Приховайте будь-які типи файлів на вашому пристрої Android [No Root]

| | 0 Comments| 3:30 AM
Categories:

Буквально вчора ми розглянули S Converter, простий додаток для перетворення, який є чудовим прикладом того, що таке Material Design. Минає час, все більше і більше розробників тепер дотримуються нового дизайну матеріалів і створюють у цьому процесі дійсно чудові програми. Andrognito, гра слів Android та інкогніто, нова програма, яка дозволяє приховати файли. Програма знаходиться в бета-версії і не вимагає для запуску руту-пристрою. Файли приховані за PIN-кодом і їх можна розкрити лише в самій програмі. Після того, як файл був прихований, він більше не відображатиметься в програмах для перегляду файлів.

Для початку введіть своє ім’я та PIN-код. Ви можете почати приховувати файли відразу після того, як налаштуєте PIN-код. Торкніться кнопки «плюс» і виберіть файли на своєму пристрої або на карті SD, які потрібно сховати. Щоб вибрати окремі файли, утримуйте його мініатюру. Ви також можете додати цілу папку, і всі файли в ній будуть приховані. Програмі потрібно деякий час, щоб приховати файли, і чим більше файлів у вас є, тим більше часу це займе.

  Автоматичне перемикання між користувацькими профілями на Android за допомогою профілю TF

Файловий браузер у програмі Andrognito не дозволяє переглядати файли, але ви можете переглядати папки. Приховані файли згруповані за типами, і ви можете провести пальцем до вкладки «Зображення» або «Фільм», щоб переглянути їх. Вкладка Усі файли дозволяє переглядати всі приховані файли.

Щоб розкрити файл, проведіть по ньому пальцем і натисніть кнопку розблокованого замка. Кнопка зірочки дозволяє додати файл до вибраного. Додатку не потрібен обліковий запис в Інтернеті, він не зберігає ваш PIN-код онлайн. Єдиний спосіб відновити свій PIN-код, якщо ви його забули, — це відповісти на таємне запитання, тому переконайтеся, що ви його налаштували. Щоб задати таємне запитання та увімкнути прихований режим програми, перейдіть до налаштувань.

  Як не вимикати екран телефону Android

Прихований режим вимагає налаштування окремого PIN-коду, і коли його ввімкнути, він представляє свого роду фальшиве сховище файлів, яке може обдурити когось, щоб подумати, що це справжні файли на вашому пристрої. Щоб отримати доступ до сховища замість справжніх файлів, введіть PIN-код сховища замість справжнього на початковому екрані програми.

Загалом, додаток працює добре і досить добре виконує матеріальний дизайн. Було б непогано, якби програма показувала ескізи для фотографій і відео. Якщо ви використовуєте його для приховування файлів цих типів, швидше за все, створених камерою вашого пристрою, ви не зможете відрізнити один від іншого, оскільки він дотримується умов імен. Крім цього, це чудово, і цей режим прихованості досить хороший.

  Нові функції Firefox 43 для комп’ютера та Android

Встановіть Andrognito з магазину Google Play