Приховування міні-панелі інструментів в Office 2013

| | 0 Comments| 5:08 AM
Categories:

Microsoft отримала багато тепла з Windows 8, і лояльні користувачі Windows були розчаровані спробою компанії впровадити інновації, оскільки вона в кінцевому підсумку пожертвувала двома найбільш знаковими функціями ОС, але Microsoft і її продукти не всі є результатом проб і помилок. . Погляньте на Office 2013, і ви побачите, що компанія отримує багато речей за один раз. У пакеті Office для підвищення продуктивності є все, що вам коли-небудь знадобиться, щоб створити надійний добре відформатований документ, електронну таблицю або презентацію. Більше того, він також має багато параметрів автозаповнення та корисні спливаючі вікна, які спрощують форматування та створення документа чи презентації. Тим не менш, однією з головних неприємностей є міні-панель інструментів, яка з’являється в усіх офісних програмах, коли ви вибираєте текст. Для деяких це може бути корисно, але воно з’являється поверх тексту, і немає простого способу відхилити його. Однак ви можете відключити його, якщо це вас дратує. Ось як.

  Як налаштувати та змонтувати ecobee SmartCamera

Панель інструментів з’являється в Excel, PowerPoint, Word, Outlook і навіть у Publisher. У Excel, якщо клацнути текст всередині комірки та виділити його, з’явиться панель. У всіх інших програмах вибір тексту (а не самого текстового контейнера) відображатиме цю міні-панель інструментів.

На щастя, Microsoft додала просте рішення для його вимкнення. Натисніть пункт меню Файл у верхньому лівому куті. Користувачам старішої версії MS Office, можливо, доведеться натиснути кнопку Office у тому самому місці. У меню Файл ви побачите довгий список підменю зліва, виберіть Параметри.

Відкриється нове вікно з параметрами налаштування Word. На вкладці «Загальні» в розділі «Параметри інтерфейсу користувача» ви побачите опцію «Показувати міні-панель платіжних за вибором», увімкнену за замовчуванням. Зніміть цей прапорець, натисніть «Ок» внизу, і панель інструментів більше не відображатиметься, коли ви виділяєте текст. Той самий метод працює в усіх програмах Office 2013 і, ймовірно, працюватиме й у старіших версіях Office. Щоб зміни набули чинності, вам не потрібно перезапускати програму Office.

  Як спільно працювати над презентацією Microsoft PowerPoint

Чи є щось у програмах Office 2013, що вас дратує? Повідомте нам, і ми можемо опублікувати рішення для цього.