techukraine.net techukraine.net Пояснення процесу майнінгу за 5 хвилин або менше

Пояснення процесу майнінгу за 5 хвилин або менше

| | 0 Comments| 9:50 AM
Categories:

Інтелектуальний аналіз процесів сканує ваші бізнес-процеси, як магнітно-резонансну томографію, щоб допомогти вам відкрити можливості та отримати видимість основних операцій вашого бізнесу.

Оскільки бізнес включає багато процесів, пошук можливостей оптимізації вимагає від вас розбити кожен крок кожного процесу та ретельно його проаналізувати.

Однак робити це вручну — це все одно, що кип’ятити воду в океані. Вам потрібна система, щоб пришвидшити цей процес, щоб ви могли швидше отримати цінну інформацію.

Ось тут і з’являються методи процесу видобутку.

Інтелектуальний аналіз процесів дозволяє виявляти вузькі місця та отримувати аналіз процесів для покращення бізнес-процесів.

Таким чином, власники бізнесу та аналітики повинні знати про процес інтелектуального аналізу та його методи.

У цій статті я обговорю, що таке процесний майнінг, а також його важливість, принцип роботи, варіанти використання тощо.

Давайте розпочнемо!

Що таке процесний майнінг?

Інтелектуальний аналіз процесів – це техніка, яка використовується для аналізу операційних процесів, які базуються на кількох журналах подій, які можна отримати з баз даних організації, програмного забезпечення для керування та інформаційних систем.

Інтелектуальний аналіз процесів полягає в тому, щоб дізнатися, як насправді працюють ваші бізнес-процеси, щоб виявити проблеми та виявити сфери для покращення вашого бізнесу. Це корисно для кожного бізнесу та може бути застосовано до кількох робочих процесів.

Основною метою процесного майнінгу є аналіз та оптимізація бізнес-процесів. Крім того, існують інші причини для застосування процесного майнінгу у вашому бізнесі, наприклад:

 • Підтвердження відповідності
 • Підтримка автоматизації процесів
 • Гармонізація процесу

Але що таке бізнес-процеси?

Процеси є складними структурами через відхилення, численні взаємодії та ітерації між одиницями процесу. За допомогою технології інтелектуального аналізу процесів ви можете легко виявити та контролювати стан фактичних процесів замість того, щоб мати справу з ідеальними. Ви можете зробити це:

 • Використання записів інцидентів і даних у реальному часі для виявлення вузьких місць
 • Усунення додаткових кроків у ваших робочих процесах
 • Представлення статистики в реальному часі

У результаті підприємства тепер можуть зосередитися на своїх зусиллях для вдосконалення своїх бізнес-процесів. Тому його також називають інтелектуальним аналізом бізнес-процесів, який допомагає вам краще зрозуміти дані в реальному часі традиційних процесів компанії.

Інтелектуальний аналіз процесів походить від галузі інтелектуального аналізу даних, яку нещодавно назвали наукою про дані. Це пояснюється тим, що техніка процесу інтелектуального аналізу працює точно так само, як інтелектуальний аналіз даних. Однак обидва різні з точки зору їх використання.

Інтелектуальний аналіз даних використовує численні методології та алгоритми для дослідження даних. У той час як аналіз процесів аналізує кілька журналів подій і процесів на основі даних у реальному часі для «видобутку» процесів.

Інтелектуальний аналіз процесів зосереджується на кількох аспектах:

 • Потік керування: ця перспектива стосується порядку діяльності. Мета процесу інтелектуального аналізу тут полягає в тому, щоб отримати оптимальний шлях, де він може виконувати діяльність.
 • Організаційна: ця перспектива націлена на ресурси, такі як відділи, ролі тощо. Основна мета тут полягає в тому, щоб придумати кращу структуру для ваших організаційних підрозділів.
 • Час: ця перспектива стосується частоти та часу подій.
 • Випадок: ця перспектива розглядає різні властивості, задіяні в різних процесах або випадках.

Як працює процес інтелектуального аналізу?

Інтелектуальний аналіз процесів спочатку виявляє фактичні процеси в журналах подій. Витягуючи кожен журнал подій і об’єднуючи їх, метод інтелектуального аналізу процесів показує, як процеси виконуються для бізнесу в реальності.

Давайте копнемо глибше, щоб зрозуміти робочу процедуру процесу видобутку за допомогою цих кроків:

Аналіз та маніпулювання даними

Здебільшого компанії будь-якого розміру відстежують і зберігають складні та великі дані в безпечній зоні, як база даних у хмарі. Є деякі інструменти інтелектуального аналізу процесів, які можуть допомогти вашій організації отримати ці дані та перетворити їх у журнали подій.

  Громадянська війна на Netflix з будь-якого місця

Це дозволяє вашій організації аналізувати кожен операційний процес. Інструменти призначають ідентифікатор справи, діяльність і мітку часу кожному фрагменту даних. Інтелектуальний аналіз процесів використовує ці елементи та аналізує різні аспекти робочого процесу, щоб визначити, яке завдання потребує вдосконалення, яке є ефективним і яким завданням слід віддати пріоритет.

Оцінка кожного процесу

Використовуючи журнали подій, інструменти аналізу процесів аналізують і створюють графіки кожного кроку, отриманого з робочого процесу. У наступному процесі інструменти аналізу процесу порівнюють ідеальні графіки з цими графіками. Це гарантує, що ви розумієте, як повинна працювати система.

Порівнюючи обидва графіки, ви можете чітко побачити неефективність і ефективність операційних процесів.

Наприклад, поточний робочий процес для відстеження запасів включає багато кроків, які допомагають вам забезпечити доставку, транспортування та доставку продуктів клієнтам. За допомогою графіків, що описують кожен крок, ви можете виявити невеликі неефективності та покращити їх.

Пріоритезація виправлень

Закінчивши з графіком, проаналізуйте процес у поточному робочому процесі та визначте, чим він відрізняється від ідеального графіка. Далі настав час визначити кроки покращення. Зважаючи на терміновість і серйозність змін, перш за все важливо визначити пріоритетність виправлень, які потрібно зробити.

Інструменти процесу інтелектуального аналізу дозволяють перевірити точний час, необхідний для виконання кожного кроку. Це допоможе вам швидко визначити, які проблеми потребують негайного вжиття заходів чи усунення.

Наприклад, визначте пріоритетність усунення неефективності робочого процесу або подумайте про усунення вузьких місць, щоб зменшити використання часу та ресурсів для вашого бізнесу.

Відстеження робочих процесів

На останньому кроці техніка інтелектуального аналізу процесів безперервно відстежує операційні системи та створює журнали подій для збору даних про задіяні показники та дані.

Це забезпечує чітке уявлення про поточні дані в реальному часі, які показують, чи структурований робочий процес і чи може він забезпечити ефективні результати. За допомогою цієї техніки ви можете побачити покращення, які ви зробили, зменшивши попередні відходи та неефективність.

Можливості процесу видобутку

Можливості процесу видобутку включають:

#1. Відкриття процесу

Ідентифікація процесів: користувачі зазвичай не мають повного уявлення про те, як працюють і просуваються бізнес-процеси. Інтелектуальний аналіз процесів допомагає візуалізувати процеси як є та дозволяє користувачам зрозуміти ситуацію, використовуючи дані в реальному часі та журнали подій.

Наприклад, відділи кадрів можуть виявити складність процесу найму, щоб зрозуміти темпи процесу найму та зменшити ймовірність вибуття кандидатів.

Виявлення відхилень у процесі: Підприємства, які працюють над різними робочими процесами, повинні розуміти свої відхилення від процесів. Відкриття процесів допомагає компаніям виявити відхилення між реальними процесами та ідеальними. За допомогою інструментів аналізу процесів користувачі можуть ідентифікувати невидимі відхилення процесу разом із частотою.

Наприклад, правильне розуміння процесів допомагає бізнесу спростити проекти автоматизації. Більшість керівників вважають, що плутанина в початковому проекті RPA може призвести до провалу.

#2. Аналіз відповідності

 • Аналіз невідповідних випадків: підприємства завжди віддають перевагу стандартизованим процесам. Однак досягти високого рівня відповідності складно. Інтелектуальний аналіз процесу допомагає виявити різноманітні варіації процесу та рівні відхилень.
 • Виявлення першопричин: аналіз процесів виявляє процеси, які відрізняються від необхідних. Наприклад, компанії визначають загальні помилки, виявляючи основні причини. Вони можуть класифікувати ці помилки, з’ясувати причину та ефективно усунути ці помилки.

#3. Перевірка процесу

Інтелектуальний аналіз процесів використовує дані в реальному часі, щоб надати розуміння кінцевих користувачів. Це дозволяє компаніям перевіряти результати процесу, щоб підтвердити свій поточний потік. Крім того, він використовується для процесів відповідності та аудиту.

  Як знайти місце запису Microsoft Teams

Наприклад, податковий консультаційний бізнес може охоплювати свої транзакції та процеси для аудиту, що допомагає скоротити час обробки на 50%.

#4. Покращення процесу

 • Моніторинг продуктивності. Інструменти інтелектуального аналізу процесів пропонують зручний інтерфейс, який може відстежувати показники KPI та допомагати визначити найкращі чи найгірші процеси.
 • Виявлення вузьких місць процесу: деякі процеси є оптимальними з точки зору продуктивності, коли підприємства можуть легко визначити вузькі місця за допомогою аналізу процесу. Усунення цих вузьких місць підвищить продуктивність вашого бізнесу.
 • Рекомендації щодо покращення: Process Mining пропонує конкретні рекомендації для вашого бізнесу з метою підвищення продуктивності. Деякі з пропозицій можуть бути такими:
 • Визначення можливостей автоматизації та RPA: це важливо, оскільки не кожен процес є ідеальним для автоматизації RPA. Неправильна ідентифікація процесу для автоматизації призводить до невдалих проектів RPA.
 • Виявлення сценаріїв удосконалення процесів. Інтелектуальний аналіз процесів визначає такі сценарії, як вузькі місця та відхилення, для підвищення ефективності та впровадження змін.
 • Важливість процесу інтелектуального аналізу

  Бізнес-процеси складні і мають багато винятків. Якщо ви подивитеся на реальний процес разом з ідеальним, який виявляє процес видобутку, ви побачите, що він складний і переплетений.

  Таким чином, власники бізнесу повинні розуміти свої процеси, одночасно прагнучи виявити та запобігти вузьким місцям. процес видобутку надає численні переваги, такі як:

  Зменшені витрати

  Process Mining дозволяє користувачам виявляти області, які потребують будь-яких змін, як-от автоматизація. Іншими словами, метод інтелектуального аналізу процесів може дати вам чітке уявлення про те, який процес потребує автоматизації та чому. Автоматизація процесів допомагає підвищити ефективність, що призводить до зниження витрат і економії часу.

  Рішення, керовані даними

  Щоб приймати правильні рішення, вам знадобляться високоякісні дані, які є актуальними, точними, повними, доступними та доступними. Крім того, вам потрібні аналітичні можливості та комплексна візуалізація даних.

  На жаль, більшість організацій не мають належних даних, необхідних для прийняття рішень. Тут інтелектуальний аналіз процесів допомагає надати журнали подій або необроблені дані для вилучення послідовності процесу та усунення прогалин у даних. Таким чином, ви можете розблокувати точне та неупереджене уявлення про наскрізні процеси для прийняття обґрунтованих рішень.

  Отримайте прозорість

  Як власник бізнесу ви розумієте актуальність і цінність цифрової трансформації. Але чи всі ваші особи, які приймають рішення, на одній сторінці з вами?

  Інтелектуальний аналіз процесів — це потужний метод, який допомагає підтримувати прозорість між усіма членами команди. Ця техніка використовує дані та допомагає керівникам візуалізувати поточні процеси та системи на основі часу, грошей, репутації та якості роботи та життя. Крім того, він демонструє цінність, яку може принести цифрова трансформація.

  Всебічне розуміння

  Щоб розумно інвестувати в технології, вам потрібно зосередитися на розумінні ваших вимог, а також поточної ситуації на ринку. Process mining допоможе вам це зробити. Ви отримаєте вичерпне уявлення про багато речей. Це включає:

  • Знати, чи варті ваші інвестиції покращення
  • Визначте, де існують найбільш істотні проблеми
  • Розуміння відмінностей у процесах в організації

  Крім того, інтелектуальний аналіз процесів дає змогу реалізувати переваги без людської помилки.

  Відповідність

  Хоча перевірка всієї бізнес-діяльності є трудомістким процесом, швидший аналіз за допомогою інструментів аналізу процесу скорочує розрив.

  Крім того, ці інструменти виявляють невідповідні процеси, щоб переконатися, що ви знаєте про такі проблеми та зможете вчасно їх виправити. Підприємство також може скоротити час, необхідний для аналізу клієнтів, використовуючи методи аналізу процесів.

  Кращий досвід клієнтів

  Виявлення областей покращення, оптимізація різних процесів і виявлення вузьких місць зменшують загальний час процесу. Це дозволяє швидше доставляти продукти чи послуги клієнтам і покращує їхній досвід. В результаті підвищується довіра клієнтів, що сприяє збільшенню ваших доходів.

    Як відстежувати глобальну ефективність веб-сайту за допомогою Grafana worldPing?

  Випадки використання процесу інтелектуального аналізу

  #1. Фінансові послуги

  Створивши надійний план розвитку та оптимізації фінансових послуг, вам знадобляться знання предмета.

  За допомогою інтелектуального аналізу процесів менеджери з фінансових послуг, лідери та особи, які приймають рішення, можуть швидко переглядати виконання процесів у режимі реального часу. Крім того, легко отримати об’єктивне уявлення про поточні процеси, детально переглядаючи різні одиниці чи випадки, переглядаючи тенденції на високому рівні тощо.

  Інтелектуальний аналіз процесів допомагає вам побачити варіації, невідповідності та помилки на основі їхнього впливу на результати вашого бізнесу.

  #2. Операційна досконалість

  Операційні керівники та лідери постійно стикаються з новими викликами та шукають їх вирішення. Тому, намагаючись перейти на нові технології, переконайтеся, що ви зменшили складність, використовуйте автоматизацію та знайдіть сфери, щоб заощадити гроші.

  Інтелектуальний аналіз процесів допомагає виявити неефективність ваших бізнес-процесів і максимально збільшити потужність систем і співробітників. Крім того, він може відстежувати все ваше бізнес-середовище та дає вам змогу знати ідеальний час для усунення помилок, невідповідності та неефективності.

  Крім того, підтримка прозорості дає змогу добре знати всіх членів команди про прийняті рішення, що сприяє покращенню співпраці та ефективності роботи. Крім того, ви можете керувати своїм бізнесом змінно, щоб не витрачати ресурси.

  #3. SAP Міграція

  Сучасний бізнес відчуває труднощі в досягненні наскрізної трансформації без інтеграції системи ERP. Під час міграції підприємства стикаються з певними підводними каменями, зокрема:

  • Погане розуміння процесу
  • Відсутність гармонізації між підрозділами
  • Прогалини в продуктивності
  • Неефективна зміна
  • Проблеми спілкування
  • Невідомі варіації процесу

  Завдяки інтелектуальному аналізу процесів компанії можуть розглядати свої процеси як такі, що переходять на SAP. Інструменти інтелектуального аналізу процесів допомагають експертам SAP, пропонуючи прозорість існуючих процесів «як є».

  #4. Інтелектуальна автоматизація

  Щоб максимізувати віддачу від ваших інвестицій в автоматизацію, ви можете використовувати процес видобутку. Використовуючи правильні інструменти інтелектуального аналізу процесів, ви зможете реалізувати свій справжній операційний потенціал і знати про винятки, щоб їх оптимізувати.

  Process Mining допомагає відповісти на такі запитання:

  • Якою буде очікувана рентабельність інвестицій для ініціативи автоматизації?
  • Які загальні винятки процесу?
  • Який процес найбільш цінний для автоматизації?
  • Як інвестиції відрізняються в різних країнах?

  Поряд із інтелектуальним аналізом процесів ви також можете використовувати інші інтелектуальні методи автоматизації, такі як AI та RPA, щоб відповісти на ці запитання.

  #5. Управління замовленнями

  Управління замовленнями охоплює весь процес, від обробки замовлень клієнтів до керування рахунками. Цей бізнес-процес передбачає багато варіацій. За допомогою аналізу процесів ви можете візуалізувати повний процес управління замовленнями. Візуалізуючи основні причини, він показує, як зменшити затримки, переробити та змінити порядок.

  Крім того, інтелектуальний аналіз процесів дозволяє виявляти проблеми з автоматизацією та блоками доставки за допомогою готових діаграм і аналізів. Крім того, це корисно для безперервного моніторингу продуктивності наскрізного процесу.

  Висновок

  У компанії може бути запущено багато процесів і операцій, які можуть спричиняти багато ускладнень, помилок і неефективності. Отже, якщо ви хочете оптимізувати ці процеси та ефективно керувати ними, вам потрібні сучасні методи, такі як інтелектуальний аналіз процесів.

  Інтелектуальний аналіз процесів може допомогти підвищити ефективність ваших бізнес-процесів. Це допомагає вам помітити збої та помилки у ваших роботах і знайти основні причини, щоб ви могли негайно працювати над їх усуненням. Сьогодні багато організацій використовують інтелектуальний аналіз процесів, щоб покращити свої процеси, заощадити час і отримати більше прибутку.

  Ви також можете дослідити деякі методи інтелектуального аналізу даних і способи їх використання.