Почніть проекти, створивши план і організувавши свій вміст

Початок роботи над проектом чи звітом, академічними чи робочими, здається складним. Є так багато речей, які слід включити, але в той же час інформація має зібратися у правильний спосіб, щоб мати сенс. Ви можете застосувати два підходи; Ви можете спочатку зібрати інформацію, а потім упорядкувати її. Крім того, ви можете почати з плану, щоб не витрачати занадто багато часу на пошук інформації, яка вам не знадобиться. Foldout — це дуже простий інструмент Windows, який дозволяє створювати контури для проекту. Це чудовий спосіб організуватися, коли ви документуєте щось нове, а програма дозволяє експортувати ваш контур у формати HTML, DOCX і TXT.

  Що таке Ambient Computing і як він змінить наше життя?

Foldout підтримує як текст, так і зображення, тому, якщо ви знайдете справді чудовий графік або зображення для включення у свій документ, ви можете додати його до структури. Єдине застереження полягає в тому, що його потрібно скопіювати з вашого браузера або текстового редактора, щоб його можна було вставити за допомогою ярлика Ctrl+V.

Ви починаєте з одного порожнього рядка. Якщо ви хочете, щоб рядки були пронумеровані, перейдіть до «Редагувати»> «Параметри» та виберіть умову нумерації. Додаток враховує розділи та підрозділи. Клацніть правою кнопкою миші поле виділення поруч із рядком, щоб понизити або підвищити рядок до розділу або підрозділу відповідно. Ви також можете змінити порядок кожного рядка, пересуваючи їх вгору або вниз. Ви можете додати більше рядків або видалити наявний разом із усіма рядками, які йому підпорядковуються.

  Як використовувати інструменти опитування Microsoft Teams

Коли ви додаєте рядки та змінюєте їх порядок, або додаєте рядки, що лежать на нижньому рівні, до основного рядка, Foldout відповідно оновлює номер рядка. Це як функція заголовків у MS Word. Заголовки або розділи мають належним чином номери в послідовному порядку, а підзаголовки або підрозділи нумеруються номером основного заголовка, який додається до його початку.

Foldout може і збереже ваш контур у власному форматі, щоб ви завжди могли повторно відкрити проект у програмі та редагувати його, коли вам потрібно. Якщо ви задоволені структурою і готові почати додавати до неї інформацію, ви можете експортувати її. Підтримувані формати: HTML, DOXC і TXT. Під час експорту всі номери рядків зберігаються, але я був трохи розчарований, дізнавшись, що під час експорту в DOCX рядки не були відформатовані як заголовки, це звичайний простий текст, за винятком формату DOCX. Крім цього, це простий маленький інструмент, який може допомогти вам розпочати проект, надати йому структуру та підтримувати його в потрібному напрямку під час дослідження.

  Як використовувати Google Chrome для створення безпечних паролів

Встановіть Foldout для Windows