Потужний і справді портативний резервний акумулятор

| | 0 Comments| 2:40 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Anker Solix F2000 є ідеальним портативним джерелом живлення майже для будь-чого, завдяки невеликій валізі, акумулятору 2048 Вт·год і 12 портам.
  • Незважаючи на вагу 67 фунтів, акумуляторна батарея є портативною з висувною ручкою та колесами, що робить її придатною для пересіченої місцевості.
  • F2000 можна заряджати від джерела змінного струму, автомобільного зарядного пристрою або сонячної енергії потужністю до 1000 Вт, пропонуючи різноманітність варіантів заряджання.

Попрощайтеся з неефективними, громіздкими та забруднювальними газовими генераторами. Anker Solix F2000 відкриває еру тихого, чистого, аварійного накопичувача енергії. Давайте ближче розглянемо цю велику, але напрочуд портативну резервну батарею для майже будь-якої ситуації.

Anker SOLIX F2000

Anker Solix F2000 — ідеальне портативне джерело живлення майже для всього. Розміром із невелику валізу акумулятор ємністю 2048 Вт·год має 12 портів. Він також може видавати потужність до 2400 Вт зі спеціальним вихідним сигналом SurgePad, що дозволяє використовувати індуктивне навантаження до 3600 Вт без перевантаження акумулятора. Незважаючи на те, що він важить 67 фунтів, є висувна ручка для перенесення та колеса, які допомагають зробити акумулятор портативним і здатним долати нерівну місцевість. Його можна заряджати від мережі змінного струму, автомобільного зарядного пристрою або сонячної енергії потужністю до 1000 Вт.

Торгова марка Anker

Розміри 20,67 x 9,84 x 15,55 дюймів

Вага 67,30 фунтів

Вихідні порти змінного струму 4 (максимум 2400 Вт, можливі індуктивні навантаження 3600 Вт)

Вхідна потужність змінного струму 1440 Вт (США); 2200 Вт (ЄС/Великобританія)

Номінальна потужність сонячної енергії До 1000 Вт (11-32 В 10 A макс. 300 Вт; 32-60 В 20 A макс. 1000 Вт)

USB порти 5

Тип батареї LiFePO4 (LFP)

Підключення Bluetooth

Дисплей Так

Розширюється Так

Робоча температура -4°F-104°F

Режим ДБЖ Так – перемикання 20 мс

Світло Так

Ємність 2048 Вт·год

плюси

  • Висувна ручка для перенесення та колеса роблять великий акумулятор портативним
  • Сонячна зарядка до 1000 Вт
  • Bluetooth для підключення програми
  • Функції ДБЖ з перемиканням 20 мс
  • Можливість розширення до 4096 Вт
  • Потужність до 2400 Вт

Огляд Anker Solix F2000

Ви побачите, що портативні банки живлення є майже скрізь і будь-якого розміру. Solix F2000 має розмір невеликої валізи та призначений для живлення кількох предметів протягом багатьох годин.

Брент Діркс / MakeUseOf

При вазі 67 фунтів (30,4 кг) акумуляторна батарея має ширину 20,7 дюйма (52 см), ширину 9,84 дюйма (25 см) і висоту 15,55 дюйма (40 см). Незважаючи на такі високі характеристики, акумулятор не займає багато місця. Навіть у моєму дуже переповненому гаражі з двома автомобілями та різними іншими речами я легко зміг знайти для нього місце.

На передній панелі Solix F2000 є різні вихідні порти та зручний для читання екран дисплея, який показує всю відповідну інформацію, включаючи відсоток заряду батареї, вихідну/вхідну потужність, приблизний час для розрядження батареї, приблизний час для підзарядки тощо.

  Як відключити "Зробити з того місця, де ви зупинилися" в MS Word

Прямо над дисплеєм розташована довга світлодіодна стрічка з трьома рівнями яскравості. В екстреній ситуації ви також можете перевести світло в режим SOS. Коли ви перебуваєте в надзвичайній ситуації, ніколи не можна недооцінювати корисність вбудованого джерела світла. Навіть на найнижчому рівні світло було достатньо сильним, щоб освітити мій темний гараж. Ще одна відмінна особливість дизайну – довгий плоский верх. Я використовував його кілька разів, щоб поставити свій iPhone, iPad та іншу меншу електроніку під час зарядки, хоча я повинен зауважити, що тут немає зарядної панелі Qi.

Акумулятор має ємність 2048 Вт-год. Для кращого уявлення про те, що це може дати в реальному світі, цього достатньо для 21 години використання для повнорозмірного холодильника або 132 зарядок смартфона. Тож він ідеально підходить для використання вдома, під час кемпінгу чи будь-де, де вам потрібна електроенергія.

І вам не потрібно буде вирішувати, які пристрої потрібно живити, оскільки F2000 має 12 портів. Є 4 порти змінного струму, 3 порти USB-C, 2 порти USB-A, 2 автомобільні розетки та порт TT-30 RV.

Загальна вихідна потужність портів змінного струму може досягати 2400 Вт. Це повинно дозволити вам заряджати все, що вам спадає на думку. Під час тестування я зміг використовувати всі чотири порти змінного струму одночасно без жодних проблем. Анкер каже, що спеціальна технологія SurgePad забезпечує вихідну потужність до 3600 Вт без перевантаження акумулятора, хоча це буде працювати лише з окремими індуктивними пристроями (з великим двигуном або нагрівальним елементом).

Брент Діркс / MakeUseOf

На задній панелі батареї є вхід змінного струму та сонячний/автомобільний вхід для живлення з різних джерел. Anker містить сумку для аксесуарів із кабелем для зарядки змінного струму, кабелем для зарядки автомобіля та кабелем для роз’єму сонячної зарядки з портами для 5 панелей.

Унизу є порт для підключення додаткової батареї розширення Anker 760. Це подвоїть ємність до 4096 Вт-год. Незважаючи на те, що Anker пропонує набір із F2000 і розширювальною батареєю, завжди приємно знати, що якщо в майбутньому ви захочете розширити систему, це можна легко зробити.

Завдяки такій великій ємності F2000 не зовсім стрункий, як і багато інших подібних акумуляторів. Але на ньому є секретна зброя, яка полегшує транспортування.

Брент Діркс / MakeUseOf

З правого боку, під однією з ручок для перенесення, є висувна ручка. Коли будете готові до роботи, просто вийміть його та встановіть акумулятор на дуже міцні 4,72-дюймові колеса з лівого боку. Ця проста конструкція допомагає перетворити велику та важку валізу цеглин на щось, що можна взяти практично куди завгодно.

Використовуючи акумулятор, я часто використовував ручку для транспортування. Я випробував це на багатьох поверхнях — від бетонного гаража до багнистого та горбистого кемпінгу. І у мене ніколи не було проблем із застряганням. Хоча F2000 проводитиме більшу частину свого часу в моєму гаражі, можливість тягти його куди завгодно, коли мені потрібно самотужки, робить його ще кращим.

Якщо потрібно підняти акумуляторну батарею в автомобіль або на інше високе місце, з обох боків є дві дуже міцні ручки для перенесення. Він все ще важкий, але я зміг легко помістити його в задню частину свого позашляховика.

  Як увійти в режим відновлення на вашому iPhone 7 і 7 Plus

Використання Anker Solix F2000

Я брав F2000 як у похід, так і використовував його вдома, і він легко виправдав очікування. Під час кемпінгу на вихідних я використовував кілька пристроїв змінного струму, зокрема маленький чайник для кип’ятіння води для кави та туристичний гриль для пелет. Я також зарядив свій смартфон та іншу електроніку одночасно. Вночі я затягнув F2000 у свій намет і використовував світлодіодну стрічку як нічник на найнижчому рівні.

Одним із неочікуваних позитивних моментів акумуляторної батареї є її тихість під час використання. Якщо ви ніколи не користувалися великим блоком живлення, таким як F2000, вони використовують вентилятори, щоб внутрішня схема не перегрівалася. Я використовував інші акумулятори подібного розміру, і вентилятори іноді можуть дратувати, особливо коли вони використовуються всередині.

Брент Діркс / MakeUseOf

Але під час використання вночі в наметі та навіть удома шум вентилятора був мінімальним. Оскільки я не міг випробувати F2000 під час відключення електроенергії вдома, на щастя, я використовував його вдома, підключивши багато приладів. Спочатку я підключив свій холодильник, а потім без проблем використав електричну бензопилу та повітродувку для листя.

Дві чудові функції також допоможуть вам заощадити електроенергію. Режим енергозбереження активується, коли ви натискаєте кнопку біля екрана акумуляторної батареї. Коли він активний, він автоматично вимикає вихідний порт, коли підключений пристрій буде повністю заряджено.

Немає необхідності активувати функцію Smart AC Plug. Якщо вилку змінного струму ввімкнути, а пристрій не буде підключено протягом 15 хвилин, вихід автоматично вимкнеться.

Кілька варіантів зарядки, включно з сонячною батареєю

Брент Діркс / MakeUseOf

Якщо вам потрібно зарядити F2000, є кілька способів зберегти його повністю. При використанні змінного струму ви можете зарядити станцію від 0 до 80 відсотків за 1,4 години. Повна 100% зміна займає лише дві години.

Це значно швидше, ніж більшість подібних акумуляторів. Під час тестування в реальному світі ці цифри легко витримали. Я зарядив з 0 до 80 за 82 хвилини.

Ви також можете використовувати силу сонця за допомогою сонячної зарядки. Використовуючи максимум 1000 Вт сонячної енергії, ви можете нагріти F2000 від 0 до 100 відсотків за 2,5 години. Якщо ви новачок у системах резервних батарей і сонячних технологіях, Anker пропонує пакети з сонячними панелями. F2000 використовує стандартну сонячну вилку XT-60. Якщо у вас інший тип сонячної панелі, як у мене, вам потрібно буде придбати адаптер. Але вони коштують менше 10 доларів на Amazon. Моя сонячна панель має лише 100 Вт, але вона забезпечує стабільний заряд акумулятора в сонячний день. Solix F2000 сумісний з будь-якою сонячною панеллю, що видає в діапазоні 11-60 В, хоча при 11-32 В ви обмежені 10 А (300 Вт); для повної потужності 1000 Вт вам знадобляться панелі в діапазоні 32 В-60 В (або використовувати деякі послідовно).

Нарешті, ви також можете заряджати акумуляторну батарею за допомогою кабелю для зарядки автомобіля. Щоб повністю зарядити розряджену електростанцію за допомогою цього методу, знадобиться близько 20 годин, але корисно знати, що в екстреній ситуації є кілька варіантів.

  Як збільшити та повернути Netflix в Chrome

Просте керування програмою

Навіть якщо ви далеко від F2000, ви все одно можете отримати актуальну інформацію про стан заряду та багато іншого за допомогою програми Anker для iOS або Android.

Після першого завантаження програми вам потрібно буде натиснути кнопку Bluetooth біля екрана акумуляторної батареї, а потім створити пару за допомогою програми. Кожного наступного разу вам також потрібно буде натиснути кнопку на акумуляторній батареї, щоб модуль Bluetooth підключився до вашого телефону.

Додаток зручний для керування акумулятором тощо. У верхній частині сторінки ви можете побачити, скільки заряду акумулятора залишилося у відсотках, а також приблизну кількість днів, годин і хвилин. Ви також побачите температуру акумулятора.

Під вхідною інформацією ви можете побачити детальну інформацію про всі вихідні порти. Порти змінного струму та автомобільні порти можна дистанційно вимкнути, щоб заощадити енергію, або навіть запланувати автоматичне вимикання через певний час. Нарешті, ви також можете перемкнути режим енергозбереження, увімкнути або вимкнути та налаштувати яскравість світлодіодної стрічки.

У меню налаштувань ви можете додатково налаштувати акумулятор, зокрема змінити швидкість заряджання змінним струмом, яскравість екрана та інтервал часу очікування екрана.

Хоча мені хотілося б мати можливість підключати акумуляторну батарею через Wi-Fi, як і інші конкуруючі варіанти, керування програмами є чудовою додатковою функцією. Під час тестування я зміг підключитися до F2000 у гаражі будь-де у своєму домі та на значній відстані зовні. Чудово мати можливість швидко переглядати інформацію про батарею та багато іншого.

Anker Solix F2000: готовий до виходу в дорогу

Anker Solix F2000 чудово справляється зі своєю роботою, перевіряючи всі можливості для тих, хто потребує універсальної та добре спроектованої електростанції.

Хоча він продається вдвічі дорожче, ніж традиційний генератор, він набагато корисніший і практичніший. Замість того, щоб хвилюватися про те, чи запуститься генератор в екстреному випадку, чи у вас достатньо газу для його живлення, не відключайте опцію Anker, і вона буде готова до роботи, коли знадобиться.

І якщо ви готові вирушити на пригоду на природі або подорожувати на автофургоні, Solix F2000 також стане чудовим супутником у подорожі. Просто витягніть цю ручку і йдіть.

Anker SOLIX F2000

Anker Solix F2000 — ідеальне портативне джерело живлення майже для всього. Розміром із невелику валізу акумулятор ємністю 2048 Вт·год має 12 портів. Він також може видавати потужність до 2400 Вт зі спеціальним вихідним сигналом SurgePad, що дозволяє використовувати індуктивне навантаження до 3600 Вт без перевантаження акумулятора. Незважаючи на те, що він важить 67 фунтів, є висувна ручка для перенесення та колеса, які допомагають зробити акумулятор портативним і здатним долати нерівну місцевість. Його можна заряджати від мережі змінного струму, автомобільного зарядного пристрою або сонячної енергії потужністю до 1000 Вт.