Почніть розсилку новин і заробляйте гроші за допомогою цих рішень

Вірте чи ні, але ми оточені інформаційними бюлетенями в цифровому просторі.

Але не хвилюйтеся, вони на вас не нападуть!

Вони не навчили вбивць, яких роботи посилали за вами… принаймні поки що!

Навпаки, вони є однією з найгарячіших маркетингових тенденцій, за якими стежать усі, будь то маркетологи, видавці чи окремі автори.

Можливо, ви натрапили на сайт із формою підписки на розсилку. Це стало настільки поширеним у сучасному маркетингу та рекламі, тому що люди жадають інформації… надійної інформації.

У той час як Інтернет насичений багатьма рекламними оголошеннями, принадами для кліків і нерелевантними новинами чи інформацією, інформаційні бюлетені дають вам шанс бути справжнім собою. Ви можете зв’язатися з людьми, надавши правильну та точну інформацію в потрібний час. І ось як ви можете створити свою аудиторію. Але для цього вам знадобиться запустити інформаційний бюлетень, а потім прийдуть гроші та слава, якщо все зробити правильно.

Отже, вам спала на думку ідея створити інформаційний бюлетень?

Я припускаю ТАК!

І це ймовірна причина, чому ви читаєте цю статтю.

Отже, без зайвих слів, давайте розберемося, як ви можете почати розсилку новин і заробляти гроші.

До речі, що таке інформаційний бюлетень?

Інформаційний бюлетень – це електронний лист, який періодично надсилає вам організація чи компанія, що містить інформацію, дії або теми, пов’язані з їхнім бізнесом.

Розсилка інформаційних бюлетенів є одним із фантастичних маркетингових інструментів, доступних для демонстрації продуктів і/або послуг компанії чи окремої особи, зберігаючи міцний особистий бренд.

Як правило, інформаційні бюлетені складаються з довгого фрагмента вмісту, який висвітлює відповідні питання, включаючи основні моменти та новини за певний період, детальну галузеву інформацію, оновлення продуктів/послуг, акції, знижки або все, що ви хочете повідомити своїй аудиторії.

Вміст цього типу рекламується в електронних листах, які надсилаються раз на тиждень, місяць або квартал і спрямовуються багатьом одержувачам. Простіше кажучи, інформаційні бюлетені прості, але ефективні та можуть бути надзвичайно прибутковими для вашого бізнесу.

Яка це мета?

Інформаційні бюлетені надсилаються людям, які виявили інтерес до певних тем, представлених видавцем. Вони є чудовими інструментами для формування лояльності, ідейного лідерства та підвищення впізнаваності вашого бренду, тим самим інформуючи та навчаючи вашу аудиторію.

Переваги ведення інформаційного бюлетеня

Коли справа доходить до цифрового маркетингу, існує багато можливостей. У пошуках максимального охоплення та найкращих результатів ви схильні досліджувати багато методів, у тому числі інформаційний бюлетень.

Але ось питання: чи варто інвестувати свій час, гроші та енергію?

Чи буде це гарним вибором, якщо у вас є SEO, соціальні мережі, автоматизація, Google Ads та інші чудові маркетингові стратегії?

Відповідь ТАК.

Інформаційний бюлетень може бути не найкращим інструментом, але таким же значущим, як і інші маркетингові кампанії, якщо ви це зробите правильно.

Подивіться на ці переваги, щоб вирішити для себе:

Будує стосунки 🤝

Щоб створити міцну базу аудиторії, вам потрібно дати клієнтам відчути, що вони є важливою частиною вашої цифрової родини. Ви можете надсилати відповідну інформацію через інформаційні бюлетені та тримати їх у курсі, щоб вони відчували повагу.

Споживачам потрібні електронні листи з цінною інформацією, тому вони вибирають інформаційні бюлетені. Отже, якщо ви розповсюджуєте якісний і цікавий контент, це допоможе зміцнити відносини споживачів із вашим брендом і підвищити лояльність у довгостроковій перспективі.

Час і економічність

Інформаційні бюлетені, будучи частиною електронного маркетингу, є економічно ефективними. Вклавши кілька доларів, ви можете придбати план. Крім того, це також стратегія економії часу, оскільки, вибравши конкретні цілі та дотримуючись визначеного графіка, ви можете періодично поширювати їх серед своєї аудиторії.

  Як налаштувати та використовувати Диск Google на вашому Mac

Крім того, ви також можете запланувати їх завчасно, щоб вони могли запускатися автоматично, коли прийде час.

Стимулює інші маркетингові зусилля

Якщо ви використовуєте маркетингову стратегію, яка включає канали соціальних мереж, такі як LinkedIn, Instagram або Facebook, а також розміщення вмісту в розділі блогу вашого веб-сайту, ви можете продемонструвати їх у своїх інформаційних бюлетенях.

Це допоможе розширити всі ці потоки, надаючи вам більше можливостей для збільшення активності. Ви можете залучити більше аудиторії, одночасно обслуговуючи існуючу та зберігаючи коло взаємопов’язаного маркетингу.

Підвищує впізнаваність бренду

Активно спілкуючись і залучаючи свою аудиторію за допомогою інформаційних бюлетенів, ви вітаєте нових потенційних клієнтів і покупців, які можуть зацікавитися вашим продуктом/послугами.

Окрім цього, ваші щасливі клієнти також впливатимуть на інших. В результаті це значно збільшує впізнаваність бренду та список ваших підписників.

Допомагає збільшити кількість потенційних клієнтів і продажів 📈

Ви можете заохотити свою аудиторію відвідати ваш веб-сайт, додавши в свої інформаційні бюлетені переконливі заклики до дії. І коли вони це зроблять, вони зможуть переглядати ваші пропозиції та купувати, якщо захочуть.

Ви також можете запускати рекламні акції та відображати знижки прямо у своєму інформаційному бюлетені з прив’язними текстами або посиланнями, які спрямовують їх до ваших продуктів/послуг. Тобто хто не любить знижок!

Тому…

Як почати свою першу розсилку?

Якщо ви справді хочете створити інформаційний бюлетень, ви можете, навіть маючи невеликий список електронних листів і скромних повідомлень. Повільно ви зможете знайти спосіб розширення.

Отже, ось кілька основних кроків, щоб почати його:

 • Виберіть платформу розсилки.
 • Створіть свій список
 • Почніть створювати свої інформаційні бюлетені.

Тим не менш, в Інтернеті є багато платформ для розсилки новин.

Перегляньте деякі з найкращих!

Ревю

Ревю є одним із провідних редакційних бюлетенів, яким можуть скористатися як автори, так і видавці. Монетизуйте свій список розсилки за допомогою цифрових підписок, реклами, спонсорства та інших бізнес-стратегій.

Їх комплексна служба членства допоможе вам запустити окрему розсилку новин, або ви також можете додати більше розсилок до наявного пакету підписки. Ви можете отримати вигоду від комісійних за рефералів, як-от філії Amazon, продаж книг тощо.

Скористайтеся Revue БЕЗКОШТОВНО або виберіть платний план від 5 доларів США на місяць.

Підстек

Почніть свою розсилку з Підстек, створюйте свою аудиторію та заробляйте хороші гроші на своїх передплатниках. Тут вони не мають обмежень, і ви можете публікувати БЕЗКОШТОВНО.

З Substack ви відповідаєте за свою аудиторію та список розсилки. Він надає веб-сайт, де ви можете писати свої публікації, використовувати функції спільноти, додавати зображення, аудіо, GIF-файли, відео тощо.

Ви можете легко контролювати пропозиції для платних і безкоштовних підписників. Початок роботи з Substack займає кілька хвилин або навіть менше. Просто виберіть план і почніть заробляти тисячі доларів на рік.

Його преміум-план коштує всього 5 доларів на місяць.

Buttondown

Найпростіший шлях до написання, запуску, розширення та поширення вашого бюлетеня може бути Buttondown. Це елегантний і простий інструмент для створення інформаційного бюлетеня. Завдяки мінімалістичному інтерфейсу видавцям стає легко розповсюджувати чудові електронні листи.

Автоматизація Buttondown працює як помічник редактора, якого ви б обожнювали. Він може ефективно перевіряти помилки, зображення неправильного формату, непрацюючі посилання тощо. Його віджет підписки портативний, що дозволяє легко створювати та розширювати читачів незалежно від того, де розміщено ваш сайт.

Buttondown наголошує на швидкості на додаток до зручності використання замість того, щоб плутати автоматизацію чи набори функцій. Він бездоганно інтегрується зі сторонніми службами, такими як Zapier, Ghost, Squarespace, Weebly, IFTTT тощо. Увімкніть платну підписку безболісно та повністю відповідає GDPR та іншим регуляторним органам, які піклуються про вашу конфіденційність.

  Як налаштувати форми Google за допомогою тем, зображень і шрифтів

Вони ніколи не збирають ваші дані та дозволяють вимкнути відстеження посилань і пікселів одним клацанням миші. Buttondown використовує Markdown, щоб допомогти вам швидко писати, не турбуючись про безладну розмітку електронної пошти. Ви також можете вставляти такі речі, як фотографії та твіти. За допомогою гнучкої та потужної аналітики можна відстежувати все: від показників утримання передплатників до показників відкриття.

Якщо ви хочете запускати кілька інформаційних бюлетенів з одного облікового запису, Buttondown допоможе вам це зробити. Ви можете розпочати свою розсилку БЕЗКОШТОВНО або платити 29 доларів США на місяць за інші цікаві функції. Його плани також включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Letterfuel

Керуйте своєю розсилкою за допомогою Letterfuel і здобути ім’я та славу плюс гроші. Це допомагає вам підтримувати стосунки з аудиторією та ділитися тим, про що ви хочете, щоб світ дізнався.

Ви можете створювати свіжі публікації, які будуть включені у ваш інформаційний бюлетень, або підбирати посилання з публікацій чи веб-сайтів, які публікують якісний вміст, пов’язаний із вашою нішею. Letterfuel також надає цільову сторінку та зручні для SEO архіви для ваших інформаційних бюлетенів. Вони генеруються автоматично, коли ви натискаєте кнопку «Надіслати».

Якщо ви хочете експортувати всіх своїх підписників, це можливо. Вони надішлють його електронною поштою у вигляді файлу CSV, який можна використовувати для переходу на будь-який інший сервіс. Отримайте Letterfuel за 19 доларів США на місяць для 2 тисяч підписників і платіть 5 доларів США на місяць після кожного 1 тисячі підписників.

Goodbits

Створюйте чудові інформаційні бюлетені з Goodbits протягом хвилин. Ви можете робити закладки для статей з Інтернету та перетворювати їх на свої щотижневі дайджести кількома клацаннями миші.

Отримайте вміст із Slack, Instagram, Twitter, вашого веб-сайту або за допомогою їхнього розширення Chrome. Goodbits допомагає зберігати весь ваш збережений вміст в одному місці, тому весь процес надсилання щотижневого інформаційного бюлетеня стає приємним досвідом.

Не маєте досвіду програмування чи дизайну?

Немає проблем, тому що ви можете перетягувати посилання або збережений вміст у свою розсилку. Отже, ви можете більше зосередитися на публікації та редагуванні, а не плутатися з технічними деталями. Goodbits повністю контролює ваші інформаційні бюлетені та дозволяє налаштовувати їх за допомогою творчих шаблонів.

Він також оснащений вбудованою аналітикою, щоб визначити, чи резонують ваші інформаційні бюлетені з вашою цільовою аудиторією. Створюйте кампанії безпосередньо з Goodbits або ActiveCampaign або надсилайте їх за допомогою MailChimp. Ви можете експортувати свої файли в HTML і надсилати їх через HubSpot, Gmail тощо.

Крім того, він інтегрується з ConvertKit, Drip, AWeber, Marketo, Campaign Monitor і Сенді. Базовий план Goodbits починається від 19 доларів США на місяць.

Привид

Не лякайтеся!

Це не ті істоти, яких ви бачите в кіно. Натомість Привид це платформа, яку ви можете використовувати для створення свого інформаційного бюлетеня та перетворити своїх читачів на постійне джерело доходу.

Використовуйте підписки та членство, щоб отримувати передбачуваний і стабільний дохід на додаток до стимулів, спрямованих безпосередньо на вашу аудиторію. Ви можете додати свій обліковий запис Stripe і почати збирати платежі через Apple Pay або кредитні картки.

Найкраще – це НУЛЬ комісії за транзакції. Отже, будь-які гроші, які ви генеруєте, повністю належать вам. Ви володієте всім: від клієнтів, контенту та вашого бізнесу до коду та платформи за ліцензією MIT з відкритим кодом. Отже, ви можете налаштувати його так, як хочете.

  Як прискорити свій старий Mac і дати йому нове життя

Ніколи не турбуйтеся про безпеку, оскільки вони надають посилання електронної пошти JWT без пароля для входу. Ghost також надає глибоку аналітику, щоб знайти дії та ефективність ваших інформаційних бюлетенів.

Поради щодо створення бази аудиторії для вашої розсилки

Після того, як ви визначитеся з найкращою платформою для розсилки новин, наступним завданням стане створення аудиторії, а це, чесно кажучи, довгий шлях.

Не хвилюйтеся; Ось декілька порад, які допоможуть вам підвищити впізнаваність бренду для вашої розсилки та, у свою чергу, створити базу аудиторії:

Розповсюджуйте якісний контент, який хоче читати ваша аудиторія.

Ваш інформаційний бюлетень має бути чистим, конкретним і легким для читання. Ви можете почати з кількох статей на випуск, і всі вони високої якості. Тепер завдання полягає в тому, щоб написати хороший інформаційний бюлетень. Для цього спробуйте:

 • Виберіть цікаву тему, яка складе перше враження читача про вашу розсилку.
 • Задайте тон і зосередьтеся на персоналізації, пишучи від першої та другої особи, тобто «Я» і «Ти». Це допоможе вам подружитися зі своїми підписниками, встановивши взаємодію один на один.
 • Використовуйте оповідання, щоб висвітлити факти, людські історії, досягнення та приклади з реального життя, щоб підвищити ефективність і привабливість ваших інформаційних бюлетенів.
 • Додайте зміст, щоб представити ваші статті в зручному для читання форматі. Використовуйте посилання на зразок «Читати більше», щоб зацікавлена ​​аудиторія могла перейти та прочитати повні історії.
 • Сильний заклик до дії (CTA)
 • Додайте стиль і візуальні елементи свого бренду, щоб аудиторія завжди могла асоціювати інформаційний бюлетень із вашим брендом і відрізнятися від безлічі інформаційних бюлетенів.

Послідовна доставка

Узгодженість є ключем до того, надсилаєте ви інформаційні бюлетені, публікуєте публікації в блозі свого веб-сайту чи в соціальних мережах. По-перше, розвинути менталітет і взяти на себе зобов’язання створити конкретний графік публікацій. Далі, завжди дотримуйтеся цього.

Якщо ви хочете, щоб ваша аудиторія сприймала вас серйозно, дотримуйтеся розкладу вірно, тому що для створення бренду потрібні місяці або роки.

Ви можете почати з одного тижневого інформаційного бюлетеня і бути послідовним у цьому; це те, що я рекомендую.

Поєднуйте безкоштовний і платний вміст

Остаточний дохід від розсилки надходить від платних підписок. Для цього ви можете надати деякий безкоштовний вміст через безкоштовні інформаційні бюлетені. Використовуйте це для формування авторитету та лідерства в темі. Поступово люди почнуть впізнавати вас і також можуть стати вашими платними підписниками.

Деякі успішні та відомі інформаційні бюлетені

Вам потрібна додаткова мотивація, щоб розпочати розсилку новин?

Ось кілька прикладів успішних інформаційних бюлетенів, вміст яких переглядають тисячі людей у ​​всьому світі:

 • Сіноцизм Білла Бішопа. Йдеться про політичні, соціальні та ділові відносини США та Китаю. Він має понад 50 тисяч підписників, а платна підписка коштує 15 доларів на місяць.
 • З ланцюга Ентоні Помпліано. Це аналіз криптовалютного ринку для інвесторів і коштує 10 доларів на місяць.
 • Щоденна лінія Майка Фурчера. Він зосереджений на критичних звітах для професіоналів про політику.
 • Стратегія Бена Томпсона. Він базується на новинах технологій і коштує 10 доларів на місяць
 • Hot Pod призначений для людей, які цікавляться індустрією подкастів, і коштує 7 доларів на місяць.

Висновок

Розумієте, ведення інформаційного бюлетеня може принести успіх у плані як грошей, так і слави для видавців та окремих письменників, які бажають створити свій бренд.

Якщо вам подобається ідея, чого ви чекаєте?

Отримайте угоду на будь-якій із інформаційних платформ, згаданих у цій статті, і почніть розвиватися!