Пояснення майбутнього залучення клієнтів

Незалежно від того, чи є ви бізнес-організацією, стартапом чи підприємцем, ви повинні визнавати потенціал соціальної CRM, щоб утвердитися на ринку з прискореним зростанням.

Божевільне захоплення соціальними медіа неминуче впливає на населення світу, оскільки всі ми прагнемо публікувати чи коментувати речі, пов’язані з нашим повсякденним життям. Об’єкт, який перші технологічні новатори запустили для цифрового зв’язку людей, кардинально змінив формулу продажів і маркетингу.

Експерти в області клієнтського менеджменту приходять до висновку, що рецензенти перетворюються на передплатників – це лише початок феномену залучення клієнтів.

Social CRM — це повний пакет взаємовідносин із клієнтами із залученням соціальних мереж. Таким чином, для вашої організації це важливий відділ, щоб залишатися актуальним і бути в курсі вибору клієнта.

Що таке Social CRM?

Соціальний CRM — це концепція відстеження спілкування між організацією та її підписниками, доброзичливцями або споживачами через платформи соціальних мереж. Тут мета полягає в тому, щоб скористатися помітним шляхом до кінцевого користувача, за допомогою якого він отримує доступ до авторизованого каналу для обміну своїми думками.

Facebook, Instagram, X (Twitter,) YouTube і багато інших соціальних сайтів пропонують систему для створення перевірених інтерактивних сторінок. Вони є чудовим джерелом інформації про бренди, де вони можуть рекламувати продукти чи послуги та одразу ділитися цінною інформацією з покупцями.

Social CRM — один із найдивовижніших інструментів для бізнесу. Він пропонує централізований механізм для бізнес-менеджерів, щоб отримати доступ до всіх платформ в одному місці та взаємодіяти з потенційними споживачами.

Інтеграція кількох платформ соціальних медіа полегшує детальний аналіз дій користувачів шляхом поєднання їхніх контактних даних і оцінок “подобається”/не подобається з різних платформ. Це дуже необхідне онлайнове програмне забезпечення для бізнес-груп, щоб враховувати вимоги та вибір клієнтів.

Важливість соціальної CRM

Враховуючи уподобання нинішнього покоління, очевидно, що бізнес-підприємці пов’язують важливість бути активними на каналах і сторінках соціальних мереж. Але управління брендом — це більше, ніж просто завантаження деталей послуг, характеристик продукту, подій або взаємодії споживачів.

Таким чином, поєднання систем CRM із соціальними медіа або, якщо бути точним, соціальна CRM розвиває великі зусилля з ефективним поглядом.

🔹Тепер бізнес-центри можуть керувати своєю рекламою в рамках вимог замовників і клієнтів, одночасно поступаючись своєю підзвітністю уподобанням відносин.

🔹Одним із найбільш перспективних факторів соціальних інструментів CRM є надання доступу до керування всіма обліковими записами з однієї панелі. Роль соціальної CRM різноманітна: від управління відносинами з клієнтом до створення аналітичного звіту про його інтереси та діяльність.

🔹Це також допомагає вам підтримувати бізнес-стратегії, які мають вищу ймовірність успіху. Ви також можете миттєво отримувати відгуки від користувачів або розглядати скарги.

🔹Ваші споживачі можуть повідомляти про свої проблеми на будь-якій конкретній платформі, але ви можете ефективно повертатися до них з одного місця. Таким чином ви також створюєте сприйняття персональної допомоги та швидкої підтримки.

🔹Соціальна CRM також дозволяє вам повідомляти про майбутні доповнення в компанії та відзначати реакцію та очікування підписників. Зрозумівши зміни в сценаріях, ви можете сплановано орієнтуватися на певну аудиторію.

Соціальна CRM є передовою сферою традиційної CRM і є набагато більш здійсненною, ніж її робочі можливості. Давайте дослідимо принципові відмінності між двома системами.

Соціальний CRM проти. Традиційна CRM

Управління взаємовідносинами з клієнтами — це система, яка записує дані про клієнтів. Однак із запровадженням системи моніторингу соціальних медіа зв’язок або охоплення клієнтів організацією піднявся до залучення клієнтів.

Традиційний CRMSocial CRMC Створює окремі набори даних про звичайні дії. Допомагає в плануванні продажів і просування, враховуючи вхідні дані. Планує інформаційні бюлетені або сповіщення в робочий час. Забезпечує просування бренду та маркетинг на основі живих даних і розмов. Працює відповідно до останніх розробок і вибір клієнтів. Персонал повинен аналізувати старі набори даних на основі відповідей клієнтів. Працює з історичними даними для запуску маркетингових кампаній. Члени команди вирішують запити в режимі реального часу та завантажують оптимізований вміст у соціальні мережі, щоб зв’язатися з потенційними клієнтами. Найкраще для клієнтів управління взаємовідносинами на основі новітніх технологій. Без обмежень щодо робочого часу для запуску кампаній, акцій і пропозицій. Обмеження в управлінні взаємовідносинами з клієнтами. Без обмежень щодо робочого часу для запуску кампаній, акцій і пропозицій. Немає опцій для запису відгуків клієнтів. Отримує відгуки та відгуки з багатьох платформ. Підходить для зберігання контактних даних клієнтів. З’єднується з кількома користувачами, щоб створити довіру до бренду.

Соціальна CRM — це, по суті, розширення традиційного програмного забезпечення CRM із концептуальними змінами.

Ось деякі помітні відмінності між двома методами управління відносинами з клієнтами.

✨Традиційна CRM – це, перш за все, відокремлення наборів даних на основі діяльності та спілкування звичайних споживачів. У той же час соціальне програмне забезпечення CRM врівноважує постійні відносини між окремим клієнтом і організацією.

✨Традиційна CRM допомагає розробляти стратегії підвищення продажів і просування на основі вхідних даних. У той же час соціальна CRM також забезпечує маркетинг і брендинг на основі розмов у реальному часі.

✨Компанії, які все ще працюють із традиційною системою CRM, мають команду для аналізу наборів даних потенційних покупців. У соціальній CRM команда взаємодіє з клієнтами та завантажує відповідний вміст, щоб навчати та залучати більше покупців.

✨Traditions CRM надає набори історичних даних для керування маркетинговими кампаніями, тоді як соціальна CRM записує останні часові шкали з їх впливом на конкретні послуги. Ви можете запускати соціальні кампанії для цільової групи аудиторії.

✨Одним із недоліків традиційної CRM є її обмеження щодо управління відносинами з клієнтами. Він має лише систему планування інформаційних бюлетенів, текстових повідомлень або повідомлень у робочий час. З іншого боку, соціальна CRM пропонує менеджерам гнучкість для запуску нескінченних кампаній щодо просування продуктів і пропозицій.

✨Традиційна CRM не має механізму збору відгуків клієнтів, оскільки розмова одностороння. У той же час соціальна CRM отримує відгуки, відгуки та їхній вплив на інших із кількох платформ.

Таким чином, перспективи традиційної CRM полягають лише в отриманні контактної інформації потенційного клієнта та просуванні бізнесу на очікуваннях. Навпаки, соціальна CRM дозволяє одночасні розмови, а просування бізнесу слідує за аналізом даних у реальному часі.

Чи справді соціальне CRM має значення?

Безкоштовний і легкий доступ до програм соціальних медіа змусив майже кожну компанію створити обліковий запис на одній або кількох таких платформах. Кожен новий стартап або багатонаціональна компанія, яка прагне до зростання та актуальності у своєму секторі, розуміє потенціал соціальних мереж.

Але часто такі бізнес-групи вважають, що достатньо мати цифрову присутність через веб-сторінки чи соціальні канали. Вважається, що регулярне розміщення вмісту та відповіді на коментарі є останнім кроком цифрового маркетингу.

Але, на жаль, вони недооцінюють можливості соціальних CRM-систем, якими вже користуються їхні конкуренти. Програмне забезпечення Social CRM може легко відслідковувати всі ваші облікові записи в соціальних мережах і надавати вам інформацію про розмови, похвали чи скарги.

Він також надає вам детальний огляд вибору продукту клієнта, уподобань бренду, звичайних вимог і багато іншого. Це дає змогу планувати нові підприємства, щоб відповідати тенденціям ринку. На відміну від цього, ви можете продовжувати відстежувати свою популярність і зростання бізнесу📈.

Social CRM також усуває залежність від певного порталу соціальних мереж. Клієнт може вибрати будь-який засіб для розміщення повідомлення, і ви можете зв’язатися з ним, щоб швидко й ефективно вирішити їхні запити.

У зв’язку з цим ви також отримуєте частину перевіреної інформації про ключові слова, пов’язані з продуктом або послугою. Ви можете запланувати найбільш відповідний час публікації, який залучить більшу кількість підписників.

Ключові компоненти соціальної CRM

Соціальна модель CRM надала новий вимір відносинам з клієнтами та управлінню бізнесом.

Аналітичний звіт, створений за допомогою соціального інструменту CRM, дає ширше уявлення про ефективність організації та допомагає розробити цілісний підхід для сталої продуктивності.

Ось деякі з ключових елементів соціальної CRM-системи.

#1. Кілька облікових записів

Основне використання соціальної CRM полягає в її здатності інтегрувати всі соціальні канали або сторінки за допомогою єдиної функції входу. Ви можете вибрати найефективнішу платформу для свого бізнесу та використовувати її для націлювання на клієнтів.

#2. Бізнес-брендінг

Ця система вирішує найважливішу мету активності в соціальних мережах, яка полягає в посиленні іміджу бренду на ринку. Звіти на панелі дадуть вам знати кількість активних розмов про ваш продукт або бренд на будь-якій конкретній платформі. Ви можете легко стежити за такими публікаціями та висловлювати свою реакцію.

#3. Управління продажами

Це допомагає в управлінні онлайн-кампаніями продажів, генеруючи інформацію про потенційних клієнтів і звіти про переходи🖱️. Ви також можете отримати окремий звіт про потенційних і перетворених клієнтів під час профілювання на основі жанрів і географічного розташування.

#4. Поворот користувача

Соціальні медіа можуть значно збільшити ваш веб-трафік завдяки регулярним публікаціям і взаємодії з клієнтами. Використання соціального програмного забезпечення CRM може допомогти вам відстежувати канали, щоб знати, чи ідеально оптимізований профіль для залучення справжнього трафіку на бізнес-панелі.

#5. Комунікації

Важливо мати регулярну взаємодію зі своїми клієнтами та створювати уявлення про стосунки один на один. Соціальний інструмент CRM надає детальний звіт про вподобання ваших публікацій, поширення чи взаємодію людей. Ви можете продовжувати відстежувати своїх підписників і повертатися до їхніх профілів для вирішення запитів. Це змушує потенційних клієнтів довіряти вашій відповідальній поведінці та авторитету.

Використовуючи ці компоненти, ви можете отримати багато переваг від програмного забезпечення Social CRM.

Переваги впровадження Social CRM

Соціальна CRM-система не тільки інформує вас про споживачів, але й конкурує з іншими брендами. Це передовий технологічний розвиток, щоб приймати справді життєздатні рішення для вашого бізнесу.

Прочитайте про незаперечні переваги впровадження соціальної CRM у вашій організації.

Взаємодії в реальному часі

Очевидно, що кожен споживач шукає миттєвої підтримки від зацікавленої компанії. Social CRM інформує вас про коментарі через клієнтів або рецензентів. Це дає можливість виправдати негативну реакцію та створити багатообіцяюче сприйняття для кращого досвіду.

Активна присутність

Швидка відповідь користувачам створює враження серйозності питання. Social CRM дає вам змогу керувати всіма каналами з одного облікового запису, завдяки чому ви залишаєтесь активними та онлайн одночасно.

Перетворення потенційних клієнтів

Ви можете переробити потенційних клієнтів, отриманих із соціальних мереж, і перетворити їх на клієнтів. Social CRM суттєво допомагає в аналізі найкращих ставок у публікаціях і бесідах на кількох каналах. Ви навіть можете визначити, які продукти працюють у певному місці чи жанрі.

Масова публікація

Ви можете точно використовувати панель соціальної CRM для створення та публікації вмісту на всіх каналах залежно від того, як вони можуть відповідати вимогам. Попереднє планування вмісту не тільки економить час, але й гарантує, що робота буде виконана ідеально, і вам не доведеться постійно перемикати сторінки для певних публікацій.

Миттєві рішення

Social CRM також працює як інструмент моніторингу соціальних мереж. Однією з його переваг є те, що він сповіщає про запити та скарги, що виникають на будь-якій сторінці. Але вирішуючи проблеми онлайн, ви створюєте довіру публічно, що значно впливає на розвиток бізнесу.

Прозорість

Інструмент допомагає підтримувати правила та норми компанії. Користувачі можуть стежити за ними в соціальних мережах, щоб дізнатися про юридичні⚖️ проблеми з послугами та способи їх вирішення.

Соціальна CRM розроблена, щоб принести користь бізнес-групам і споживачам. Поки клієнти відчувають зв’язок із брендом, організація може послідовно отримувати інформацію від відвідувачів для вдосконалення бізнесу.

Найкращі стратегії для ідеального впровадження соціальної CRM

Social CRM — це інструмент цифрового маркетингу, який настійно рекомендується для компаній, які надають послуги онлайн або офлайн. Можливо, ви ввійшли у Facebook, YouTube, Instagram та інші соціальні медіа-платформи, щоб продемонструвати офіційний обліковий запис. Однак цей інструмент привнесе ефективність і здійсненність у культуру роботи.

Впровадити соціальну систему CRM у вашій організації легко, але ви повинні дотримуватися стратегічно спланованих кроків для більшого успіху.

Дізнайтеся більше про тип свого бізнесу

Перш ніж продовжувати оптимізацію продажів, ви повинні ретельно вивчити тип і категорію свого бізнесу. Спробуйте дізнатися про поінформованість громадськості про тип вашого бізнесу. Це допоможе вам у плануванні маркетингової тактики. Дізнайтеся про своїх конкурентів на ринку та про те, як вони використовують платформи соціальних мереж.

Нарешті, досліджуйте кілька платформ соціальних медіа за допомогою ключових слів, щоб дізнатися, про що люди говорять.

Поділіться своїми цілями з уповноваженими колегами

Тепер це важливий крок, оскільки ви повинні сформувати команду експертів, які зможуть ефективно використовувати соціальне програмне забезпечення CRM. Ділові партнери або команда керівників🧑‍💼 і підлеглих можуть приділити якісний час дослідженню тенденцій ринку. Вони повинні дотримуватися однакового тону спілкування та розподіляти роботу за ієрархією.

Інтеграція з інструментом Social CRM

Вам слід ознайомитися з останніми статистичними даними про найпопулярнішу платформу соціальних мереж у цільовому регіоні. Віддавайте перевагу створенню свого бізнес-профілю в усіх популярних соціальних мережах, не виключаючи менш популярних, якщо у вас достатньо персоналу. Ви також можете зробити вибір відповідно до вподобань аудиторії на основі віку, статі тощо.

Послідовно створюйте дописи

Порадьтеся з членами вашої команди, щоб вибрати теми та ключові слова, пов’язані з вашим бізнесом. Знайдіть час, щоб узгодити деталі вашого профілю, і коли все буде узгоджено, ви можете почати створювати публікації на вибраних платформах.

Переконайтеся, що у вас є фіксований графік і послідовність у створенні цікавих публікацій. Використовуйте аналітику соціальної CRM, щоб знайти найбільш підходящий слот для публікації та публікації актуального та цікавого вмісту.

Почніть розглядати дані аналітики

Коли ви активні в соціальних мережах, ви почнете отримувати аналітичні звіти від соціальної CRM про залучення клієнтів. Ці звіти з часом покращуються завдяки регулярним публікаціям і участі в соціальних спільнотах і подіях. Ви можете аналізувати вміст, який легко зв’язується з групою людей. Це корисно для створення більшої кількості таких публікацій у подібному стилі.

Соціальний інструмент CRM сповіщатиме вас про коментарі, що містять обговорення вашого бренду чи продукту. Якщо ваш відомий бренд, люди можуть почати стежити за вашою сторінкою та писати коментарі про ваші продукти.

Нові стартапи повинні працювати, щоб викликати інтерес серед активних користувачів через відносні точки дотику. На подібні коментарі настійно рекомендується давати позитивну відповідь у пристойній формі. Швидкі відповіді покращать продажі вашого продукту та імідж бренду.

Залучіть більше представників для маркетингу та підтримки

Важливо мати відданих співробітників для роботи над соціальними інструментами CRM. Ви можете підключити всі свої відділи до панелі, що зручно для швидкої передачі інформації. Відповідальні виконавці знають про зміни в реальному часі та можуть діяти відповідно.

Ви можете спеціально залучити службу маркетингу та підтримки клієнтів для спілкування з потенційними споживачами. Це сприятиме просуванню бренду під час відповідей на запитання.

Поділіться своїми досягненнями

Ви також повинні ділитися своїми досягненнями та новими запусками в соціальних мережах. Це залучить більше підписників на вашу сторінку, а також підвищить впізнаваність бренду. Соціальний інструмент CRM повідомить вам, говорять люди про вас чи ні.

Це деякі фундаментальні стратегії впровадження соціальної CRM. Однак ви можете роздвоїти процедурні етапи, щоб відкрити більший потенціал інструменту.

Примітка автора: розгляд соціальної CRM

Соціальна CRM — це програмне забезпечення, орієнтоване на споживача, де клієнтів чують, а компанії охоче реагують на них. У той же час програмне забезпечення відстежує дії користувачів і підписників, щоб дозволити брендам діяти відповідно до просування продукту або послуги.

Інструмент об’єднує деякі унікальні функції, якими легко керувати команда цифрового маркетингу. Він має автоматизовану функцію для створення корисних аналітичних даних, одночасно приносячи взаємну користь організації та клієнтам.

Ви також можете дослідити деякі найкращі інструменти керування соціальними мережами.