру. Незалежно від того, чи хочете ви відкрити свій малий бізнес чи створити онлайн-магазин для існуючого бізнесу, Shopify має стати вашим остаточним вибором.

Ви можете легко створити веб-сайт для свого малого бізнесу за допомогою Shopify і створити імідж свого бренду серед клієнтів. Це також допомагає вам з управлінням запасами та масштабованістю.

Для продавців у соціальних мережах Shopify пропонує такі послуги, як єдине посилання для обміну всім бізнесом, маркетингові кампанії в соціальних мережах, прямі продажі з облікових записів та багато інших інструментів.

Що таке Shopify?

Shopify – це платформа, на якій ви можете створити інтернет-магазин для продажу товарів. Ви можете скористатися цією платформою за допомогою функції точки продажу, якщо хочете продавати свої продукти особисто. Роздрібні магазини, ринкові розпродажі та спливаючі магазини можуть використовувати POS для легкого особистого продажу.

Він призначений для задоволення комерційних потреб компаній усіх розмірів. Навіть якщо ви продаєте лише в соціальних мережах, ви можете вибрати Shopify. Ця зручна платформа з понад 2 100 000 активними користувачами та доступністю в 175 країнах також ідеально підходить для продажу через ринкові майданчики продавців.

Shopify містить різноманітні бізнес-інструменти. Він пропонує ці інструменти або платформи як продукти своїм користувачам. Нижче наведено основні продукти Shopify, якими ви повинні користуватися регулярно:

#1. Розпочати бізнес

Shopify Start дозволяє без зусиль налаштувати свій бізнес на його платформі. Start допомагає вам створити бізнес-бренд, збільшити присутність вашого бренду в Інтернеті та почати продавати з першого дня.

Деякі ключові інструменти та ресурси Shopify Start:

 • Творець логотипів
 • Генератор торгової марки
 • Стокові фотографії
 • Тема магазину
 • Оптова торгівля
 • Дропшиппінг
 • Роздрукувати

#2. Маркетуйте бізнес

Маркетингове рішення Shopify допоможе вам продати свій бізнес глобальній аудиторії. Він пропонує всі маркетингові інструменти, які можуть вам знадобитися. Деякі відомі інструменти:

 • Орієнтація на аудиторію
 • Електронний маркетинг
 • Максимальна продуктивність Google
 • Оголошення у Facebook
 • Звіти про маркетингову панель
 • Побудова групи клієнтів
 • Автоматизований, але персоналізований обмін повідомленнями клієнтів
  Як налаштувати FTP-сервер на Ubuntu за допомогою Webmin

#3. Керуйте бізнесом

Переходячи на Shopify, ви отримуєте всі інструменти, необхідні для керування бізнесом під однією парасолькою. Наприклад:

 • Спрощений платіжний шлюз — Shopify Payments. Ви можете прийняти різні способи оплати за доступними комісіями. Крім того, ви також можете пропонувати покупки на виплат.
 • Ви можете використовувати обліковий запис Shopify Balance для банківських операцій, якщо у вас немає банківського рахунку.
 • Shopify також пропонує позики на створення та управління бізнесом через Shopify Capital.
 • Shopify також має надійну систему доставки.
 • Автоматизація електронної комерції від Shopify дає змогу перетворити ручний бізнес на автопілотний.

#4. Доменні імена

Shopify також пропонує доменні імена за конкурентоспроможними цінами, якщо ви бажаєте перемістити свій бренд на незалежний домен. Коли ви отримуєте доменне ім’я, яке відображає лише назву вашої компанії, ваш бренд стає більш цінним і впливовим.

#5. Налаштування мобільної торгівлі

Shopify — це мобільна платформа. Програми для Android та iOS дозволяють вам налагодити повноцінний бізнес, керувати продуктами, обслуговувати клієнтів, контролювати роботу персоналу тощо просто за допомогою програми для мобільних пристроїв чи планшетів.

Це ще не все! Ви також можете приймати платежі за допомогою програми Shopify POS, доступної в Google Play і App Store.

Як почати продавати товари через Shopify

 • Зареєструйтеся в Shopify, щоб отримати 14-денну безкоштовну пробну версію.
 • Пройдіть через майстер швидкого запуску від Shopify для обов’язкових налаштувань, як-от вибір каналів, де ви хочете продавати свої продукти.
 • Активуйте Shopify Payments і виберіть способи оплати для свого інтернет-магазину.
 • Додайте та впорядкуйте свої продукти в різні колекції. Включіть необхідну інформацію про продукти для SEO та взаємодії з користувачем.
 • Створіть свій інтернет-магазин, вибравши теми та налаштування.
 • Розмістіть успішне тестове замовлення та запустіть веб-сайт.

Переваги використання Shopify Sell

Використання Shopify для електронної комерції має великі переваги. Подивіться на найкорисніші переваги Shopify:

Простий у використанні інтерфейс

Shopify — це інтуїтивно зрозуміла платформа, яку можна налаштувати та використовувати без зайвих зусиль. Навіть якщо у вас немає досвіду веб-розробки та хостингу, Shopify буде надзвичайно простим у використанні. Він пропонує все необхідне для запуску веб-сайту електронної комерції.

Безпека

Безпека є життєво важливою для будь-якого веб-сайту, і Shopify пропонує вам безпечну структуру. Оскільки ваш веб-сайт має справу з особистими та фінансовими даними користувачів, які є суворо конфіденційними, вибір Shopify означає наявність усіх заходів безпеки для даних.

Інтеграція додатків

Shopify підтримує легку інтеграцію з кількома популярними та поширеними програмами. Ви навіть можете підключити Facebook Messenger, Instagram Messenger, Apple Business Chat і чат онлайн-магазину до Shopify Inbox. Таким чином, ви можете легко інтегрувати додаткові функції та функції на свій веб-сайт для додаткової вартості.

Надійність

З Shopify ви можете розраховувати на 99,9% безвідмовної роботи своїх веб-сайтів. Таким чином, ваш сайт завжди онлайн і працює. Крім того, він пропонує функції, необхідні для оновлення та підтримки вашого веб-сайту.

Швидке завантаження веб-сайтів

У цьому швидкоплинному світі швидкість має велике значення для веб-сайтів електронної комерції. Це глобальне рішення постачається з набором надійної інфраструктури, обладнання та програмного забезпечення. Таким чином, ваш веб-сайт завантажиться за лічені секунди, забезпечуючи вашим клієнтам безперебійний досвід покупок.

Чудовий візуальний досвід

Відвідувачі інтернет-магазину мають вважати веб-сайт привабливим, оскільки поганий інтерфейс може змусити їх сумніватися в довірі до веб-сайту. Ви можете вибрати будь-який професійний шаблон із асортименту колекцій Shopify, який підходить для вашого веб-сайту. Використовуючи візуально привабливий шаблон теми, ви можете забезпечити багатий UX.

  Як налаштувати кнопки миші на iPad

Потужні маркетингові можливості

Shopify також пропонує різні маркетингові інструменти, які можна використовувати для збільшення охоплення аудиторії та доходу. Ви можете використовувати інструменти Shopify для цільового маркетингу електронною поштою, статистики магазинів, розширеної аналітики електронної комерції, спеціальних подарункових карток і купонів на знижку.

Веб-сайти, зручні для мобільних пристроїв

Оскільки кількість користувачів мобільних телефонів зростає, швидкість реагування на них є ключем до успіху магазину електронної комерції. Оскільки теми Shopify адаптивні, ви можете використовувати їх для створення персоналізованих веб-сайтів, які добре виглядатимуть на будь-якому пристрої.

Захищені засоби оплати

Хоча інтеграція надійного платіжного шлюзу є складною справою, Shopify дозволяє швидко налаштувати платіжний шлюз. Він підтримує Stripe для збору платежів від покупців.

SEO-дружній

Shopify дозволяє створювати веб-сайти, зручні для SEO. Таким чином, ви можете зробити свій веб-сайт органічно видимим для цільової аудиторії. Ви можете створювати цільові сторінки на основі кампаній, додавати заголовки та мета-теги, а також розміщувати розділ блогу на цих веб-сайтах.

Основні функції Shopify

Що стосується створення та керування інтернет-магазином, Shopify є найнадійнішою платформою. Виділені функції Shopify для продажу включають:

Інтернет-магазин на замовлення

Shopify дозволяє створити витончений і красивий онлайн-магазин для ваших товарів. З його колекції з 70+ настроюваних та адаптивних тем ви можете створити свій веб-сайт так, як ви його візуалізували у своєму розумі.

Конструктор магазинів із функцією перетягування на цій платформі спрощує створення магазинів без необхідності знати програмування чи дизайн. Це також дає змогу створювати власні домени, які можна придбати через Shopify або привезти самостійно.

Касовий термінал

Ця функція має важливе значення для тих, хто бажає розширити свої особисті продажі та запропонувати своїм клієнтам чудовий досвід роздрібної торгівлі. З POS-сервісами ви можете забезпечити персоналізоване обслуговування, прості покупки та без зусиль повернення вашим клієнтам.

Завантаживши програму Shopify Retail POS, ви можете перетворити свій мобільний пристрій на точку продажу та охопити клієнтів у всьому світі. Інші функції POS включають розширене управління запасами, уніфіковану звітність і спеціальні дозволи персоналу.

Гнучка кнопка купити

Кнопка «Купити» Shopify — це ефективний спосіб включити вбудовану опцію оплати товару на будь-якому веб-сайті чи в соціальних мережах. Shopify дозволяє відображати продукти так, як ви хочете, за допомогою вбудованого коду.

Ви також можете вставити кошик для покупок для безпечних і зручних для мобільних пристроїв покупок. Крім того, ви можете налаштувати колір відповідно до свого бренду.

Канали збуту

Використовуючи канали продажів Shopify, ви можете охопити більше людей за допомогою реклами та продавати свої продукти в кількох каналах. Ви можете продавати свої товари у Facebook, Instagram і TikTok, одночасно демонструючи свої товари поруч зі своїми відео YouTube.

Це також дозволяє вам залучити свої продукти на різні онлайн-ринки, такі як eBay, Google і Walmart, щоб охопити нових клієнтів. Оскільки Shopify піклується про відстеження замовлень і запасів, розбіжностей не буде.

Випадки використання Shopify

 • Allbirds — бренд модного одягу, який спостерігає сплеск багатоканальних конверсій за допомогою POS-систем Shopify.
 • Бренд краси Only Curls отримав 10% збільшення середньої вартості замовлення та 180% збільшення продажів після переходу на Shopify Launchpad і Shopify Plus Certified Apps.
 • Натан Джеймс, який продає товари для дому, знайшов 500+ нових клієнтів після використання Shopify Audience.
 • Харчова компанія Heinz змогла запустити свій новий магазин прямого споживання за 7 днів після контракту.
 • Rumple — це бренд, який пропагує екологічне життя на природі. Він подвоїв свій дохід за 2 роки за допомогою Shopify Scripts і Shopify Flow.
  12 найкращих спільних і хмарних хостингів для ринку Індії

Ціни Shopify

Нижче наведено стисле та просте пояснення тарифних планів Shopify:

#1. Базовий

Цей план надає вам усі функції, необхідні для створення магазину, доставки продуктів і процесу платежів. Це коштуватиме вам 29 доларів США на місяць і дає змогу користуватися 2 обліковими записами співробітників, 4 місцями інвентаризації та основними звітами.

#2. Shopify

Компанії, які хочуть розширити свій бізнес за допомогою професійних звітів, можуть отримати цей план за ціною 79 доларів США на місяць. Це дозволяє мати 5 облікових записів персоналу та 5 місць інвентарю.

#3. Просунутий

Щоб користуватися найнижчими комісіями за транзакції, вам потрібно платити 299 доларів США на місяць і отримати цей план. Він пропонує такі функції, як 15 облікових записів співробітників, максимум 8 місць інвентаризації та спеціальний конструктор звітів.

З усіма цими основними планами ви також отримуєте такі функції, як інтернет-магазин, точка продажу, канали продажу та цілодобова підтримка. Якщо ви оберете щорічну оплату, ви можете заощадити 50% своїх витрат. Для користувачів доступні ще два плани Shopify.

#4. Стартер

Люди, які хочуть вести бізнес через соціальні програми та програми обміну повідомленнями, можуть вибрати цей план, який коштуватиме їм 5 доларів на місяць.

#5. Shopify Plus

Підприємства, яким потрібен великий обсяг бізнесу, можуть обрати цей план від 2000 доларів США на місяць.

Ви також можете спробувати всі ці платформи протягом 14 днів безкоштовно, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Альтернативи Shopify

Якщо ви хочете порівняти Shopify з іншими продуктами, ось альтернативи:

Торговий майданчик AWS

AWS Marketplace — це цифрова платформа, де люди можуть купувати, продавати або розгортати сторонні програми та послуги для ведення бізнесу та створення рішень. Він містить продукти з різних категорій і галузей, таких як безпека, продукти обробки даних, машинне навчання, охорона здоров’я та телекомунікації.

Nexcess

Nexcess — це платформа, яка підтримує створення веб-сайтів і повністю керований хостинг. Він не тільки дозволяє створювати веб-сайти з високою швидкістю, але його надійний захист також дозволяє захистити вас від онлайн-хижаків. Його властива функція автоматичного масштабування чудово підходить для підприємств, що розвиваються. Використовуючи Nexcess, будь-хто може створювати вміст і комерційні веб-сайти.

BigCommerce

BigCommerce є надійним постачальником рішень електронної комерції. Він пропонує комбінацію інтеграцій та інструментів для вашого підприємства для швидкого налаштування. Тут ви отримуєте гнучкість і масштабованість, необхідні для мінливого глобального бізнес-сценарію. Найпопулярніші функції цієї платформи включають безпроблемну перевірку, практичну інформацію, відновлення покинутого кошика, відкриті API тощо.

Підведенню

З моменту створення 16 років тому, у 2006 році, Shopify перетворився на глобальну комерційну платформу. Зараз компанії будь-якого розміру та моделі доходу використовують цю комерційну платформу для продажу продуктів своїй цільовій аудиторії. Незалежно від того, чи плануєте ви продавати споживчі товари, онлайн-послуги, фірмові товари чи цифрові програми, Shopify має бути вашим першим вибором.

Наразі ви пройшли поглиблений огляд платформи Shopify та її пропозицій. Тепер вам має бути легко вирішити, чи є Shopify правильною платформою для вашого бізнесу.