techukraine.net techukraine.net Придбайте навушники Bose Quiet Comfort наступного покоління на ювілейному розпродажі Best Buy

Придбайте навушники Bose Quiet Comfort наступного покоління на ювілейному розпродажі Best Buy

Categories:

Приготуйтеся до розгойдування під потужний і захоплюючий звук Bose. The Ювілейний розпродаж Best Buy увімкнено, і це ваш шанс володіти звуком наступного покоління навушників і навушників Bose Quiet Comfort. 3-денний ювілейний розпродаж Best Buy триває, і ви маєте лише до неділі, 13 серпня 2023 року, щоб отримати круті пропозиції на навушники Bose QuietComfort Earbuds II і навушники Bose QuietComfort 45. Але з усіма любителями музики, такими як ви, найкращий час захопити пристрої Bose своєї мрії зараз, поки вони не розпродані.

Перевірте, що ці навушники-вкладиші QuietComfort Bose забезпечують найкраще у світі шумопоглинання та чудовий бездротовий звук.

Bose QuietComfort Earbuds II: справжні бездротові навушники-вкладиші із системою шумозаглушення

Навушники Bose QuietComfort Earbuds II нового покоління бездротового прослуховування відомі своїм налаштованим аудіо та відомим шумозаглушенням. Вони створені, щоб оживити вашу музику зі звучанням, яке більше вам подобається.

Bose відомий багатьма першими в області звуку. Навушники Bose QuietComfort Earbuds II також оснащені інноваційною технологією калібрування звуку CustomTune, яка інтелектуально персоналізує шумозаглушення та якість звуку для ваших вух.

Як меломан, ви знаєте, що ваша музика звучить найкраще, коли прослуховування відповідає всім вашим потребам. Навушники Bose QuietComfort Earbuds II розроблені з новаторською технологією калібрування звуку CustomTune, яка унікально налаштовується на форму ваших вух для потужного ефекту занурення в звук і найкращого шумозаглушення.

  Керуйте фінансами свого бізнесу за допомогою поточного рахунку Novo

Вам сподобається відчуття, комфорт і зручність цих справжніх бездротових навушників. Насолоджуйтесь музикою та розмовами з реалістичним, збалансованим звуком, який пропонує нюанси, чіткість і глибину.

Навушники Bose QuietComfort Earbuds II, які пропонують найкраще у світі шумопоглинання, дозволять вам насолоджуватися тим, що має значення та що ви любите найбільше, — музикою. Ці навушники з активним шумозаглушенням оснащені потужними мікрофонами, які виявляють навколишній шум і генерують протилежний сигнал, щоб його придушити. Таким чином ви зможете позбутися відволікаючих факторів і зосередитися на тому, що у вас виходить найкраще.

А використання навушників Earbuds II настільки просте та зручне, що ви навряд чи відчуєте потребу їх знімати. Просто проведіть пальцем, доторкніться або торкніться, і ви отримаєте найкращі враження від прослуховування. Ви отримуєте контроль над музикою, дзвінками та рівнями шумозаглушення без використання пристрою. Якщо ви хочете насолоджуватися звуком по максимуму, закрийте світ, перемкнувшись у тихий режим для максимального шумозаглушення.

Або перемкніться в режим Aware, щоб стежити за навколишнім середовищем, насолоджуючись музикою. Це робить його чудовим для таких ситуацій, як коли ви переходите вулицю, і вам потрібно почути рух транспорту.

Крім того, із комплектом Bose Fit Kit ви отримуєте три розміри вушних наконечників і стійких ремінців із м’якого силікону для постійного комфорту. Тож ви отримаєте надійну посадку для вашої унікальної форми вух, що забезпечує комфорт протягом усього дня. Тож нехай музика грає.

  3 способи перетворення PDF у Google Таблиці

Візьміть навушники QuietComfort Earbuds II зі знижкою 50 доларів лише за 249 доларів!

Купуйте в Best Buy

Bose QuietComfort 45: бездротові накладні навушники із шумозаглушенням

Усе, що ви додасте до бездротових накладних навушників Bose QuietComfort 45 із шумопоглинанням, ви отримаєте лише одну насолоду — кохання з першого прослуховування. Так, ці навушники Bose розроблені для унікального досвіду, щоб ви могли насолоджуватися музикою такою, якою вона повинна бути почута.

Щойно ви їх надягнете, ваші вуха спочатку будуть оточені м’якими плюшевими подушечками, які закріплять вас. Потім натисніть «Відтворити» та слухайте музику з найкращим у своєму класі поєднанням шумопоглинання та першокласного комфорту.

Bose QuietComfort 45, відомий своєю системою шумозаглушення світового класу або легендарною тишею, що дає змогу зосередитися на музиці або працювати над проектами вашої мрії, дає вам свободу бути собою. Ці революційні бездротові навушники з шістьма додатковими зовнішніми мікрофонами та вдосконаленою обробкою сигналу дозволять вам закрити світ.

Ви також отримуєте Aware Mode, щоб ви могли слухати зовнішній світ, насолоджуючись улюбленою музикою. І хоча вони накладні на вухо, вони легкі та зручні, тож ви можете охопити світ, насолоджуючись улюбленими номерами чи важливими розмовами.

  Усі комбінації клавіш Zoom та як ними користуватися

Крім того, легендарна технологія Bose забезпечує глибоке, кришталево чисте звучання з регульованим еквалайзером, тож ви можете налаштувати музику на свій смак, будь то баси, середні та високі частоти.

Ви можете насолоджуватися QuietComfort 45 і вдома завдяки технології Bose SimpleSync. Поєднуйте їх із вибраними розумними звуковими панелями Bose і занурюйтесь у потужний і сенсаційний звук під час перегляду улюблених телешоу та фільмів.

Завдяки до 22 годин автономної роботи від одного заряду, це бездротові навушники, які ви завжди хотіли, забезпечуючи ідеальний баланс тихого, комфортного та потужного звуку, щоб насолоджуватися будь-де, щодня.

Отримайте свій QuietComfort 45 зараз зі знижкою 50 доларів США всього за 279 доларів США!

Купуйте в Best Buy

Отримайте сенсаційний звук Bose на ювілейному розпродажі Best Buy

Ви завжди хотіли, щоб завдяки Bose ваша музика звучала сенсаційно, а розмови – кришталево чистими. І не може бути кращого часу, ніж 3-денний ювілейний розпродаж Best Buy, щоб володіти двома найвідомішими пристроями Bose за дивовижними пропозиціями: Накладні навушники Bose QuietComfort Earbuds II і Bose QuietComfort 45 із шумозаглушенням. Ідіть, хапайте звук, щоб розкачати!

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.