Пояснення про токенізацію нерухомості за 5 хвилин або менше

Традиційні операції з нерухомістю дорогі, повільні та складні. Токенізація нерухомості робить цей процес економічним, швидким і простим.

У 2021 році розмір світового ринку нерухомості оцінювався в 3,69 трильйона доларів США. Крім того, очікується, що середній річний темп зростання (CAGR) зросте на 5,2% між 2022 і 2030 роками.

Тільки в США дохід від нерухомості в 2022 році становитиме близько 370 мільярдів доларів. Крім того, очікується зростання CAGR на 3,71% з 2022 по 2025 рік.

Це величезно, правда?

Ми живемо в найбільш технологічно розвинений період. Раніше для значного технологічного прогресу потрібні були десятиліття, а тепер кожна зміна відбувається за кілька років.

Вражаючий технологічний прогрес ще попереду в галузі нерухомості. Ось тут і з’являється токенізація нерухомості.

Залишайтеся на зв’язку!

Спочатку давайте розберемося з концепцією токенізації.

Що таке токенізація?

Токенізація — це процес перетворення реальних активів у цифрові токени. Вартість кожного токена залежить від вартості активу та кількості фрагментів.

Токени безпеки — це цифрові токени, які представляють актив. У випадку нерухомості токен безпеки представляє фізичну власність.

Фізичною власністю може бути земля, житлові чи комерційні будівлі. Крім того, ви можете купувати та продавати ці властивості за допомогою токенів безпеки.

Цифрові токени побудовані за допомогою технології блокчейн. Крім того, ці токени представляють ваше право власності на актив.

Тепер перейдемо до токенізації нерухомості.

Що таке токенізація нерухомості?

Токенізація нерухомості — це перетворення нерухомості у форму цифрового токена. Технологія блокчейн відіграє важливу роль у представленні та захисті ваших прав власності.

Окрім захисту ваших прав власності, токенізація нерухомості дозволяє вам володіти дробовими частками величезної власності. Наприклад, ви можете купити ділянку землі, яка відповідає вашому бюджету.

Існує в основному три типи токенізації нерухомості. Вони є:

 • Житлова токенізація: цей процес токенізації передбачає право власності на житлову нерухомість для установ, власників активів, інвесторів і розробників.
 • Комерційна токенізація: цей процес передбачає токенізацію комерційної власності за допомогою юридично прийнятних протоколів.
 • Токенізація трофеїв: тут токенізація пов’язана з популярними будівлями у важливих місцях.
 • Тепер, коли ви зрозуміли токенізацію нерухомості, настав час дізнатися, як блокчейн трансформує індустрію нерухомості.

  Як блокчейн перетворює індустрію нерухомості?

  Як згадувалося раніше, блокчейн відіграє тут вирішальну роль. Розумні контракти та технологія розподіленої книги (DLT) працюють разом, щоб зробити революцію в галузі нерухомості.

    Як змінити спосіб оплати Apple

  Технологія блокчейн допомагає вам реєструвати та реалізувати право власності на вашу цифрову власність. Крім того, ви можете насолоджуватися дешевшими, ефективнішими та швидшими транзакціями власності.

  Оскільки ви знаєте роль блокчейну в токенізації нерухомості, давайте розберемося, як це працює.

  Як працює токенізація нерухомості?

  Основні процеси, пов’язані з токенізацією нерухомості:

  #1. Структурування угоди

  На цьому етапі власники обирають тип активу для оцифрування. Крім того, на цьому етапі розглядаються відповідні нормативні акти, тип акціонера та юрисдикція.

  Тут чітко визначено право акціонера на їхні активи. Ці права складаються з акцій, дивідендів і часткового управління залежно від проекту.

  Крім того, також беруться до уваги нормативно-правова база та податкові структури.

  #2. Оцифровка та селекція

  Цей другий етап передбачає зберігання інформації про активи в блокчейні. На цьому етапі смарт-контракти зберігають інформацію.

  На цьому етапі вибирається необхідний блокчейн. Тому критерії вибору блокчейна залежать від інтересу інвестора.

  #3. Випуск, розповсюдження та маркетинг

  Під час цієї фази токен випускається за допомогою пропозиції маркерів безпеки (STO). STO — це процес, який передбачає початковий продаж токена безпеки.

  Щоб отримати чітке уявлення, STO схоже на IPO (первинне публічне розміщення) фондового ринку. На відміну від акцій, STO дозволяє інвесторам купувати токени безпеки для активів нерухомості.

  Іншим методом є реєстрація активу в такій організації, як Real Estate Investment Trust (REIT). У цьому процесі токен створюється після процесу реєстрації.

  Яскравим прикладом є токенізація St. Regis Aspen Resort. Тут власник St. Regis Aspen Resort створив актив REIT Aspen Digital. Потім Aspen Digital було перетворено на Aspen Coins.

  Монети Aspen були створені з використанням стандарту токенів ERC-20. Загалом було продано 18 мільйонів токенів по 1 долару за токен, зібравши 18 мільйонів доларів.

  Перед випуском і розповсюдженням токенів необхідно пройти кваліфікацію за нормативними стандартами. Нормативна база відіграє вирішальну роль у визначенні податків.

  Коли токени нерухомості будуть продані, ви можете придбати їх за допомогою стейблкоїнів, криптовалют або фіатних валют. Крім того, придбані токени будуть доступні у вашому криптогаманці.

  Нарешті, маркетплейси проводять рекламні заходи на різних онлайн-платформах. Процес маркетингу допомагає охопити інвесторів у всьому світі.

  Хто бере участь у токенізації нерухомості?

  Оскільки ви знаєте про токенізацію нерухомості, давайте також дізнаємося про тих, хто бере участь у цьому процесі:

    Виправте, що бічні кнопки Corsair Scimitar не працюють

  #1. Оператори

  Оператори нерухомості відповідають за управління активами. Вони також відіграють вирішальну роль у залученні капіталу для інвестицій у нерухомість.

  Більшість покупців токенів існують у різних частинах світу. У результаті оператори також виконують функції доглядачів фізичних активів.

  #2. Інвестори

  Токенізація дозволяє глобальним інвесторам купувати токени безпеки. Крім того, вони також користуються перевагами власності.

  Інвестори є основою всього процесу токенізації нерухомості. Проекти нерухомості з більшою кількістю зацікавлених інвесторів допомагають збільшити попит і ціну на токени.

  #3. Платформи

  Платформи токенізації діють як міст між операторами нерухомості та інвесторами. Зростаюча кількість таких платформ допомагає розширити впровадження маркерів безпеки.

  Крім того, ви можете використовувати платформу токенізації, щоб знайти нерухомість, яка відповідає вашим вимогам. Вимогами можуть бути діапазон цін, місцезнаходження активу, майбутній потенціал, оподаткування тощо.

  Припустімо, ви хочете придбати маркер безпеки, який коштує приблизно 100 доларів США. У цьому випадку платформа допоможе вам відфільтрувати токени, які підпадають під ваш бажаний бюджет.

  Переваги токенізації нерухомості

  #1. Прозорість та ефективність

  Процес токенізації, що здійснюється за допомогою блокчейну, забезпечує прозору систему. У результаті ви можете перевіряти та перевіряти транзакції в режимі реального часу.

  Публічна книга записує кожну інформацію, пов’язану з угодою. Майбутні інвестори також можуть використовувати цю записану інформацію.

  Окрім прозорості, токенізація нерухомості також виграє від ефективних розумних контрактів. Тут ваше замовлення на покупку виконується автоматично.

  #2. Ліквідність

  Продаж об’єкта нерухомості – справа неспокійна та трудомістка. Сподіваюся, ви також погодитеся зі мною в цьому. Токенізація нерухомості вирішує цю проблему неліквідності.

  Вам не потрібно турбуватися про пошук покупця. Тут ви можете будь-коли купувати та продавати токени безпеки.

  #3. Часткова власність

  Ще однією великою перевагою є можливість володіти часткою активу. Дільова власність допомагає інвестувати навіть невеликі гроші.

  Часткове володіння також дає можливість диверсифікувати свої активи. Ви можете купувати активи в різних місцях з обмеженим капіталом.

  Припустимо, у вас є 500 доларів для інвестування в токени нерухомості. У цьому випадку ви можете вкласти 100 доларів США в п’ять різних активів по всьому світу, щоб отримати переваги диверсифікації.

  #4. Без посередників

  Щоразу, коли ми думаємо про нерухомість, на думку спадають агенти та брокери. Але завдяки токенізації нерухомості вам більше не потрібно турбуватися про них.

  Традиційний метод сплати величезних брокерських зборів і комісій тепер не може бути й мови. Насправді ви можете придбати більше токенів безпеки на цю заощаджену суму.

    Навчіться вводити код швидше за допомогою репетитора

  #5. Швидше розрахунок

  Традиційна нерухомість потребує днів або навіть тижнів, щоб завершити операцію. Навпаки, ви можете швидко купувати та продавати токени безпеки.

  Час дуже цінний, і токенізація нерухомості допомагає вам заощадити час. Залежно від швидкості блокчейну швидкість транзакцій також покращується.

  Обмеження токенізації нерухомості

  Давайте також розглянемо кілька недоліків токенізації нерухомості:

  #1. Положення та податкові питання

  Невизначеність, пов’язана з правилами, є однією з найважливіших проблем, пов’язаних із токенізацією нерухомості. Для більш широкого впровадження необхідна добре налагоджена нормативна база.

  Здорове регуляторне середовище має важливе значення для завоювання довіри інвесторів. Крім того, чіткі та структуровані правила сприятимуть швидкому зростанню сектора нерухомості.

  Поряд із регуляторними проблемами, відсутність чіткості оподаткування є ще однією проблемою, з якою стикається токенізація нерухомості. Тут немає визначених податкових режимів.

  #2. Волатильність

  Ліквідний характер токенізації також може призвести до великих коливань цін. Варіація ціни змінюється залежно від зміни попиту на базовий актив.

  Токени безпеки з короткостроковими інвесторами можуть спричинити часті покупки та продажі. Отже, краще враховувати минулі показники токена, щоб уникнути високоволатильних.

  #3. Відсутність обізнаності

  Більшість людей не знають про токенізацію нерухомості. Як наслідок, існує затримка в ширшому прийнятті.

  Заохочення дрібних інвесторів до участі може змінити поточну ситуацію. Так само більше інвесторів забезпечує більшу ліквідність.

  Майбутнє токенізації нерухомості

  На токенізацію чекає світле майбутнє. Майбутній потенціал полягає в наступному:

  • Коли люди ознайомляться з токенізацією нерухомості, токени безпеки стануть основною частиною їхнього портфоліо.
  • Із збільшенням кількості учасників з’являється більше ринків для торгівлі токенами безпеки. Крім того, токени безпеки стають ліквідними активами.
  • Інвестори з усього світу можуть використовувати токени безпеки, щоб диверсифікувати свої портфелі, купуючи активи на різних континентах.
  • Впровадження Metaverse може збільшити вартість активу. Крім того, віртуальні тури допомагають інвесторам зрозуміти базовий актив.

  • Існує також потенціал для створення сильної цифрової спільноти. Наприклад, власники великої земельної ділянки можуть побудувати громаду з сотень членів.

  Примітка автора

  Токенізація нерухомості має величезний потенціал для революції у всій галузі нерухомості. Завдяки технології блокчейн!

  Як роздрібні інвестори, ми можемо купувати токени, які представляють власність. Крім того, ми можемо продати його, коли це буде потрібно.

  Із запровадженням більш регульованої системи токенізація може стати наступною великою подією в галузі нерухомості.

  Токенізація нерухомості, безсумнівно, забезпечує економічний і зручний процес інвестування в нерухомість. Оскільки в простір приходить більше людей, потенціал зростання безмежний.

  У найближчі роки ми зможемо торгувати токенами безпеки, подібно до торгівлі акціями.

  Далі ви можете перевірити криптоіндексні фонди та ETF.