Пояснення, як стати перевертнем у Skyrim і Lycanthropy Cure

Categories:

Давайте перетворимося на перевертня Skyrim.

Подібно до вампірів, перевертнів дуже люблять через їхні звірячі сили. Для мене це неймовірно захоплююче бігати і вбивати ворогів голими руками.

Для контексту, щоб убити велетнів, потрібно лише кілька рухів, і ще менше часу, коли я роблю це своєю найкращою зброєю (у мене є досить смертоносна зброя за допомогою консольних команд).

Отже, давайте подивимося, як стати Skyrim Werewolf після того, як ми дізнаємось про плюси та мінуси та деякі базові зміни.

Що означає бути перевертнем Skyrim?

Простіше кажучи, вживання крові перевертня викликає лікантропію, хворобу, через яку ви перетворюєтеся на смертоносного звіра один раз на день протягом обмеженого часу на початку. Згодом один вбиває та годує, щоб збільшити тривалість у вовку та повноваження, які додаються.

Коротше кажучи, це весело та відчувається неймовірна сила під час боротьби з велетнями, печерними ведмедями тощо.

Але в цьому є обидві сторони, і ви повинні це знати, перш ніж вибрати цей кровожерливий стиль гри.

Переваги

По-перше, ви можете трансформуватися в будь-який час доби без побічних ефектів, як це спостерігається у випадку вампіризму через сонячне світло.

Крім того, перевертень обдарований вищою швидкістю спринту, смертоносною силою, спринтерськими атаками, швидшою регенерацією витривалості та відсутністю нагороди за дії вовка, якщо ви трансформувалися приватно.

Крім того, звір має власне дерево перків і має імунітет до хвороб.

І, нарешті, ви отримаєте допомогу від будь-якого найближчого вовка, якщо ви не нападете на нього.

Недоліки

Тварини не користуються картами Google, чи не так? Наслідуючи цей приклад, Skyrim захистив карти (і швидкі подорожі) від перевертнів.

Отже, в звірячій формі також не можна розміщувати маркери. Отже, ви будете бігати на основі місць призначення, попередньо встановлених як людина.

Крім того, перевертень не має доступу до зілля або магічних заклинань. Це також означає, що відновлення здоров’я можливе лише за допомогою годування.

1 подача дорівнює 30 додатковим секундам вовка

Крім того, ви не можете скасувати форму перевертня за вашим бажанням. Єдиний варіант повернутися до людини — це дочекатися, що займає приблизно 2,5 хвилини в реальному часі, якщо ви не поїли між ними.

Крім того, ви можете прискорити час, щоб вийти з цього.

  Пояснення IP-адреси маршрутизатора за замовчуванням

Дракононароджений також може перемотати вперед на 24 години, щоб знову стати вовком за відсутності Кільця Хірсіне (про це пізніше).

І хоча ваші вовчі злочини не приносять винагороди, будь-яке перетворення (навіть вовка в людину), яке ви побачили, помістить вас у гарячий список.

Нарешті, ви можете відкривати двері, як вовк, але не можете зламувати замки.

І хіба я забув згадати про очевидну відсутність дистанційних атак, коли ти вовк?

Отже, це було кілька речей, на які слід звернути увагу заздалегідь. Але давайте покращимо ваш геймплей Skyrim, якщо ви все ще вважаєте, що трава зеленіша з іншого боку.

Стати вовком Skyrim

Можна підхопити лікантропію, виконавши ритуал крові під час лінії квестів «Компаньйони». Ці хлопці — войовнича група Вайтрана зі штаб-квартирою в Йоррваскрі.

Увійдіть у нього та спустіться вниз, щоб знайти їх лідера, Кодлака Білогрива, і попросіть приєднатися до рядів напарника.

Згодом він накаже Вілкасу (сидить праворуч) перевірити вашу цінність. Далі ви зустрічаєте Вілкаса надворі, щоб успішно пройти коротку оцінку, яка полягає в тому, щоб кілька разів замахнутися на нього.

Після цього він, в основному, слідкує за сюжетною лінією та виконує кілька завдань, заданих напарниками.

Ідея полягає в тому, щоб продовжувати виконувати ці побічні квести та просити Скйора (або Вілкаса та інших) більше працювати в межах Jorrvaskr.

Останнім серед них є Proving Honor, де вам наказано отримати Фрагмент Вутрада з Фаркасом як вашим братом по щиту. Тут також ви вперше спостерігаєте перетворення людини на перевертня.

Нарешті, зустріньтеся зі Скьором і попросіть ще трохи попрацювати, і він накаже вам зустрітися вночі в Підкузниці.

Це місце для ритуалу крові:

Тут Скйор наповнить фонтан Underforge кров’ю перевертня, і ви зможете зробити ковток, щоб стати ним.

Однак це абсолютно необов’язково, і ви можете вибрати інший варіант і пізніше повернутися до Underforge, щоб завершити приєднання до компаньйонів.

Далі ви прокидаєтеся перевертнем біля Підкузниці.

Тепер ви можете або прискорити час на кілька годин, щоб повернутися до людської форми, або пробігти крізь Вайтран, що сіє хаос.

У будь-якому випадку ви опинитеся (як людина) за межами Вайтрана, розмовляючи з Аелою, щоб взяти участь у наступних квестах.

Бути вовком додає форму звіра на вкладці «Магія» («Здібності»), яку ви можете використовувати раз на день для трансформації.

Перстень Гірсіна

Перстень Гірсіна дає силу перетворюватися багато разів на день, якщо ви вже перетворилися на перевертня.

Ви можете отримати це, виконавши квест «Я зустрінуся при місячному світлі» у Фолкріті.

  Ноутбук не підключається до точки доступу iPhone (не працює)

Хоча ми не робимо тут покрокове керівництво цього квесту, воно дуже цікаве, і ви повинні подумати про те, щоб зіграти в нього, щоб отримати Перстень Гірсіна.

Як ярлик у вас є ця консольна команда: player.additem 0002ac60 1, яка миттєво дасть вам одне таке кільце.

Далі ви можете одягнути це в розділі «Одяг» і вибрати його на вкладці «Магія (Здібності)».

Це дозволить вам перетворитися на перевертня, натиснувши клавішу живлення відповідно до волі без будь-яких обмежень.

Як вилікувати лікантропію в Skyrim

Незважаючи на всі повноваження, які він має, геймери все ще хочуть вийти з форми перевертня через уже перелічені недоліки.

Повторюю, що є винагорода за будь-які трансформації, які були свідками, без карт, без злому замків тощо. Отже, через деякий час це стає монотонним, і чудово знати, що ліки не такі складні.

Але особисто я не бачу сенсу лікувати його, оскільки це не те, що вас турбує саме по собі. Крім того, він відчуває себе диким полюванням, спринтує значно швидше та дає необхідну відпочинок від звичайної зброї.

І все-таки ось воно, якщо ви хочете вихід із цієї нечистоти.

Є два випадки, коли можна вилікувати себе. По-перше, відразу після завершення Glory of The Dead. А по-друге, після очищення Вілкаса та Фаркаса, по одному.

Негайне лікування

Після того, як ви станете вовком і виконаєте кілька місій (попросивши роботу всередині Jorrvaskr), вас покличе Кодлак Вайтмен.

Це відбувається саме після того, як ви завершите два квести (Пошуково-рятувальна місія) і почнете Blood’s Honor.

Простіше кажучи, ви прямуєте до шабашу Гленморіл, щоб зібрати голову відьми, яка пізніше знадобиться для активації провісника полум’я. Ця активація приносить дух вовка-перевертня, якого потрібно вбити, щоб вилікувати конкретного компаньйона.

І хоча можна просто вбити одну відьму, взяти її голову і повернутися. Найкраще було б взяти голову кожної відьми, щоб вилікувати всіх у Йорваскрі.

Візьміть мінімум чотири: один Кодлаку, а собі, Вілкасу і Фаркасу три.

Крім того, ви можете використати консольну команду player.additem 0002996F X, де X — кількість голів відьом, які вам потрібні в інвентарі.

Це завершує Blood’s Honor.

Далі йде Purity of Revenge, щоб помститися за смерть Кодлака (його вбивають, коли ви повертаєтесь після завершення Blood’s Honor), а потім Glory of the Dead.

Це відбувається в гробниці Ісграмора, коли ви та ваші товариші-воїни боретеся з привидами-компаньйонами, щоб дістатися до полум’я передвісника.

Тут ви бачите дух Кодлака, і розмова закінчується тим, що ви активуєте Полум’я Провісника.

  Як видалити програми та сторінки з головного екрана вашого iPhone

Це звільняє дух звіра Кодлака, якого ви повинні вбити, щоб вилікувати Кодлака від прокляття, що дає вам звання Провісник сподвижників.

Згодом ви можете повторити процес для себе та покласти іншу голову у вогонь, щоб убити свій дух вовка.

Це вилікує вас, і в Jorrvaskr не залишиться багато чого, якщо ви виберете цей шлях.

Крім того, ви можете….

Вилікуйте лікантропію пізніше

Jorrvaskr залишається жвавим, якщо ви прийдете, не вилікувавшись за допомогою кількох додаткових місій.

Далі ви можете продовжувати просити роботу з Вілкасом і Фаркасом. Нарешті один із них відкриває особисте питання.

Це починає Чистоту, де Фаркас супроводжує вас назад до гробниці Ісграмора. Оскільки це місце вже очищено, це займе кілька хвилин або менше, якщо ви використовуєте швидку подорож.

Дійшовши до гробниці, ви можете піти звичайним шляхом або коротким, звідки ви повернулися після лікування Кодлака.

У будь-якому випадку це буде коротка поїздка без жодних перешкод.

Нарешті, ви можете активувати полум’я, як і раніше, щоб звільнити дух звіра Фаркаса та вбити його, щоб вилікувати його від лікантропії.

Подібним чином потрібно повторити процес для Вілкаса, попросивши більше роботи, звернувши увагу на його особисті проблеми та пройшовши це ще раз, перш ніж вилікуватися.

Якщо не відразу після очищення обох братів від нечистоти, ви також можете будь-коли відвідати гробницю Ісграмора та відлити голову відьми, щоб звільнити та вбити свій власний дух звіра.

Якщо вам цікаво, ні, у Ейли немає проблем із лікантропією.

Отже, це кінець посібнику Skyrim для перевертнів.

Бути перевертнем Skyrim – це весело!

Вовки – могутні істоти з особливим набором звірячих здібностей.

Однак Skyrim може запропонувати більше, і ви також можете спробувати стати вампіром (або лордом вампірів, щоб вилікувати лікантропію).

Будучи вампіром, ви стаєте чарівною істотою ночі з деякими обмеженнями денного світла. зацікавлені? Перейдіть до покрокового керівництва від Skyrim для лікування вампіризму, щоб отримати вказівки щодо того, як ним стати, і для лікування.