Проведіть пальцем по картках з інструкціями, виконуючи рецепт [iOS]

Ще не вихідні, але мій пошук додатка та мій порив приготувати щось нове на вихідних сьогодні зіткнулися. Я знайшов Youmiam для iOS. Це програма, яка надає вам сотні рецептів для перегляду, і якщо ви так часто шукали, як приготувати омлет, ви знаєте, що є численні сайти, де перелічено безліч рецептів, які ви можете переглянути. Це не причина встановлювати програму. Що відрізняє Youmiam, так це інструкції з приготування та вони представлені. Якщо у вас на кухні є iPad, Youmiam спростить наступні рецепти. Окрім простих інструкцій, програма дозволяє шукати рецепти та створювати список покупок з усіма предметами, необхідними для приготування страви.

  Як створити резервну копію тексту буфера обміну на iOS

Щоб використовувати Youmiam, вам потрібно зареєструвати обліковий запис, але він також пропонує вхід у Facebook. Проведіть пальцем вправо з будь-якого екрана, щоб відкрити свій профіль і отримати доступ до інших вкладок, як-от список покупок. Проведіть пальцем ліворуч, щоб переглянути рекомендовані рецепти та отримати доступ до пошуку.

Торкніться рецепта, який ви хотіли б спробувати, зі списку рекомендованих або шуканих. Коли відкриється рецепт, прокрутіть униз, щоб переглянути, який це тип страви, на скільки людей він розрахований і скільки часу потрібно на його приготування. Проведіть пальцем праворуч по цій інформаційній картці, щоб переглянути інгредієнти, необхідні для приготування страви. Щоб додати всі інгредієнти рецепта до списку покупок, торкніться значка кошика під фотографією готової страви. Ви також можете полюбити його або змінити.

  Як повідомити гравця про шахрайство в iOS Game Center

Коли у вас є всі інгредієнти і пора приступати до приготування, відкрийте рецепт і торкніться фотографії, на якій, як ви помітите, є кнопка відтворення. Тут ви закохуєтесь у додаток. Усі інгредієнти, необхідні на першому етапі рецепту, показані над інструкцією. Ви можете перейти до наступного кроку, де, як цей, необхідні інгредієнти красиво відображені, а інструкції написані великими літерами. Це перевершує список інструкцій, яких я дотримуюся кожного дня, тому що я часто втрачаю своє місце і маю знати, якого кроку я маю виконати далі. М’яко кажучи, це втомлює.

Рецептами можна ділитися, але ви не можете редагувати свій список покупок, тому якщо у вас вже є морква вдома, ви повинні пам’ятати про це і не купувати більше в магазині.

  Як створити ярлики Siri на iOS 12

Встановіть Youmiam з App Store