Програма To-Do для проектів, яка зосереджена на термінах виконання [iOS]


У цьому світі є два типи людей; ті, хто приступає до вирішення поставленого перед ними завдання, вирішуючи завершити його якомога раніше. Крім того, є люди, які кожен раз розглядають, скільки днів у них залишилося до закінчення проекту. Ці люди керуються дедлайном, можливо, вони були серед тих геніальних дітей у коледжі, які б затиснули тиждень до іспиту і витримали його з розумними оцінками. Якщо наближення дедлайнів спонукає вас до успіху на роботі, спробуйте наступний термін. Це програма для iOS, яка дозволяє додавати до чотирьох проектів, і кожен проект може мати кілька завдань. Кожне з цих завдань має власний кінцевий термін, і на головному екрані програми завжди будуть розташовуватися проекти відповідно до найближчого дедлайну наступного завдання. Ви можете додати до чотирьох проектів, але вам доведеться оновити, якщо ви хочете додати більше.

  Як синхронізувати дані про менструальний цикл із програмою iOS 9 Health

Додаток дуже простий, а інтерфейс користувача чистий, без дурниці та інтуїтивно зрозумілий. Next Deadline поставляється з уже доданими трьома проектами, щоб ви могли зрозуміти, як додаток і як він працює. Проекти сортуються відповідно до наступного завдання. На головному екрані можна гортати між завданнями під проектом, щоб переглянути наступне чи попереднє. Щоб позначити завдання як виконане, просто натисніть на нього. Щоб переглянути всі завдання проекту, торкніться його назви. Кожне завдання показує вам, скільки днів залишилося до його завершення, тому щоразу, коли ви переглядаєте програму, наступне завдання, яке потрібно виконати, є першим. Наступний дедлайн не вказує вам дату виконання завдання, натомість вказує, скільки днів залишилося до кінцевого терміну.

  Як вимкнути синхронізацію голосових нотаток на iOS 12

Щоб додати нове завдання до проекту, просто натисніть стрілку на проекті, а потім натисніть Редагувати, щоб додати нове завдання. Кожне завдання має опис і термін виконання. Щоб додати новий проект, торкніться кнопки з плюсом ліворуч. Введіть назву проекту та торкніться маленької рамки праворуч, щоб вибрати інший колір рядка заголовка проекту. Потім ви можете додати до нього завдання та натиснути «Зберегти», коли закінчите, щоб повернутися на головний екран.

Наступний термін не зробить вас продуктивнішим і не нагадає вам приступити до виконання завдання. Він говорить про те, наскільки далеко до кінцевого терміну. Це створено для того, щоб ви не пропустили дедлайн, навіть якщо ви усвідомлюєте, що до нього залишився лише день. Це може здатися обнадійливим, але мені подобається ця концепція, оскільки терміни — це те, що допомагає мені планувати роботу.

  Як вимкнути автовідтворення відео в App Store в iOS 11

Установіть наступний термін із App Store