Програма для обміну повідомленнями для Android із Facebook, як плаваючі бульбашки

| | 0 Comments| 2:23 AM
Categories:

Бульбашки чату, запроваджені Facebook, стали досить популярними не тому, що вони гарно виглядають, а тому, що вони неймовірно функціональні, що стосується сповіщень на екрані. Через свою популярність багато додатків для обміну повідомленнями та чату містять подібні плаваючі бульбашки. HoverChat — це одна з таких програм для обміну повідомленнями, яка надзвичайно добре створює бульбашки чату. Коли ви отримуєте нове повідомлення, на головному екрані з’являється підказка. Ви можете торкнутися його та переглянути повідомлення у маленькому плаваючому вікні, не переключаючись на саму програму та відповідаючи на повідомлення. Плаваюче вікно можна перемістити до будь-якого з країв екрана.

Встановіть HoverChat і встановіть його як додаток для обміну повідомленнями за замовчуванням. Коли ви отримуєте повідомлення, на головному екрані з’являється спливаюча підказка з цифровим значком, що вказує, скільки повідомлень ви отримали від контакту. Торкніться спливаючої підказки, щоб відкрити повідомлення у маленькому віконці, яке з’явиться на вершині будь-якої програми, яку ви використовуєте. Після того, як ви відповісте на повідомлення, ви можете знову торкнутися спливаючої підказки, щоб закрити вікно, або торкнутися маленького хрестика під підказкою, щоб видалити її з екрана.

  Функція «Не турбувати» приходить на Android Lollipop як перерви

HoverChat — це повнофункціональний додаток для обміну повідомленнями, і якщо ви хочете написати повідомлення, запустіть його. Торкніться кнопки спливаючого чату зі знаком плюс, щоб створити нове повідомлення. Введіть ім’я або номер телефону контакту, і програма відобразить відповідні пропозиції. Введіть своє повідомлення та натисніть надіслати.

Якщо ви не хочете, щоб спливаюча підказка з’являлася для кожного контакту, який надсилає вам повідомлення, ви можете перейти до параметра «Керувати спливаючими вікнами» з лівої навігаційної панелі та просто торкніться маленької галочки біля контакту, і програма не покаже спливаюче сповіщення, коли цей контакт надсилає вам повідомлення. Звичайно, якщо ви хочете зробити зовсім протилежне і зробити спливаюче сповіщення для повідомлення, отриманого контактом, виділяючим, ви можете ввімкнути спеціальні сповіщення, які дозволять вам визначити інший звуковий сигнал для контакту. Торкніться значка «Користувач і гвинтик». кнопку поруч із контактом, щоб отримати доступ до налаштувань для певного контакту, щоб налаштувати тон сповіщення.

  Як вимкнути бульбашки сповіщень на Android

HoverChat — багатофункціональний додаток для обміну повідомленнями; він підтримує смайлики, смайли Google Hangouts, зашифровані повідомлення, MMS, груповий обмін повідомленнями та багато параметрів налаштування для сповіщень про спливаючу підказку. Щоб отримати доступ до цих налаштувань, відкрийте ліву панель навігації та торкніться Налаштування. Додаток також має різні теми. Він дозволяє вибрати поведінку кнопки «Enter» на клавіатурі та налаштувати її на закриття вікна повідомлення, його згортання або просто закриття клавіатури.

Що стосується всієї концепції бульбашки чату, HoverChat виконує її дуже добре. Що ще більше освіжає, так це дизайн програми, який дуже чистий та інтуїтивно зрозумілий.

  Калькулятор дробів Android з покроковими рішеннями

Завантажте HoverChat із магазину Google Play