Пояснення про суперпрограми за 5 хвилин або менше

Categories:

Super Apps тут, щоб підкорити світ. Супердодаток — це мобільний додаток, який пропонує широкий спектр послуг на одній платформі.

У сучасну цифрову епоху ми все більше покладаємося на різноманітні програми, які допомагають нам у виконанні різноманітних завдань і діяльності. Від соціальних мереж і додатків для обміну повідомленнями до програм для покупок і платежів – доступні програми майже для всього, що ми робимо. Але деякі програми дозволяють отримати доступ до всіх служб на одній платформі, яка називається Суперпрограми.

Вони стають дедалі популярнішими як зручне та комплексне рішення для доступу користувачів до різних служб без завантаження та перемикання між кількома програмами.

У різних країнах доступні кілька супердодатків, наприклад, Rappi в Латинській Америці, Careem на Близькому Сході, Grab в Південно-Східній Азії, Snapp в Ірані, Yandex Go в Росії та Казахстані, Line в Японії, OMNi в Коста-Ріці. і Гюго в Центральній і Латинській Америці.

Очікується, що до 2025 року російський ринок супердодатків досягне колосальних 134 мільярдів доларів. Китайський гігантський супердодаток WeChat має 1,26 мільярда користувачів, що є найбільшим серед усіх супердодатків.

У цій статті ми розповімо все про супердодатки, як вони працюють, елементи та проблеми супердодатків.

Що таке Super Apps?

Люди все більше залежать від смартфонів для повсякденних завдань, оскільки кількість користувачів Інтернету зростає в усьому світі. Ці розробки призвели до створення супердодатків, які дозволяють користувачам робити кілька речей в одному додатку, зокрема бронювати квитки, замовляти продукти та оплачувати рахунки.

Суперпрограми — це цілісне комплексне рішення для користувачів, що дозволяє отримати доступ до широкого спектру послуг на одній платформі. Вони пропонують ряд переваг як для користувачів, так і для компаній.

Спектр послуг, пропонованих у супердодатку, може відрізнятися, але вони часто включають електронну комерцію, бронювання таксі, доставку їжі, бронювання квитків, оплату тощо. Це дає змогу користувачам виконувати різні завдання в одній програмі, що робить її єдиним магазином для їхніх потреб.

Однією з головних переваг супердодатків є їх здатність запропонувати простий і інтегрований досвід користувача. Замість того, щоб перемикатися між кількома програмами для виконання різних завдань, користувачі можуть отримати доступ до всіх необхідних їм послуг на одній платформі. Це економить час і зусилля користувачів і полегшує виконання завдань.

Як працюють програми Super Apps?

Припустімо, ви плануєте відпустку і вам потрібно забронювати готель, орендувати автомобіль і знайти заняття. Замість того, щоб відвідувати кілька веб-сайтів або додатків, щоб бронювати ці речі окремо, супердодаток пропонує всі ці послуги на одній платформі, дозволяючи вам планувати та бронювати всю відпустку в одному місці. Це заощадить ваш час і зусилля та значно полегшить планування подорожі.

Тому наступного разу, коли ви виявите, що використовуєте супердодаток для спілкування з друзями, замовлення їжі чи замовлення поїздки, знайдіть хвилинку, щоб оцінити їх зручність і ефективність. Маючи так багато можливостей на одній платформі, не дивно, що суперпрограми швидко стають невід’ємною частиною нашого повсякденного життя.

  Що таке USB Gen 1, Gen 2 і Gen 2×2?

Ключові елементи Super Apps

Щоб вважатися суперпрограмою, програма зазвичай має пропонувати низку послуг:

 • Обмін повідомленнями, спілкування та соціальні мережі: він повинен мати функції обміну миттєвими повідомленнями, голосові дзвінки, відеодзвінки та груповий чат.
 • Послуги електронної комерції: – Супердодаток, який дозволяє користувачам переглядати та купувати продукти та послуги через додаток. Крім того, функція купівлі та продажу, як-от ринок, може збільшити цінність.
 • Транспортні послуги: у більшості мегаполісів спільні поїздки, таксі та велосипедні прогулянки є звичайною практикою. Легке бронювання транспорту та кур’єрська доставка мають бути функцією.
 • Фінансові послуги: вони повинні мати вбудовані платіжні системи та інтеграцію. Він має пропонувати такі фінансові послуги, як банківські, варіанти інвестування та грошові перекази.
 • Послуги харчування: вони мають бути пов’язані з усіма місцевими ресторанами та мати можливість доставляти їжу до місця розташування користувача. І покупки продуктів також повинні бути включені.
 • Оплата рахунків і комунальних послуг: додаток для оплати всіх рахунків в одному місці підвищує зручність користувача.
 • Послуги охорони здоров’я та страхування: – Функція запису на прийом до лікарів, доставка ліків, інструменти відстеження здоров’я, плани фітнесу та тренування підвищують цінність програми.
 • Розваги: ​​- Вони можуть запропонувати потокове передавання музики та відео, ігри та функції електронних книг, щоб залучити сучасне покоління.
 • Новини та інформація: останні актуальні новини, новини ринку та функції для читання статей і перегляду новинних відео можна включити як функцію.

Переваги Super Apps

зручність

Якщо ви ненавидите завантажувати кілька програм, Super Apps призначені для вас. Вони забезпечують єдине вікно для користувачів, що дозволяє їм отримати доступ до різноманітних послуг в одному місці.

Оптимізований досвід користувача

Вони пропонують більш спрощений та інтегрований досвід користувача, оскільки користувачі можуть легко перемикатися між різними службами в одній програмі. Це може полегшити користувачам пошук потрібного та скоротити час, витрачений на навігацію між різними програмами.

Збільшення залучення

Вони можуть збільшити залучення користувачів, надаючи ряд послуг, якими користувачі, ймовірно, регулярно користуються. Це може призвести до збільшення утримання та лояльності з боку користувачів, оскільки вони, швидше за все, продовжуватимуть використовувати додаток з часом.

Ширше охоплення для бізнесу

Ці програми надають компаніям цінну платформу для охоплення ширшої аудиторії. Пропонуючи свої послуги в супердодатку, компанії можуть отримати доступ до бази користувачів, які вже задіяні в додатку, підвищуючи шанси того, що користувачі спробують їхні послуги.

Покращений збір даних

Супердодатки можуть збирати дані про поведінку та вподобання користувачів, покращуючи взаємодію з ними та створюючи сервіси для індивідуальних потреб.

Посилена безпека

Суперпрограми пропонують розширені заходи безпеки, такі як безпечні платіжні системи та зашифрована передача даних, які можуть надати користувачам додатковий рівень захисту.

Витрати

Компанії можуть спростити свою роботу, використовуючи єдину платформу для охоплення клієнтів і зменшивши витрати, пов’язані з керуванням кількома програмами та маркетинговими каналами. Дані, зібрані супердодатками, також можуть використовуватися компаніями для прийняття рішень на основі даних і вдосконалення своїх продуктів і послуг.

Приклади Super Apps

#1. WeChat

WeChat став комерційним додатком із такими послугами, як чати, ігри, прийом до лікаря, спільне використання велосипедів, замовлення продуктів, доставка їжі, прямі трансляції тощо.

Ця суперпрограма неймовірно популярна в Китаї та в один момент стала найбільшою з усіх програм. У 2012 році це був просто додаток для обміну текстовими повідомленнями, але пізніше він перетворився на супердодаток через нових конкурентів.

  Як видалити спосіб оплати з Amazon

#2. Яндекс Go

Це російський супер додаток для доставки та транспортування. Мета додатка Yandex Go – допомогти людям без затримок вчасно пересуватися в будь-який куточок міста. Вони пропонують спільне використання таксі, доставку їжі, кур’єрську службу та доставку продуктів.

#3. Раппі

Rappi, якому довіряють як цінному стартапу в Латинській Америці, починав з доставки їжі в перші дні, а тепер надає кілька послуг в одному додатку. Їхні послуги включають ресторани, аптеки, алкогольні напої, електроскутери, платежі, авіаквитки та багато іншого. Вони допоможуть вам у всьому, що вам потрібно, і ви можете транслювати музику та дивитися живі концерти.

#4. Карім

Це дубайський додаток для обміну поїздками, але спочатку він починався як додаток для обміну таксі. Careem пропонує своїм користувачам роздрібну торгівлю, доставку їжі, оренду автомобілів, таксі, обмін велосипедами, платежі та поповнення. Вони вдосконалюють можливості та намагаються вийти як цифрова платформа.

#5. Paytm

Додаток Paytm надає такі послуги, як роздрібна торгівля, поповнення, мода, кафе, ресторани, бакалія, кінотеатр, бронювання подорожей тощо. Понад 300+ бізнес-провайдерів на основі додатків об’єдналися з Paytm, щоб надати своїм користувачам бездоганний досвід.

#6. OMNi

Це супердодаток для регіону Центральної Америки та Карибського басейну (CAC). Чотири основні стовпи програми OMNi – це мобільність, спосіб життя, фінансові технології та здоров’я. Це також найулюбленіший додаток у Коста-Ріці.

#7. лінія

Це японська програма для чату, яка тепер перетворилася на платформу соціальних мереж. Line пропонує такі послуги, як голосові дзвінки, відеодзвінки, замовлення таксі, ігри, реклама, трансляція та актуальні новини в Японії. Вони мають такі інтеграції, як Line Pay, Line Music, Line Pocket, Line Taxi та Line Delima.

#8. Революція

Це додаток у фінансовій ніші. Його було створено, щоб усі потреби у витратах, заощадженнях, плануванні бюджету та інвестиціях були під одним дахом. У Revolut є такі категорії, як кишені, торгівля акціями, підписки, інформація про акції та соціальні групи.

#9. Alipay

Джек Ма запустив його як цифровий гаманець і перетворив на відомий азіатський супердодаток. Alipay надає туристичні послуги, поповнення, цифрові купони на знижку, оплату рахунків тощо.

#10. хапати

Вони пропонують різноманітні послуги, як-от таксі, прокат, велосипеди, ресторани та доставку їжі. Вони розширилися та перенесли свою штаб-квартиру до Сінгапуру. Зараз Grab обслуговує вісім країн і понад 300 мегаполісів. Крім того, вони додали Grabpay в останні роки.

#11. Гоєк

Додаток починався як додаток для їзди на мотоциклі та обслуговування телефону. Але тепер під його дахом є різні послуги, як-от доставка їжі, квитки в кіно, кур’єри тощо. Додаток Gojek має послуги GoRide, GoShop, GoSend і GoFoof.

Завдання для Super Apps

 • Залучення й утримання користувачів. Супердодаткам може бути важко залучити й утримати користувачів, оскільки вони конкурують із широким спектром автономних додатків, які пропонують певні послуги.
 • Баланс між різноманітністю та простотою: суперпрограми повинні пропонувати широкий спектр послуг, що може ускладнити їх і ускладнити навігацію. Знайти правильний баланс між різноманітністю та простотою може бути складно.
 • Підтримка узгодженого користувальницького досвіду: супердодатки повинні гарантувати, що користувальницький досвід є узгодженим у всіх службах, які пропонуються в додатку. Це може бути складно, оскільки різні служби можуть вимагати різного дизайну та функціональності.
 • Керування конфіденційністю та безпекою даних. Супердодатки часто збирають і обробляють велику кількість особистих даних, що викликає занепокоєння щодо конфіденційності та безпеки даних. Вони повинні забезпечити прозорість своїх методів збору даних і вживати заходів для захисту даних користувачів.
 • Конкуренція з автономними програмами: вони можуть зіткнутися з конкуренцією з боку автономних програм, які пропонують спеціалізовані послуги. Окремі програми можуть мати конкурентну перевагу з точки зору функціональності та взаємодії з користувачем, оскільки вони розроблені для однієї мети.
 • Регуляторні проблеми: вони можуть зіткнутися з регулятивними проблемами на різних ринках, оскільки вони працюють у різних галузях і можуть підпадати під різні правила.
 • Ризик перенасичення та захаращеності користувальницького досвіду: ще одним викликом для супердодатків є ризик перенасичення надто великою кількістю послуг і функцій. Це може призвести до безладної та заплутаної взаємодії з користувачем, що негативно вплине на залучення та утримання.
  Високопродуктивна та проста у використанні дійсно глобальна хмарна платформа

Майбутнє супердодатків

Відповідно до звітів, кожна третя людина в усьому світі є користувачем Super App. Очікується, що CAGR становитиме 23,8% до 2028 року для глобального ринку супердодатків у 2023-2028 роках.

Майбутнє супердодатків виглядає блискучим, оскільки вони пропонують зручне та комплексне рішення для доступу користувачів до широкого спектру послуг на одній платформі. Очікується, що глобальний ринок супердодатків продовжить зростати в найближчі роки, коли на ринок вийдуть кілька нових гравців, а існуючі розширять свої пропозиції.

Одним із ключових факторів зростання супердодатків є зростаючий попит на зручність і простоту використання. Оскільки все більше людей покладаються на свої смартфони та інші пристрої для доступу до інформації, попит на програми, які полегшують це, продовжуватиме зростати.

Кілька супердодатків уже добре працюють на ринках за межами США, наприклад WeChat, Alipay у Китаї, Gojek в Індонезії, Paytm в Індії та Grab у Південно-Східній Азії. Ці суперпрограми підірвали традиційні індустрії, пропонуючи користувачам більш зручний і ефективний спосіб доступу до послуг.

Загалом майбутнє супердодатків виглядає багатообіцяючим, і очікується, що вони й надалі відіграватимуть значну роль у тому, як ми отримуємо доступ до послуг і використовуємо їх на наших пристроях.

Висновок

Немає сумнівів, що Super Apps підкорять світ. Більшість із нас на власному досвіді відчули зручність і корисність суперпрограм. Незалежно від того, чи ми бронюємо готель для ділової поїздки, чи замовляємо продукти з дому, ми вважаємо неймовірно корисним мати всі ці послуги, доступні на одній платформі.

Однак ми також повинні розуміти занепокоєння щодо конфіденційності даних, пов’язане з використанням суперпрограм. Важливо, щоб ці платформи впроваджували суворі заходи захисту даних і прозоро повідомляли користувачам свою політику щодо даних, щоб вирішити ці проблеми.

Хоча суперпрограми можуть мати певні ризики та проблеми, але ці програми пропонують зручність і функціональність, щоб покращити наше повсякденне життя. Суперпрограми можуть мати велике значення, якщо ви зайнятий професіонал, батько, який виконує багато обов’язків, або хтось, хто цінує ефективність.

Ви також можете вивчити все про цифрові гаманці.