Пояснення складної інфраструктури менш ніж за 5 хвилин

| | 0 Comments| 9:39 AM
Categories:

Управління ІТ-апаратними ресурсами складно, включаючи обробку, зберігання та мережу. Ви часто стикаєтесь із ситуаціями, коли в кінцевому підсумку виділяєте надмірну кількість пам’яті, хоча вам потрібно більше обробки. Ось тут на допомогу приходить складна інфраструктура. Отже, що таке складна інфраструктура?

Компонована інфраструктура — це підхід у сучасному управлінні ІТ-обладнанням, коли доступні апаратні ресурси, такі як обчислення, сховище та мережа, логічно абстрагуються в пул ресурсів.

Потім за допомогою програмного керування ви можете динамічно розподіляти ресурси відповідно до свого робочого навантаження. Це забезпечує швидке надання ресурсів, краще їх використання та масштабованість як у хмарних середовищах, так і в локальних центрах обробки даних.

Традиційно фізична інфраструктура завжди вимагала налаштування вручну. Однак за допомогою компонованої інфраструктури ви отримуєте API. Використовуючи їх, ви можете спілкуватися з абстрактним шаром, який дозволяє запускати програмне забезпечення на голому металі.

Давайте глибше зануримося в те, як це працює та які ключові компоненти задіяні.

Як працює складна інфраструктура?

У складовій інфраструктурі ви створюєте пул ресурсів. Пул ресурсів створюється шляхом об’єднання всіх ваших апаратних ресурсів. Отже, у вас є пул, який містить сховище даних, пам’ять і мережу. Потім ви додаєте поверх нього шар абстракції. Фреймворки визначають, як ви отримуєте доступ до пулу ресурсів і керуєте ним.

Далі йдуть API або інтерфейси прикладного програмування. Використовуючи ці API, ви можете автоматично створювати необхідну інфраструктуру за допомогою пулу ресурсів. Таким чином, вам не потрібно фізично будувати та налаштовувати свою ІТ-інфраструктуру.

Як розробник, ви можете визначити апаратні вимоги своєї програми за допомогою коду. Використовуючи виклики API, ви можете створювати та створювати – будь то надання бази даних, сховища чи мережі. Все це працює на голому металі, або як віртуальна машина, або як контейнер.

Немає жодного галузевого стандарту для розгортання складової інфраструктури. Отже, у вас є можливість визначати, як визначати та розгортати.

Кожен ресурс розглядається як окремий компонент, який контролюється API. Таким чином, ви можете задовольнити потреби в обчисленнях, сховищах і мережах у реальному часі. Крім того, ви можете досягти цього, не перериваючи роботу інших програм, які вже запущені.

Ключові компоненти складової інфраструктури

Щоб повністю використати потужність складової інфраструктури, вам потрібно переконатися, що певні ключові компоненти встановлені. Давайте поглянемо на них.

#1. Відкриті API

API або інтерфейс програмування додатків є основним інструментом, за допомогою якого ви будете спілкуватися з абстракцією апаратного забезпечення. API діють як з’єднувачі інтеграції для вашої організації, щоб шукати ресурси з пулу ресурсів.

У складовій інфраструктурі ви можете загалом розділити API на дві категорії:

 • API автентифікації – дає змогу легко автентифікувати своїх користувачів і ввімкнути систему єдиного входу (SSO) у робочих процесах
 • Process API – Ви можете розробляти свої процеси та легко підключати їх до інших рішень
 •   Що таке GIFV і що це означає для вас

  #2. Програмне забезпечення для керування

  Хоча API дозволяє спілкуватися з апаратним забезпеченням, вам потрібне програмне забезпечення для керування, щоб легко використовувати API. У підприємствах із низьким кодом програмне забезпечення для керування надає вам єдину панель, за допомогою якої ви можете надавати та керувати всією інфраструктурою.

  Деякі приклади програмного забезпечення для керування включають OneView від HPE, OpenManage від Dell EMC і OpenFlex від Western Digital.

  #3. Моделі процесів

  Ви можете створити карту наявних процесів і візуалізувати робочий процес за допомогою моделей процесів. Це дозволяє вам і вашій організації оптимізувати інтеграцію. Таким чином, ви можете швидше створювати, тестувати та розгортати свої рішення.

  Завдяки моделям процесів, інтегрованим у вашу складову інфраструктуру, ви можете оптимізувати будь-які потреби бізнесу.

  Тепер, коли ви знаєте, що таке складна інфраструктура, а також її ключові компоненти, давайте розберемося, які переваги ви отримуєте.

  Переваги складової інфраструктури

  Тепер давайте подивимося на переваги, які ви можете отримати у своєму бізнесі, використовуючи складову інфраструктуру.

 • Простота: оскільки підготовлено інфраструктуру, ви можете зосередитися більше на коді програми. Для моделей бізнес-процесів із низьким кодом або BPM ключем є простота. Наявність простого рівня абстракції для керування ІТ полегшує виконання повсякденних завдань для команд.
 • Оптимальна продуктивність програмного забезпечення: можливо, деякі програми потребують більшої обробки. З іншого боку, іншим може знадобитися більше пам’яті. Використовуючи складну інфраструктуру, ви можете динамічно надавати ресурси відповідно до своїх вимог.
 • Гнучкість: завдяки використанню складної інфраструктури ви отримуєте гнучкість своєї ІТ-інфраструктури. Менше тертя, коли справа доходить до апаратних потреб.
 • Ефективність. Завдяки ідеї розділення апаратних ресурсів ви можете створити пул ресурсів. Завдяки цьому ви можете ефективно використовувати свої ресурси та зменшити надмірне надання. Це призводить до зниження витрат на інфраструктуру.
 • Спрощене керування: вам не потрібно фізично надавати обладнання. Компонована інфраструктура часто постачається з програмним забезпеченням для керування, яке дозволяє вам легко керувати своїм автопарком.
 • Економічно ефективний: завдяки об’єднанню ресурсів і контролю за надлишковим забезпеченням ви можете зменшити витрати на керування інфраструктурою. Хоча важко визначити довгострокові витрати, ви можете розраховувати на їх зменшення.
 • Прискорення бізнесу: додатки, які переходять на доставку за вимогою, потребують високочутливих ІТ. Компонована інфраструктура відповідає цьому, прискорюючи це надання. Тепер ви можете динамічно задовольняти свої ІТ-вимоги.
 • Модернізація: складна інфраструктура служить інструментом для модернізації. Увімкнувши оперативний розподіл ресурсів і адаптивність, ви можете надати своїй команді можливість швидко освоювати новітні технології та гнучкі методології розробки. Це ідеально узгоджується з парадигмою інфраструктури як коду.
 • Конвергентна проти Гіперконвергентної та складної інфраструктури

  Окрім комбінованої інфраструктури, існують ще два процеси управління ІТ-інфраструктурою – конвергентна інфраструктура та гіперконвергентна інфраструктура. Але що означають ці терміни і чим вони відрізняються від складової інфраструктури? Давай дізнаємось.

    Як створити часову шкалу в Microsoft PowerPoint

  У конвергентній інфраструктурі (CI) усі ІТ-компоненти об’єднані в єдиний блок. Це включає в себе обчислення, мережу, засоби візуалізації, сервери та сховище. Конвергентна інфраструктура – ​​це апаратний підхід. Мета полягає в мінімізації проблем сумісності між системами зберігання даних, серверами та мережевими пристроями.

  З іншого боку, гіперконвергентна інфраструктура, також відома як HCI, є програмним підходом. Усі апаратні елементи у вашому ІТ-середовищі уніфіковані та віртуалізовані. Маючи віртуальні сервери як магістраль, HCI використовує невеликі одиниці ЦП, сховище та мережу з великого кластера. Один гіпервізор керує кластером.

  Тепер давайте подивимося на відмінності між складовою інфраструктурою, конвергентною інфраструктурою та гіперконвергентною інфраструктурою.

  Composable InfrastructureConverged InfrastructureHyperconverged InfrastructureResourceРесурси розділені та об’єднані. Ви можете динамічно розподіляти ресурси залежно від потреб. Апаратний підхід, коли ресурси попередньо інтегровано в єдиний пакет. Програмний підхід, який поєднує обчислення, сховище та мережу в одному блоці. Масштабованість. Висока масштабованість із можливістю додавання або видалити ресурси за вимогою, що робить його придатним для змінних робочих навантажень. Певною мірою масштабований, але зазвичай вимагає додавання попередньо налаштованих модулів. Це може призвести до надмірного забезпечення. Певною мірою масштабоване, але менше, ніж складна інфраструктура. Апаратне забезпечення. Апаратне забезпечення є абстрагованим і може бути надано на вимогу. Апаратне забезпечення абстрагується в попередньо визначених одиницях. Забезпечує мінімальну абстракцію апаратного забезпечення, оскільки ви отримуєте тісну інтеграцію між апаратним забезпеченням і Application.CustomizationШирока настроюваність, що дозволяє створювати конфігурації ресурсів на основі конкретних потреб програми.Обмежене налаштування, оскільки вони постачаються попередньо налаштованими.Підходить для вузькоспеціалізованих робочих навантажень, які потребують дуже мало масштабування або налаштування.Використання Добре підходить для середовищ із змінними робочими навантаженнями для хмари -рідні програми. Ви отримуєте вигоду від вищого рівня гнучкості. Ідеально підходить для традиційних компаній із передбачуваними робочими навантаженнями, які не потребують частої зміни ресурсів. Підходить для вузькоспеціалізованих робочих навантажень, які потребують дуже мало масштабування або налаштування.

  Ключові термінології в складовій інфраструктурі

  Важливо знати ключову термінологію, щоб зрозуміти складову інфраструктуру. Давайте розглянемо їх по черзі.

  #1. Контейнер

  Контейнер — це легке, автономне та виконуване середовище, яке містить усе необхідне для запуску частини програмного забезпечення. Він містить ваш код, середовище виконання, бібліотеки та залежності, що забезпечує узгодженість у різних середовищах.

  #2. Голий метал

  Bare metal — це апаратне забезпечення комп’ютера, на якому не встановлено жодного програмного забезпечення чи операційної системи. Ви можете запрограмувати їх на пряме виконання інструкцій. Традиційні підприємства виграють від запуску програм на голому металі, оскільки вони виконують дуже специфічні завдання.

  #3. Гіпервізор

  Гіпервізор — це програмне забезпечення, яке діє як рівень, що дозволяє абстрагувати ваші ресурси. Також відомий як монітор віртуальної машини або VMM, він дозволяє використовувати один хост-комп’ютер для підтримки кількох гостьових віртуальних машин шляхом спільного використання його ресурсів, наприклад пам’яті та обробки. Гіперверсії сидять поверх вашого фізичного обладнання.

    Walgreens продає плівку Polaroid?

  #4. Пул ресурсів рідини

  У складовій інфраструктурі динамічний і гнучкий пул ресурсів називається пулом плинних ресурсів. Це може стосуватися таких речей, як ЦП, пам’ять і сховище. Ви можете швидко розподілити та відмінити їх відповідно до ваших потреб. Таким чином, ви отримуєте оптимальне використання ресурсів. Крім того, ви також можете адаптуватися до мінливих робочих навантажень.

  #5. Інфраструктура без громадянства

  Коли ви запускаєте свої програми за допомогою складної інфраструктури, немає прямого зв’язку між програмним і апаратним забезпеченням. Апаратне забезпечення залишається без стану – вони не зберігають жодних даних програмного забезпечення, яке вони використовують.

  #6. Інфраструктура як код

  Інфраструктура як код у складовій інфраструктурі є парадигмою, де обчислювальні ресурси не надаються через фізичні конфігурації. Замість цього ви пишете код, який дозволяє використовувати потрібні ресурси. Таким чином, ви можете підтримувати свої вимоги до інфраструктури. Крім того, ви також отримуєте переваги контролю версій.

  #7. IT Silo

  Якщо ви використовуєте програму, якій потрібна спеціальна виділена машина з заданою конфігурацією, у вас може бути ІТ-розділ. Це означає, що ваша програма сильно залежить від типу апаратного забезпечення, на якому вона може працювати, і її важко перемістити або масштабувати.

  #8. Критично важливі програми

  У вашій компанії можуть бути запущені певні програми, для яких заборонено простояти. Це можна назвати критично важливими програмами. Зазвичай вони працюють на власному виділеному сервері. Будь-який збій будь-якої такої програми може призвести до збою в роботі.

  #9. Програмно-визначений інтелект

  Програмно-визначений інтелект — це потужний програмний рівень, який діє як абстракція для надання будь-яких ресурсів. Це дозволяє програмно налаштовувати, розгортати та керувати версіями ваших ресурсів і програм.

  Відкрийте майбутнє за допомогою складної інфраструктури

  Компонована інфраструктура є наступним кроком до автоматизованого управління ІТ-інфраструктурою. Використовуючи це, ви можете привести свою організацію в ногу з останніми тенденціями та модернізувати традиційні робочі процеси.

  По суті, це спрощує розподіл апаратних ресурсів – те, що традиційно виконувалося вручну. Абстрагуючи складність фізичної інфраструктури та надаючи рівень API, тепер ви можете витрачати менше ресурсів на керування апаратним забезпеченням. Крім того, ви заощаджуєте кошти та значно скорочуєте час і зусилля, витрачені на налаштування ІТ.

  Переваги, які ви отримуєте від створюваної інфраструктури, численні – від покращеної простоти та оптимальної продуктивності ваших програм до економічності та модернізації. Це дозволяє узгодити вас з парадигмою інфраструктури як коду та адаптуватись до мінливих потреб.

  Підводячи підсумок, можна сказати, що компоновувана інфраструктура може допомогти вам розширити можливості ваших ІТ-команд, щоб вийти з традиційних роз’єднаних процесів у забезпеченні обладнання та забезпечити кращий досвід роботи з програмним забезпеченням для ваших клієнтів.

  Ви також можете ознайомитися з найкращими рішеннями автоматизації інфраструктури для середнього та корпоративного бізнесу.