Приєднатися до зустрічі за посиланням

Google Meet існує вже багато років, і задовго до того, як багато людей вийшли в Інтернет під час пандемії. Однією з головних переваг Google Meet є те, що більшість людей уже мають його. Ви можете використовувати його з обліковим записом Google (або без нього), і це безкоштовно.

Google Meet

Google Meet не має багатьох обмежень, які ви знайдете у безкоштовному обліковому записі Zoom, і в ньому відсутні багато складнощів Microsoft Teams. Це відмінно підходить для онлайн-зустрічей, які не потребують налаштування, але потребують потужних інструментів.

Google Meet: приєднайтеся до зустрічі

Як і багато інструментів для онлайн-зустрічей, ключем до приєднання до зустрічі Google Meet є посилання на зустріч. У вас є вибір: увійти за допомогою свого облікового запису Google і приєднатися до нього або приєднатися до зустрічі без облікового запису.

Посилання на Google Meet

Щоб приєднатися до зустрічі Google Meet, вам потрібно посилання на неї. Посилання на зустріч може бути;

Знайдено в запрошенні на зустріч
Надається безпосередньо організатором зустрічі за допомогою електронної пошти або програми чату

Отримавши посилання, ви можете приєднатися до зустрічі. Пам’ятайте, що ви не зможете приєднатися до зустрічі, яка ще не розпочалася. Якщо ви входите на зустріч до її початку, вас поставлять у чергу. Тільки тоді, коли організатор зустрічі дозволить вам увійти на зустріч, вас дозволять увійти.

Google Meet приєднатися до зустрічі

Ви можете приєднатися до зустрічі Google Meet з комп’ютера за допомогою сучасного веб-переглядача. Немає спеціальної програми для настільних комп’ютерів для Google Meet.

Відкрийте свій браузер.
Введіть посилання на зустріч у рядку URL і натисніть Enter.
Увійдіть у свій обліковий запис Google, якщо хочете.
Якщо ви не хочете входити за допомогою облікового запису Google, введіть ім’я та натисніть Приєднатися.
Дочекайтеся, поки організатор зустрічі дозволить вас увійти до зустрічі.

Примітка. Ваш браузер запитає дозвіл на доступ до мікрофона та камери, коли ви перейдете за посиланням на зустріч. Щоб вас почули під час зустрічі, вам потрібно надати браузеру доступ до мікрофона. Якщо ви хочете приєднатися за допомогою відео, надайте браузеру доступ до вашої веб-камери.

Щоб приєднатися до зустрічі Google Meet з телефону, виконайте ці дії.

Установіть програму Google Meet на свій телефон. Він доступний для Android і для iOS.
Відкрийте програму та увійдіть за допомогою облікового запису Google.
Торкніться Приєднатися до зустрічі.
Введіть посилання на зустріч.
Торкніться Приєднатися.

Примітка. Ви повинні надати програмі Google Meet доступ до свого мікрофона та камери під час її першого встановлення.

Висновок

На мобільних платформах немає можливості приєднатися до зустрічі без входу в обліковий запис Google. Ви можете спробувати зателефонувати на зустріч, але це означає, що ви не отримаєте доступ до відео/екранів.