Пояснення одноразових електронних адрес (DEA) за 5 хвилин або менше

Categories:

Уникайте спаму, зберігайте особисту/професійну електронну пошту конфіденційною та все ще отримуйте доступ до преміум-контенту за допомогою одноразових електронних адрес!

Маркетинг електронною поштою є найдешевшим способом онлайн-маркетингу. Тому веб-сайти електронної комерції, сайти блогів, технічні журнали, видавці наукових статей і навіть сайти безкоштовних фотографій вимагають реєстрації на основі електронної пошти.

Хоча відповідальні видавці веб-сайтів і компанії електронної комерції поважають особисту конфіденційність і вибір рекламних електронних листів, не всі власники веб-сайтів/додатків поводяться однаково.

Ці веб-сайти, хмарні додатки та сайти електронної комерції є гарячими засобами для хакерських цілей. Отже, хакерська атака на такі веб-ресурси може передати ваші електронні листи зловмисникам в Інтернеті.

Щоб уникнути таких ризиків конфіденційності в Інтернеті, ви повинні знати, що таке одноразові адреси електронної пошти, як вони працюють, які спеціальні інструменти тощо. Читайте далі, щоб дізнатися більше!

Зміст

Що таке одноразова електронна адреса (DEA)?

Ви можете миттєво використовувати обліковий запис DEA та відмовлятися від нього, не турбуючись про крадіжку особистих даних. На відміну від електронної пошти Gmail або Outlook, вам не потрібно надсилати масу даних, щоб зареєструватися на одноразову електронну пошту.

Таким чином, не проходячи через напружений процес, як-от створення імен користувачів, встановлення пароля та перевірка профілю за допомогою номера мобільного телефону чи альтернативної електронної адреси, ви отримуєте повністю функціональну електронну пошту протягом кількох хвилин або годин.

Ви не є власником електронної пошти. Ви лише використовуєте його протягом кількох хвилин, щоб підтвердити адресу електронної пошти, отримати одноразовий пароль підтвердження та багато іншого, щоб використовувати преміальний вміст. Доступ до вмісту, який потребує реєстрації електронною поштою, надзвичайно простий за допомогою DEA.

Типи DEA

DEA мають багато назв, і деякі з популярних наведені нижче:

  • Тимчасові електронні листи
  • Викидати електронні листи
  • Одноразові електронні листи
  • Анонімні листи

Послуги пересилання електронної пошти – ще один потік одноразової електронної пошти. Тут ви можете отримати безкоштовну або платну адресу для пересилання електронної пошти. Вам потрібно використовувати електронну адресу на кількох веб-сайтах, у програмах, форумах, публічних зонах Wi-Fi тощо, де для реєстрації потрібна електронна адреса.

Служба пересилання надсилатиме важливі листи на вашу електронну пошту. Коли ви починаєте отримувати рекламні електронні листи або надто багато спаму, ви можете видалити обліковий запис електронної пошти для пересилання, щоб особиста електронна пошта не була безладною.

Необхідні запобіжні заходи для тимчасових електронних листів

  • Не використовуйте безкоштовний DEA в додатку або на веб-сайті, які потребують багаторазових перевірок електронною поштою. Термін дії більшості безкоштовних одноразових електронних листів закінчується через кілька хвилин, тому ви можете не завершити весь процес до того часу.
  • Не використовуйте тимчасові електронні адреси для таких важливих завдань, як реєстрація на освітніх сайтах, дошках оголошень, доменах роботодавців тощо.
  • Хоча це анонімні листи, експерти з кібербезпеки та правоохоронні органи можуть відстежувати дії, IP-адреси тощо.
  Чи є Smartsheet життєздатною альтернативою Monday.com?

Як працюють одноразові перевірки електронної пошти?

Електронні листи для реєстрації є потенційними потенційними клієнтами для маркетологів електронної пошти. Тому компанії використовують служби перевірки електронної пошти для виявлення одноразових електронних листів. Послуга перевірки включає процеси автоматизації та перевірки вручну, як зазначено нижче:

#1. Автоматизований процес

По-перше, API перевірки електронної пошти та програми перевірки на стороні сервера автоматично виявляють постачальників послуг DEA. Деякі популярні доменні імена включають @areosur.com, @tmmwj.net, @guerrillamail.de, @guerrillamail.info тощо. Серверні програми одержувачів електронної пошти негайно блокують такі електронні листи та відображають користувачеві повідомлення про помилку електронної пошти.

По-друге, ви можете запрограмувати свій сервер електронної пошти на надсилання безкоштовного електронного листа через 15–20 хвилин після першого електронного листа для реєстрації. Якщо поштова скринька домену одержувача не може доставити електронний лист і відображає повідомлення про те, що адреси не існує, існує велика ймовірність того, що користувач використав DEA.

#2. Ручний процес

Ви можете часто перевіряти підписаний список електронної пошти, надсилаючи користувачам повторні електронні листи. Якщо ви отримали сигнал доставки або клацнули, це означає, що електронні листи дійсні. Якщо таких сигналів немає, то існує велика ймовірність того, що електронні листи були тимчасовими адресами в домені DEA.

Переваги одноразових/тимчасових адрес електронної пошти

#1. Уникайте небажаної пошти

Усі ми втомилися від бомбардування спамом і непотрібними листами. Незалежно від того, скільки запобіжних заходів ви вживаєте, небажана та рекламна електронна пошта обов’язково потрапляє у вашу папку «Вхідні».

Але ви можете використовувати одноразову електронну адресу під час реєстрації на неважливих веб-сайтах. Таким чином, вам не доведеться мати справу з рекламним електронним листом, який вони могли надіслати.

#2. Забезпечте конфіденційність даних

Оскільки кіберпростір піддається високому ризику атак, навіть деякі з найбільших імен виявили, що їх базу даних зламано. Під час таких інцидентів злому електронні адреси та пов’язані з ними дані потрапляють у чужі руки.

У випадку менш безпечних веб-сайтів ситуація може погіршитися. Використання тимчасових адрес електронної пошти в усіх можливих ситуаціях захистить вас від онлайн-злочинів, таких як викрадення особистих даних і шахрайство.

#3. Отримуйте винагороди, не розголошуючи справжню електронну пошту

Іноді нам доводиться ділитися своїми електронними адресами, щоб скористатися пропозиціями та винагородами. Якщо ви хочете користуватися цими пропозиціями, не маючи справу з рекламними електронними листами, DEA тут. Ця адреса буде тимчасово доступною, щоб ви могли використовувати її, щоб отримати винагороду чи подарунок.

#4. Пропустити обмеження на основі країни

Деякі веб-сайти вимагають введення адреси електронної пошти з певної країни. У таких випадках тимчасові електронні листи виявляться дуже корисними.

#5. Більше не потрібно забувати пароль

Запам’ятати паролі для різних електронних адрес для деяких із нас може бути складно. Навіть якщо ви пам’ятаєте пароль для свого початкового ідентифікатора електронної пошти, запам’ятати паролі для всіх інших електронних листів нелегко. Оскільки одноразові електронні листи не містять паролів, паролі не можна забувати.

#6. Уникайте обмежень IP

Маркетологам може знадобитися створити велику кількість адрес електронної пошти. Якщо вони спробують зробити це з тієї ж IP-адреси, популярні поштові клієнти можуть заборонити їм це робити. У службі тимчасової електронної адреси немає обмежень. Отже, можна створити скільки завгодно електронних листів.

  Як створити резервну копію даних і перейти на новий Mac

#7. Жодного ризику бути зламаним

Звичайні електронні адреси можуть стати жертвою фішингу та злому. Оскільки тимчасова адреса електронної пошти існує протягом короткого часу, вона не передбачає жодного ризику бути зламаною.

Одноразова адреса електронної пошти проти. Псевдонім

Псевдоніми електронної пошти також стають модними в наші дні. Однак існують деякі принципові відмінності між електронними листами DEA та псевдонімами. Знайдіть відмінності в таблиці нижче:

Особливості/Функції Одноразові електронні листи Псевдоніми електронної пошти Домен стороннього домену Той самий домен, що й існуючий домен електронної пошти, як-от Gmail, Yahoo Mail тощо. Проходження перевірок DEA Не проходити Завжди проходити Термін дії Кілька хвилинДійсно, доки ви не видалите псевдонім електронної пошти ВартістьЗдебільшого безкоштовноДеякі платні, як-от Google WorkspaceДовгострокове використанняНеможливоМожливий пароль Цілі скидання. Його не можна використовувати для скидання паролів. Для скидання паролів можна використовувати псевдоніми електронної пошти

Що таке анонімна електронна адреса?

Анонімна електронна пошта – це ще один інструмент, який дозволяє зберігати ваші особисті та професійні дані подалі від Інтернету. Коли ви створюєте анонімний електронний лист із постачальником послуг, він приховує особисту інформацію за допомогою шифрування.

Отже, сервер електронної пошти одержувача не може записувати ідентифікаційні дані, такі як справжнє ім’я, дата народження, адреса, номер мобільного телефону, IP-адреса, домен відправлення тощо.

Служби анонімної електронної пошти використовують багаторівневе шифрування. Отже, якщо хтось перехопить електронний лист під час передачі, він не зможе його прочитати.

Як вибрати найкращу службу тимчасової електронної пошти

Оскільки на ринку є кілька тимчасових постачальників послуг електронної пошти, вибрати правильного може бути складно. Крім того, не всі вони заслуговують на довіру та можуть шантажувати вас, зловживаючи вашими особистими даними.

Ось кілька порад, якими ви можете скористатися, щоб позбавити вас від цієї проблеми, вибираючи одноразову адресу електронної пошти.

#1. Відсутність складного процесу реєстрації

Ви використовуєте тимчасову адресу електронної пошти, щоб уникнути створення звичайної електронної адреси. Отже, немає сенсу вибирати службу DEA, яка потребує тривалої реєстрації.

#2. Безкоштовне обслуговування

Звичайно, платити за таку послугу, як одноразова електронна пошта, не потрібно. Вибираючи, переконайтеся, що постачальник послуг ніколи не стягує жодних прихованих або регулярних платежів. Певні компанії можуть почати стягувати з вас плату в майбутньому, тож ви також повинні це знати.

#3. Простий у використанні

Ніхто не захоче використовувати службу тимчасової електронної пошти, яка потребує навчання! Вам слід звернутися до компанії тимчасової електронної пошти, де ви зможете миттєво створити тимчасову електронну пошту.

#4. Підтримує конфіденційність

Конфіденційність стала головною проблемою для всіх нас. Вибираючи одноразовий ідентифікатор без реєстрації, ви можете гарантувати безпеку своїх даних і особистої інформації.

Крім того, існує ймовірність того, що деякі компанії можуть шантажувати вас, якщо ви надасте їм особисті дані. Тому звертайтеся лише до надійних постачальників послуг DEA.

#5. Одночасні DEA

Вам може знадобитися кілька одноразових електронних листів для доступу до різних веб-сайтів. У цьому випадку вибір служб, які пропонують лише обмежену кількість ідентифікаторів, не спрацює.

#6. Хмарне сховище

Служба DEA, яку ви виберете, повинна надавати вам тимчасову послугу хмарного зберігання. Таким чином, ви зможете безперешкодно зберігати необхідну інформацію.

#7. Надійний

Крім того, щоб перевірити, чи має постачальник послуг DEA всі вищезазначені функції, вам потрібно переконатися, що компанія заслуговує довіри.

Ви можете відвідати веб-сайти огляду програмного забезпечення, щоб дізнатися рейтинги компаній, що надають тимчасову електронну пошту. Відвідування облікових записів у соціальних мережах для отримання відгуків користувачів — ще один спосіб переконатися в його надійності.

  Як зберегти вкладки Google Chrome на потім

Постачальники одноразових адрес електронної пошти (DEA).

Щоб задовольнити потребу в тимчасових електронних листах, можна скористатися будь-яким із наведених нижче способів.

Тимчасова пошта

Temp Mail забезпечує безпеку та чистоту вашої електронної пошти, пропонуючи тимчасові електронні адреси на вимогу та миттєві 10-хвилинні електронні листи. Платформа ідеально підходить для безкоштовних одноразових електронних адрес. Однак ви можете покращити послуги та надійність, використовуючи преміум-акаунт.

Лише за 10 доларів США на місяць ви можете отримати 10 одночасних адрес електронної пошти, розширене хмарне сховище на 100 МБ, сумісність із веб-браузером, додаткову безпеку даних, домени преміум-класу тощо. Ви можете використовувати його мобільний додаток з App Store і Google Play.

10-хвилинна пошта

10 Minute Mail — це безкоштовний одноразовий постачальник послуг електронної пошти. Вам не потрібно вводити будь-яку особисту інформацію, щоб отримати доступ до одноразових електронних листів. Однак електронні листи тривають лише 10 хвилин.

Отже, переконайтеся, що платформа, для якої ви будете використовувати 10-хвилинну пошту, обробляє всі перевірки протягом цього 10-хвилинного періоду часу. В іншому випадку вам доведеться починати реєстрацію з нуля.

Партизанська пошта

Guerrilla Mail пропонує індивідуальні одноразові електронні листи з можливістю вибору імені користувача електронної пошти. Вибравши персоналізоване ім’я користувача електронної пошти, ви можете вибрати з 11 доменів, таких як .com, .info, .net, .org тощо.

Інструмент також пропонує зручний інтерфейс користувача (UI), щоб створювати електронні листи, додавати адреси, додавати теми та вставляти вкладення.

Одноразові адреси електронної пошти: примітка автора

Як онлайн-дослідник, маркетолог, письменник і ентузіаст конфіденційності даних, я використовую одноразові адреси електронної пошти в соціальних мережах, на веб-сайтах, форумах і веб-додатках. Ця практика тримає мене та моїх клієнтів подалі від хакерів.

Використовуючи тимчасові адреси електронної пошти, ви також можете відокремити своє професійне та особисте життя від Інтернету. Це не ракетобудування, яке вимагатиме тривалого навчання. Ви можете почати так само легко, як за допомогою Gmail або Yahoo Mail. Вам потрібно використовувати одноразовий постачальник послуг електронної пошти.

Хоча ви знайдете багато безкоштовних тимчасових постачальників послуг електронної пошти, доцільно використовувати преміальний інструмент із платним планом.

Тому що такі платні інструменти, як Temp Mail, пропонують автоматизацію, одночасну адресу електронної пошти, розширене хмарне сховище та використання без реклами. Не кажучи вже про додаткові рівні безпеки, які ви хотіли б бачити.

Підведенню

У сучасному взаємопов’язаному світі веб-програм, веб-сайтів і мобільних програм легко знайти свої особисті дані в Інтернеті, використовуючи лише адресу електронної пошти. Хакери та шахраї можуть використовувати пов’язану електронну пошту для профілювання вашого використання Інтернету для планування фішингових атак або інших прийомів соціальної інженерії.

Однак веб-сайти та веб-програми ніколи не перестануть запитувати вашу особисту чи службову електронну адресу для маркетингових потреб.

Найкращий варіант – покладатися на постачальника одноразових адрес електронної пошти, згаданого вище. Крім того, ви повинні знати цю тимчасову або анонімну службу електронної пошти зсередини, щоб без зусиль використовувати її під час завантаження вмісту, читання статей або коментарів на форумі.

Далі ви можете перевірити хостинг бізнес-електронної пошти.