Примусово відкривати програми Windows як розгорнуті


Однією з моїх улюблених функцій Windows є керування вікнами. Зокрема, функція Snap – це те, що мені подобається. Windows 10 значно покращила його для тих, хто працює з великим монітором. Сучасні програми також можуть працювати на весь екран на робочому столі. Функція фіксації настільки популярна, що викликає заздрість у користувачів OS X, хоча вони можуть не визнати цього. Окрім цього дуже очевидного та дуже дивовижного способу керування вікнами, ОС пропонує кілька незрозумілих налаштувань для кращого керування вікнами. Якщо ви шукаєте спосіб завжди відкривати програму з повністю розгорнутим вікном, але хочете, щоб інші програми відкривалися як вікна нормального розміру та/або мінімізовані, є простий трюк, який дозволить вам зробити саме це.

Виберіть програму, яку ви хочете налаштувати, щоб вона завжди відкривалася як розгорнуте вікно. Відкрийте властивості ярлика програми. Це можна зробити як на робочому столі, так і на панелі завдань, залежно від того, де ви розмістили ярлик. Щоб відкрити властивості ярлика на робочому столі, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Властивості з контекстного меню. Щоб відкрити властивості ярлика на панелі завдань, клацніть його правою кнопкою миші, клацніть правою кнопкою миші назву програми та виберіть «Властивості».

На вкладці «Ярлик» у вікні властивостей знайдіть параметр «Виконати», у якому є спадне меню, з якого можна вибрати параметри. Якщо ви ніколи не змінювали його раніше або не використовували будь-які програми для налаштування стану, в якому запущено вікно програми, для нього слід встановити значення «Звичайне вікно». Параметр «Звичайне вікно» запам’ятає останній розмір вікна програми, коли воно було закрито, і відкриє його в тому самому стані наступного разу, коли ви скористаєтеся ярликом для його запуску.

Параметри «Максимізувати» та «Згорнути» зрозумілі самі; виберіть будь-який з них, щоб завжди запускати вікно програми в цьому стані. Застосуйте зміни, і все готово.

Це працює як у Windows 7, так і в Windows 8. Ми випробували його на попередньому перегляді Windows 10 для розробників, але враховуючи те, що він має значні помилки, параметр «Згорнутий» не спрацював.