Програма для групових повідомлень для Android і iPhone для офісів

Протягом останніх кількох років Autodesk випустила ряд особливо хороших програм як для Android, так і для iOS, включаючи знамениті Pixlr Express, Pixlr-o-matic, AutoCAD 360, Sketchbook Mobile та ряд інших. До чудового арсеналу розробника приєднався Autodesk Instant, клієнт групового чату, призначений для робочих місць і корпоративних клієнтів, доступний як на Android, так і на iOS. Ми розглянемо це глибше відразу після стрибка.

Нещодавно випущений додаток говорить про елегантність з самого початку, надаючи акуратний чистий інтерфейс, який дуже відповідає темі «Halo», яку програми взяли з моменту Ice Cream Sandwich. Однак тут теж починаються дивні речі. Розумієте, Instant переважно схожий на WhatsApp і Viber, тому що для початку роботи (і реєстрації) потрібен номер телефону, і принаймні на даний момент програма працює лише з мобільними номерами в США (ви отримуєте текст підтвердження). . Отже, якщо ви перебуваєте де-небудь ще, принаймні зараз вам не пощастило.

  10 корисних доповнень для Firefox Android, які ви повинні спробувати

Наступним кроком є ​​створення свого профілю, який в основному включає ваше повне ім’я та робочу адресу електронної пошти. Це також підводить мене до моєї другої переваги з Instant – якби ви змогли пов’язати його з обліковим записом Google, це мало б набагато більше сенсу з точки зору використання на робочому місці, оскільки багато організацій використовують Google Apps для цієї мети. . Однак обробка контактів Autodesk Instant залишається обмеженою вашою адресною книгою, тому ви зможете спілкуватися з людьми, які вже є у вашому списку.

Тепер настає хороша частина. Програма в основному спрямована не на індивідуальні розмови (не те що це неможливо), а на групове спілкування та подібні віртуальні (текстові) ратуші. Ви можете створювати групи для окремих проектів, команд, спільнот тощо, а також транслювати повідомлення, що містять текст, зображення, відеокліпи та навіть місце розташування. Тоді, якщо вам знадобиться зробити більш особисту розмову, дзвінки можна ініціювати безпосередньо з програми. Найприємніше те, що оскільки контакти пов’язуються за допомогою номерів телефонів, повідомлення надходитимуть навіть тим особам, у яких не встановлено Миттєвий пошук.

  Додайте інформацію про втрачені та знайдені на заблокований екран телефону [Android]

Можна запитати, навіщо ця програма, якщо у вас уже є електронна пошта, Google Hangouts і навіть WhatsApp. Найбільша перевага наявності миттєвого запуску (що також є його найбільшим недоліком, як би іронично не було), полягає в тому, що програма спілкується через мобільні телефони. Не всі будуть постійно перевіряти електронну пошту (і натискання справді руйнує вашу батарею), але можна покластися, що вони завжди матимуть покриття стільниковим зв’язком. Таким чином, стає дуже корисним ділитися швидкими оновленнями, місцями зустрічей, зображеннями для певного проекту тощо. Будь-яке інше рішення вимагає встановлення певної програми або налаштування, але Миттєвий доступ просто працює.

  Як отримати точки сповіщень на Android 8

Autodesk Instant доступний безкоштовно в магазині Google Play і працюватиме на будь-якому телефоні Android з Gingerbread (2.3) або вище.

Встановіть Autodesk Instant на Android

Встановіть Autodesk Instant на iOS