Пояснення обфускації VPN за 5 хвилин або менше

Categories:

Обфускація сервера є обов’язковою функцією, про яку варто запитати, купуючи VPN. Давайте швидко дізнаємося про це та побачимо, що для вас означає його відсутність.

VPN більше не є нішевим продуктом. Люди встановлюють їх особисто та для свого бізнесу з багатьох причин, включаючи конфіденційність, георозблокування, безпеку, розваги тощо.

Однак не всі VPN є такими дружніми до конфіденційності, як вони рекламують, а деякі безкоштовні є повною катастрофою для анонімності користувачів.

І хоча більшість VPN мають схожі специфікації, обфускація серверів випереджає кількох.

Обфускація сервера VPN

Пам’ятаєте, чому ми використовуємо VPN?

Щоб сховатися від урядів, інтернет-провайдерів, кіберзлочинців тощо. Користувач VPN хоче, щоб його залишили наодинці без будь-яких спроб стеження з боку вищезгаданих акторів.

І VPN «намагаються» забезпечити такі заходи конфіденційності за допомогою свого шифрування. Однак шифрування даних за допомогою кількох протоколів VPN видає деякі шаблони, які відрізняють їх від звичайного інтернет-трафіку.

Отже, це розкриває використання VPN, руйнуючи намір користувача бути анонімним. У разі виявлення такі користувачі можуть зіткнутися з непотрібною перевіркою, зниженням швидкості, блокуванням або навіть юридичними проблемами, якщо їхня країна занесла використання VPN у чорний список.

Тим не менш, є надія, якщо у вас є обфускація сервера.

Як це працює?

Розглядайте обфускацію VPN як рівень шифрування, що приховує фактичне шифрування VPN. Він рандомізує інтернет-трафік, щоб він відображався як «стандартний», щоб допомогти йому проходити через брандмауери VPN.

Ось воно.

Технічно кажучи, шпигун може використовувати глибоку перевірку пакетів за допомогою таких інструментів, як Wireshark, щоб дізнатися протокол VPN, що лежить в основі з’єднання. Це допомагає їм підтвердити використання VPN.

Але коли хтось використовує обфускацію VPN разом із «стандартним» VPN-з’єднанням, метадані з’єднання змішуються та допомагають йому проходити як звичайний трафік, як правило, одночасно використовуючи багато протоколів (HTTPS, UDP, TCP тощо).

  Навіщо потрібен VPN для завантаження торрентів?

Ці узагальнені шаблони маскують основну VPN, забезпечуючи справжню анонімність.

Обфускація сервера досягається різними методами, деякі з яких:

  • Shadowsocks
  • Тунель
  • XOR Scramble
  • Obfsproxy

#1. Shadowsocks

Спочатку розроблений китайським розробником для обходу Великого брандмауера, Shadowsocks є одним із найшвидших способів підробити вашу геолокацію. Це веб-проксі на основі протоколу SOCKS5.

У поєднанні з шифруванням VPN воно усуває звичайні недоліки, пов’язані зі стандартними проксі-серверами, і стає одним із найкращих рішень для обфускації, маскуючи трафік VPN під звичайні пакети даних HTTPS.

#2. Тунель

Stunnel — це проксі-реалізація, яка використовує криптографічну бібліотеку OpenSSL і сумісна з будь-яким алгоритмом, що використовує ті самі протоколи.

Отже, Stunnel може працювати рука об руку з OpenVPN, широко використовуваним протоколом VPN, щоб маскувати стандартний трафік VPN за допомогою шифрування TLS.

#3. XOR Scramble

Цей метод обфускації використовує ключ XOR через сторонній патч і розгортається разом із OpenVPN для проникнення через блоки VPN.

Примітно, що розробники OpenVPN радять не використовувати цей патч XOR, враховуючи відсутність ретельного тестування. Однак деякі провайдери VPN все одно роблять це з власними модифікаціями, посилаючись на простоту впровадження.

#4. Obfsproxy

Obfsproxy розроблено спільнотою Tor і може також використовуватися іншими протоколами VPN, зокрема OpenVPN.

Незважаючи на те, що це працює для цієї мети, воно може постраждати від надмірно рандомізованих даних, які опинилися на місці. Тим не менш, це проект із відкритим вихідним кодом, і його можна модифікувати, щоб обфускатувати лише настільки, щоб уникнути будь-яких тестів виявлення.

Отже, це були деякі з методів, які провайдери VPN використовують для впровадження обфускації сервера.

Однак важливо зазначити, що обфускація не гарантовано спрацює 10 із 10 випадків.

  Як вимкнути VPN і проксі в Windows 10

Тим не менш, це ваш найкращий вибір проти горезвісних брандмауерів. Давайте перевіримо, чи деякі провайдери VPN мають цю преміум-функціональність.

Будь ласка, зверніть увагу, що я не буду повторювати деякі галузеві стандартні функції, як-от 256-бітне шифрування AES, розділене тунелювання тощо. Однак ви отримаєте сповіщення про варті уваги особливості чи будь-які серйозні недоліки.

NordVPN

NordVPN – це VPN з найвищим рейтингом, який дозволяє вам перекривати інтернет-бар’єри. Ви можете скористатися цією функцією, вибравши протокол OpenVPN, а потім вибравши будь-який обфускований сервер.

Хоча це може бути проблемою для деяких користувачів, оскільки обфускація доступна не на кожному сервері, 30-денна гарантія повернення грошей NordVPN, як і більшість інших постачальників VPN, тут на допомогу.

Окрім того, NordVPN — це потужний вибір із гігантською базою користувачів, який часто хвалять за розблокування потокових платформ.

Він дозволяє підключати шість пристроїв за одну підписку, а також має такі розширені функції, як Tor через VPN, приватний DNS тощо.

ProtonVPN

ProtonVPN — мій особистий фаворит із прекрасним користувальницьким інтерфейсом, назавжди безкоштовною версією, надзвичайно високою швидкістю та безліччю функцій, що поважають конфіденційність. Крім того, його заснували деякі з найкращих захисників конфіденційності.

Сьогодні ми представляємо Stealth, наш новий спеціальний протокол проти цензури для Proton VPN. Оскільки стеження в усьому світі зросло, ми створили абсолютно новий протокол, здатний обходити інтернет-цензуру в авторитарних режимах: https://t.co/VY1Bl5x2qW pic.twitter.com/QL09UJozZA

Proton VPN (@ProtonVPN) 11 жовтня 2022 р

ProtonVPN розробив свій протокол Stealth для боротьби з цензурою. Отже, це надзвичайно просто, і все, що вам потрібно зробити, це вибрати Stealth у розділі протоколу.

Окрім обфускацій, ProtonVPN оснащено Tor over VPN, подвійним VPN, вбудованим блокувальником реклами, приватним DNS тощо, що робить його головним претендентом у всій індустрії VPN.

Нарешті, ProtonVPN пропонує щедрий ліміт на 10 пристроїв на одну підписку.

  Чи краще ExpressVPN, ніж NordVPN?

Перегляньте наш детальний огляд ProtonVPN.

Surfshark

Surfshark об’єднав своє рішення для обфускації з протоколом OpenVPN, і його користувачі можуть отримати вигоду, просто перейшовши на це.

Ще однією важливою функцією є власне блокування реклами та максимальна необмежена кількість пристроїв на одну підписку.

Хоча ви можете підписатися лише на цю VPN, існує пакет Surfshark One, який включає антивірус, пошукову систему та її монітор попереджень про злом.

ExpressVPN

ExpressVPN, яка займається розвагами, більш секретна щодо своєї обфускації, ніж перелічені вище. Це має стандартні можливості обфускації, і ви можете зв’язатися зі службою підтримки, якщо це не працює для вас.

ExpressVPN відомий своєю винятковою швидкістю, георозблокуванням і найкращою в галузі ціною.

Так, це одна з найдорожчих VPN на ринку. Тим не менш, люди обирають ExpressVPN через його плавність і набір функцій, який працює найчастіше.

Він пропонує пристойне підключення до п’яти пристроїв за підписку.

Ви можете детально ознайомитися з цим у нашому детальному огляді ExpressVPN.

Потреба часу!

Хоча деякий час було цікаво говорити про це, обфускація має бути невід’ємною частиною всіх VPN.

Але це не так. Тим не менш, багато з них дають вам цю перевагу, щоб стати справді анонімним. Окрім перерахованого, ви також можете перевірити Astrill VPN на обфускацію сервера.

Ви також можете ознайомитися з надійними VPN для малого та середнього бізнесу.