Приховайте свій номер у Signal і використовуйте ім’я користувача для більшої конфіденційності

Ключові висновки

 • Signal тепер дозволяє використовувати імена користувачів, що дозволяє приховати ваш номер телефону під час додавання нових контактів у додаток.
 • Щоб отримати ім’я користувача Signal, оновіть програму та створіть ім’я користувача в налаштуваннях профілю.
 • Щоб створити обліковий запис і ввійти, вам все одно потрібно надати програмі свій номер телефону.

Signal оголосив про розгортання імен користувачів у програмі, що дозволяє вам приховати свій номер, залишаючись на зв’язку з іншими. Ось як ви можете приховати свій номер у програмі та замість цього підключитися за допомогою імені користувача.

Signal тепер дозволяє використовувати ім’я користувача

Signal оголосив про нову функцію імені користувача на своєму блог 20 лютого 2024 року; разом із розширеними налаштуваннями конфіденційності. Ця функція дозволяє використовувати ім’я користувача, щоб додавати інших у програмі обміну повідомленнями, а не використовувати свій номер телефону.

«Якщо ви не хочете роздавати свій номер телефону для спілкування в чаті з кимось у Signal, тепер ви можете створити унікальне ім’я користувача, яке зможете використовувати натомість», — повідомила компанія у своєму блозі.

  Як додати градієнт кордону в CSS [+3 Tools]

Щоб скористатися цією функцією, вам потрібно буде створити ім’я користувача в додатку, яке буде відрізнятися від відображуваного імені в чатах.

Нові параметри конфіденційності знаходяться в бета-версії, і вони будуть доступні для всіх найближчими тижнями. Але ви можете зареєструватися в Сигнал бета щоб отримати функції раніше.

Як отримати ім’я користувача Signal

Щоб отримати ім’я користувача Signal, спочатку переконайтеся, що ваш додаток оновлено. Якщо у вас є доступ до цієї функції, ви зможете встановити ім’я користувача в налаштуваннях профілю.

Щоб установити ім’я користувача, просто виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте програму Signal і торкніться значка свого профілю у верхньому лівому куті.
 • На сторінці налаштувань торкніться свого відображуваного імені. Це відкриє налаштування вашого профілю.
 • Унизу сторінки ви побачите опцію «Ім’я користувача». Торкніться цього.
 • Введіть нове ім’я користувача в текстовому полі, а потім виберіть «Зберегти».
 • Signal призначить номер вашому імені користувача, і в меню вашого профілю з’являться нові параметри спільного доступу. Торкніться QR-коду або посилання, щоб поділитися своїм іменем користувача з кимось іншим.

  Поділіться цим кодом або посиланням, щоб інші могли зв’язуватися з вами в програмі. Важливо зауважити, що ваше ім’я користувача не є вашим ім’ям для входу. Вам все одно потрібно буде використовувати свій номер телефону, щоб створити обліковий запис і увійти в Signal.

    11 найкращих гаманців SHIBA INU, у яких можна впевнено зберігати свої монети

  Як приховати свій номер на Signal

  Є два варіанти приховати свій номер у Signal: один приховує ваш номер від тих, з ким ви пов’язані, а інший не дозволяє людям знаходити вас у програмі за вашим номером.

  На щастя, оновлення Signal за умовчанням приховає ваш номер у вашому профілі Signal. Але вам доведеться вручну змінити налаштування того, хто може знайти вас за вашим номером.

  Для цього виконайте такі дії:

 • У меню «Налаштування» виберіть «Конфіденційність», а потім вкладку «Номер телефону».
 • Переконайтеся, що в розділі «Хто може бачити мій номер» вибрано «Ніхто».
 • У розділі «Хто може знайти мене за моїм номером» виберіть «Ніхто», якщо ви не хочете, щоб люди знаходили вас у програмі за допомогою списку контактів.
 • Після ввімкнення цих налаштувань ви зможете використовувати своє ім’я користувача як єдиний спосіб зв’язатися з вами в програмі.

  Це також заважає людям автоматично додавати вас у Signal, коли вони надають програмі доступ до своїх контактів. Навпаки, вам потрібно буде поділитися з ними своїм іменем користувача, щоб підключитися.

    Чи є Raft на Xbox?

  Обмеження нової функції конфіденційності Signal

  Хоча ці функції конфіденційності є бажаним доповненням для тих, хто хоче зберегти свій номер приватним, у них є кілька обмежень.

  Щоб використовувати Signal, вам все одно потрібно буде надати додатку свій номер. І якщо люди вже зберегли ваш номер у контактах своїх телефонів, вони все одно зможуть побачити його на Signal, згідно з повідомленням у блозі компанії.

  Ім’я користувача також відокремлюється від відображуваного імені, що може дещо заплутати нових користувачів. Ваше відображуване ім’я також можна змінити в налаштуваннях профілю.

  Тому, якщо ви намагаєтеся зв’язатися з кимось у додатку, переконайтеся, що ви надали ім’я користувача, а не відображуване ім’я. Ваше ім’я користувача містить цифри, тож це найпростіший спосіб відрізнити.

  Ці налаштування конфіденційності покращують можливість приховувати ваш номер у Signal і запобігають випадковим людям, які мають ваш номер, надсилати вам запити на повідомлення в додатку. Хоча вам усе ще потрібно використовувати свій номер телефону для реєстрації в Signal, ви можете принаймні не повідомляти його контактам у програмі.

  Якщо ви дбаєте про конфіденційність, можливість приховати свій номер може бути однією з найкращих причин використовувати Signal.