Приємні бюджетні навушники з невеликими проблемами

Ключові висновки

  • JLab JBuds ANC 3 пропонує хороший звук, пристойний ANC і чудовий час автономної роботи за ціною.
  • Компактний футляр має вбудований кабель USB-C для легкої зарядки.
  • Додаток JLab допомагає вирішити проблеми з керуванням і пропонує ефективні налаштування еквалайзера.

Раніше бюджетні навушники були тим, на що ви погоджувалися, а не продуктом, який ви шукали. Часи змінилися, і сьогодні є багато вагомих причин ніколи не витрачати більше 100 доларів на навушники. JLab JBuds ANC 3 продаються майже вдвічі нижче, і це вигідна угода, якщо ви знаєте, що шукаєте.

JLab Jbuds ANC 3

JLab JBuds ANC 3 — це вигідна угода, коли мова заходить про бездротові навушники, які забезпечують напрочуд хороший звук, гарну посадку та навіть ефективне шумопоглинання. Тільки не купуйте їх, якщо ви плануєте використовувати їх переважно для прийому та здійснення дзвінків.

плюси

  • Напрочуд гарне звучання за таку ціну
  • Відмінний час автономної роботи
  • ANC краще, ніж очікувалося
  • Приємно мати багатоточковий Bluetooth

мінуси

  • Якість мікрофона погана
  • Елементи керування не завжди добре реагують
  • Вбудований кабель USB-C може бути дещо обмеженим

Ціна та наявність

JLab JBuds ANC 3 доступні лише в чорному кольорі та продаються за 59,99 доларів. Незважаючи на те, що це новіша модель, ви вже можете знайти її за меншою ціною в різних роздрібних магазинах.

Дивлячись на конкурентів, найбільшими можуть бути навушники EarFun Air Pro 3, які продаються лише на 10 доларів дорожче за 69,99 доларів. У багатьох відношеннях це зовсім інші навушники, але вони мають аудіокодеки з вищою роздільною здатністю, трошки довший час автономної роботи та кращі мікрофони для дзвінків.

Технічні характеристики

Термін служби батареї 42 години

Зарядний футляр в комплекті? Так

Мікрофони 3 MEMS -42dB+/-3dB

Торгова марка JLab

Підтримувані кодеки SBC

Bluetooth Bluetooth 5.2

Рейтинг IP IP55

Тип зарядки USB-C

Кольори Чорний

Порт зарядки Вбудований USB-C

Шумозаглушення ANC

Профілі Bluetooth HSP / HFP / A2DP / AVRCP

  Як використовувати Fedora Media Writer для створення інсталяційного USB-порта Fedora

АЧХ 20 Гц – 20 кГц

Імпеданс 32 Ом

Час зарядки 1,5 години (навушники), 2 години (чохол)

Стандартний дизайн із цікавими штрихами

Джером Томас / MakeUseOf

JBuds ANC 3 є дещо дихотомічними, оскільки корпус вражаюче компактний порівняно з багатьма конкурентами цих навушників, але самі навушники здаються трохи завеликими. Хороша новина полягає в тому, що це лише естетична проблема, оскільки навушники не дуже важкі, і вони не здаються занадто великими, коли ви їх носите.

У мене взагалі не було проблем із підходом. Зазвичай я беру середній вушний наконечник, і саме він мені ідеально підходить із JBuds. Одна приємна штрих полягає в тому, що, хоча додаткові вушні наконечники часто ховаються в пластиковій сумці, тут вони представлені, щойно ви відкриваєте коробку, тож ви можете одразу їх замінити, якщо знаєте бажаний розмір.

Вони не рекламуються як водонепроникні навушники (і не повинні бути), але вони водостійкі та пилонепроникні. Вони мають рейтинг IP55, що означає, що вони помірно стійкі до пилу та бруду. Ви можете взяти їх на пробіжку під короткочасним дощем, але не впустіть їх у воду.

Я згадав, що чохол компактний, до того ж він легкий. Єдина проблема в тому, що це також дещо слабке відчуття. Також варто зазначити, що рейтинг IP55 стосується лише навушників, а не футляра.

Нарешті, корпус має вбудований кабель USB-C замість порту USB-C. Він короткий, як і слід було очікувати, але це веселе включення.

Чудова програма зберігає нестабільні елементи керування

Джером Томас / MakeUseOf

Як і у випадку з багатьма бездротовими навушниками в цьому ціновому діапазоні, вбудовані елементи керування в кращому випадку ненадійні, а в гіршому – абсолютно випадкові. Їх також легко випадково активувати, регулюючи навушники у вухах. На щастя, якщо ви хочете, ви можете повністю вимкнути елементи керування за допомогою програми JLab для iPhone або Android.

Окрім повного вимкнення сенсорного керування, ця програма також дозволяє перемикатися між режимами для фільмів і музики, які не залежать від вбудованого еквалайзера. Ви також отримуєте три попередньо встановлені смуги еквалайзера: JLab Signature, Balanced або Bass Boost. Четверта опція еквалайзера дозволяє налаштувати власну криву еквалайзера.

Додаток також дозволяє легко перемикатися між режимами ANC і Be Aware, які ми розглянемо пізніше в огляді. Звичайно, за потреби ви також можете оновити прошивку навушників через додаток.

  Як захистити себе від атаки Pharming

Гарна якість звуку, але тримайте під рукою еквалайзер

Джером Томас / MakeUseOf

JBuds ANC 3 не робить нічого дивовижного з точки зору розташування драйверів, використовуючи просту пару 10-мм динамічних драйверів. Аудіо Bluetooth також не є чимось вигадливим, дотримуючись базового кодека SBC. Досить цікаво, що вони мають багатоточковий Bluetooth, що дозволяє підключатися до двох пристроїв і легко перемикатися між ними одночасно.

Один із перших треків, які я прослухав, « Мері ТімоніБез третіх”, напрочуд добре перекладено на цих навушниках. Було багато стуку в барабані та низьких частотах від баса, тоді як вищі частоти, як-от удари тарілок та бринькання акустичної гітари, сяяли так само добре. Було відчуття простору, яке я не часто зустрічаю в недорогих навушниках.

Це разом із кількома іншими треками, які я слухав, спочатку справило на мене загальне хороше враження. Це сказав, “Повідомлення про виселення” від The ​​Bronx – це пісня з більш агресивним звучанням, і хоча звучання не було поганим, JBuds ANC 3, здається, не повністю передав удар пісні. Я перейшов від JLab Signature до пресету Bass Boost EQ, і це додало пісні більше присутності в низьких частотах, повернувши потужність за рахунок трохи перебільшених басів.

Прослуховування подкастів або аудіокниг також є приємним досвідом на JBuds, доки ви не вимикаєте еквалайзер у налаштуваннях Bass Boost. Це додало занадто багато низьких частот до голосів, але інші режими еквалайзера звучали добре.

Напрочуд хороший ANC, напрочуд хитрі мікрофони

Джером Томас / MakeUseOf

У багатьох недорогих навушниках є ANC, але в багатьох випадках він нічого не робить. Тому я був здивований, коли ввімкнув ANC у додатку JLab і зрозумів, що все навколо мене насправді стало тихіше. Це не була велика різниця, яку ви отримуєте від найкращих накладних навушників із ANC, але це принесло помітні зміни.

Режим «Будьте в курсі» — часто відомий як режим прозорості — був іншою історією. Це працює, оскільки дозволяє вам легше чути все, що відбувається навколо вас. Однак це неприродно, і створюється відчуття, що ви чуєте дуже невелику затримку між «справжнім» звуком і звуком, що прокачується через драйвери навушників.

  Як використовувати батьківський контроль Netflix для керування вмістом

Можливо, це був мій пристрій для огляду, але вбудовані мікрофони тут, здається, придумали пізніше. Здійснюючи тестовий запис у приміщенні, я був здивований, виявивши, що JBuds ледве вловлюють мій голос. Коли я виносив їх на вулицю прохолодного дня, багато моїх слів було майже нечутно.

Це не ті навушники, які можна купити для тих, хто цілий день дзвонить.

Значна ємність батареї та оригінальне заряджання

Джером Томас / MakeUseOf

Незважаючи на те, що це не найкращий час автономної роботи, який ми бачили, навіть у бюджетних бездротових навушниках JBuds ANC3 мають солідний час автономної роботи. Навушники пропонують понад дев’ять годин відтворення на одному заряді, а чохол повністю зарядить їх ще майже чотири рази, загалом до 42 годин відтворення.

Коли ви будете готові зарядити їх, навушники заряджатимуться в футлярі приблизно за півтори години. Водночас чохол заряджається за допомогою вбудованого кабелю USB-C близько двох годин.

Вбудований кабель може бути не тією зручною функцією, якою здається. Завдяки стандартному порту USB-C у більшості корпусів вам потрібен лише один кінець кабелю. За допомогою цього короткого вбудованого кабелю USB-C вам потрібно знайти відповідний порт USB-C. Якщо вам потрібно заряджати через порт будь-якого іншого типу, вам знадобиться адаптер.

Чи варто купувати JLab JBuds ANC 3?

Звуковий підпис JLab JBuds ANC 3, звичайно, не підійде для аудіофілів, але це набір навушників із веселим звучанням для прослуховування. Той факт, що ANC настільки ж хороший, як і за цю ціну, трохи смішний. Цей 42-годинний час автономної роботи теж не варто скидати з рахунків.

З іншого боку, не все чудово. Вбудовані мікрофони здаються майже непридатними для дзвінків, прозорий режим Be Aware посилює все незручним способом, а кабель USB-C, вбудований у футляр, не є ідеальним рішенням. Ви також можете вказати на сумнівні сенсорні елементи керування, але принаймні їх можна вимкнути.

Навіть з урахуванням цих недоліків, JBuds ANC 3 є надійними бюджетними навушниками, і враховуючи все, що вони містять за досить низькою ціною, це покупка, про яку ви навряд чи пошкодуєте.

JLab Jbuds ANC 3

JLab JBuds ANC 3 — це вигідна угода, коли справа доходить до бездротових навушників, які забезпечують напрочуд хороший звук, зручну посадку та навіть ефективне шумопоглинання. Тільки не купуйте їх, якщо ви плануєте використовувати їх переважно для прийому та здійснення дзвінків.