Приховайте та налаштуйте елементи інтерфейсу Gmail за допомогою Gmelius для Chrome

Categories:

Інтерфейс Gmail має безліч параметрів і налаштувань, деякі з яких вам рідко знадобляться. І хоча Gmail, ймовірно, дуже простий у навігації та використанні в стані за замовчуванням, ці додаткові функції іноді можуть заважати вам. Gmelius — це дуже просте розширення для Chrome, яке дозволяє налаштувати Gmail відповідно до душі, приховуючи певні елементи інтерфейсу, як-от рекламу, область чату чи нижній колонтитул, що навряд чи впливає на загальне використання. Це також дозволяє зробити заголовок автоматично розгорнутим і налаштувати зовнішній вигляд і поведінку елементів папки “Вхідні”. Деталі після стрибка.

Слід зазначити, що розширення Gmelius не є новим. Він існує вже досить давно, але я знайшов його досить корисним, і варто поділитися з тими (як я), хто, можливо, ніколи не чув про нього раніше.

  Як відключити згладжування руху на телевізорі LG

Після встановлення Gmelius запускає інтерфейс конфігурації, який в основному містить довгий список елементів інтерфейсу, які ви можете встановити або зняти прапорець відповідно до ваших уподобань. Зміни не набудуть чинності, доки ви не натиснете кнопку Зберегти. Якщо у вас уже відкрита папка “Вхідні” Gmail на іншій вкладці, вона автоматично перезавантажиться, щоб застосувати нові налаштування.

Екран налаштувань розділений на різні розділи, і розширення навіть містить деякі преміум-функції, які, хоча обмежені за кількістю та безкоштовні на даний момент, будуть супроводжуватися деякими платними в майбутньому.

Як згадувалося раніше, крім простого приховування певних елементів, ви також можете налаштувати поведінку та зовнішній вигляд кількох. Наприклад, ви можете вмикати або вимикати верхню панель Gmail (рядок пошуку та логотип Google), натискаючи Ctrl + Q (або іншу гарячу клавішу на ваш вибір). Ви можете переміщувати мітки та значки вкладень зліва направо, додавати текст до значків навігації, наприклад «Архів», «Спам», «Видалити» тощо, або застосовувати один шрифт до всього інтерфейсу.

  Що таке бекдор шифрування?

Якщо ви хочете скасувати всі зміни, просто зніміть прапорці з усіх параметрів і натисніть «Зберегти». Ось знімок екрана, який показує модифіковану версію Gmail без верхньої панелі та інших налаштувань.

Ви можете завантажити та встановити розширення у свій браузер за посиланням Веб-магазин Chrome, наведеним нижче.

Установіть Gmeluis з Веб-магазину Chrome