techukraine.net techukraine.net Пояснення 4 основних типів технік набору тексту (і що вам слід використовувати!)

Пояснення 4 основних типів технік набору тексту (і що вам слід використовувати!)

| | 0 Comments| 7:55 PM
Categories:

Багато хто з нас друкує текст щодня, переглядаючи веб-сторінки, пишучи електронні листи, користуючись соціальними мережами чи працюючи над документом. У кожного з нас є спосіб набору тексту, який нам найбільше зручний.

Існує чотири основні техніки набору тексту: набір дотиком, набір тексту з пошуком і пальцем, гібридний набір і набір великим пальцем. Коротко розглянемо кожну з них.

1. Натисніть Введення

Коли ви друкуєте, не дивлячись на клавіатуру, це набір тексту дотиком. Оскільки ви покладаєтеся на м’язову пам’ять, ви можете зосередитися на екрані, не дивлячись на клавіатуру.

Під час введення сенсорним текстом покладіть усі десять пальців на клавіатуру, при цьому ваші пальці будуть на головному рядку, а обидва великі пальці на клавіші пробілу. На клавіатурах на клавішах F і J є горбки, які допоможуть вам знайти домашній рядок, не дивлячись на клавіатуру.

  Як використовувати та налаштувати курсор на вашому iPad

Набір тексту дотиком — це найшвидша та найпрофесійніша техніка набору тексту, для освоєння якої потрібна практика. На щастя, є сайти, які ви можете відвідати, щоб швидко навчитися друкувати дотиком.

2. Швидкий набір тексту

Багато хто користується технікою набору тексту «полювання і клювання» або двома пальцями, зосереджуючись на клавіатурі, а не на екрані. Це передбачає використання двох пальців, як правило, вказівних, щоб шукати та натискати клавіші на нашій клавіатурі.

Оскільки він покладається на спостереження за клавіатурою, а не на м’язову пам’ять, це найповільніша техніка набору тексту та схильна до неточності. З іншого боку, це також найпростіший і найпоширеніший.

Швидкий набір тексту не допоможе вам стати швидшим, але це чудовий початок, якщо ви друкарка-початківець.

3. Гібридна типізація

У цій техніці поєднується набір тексту дотиком із технікою «полювання та клювання». Щоб забезпечити швидкість і точність, ви покладаєтеся на м’язову пам’ять, полювання та клювання.

  Як отримати кількість символів із контекстного меню клацання правою кнопкою миші у Firefox

Друкарки, які ще не зовсім освоїли сенсорний набір, можуть використовувати гібридний набір. Якщо ви намагаєтеся навчитися друкувати дотиком, ви можете почати з гібридного набору тексту та просуватися далі.

4. Буферизація

Подібно до перегляду відео, яке відмовляється завантажуватися, ця техніка введення тексту передбачає натискання кількох клавіш або слів, а потім зупинку, щоб побачити, що буде далі.

Техніка буферизації введення також займає багато часу, але іноді використовується під час роботи з іншими носіями чи іншим джерелом вмісту для повторної перевірки правильності написаного.

Однак це не швидко і не рекомендується для повсякденних завдань набору тексту.

Введення великим пальцем

Оскільки смартфони та інші пристрої з невеликим сенсорним екраном не мають фізичної клавіатури, інші методи набору тексту в цьому списку не застосовуються. Натомість вони використовують великий палець, щоб натискати на віртуальну клавіатуру.

  Отримайте надбудову проекту Noun для MS Word і PowerPoint

Оскільки більшість людей у ​​всьому світі мають доступ до смартфону, набір великим пальцем є найзручнішою технікою набору тексту. Недоліком є ​​те, що маленькі клавіатури можуть зробити набір тексту на телефоні незручним і повільним.

Практикуйте свій набір тексту

Нам не обов’язково бути досвідченими друкарками, але нічого не буде вправлятися, доки ви не освоїте набір тексту сенсорним дотиком або друкування на телефоні. Зрештою, набір тексту — це навичка, вдосконалення якої може отримати кожен.

Регулярно тренуючись, ви можете підвищити швидкість і точність друку. Якщо ви будете займатися цим досить довго та скористаєтеся кількома порадами та хитрощами, ви побачите, що здатні видавати на своєму пристрої вражаючу кількість слів за хвилину.

Отже, почніть практикувати набір тексту вже сьогодні!