Пошук для веб-сайтів і програм із виконуваними діями програми [iOS]

| | 0 Comments| 6:30 AM
Categories:

Spotlight є однією з найбільш популярних функцій iOS і OS X. На відміну від Spotlight в OS X, у Spotlight в iOS немає класифікаторів пошуку або фільтрів. Searchr — це програма для iOS, яка виконує те ж саме, що і Spotlight, але з фільтрами, для яких програм потрібно шукати інформацію. Це безкоштовна програма з підтримкою реклами, яка дозволить вам запускати інші програми та шукати безліч інших. Результати фільтруються за програмою, щоб, якщо ви шукаєте, скажімо, файл на Google Диску, ви можете прокрутити вниз до всіх відповідних результатів із Google Диска. Оновлення за 2,99 доларів США дає змогу видаляти рекламу.

  Створюйте завдання з електронного листа та додавайте їх у свій календар [iOS]

Програма розділена на чотири вкладки. Вкладка пошуку — це не що інше, як рядок пошуку у верхній частині порожньої сторінки, яка буде заповнюватися результатами пошуку. На вкладці «Служби» перераховані всі дії, які ви можете виконати, і програми, індексовані в пошуку. Вкладка «Завантаження» зарезервована для фотографій та відео, імпортованих з вашого пристрою, а вкладка «Налаштування» дозволяє оновити, щоб видалити рекламу.

Ви знайдете такі корисні служби, як словник і переклад, які можна додати до покажчика Searchr. Послуги, якими ви хочете користуватися, потрібно вибрати індивідуально. Окрім пошуку програм, ви також можете вибрати пошукові системи чи веб-сайти, які слід шукати. Це включає App Store та такі сайти, як eBay, IMDb, Reddit тощо. Результати пошуку відображаються в тому ж порядку, що й у списку, і ви можете змінити їх порядок, щоб вони відображалися в результатах пошуку.

  Перейти з iOS 9.1 Beta на офіційну версію iOS 9

Окрім пошуку додатків та веб-сайтів, Searchr також може виконувати дії зі своєї сторінки пошуку. Деякі дії попередньо налаштовані, але ви можете додати свої власні. Попередньо налаштовані дії дозволяють створювати нотатки за допомогою таких програм, як SimpleNote і Evernote, за умови, що вони встановлені на вашому пристрої.

Searchr не імітує Spotlight в OS X та його фільтри, але має більше можливостей пошуку для конкретного додатка. Чого він не робить, так це дозволяє вам відразу вказувати програмі, яку програму ви хочете шукати. Можливо, було б ефективніше, якби користувач міг ввести фільтр перед пошуком, наприклад «Фотографії», щоб програма знала, що шукає лише фотографії або лише фотоапарат. Що мені подобається в програмі, так це її здатність не просто відкривати програму, а й виконувати дію під час її запуску.

  Як додати ефекти до ваших аудіоповідомлень в iOS 10

Завантажте Searchr із App Store

[via Lifehacker]