techukraine.net techukraine.net Потужний інструмент для тих, хто хоче створювати відео онлайн

Потужний інструмент для тих, хто хоче створювати відео онлайн

| | 0 Comments| 6:16 AM
Categories:

Споживання відео зростає, як і попит на відеомаркетинг.

Від впливових осіб до власників малого бізнесу, кожен намагається просувати свій бренд на платформах соціальних мереж.

Стати вірусним на роликах Instagram і коротких роликах YouTube легше, ніж будь-коли, і ви не повинні втрачати цю можливість для свого бізнесу.

Створення відео з нуля без навичок редагування відео лякає. Відтепер ми знайшли інструмент під назвою InVideo щоб допомогти вам.

Дізнайтеся більше, читаючи далі.

Важливість відеоконтенту в маркетингу

Сьогодні, якщо ви прагнете чогось навчитися, ви напевно відкриєте YouTube. Будь то новини, світові оновлення, актуальні теми, навчання кулінарії чи кодування, усі заходять на YouTube і переглядають навчальні посібники, щоб отримати ці знання.

Не дивно, що YouTube є другою за популярністю платформою пошукової системи, на яку припадає 44% усіх пошукових запитів в Інтернеті. Понад 50% людей віддають перевагу перегляду відеоуроків, щоб дізнатися щось, а не читанню цієї теми.

І тому відеомаркетинг важливий. Ви можете використовувати потужність відео для просування свого бренду, продажу продуктів онлайн і охоплення ширшої аудиторії, ніж текстовий вміст. Подібно до оголошень у пошукових системах, ви можете використовувати правила реклами та перенацілювання для відеомаркетингових кампаній.

Крім того, Google любить відеоконтент і просуває відео, які відповідають запитам користувача. Крім того, інші платформи, такі як Instagram, Facebook і TikTok, просувають вірусний відеоконтент замість інших форм контенту.

Вступ до InVideo

InVideo — це хмарна платформа для створення та редагування відео, яка спрощує процес створення відео для вашого бізнесу. Це чудовий інструмент для маркетологів, власників малого бізнесу, відеоагентств і окремих творців контенту.

Він укомплектований величезною бібліотекою професійних відеошаблонів із 5000+. Ви знайдете відео для публікацій у соціальних мережах, маркетингових презентацій, реклами та багато інших нішевих відео. Ви також отримаєте фотографії, аудіозаписи, зображення та логотипи.

Що стосується редагування відео, InVideo дозволяє додавати текст, анімацію, субтитри та переходи, щоб зробити ваші відео більш доступними та покращити читабельність. У вас також є можливість додати власний голос за кадром або вибрати з наданих аудіокліпів.

Коли ваше відео буде готове, ви можете експортувати його в різних форматах і розмірах роздільної здатності залежно від платформи соціальних мереж. Завдяки функціям співпраці ви можете легко дозволити своїм товаришам по команді працювати над проектами.

Функції InVideo

Ось кілька важливих функцій, завдяки яким InVideo займає вищу позицію в списку програм для редагування відео.

➡️ Простота використання: InVideo має просту криву навчання, а платформу легко зрозуміти. Ви можете використовувати дії перетягування на часовій шкалі відео та створювати свої відео без будь-яких навичок редагування відео.

  Як використовувати приватний перегляд Safari на iPhone або iPad

➡️ Бібліотека шаблонів: InVideo може похвалитися бібліотекою з понад 5000 настроюваних і повністю редагованих шаблонів.

➡️ Легко ділитися: ви можете безпосередньо ділитися відео на платформах соціальних мереж, таких як YouTube, Facebook та Instagram, після створення.

➡️ Вбудована фондова медіатека: величезна бібліотека з 8 мільйонів фондових ресурсів, що складається із зображень, відео та музичних кліпів. Крім того, ви можете перепрофілювати маркетинговий матеріал, як-от статті, у відео в один клік.

➡️ Швидка підтримка: InVideo пропонує цілодобову миттєву підтримку в чаті, щоб ви могли продовжувати робочий процес створення відео без затримок.

➡️ Безкоштовне хмарне сховище: з платними планами InVideo ви отримуєте до 100 ГБ хмарного сховища для зберігання ваших відео.

➡️ Мобільний відеоредактор: платні учасники отримують доступ до мобільних програм Filmr– Video Editor і Video Maker.

Деякі інші багатообіцяючі функції включають автоматичне перетворення тексту в мовлення, автоматичне голосове озвучення, необмежену кількість членів команди та попередні налаштування бренду, такі як кольорові палітри, логотипи та шрифти.

Підтримувані пристрої

Підтримка пристрою для редагування відео є важливою. Якщо ви працюєте з важкими файлами та форматами 4k, переконайтеся, що у вас правильна система.

Завдяки хмарній архітектурі InVideo ви можете редагувати відео на будь-якому ноутбуці. Однак для швидшого редагування рекомендується використовувати ноутбук із твердотільним накопичувачем ємністю 1 ТБ і процесором AMD Ryzen.

Що стосується експорту ваших відеопроектів, як і більшість програм і програм для редагування відео, InVideo підтримує експорт у формат MP4. Різноманітні медіапрогравачі можуть відкривати ці файли, зокрема Quick Media, iTunes, VLC Player і Windows Media Player.

Досвід користувача

Незалежно від того, чи є ви маркетологом у соціальних мережах, власником бізнесу чи автором YouTube, ви можете використовувати InVideo для професійного та особистого використання. Завдяки простому інтерфейсу користувача та бездоганній взаємодії з користувачем це один із найкращих безкоштовних відеоредакторів для користувачів Windows і Mac.

Інтерфейс платформи надзвичайно інтуїтивно зрозумілий для створення відео. Це дозволяє створювати професійні відео за лічені хвилини, навіть якщо у вас немає навичок редагування відео для початківців.

InVideo має готові шаблони, відеоматеріали, зображення, логотипи, анімацію та надзвичайно зручний редактор. Щойно ви ввійдете на платформу, ви побачите купу готових відеоматеріалів, які ви натискаєте, щоб почати. Щоб полегшити роботу, ви можете скористатися рядком пошуку вгорі та спробувати знайти потрібний матеріал.

InVideo також дає вам налаштування для змішування та поєднання сцен із різних шаблонів у межах одного проекту. Наприклад, якщо ви шукаєте шаблон нерухомості, але знайшли шаблон взуття з фоном і кольорами, ви можете легко замінити зображення взуття своїми маркетинговими зображеннями нерухомості.

Коли ви завантажите відзнятий матеріал, ви побачите хронологію редагування відео. Ви можете додавати або видаляти елементи на шкалі часу, наприклад текст, емодзі, анімацію, переходи тощо. У вас також є спеціальна шкала часу для додавання аудіофайлів або голосу за кадром до вашого відео. Далі є налаштування для збільшення/зменшення гучності або поступового зменшення аудіо у вибраних точках шкали часу.

  Запускайте класичні ігри на своєму ПК за допомогою цих 6 емуляторів

Як і будь-які інші елементи, ви можете клацнути елементи вбудованого шаблону та редагувати або видаляти їх на правій бічній панелі рамки шару. Клацніть шар елементів і заблокуйте/розблокуйте їх відповідно до ваших вимог.

Вбудовані шаблони

InVideo поставляється з готовими шаблонами відео, які можна налаштувати за допомогою дій перетягування. Ви можете шукати відео на основі різних галузей, типів вмісту та виділених ніш.

Завдяки функціям InVideo одним клацанням миші ви можете видалити фон своїх зображень і застосувати різні кольори одним клацанням миші. Ви також отримуєте доступ до функцій, які дозволяють додавати фондові носії та безкоштовну захищену авторським правом музику.

InVideo має вбудовані функції для додавання текстових підказок і перетворення статей вашого блогу на відео за лічені хвилини за допомогою відеоредактора на основі штучного інтелекту. Вибирайте готові шаблони з InVideo та підвищуйте впізнаваність свого бренду в Instagram і YouTube.

Підтримка клієнтів

InVideo пропонує цілодобову підтримку в прямому чаті, яка допомагає майже миттєво вирішувати проблеми, не затримуючи створення відео. Крім того, вони також мають електронний лист служби підтримки, за яким ви можете підняти заявку, а їх команда експертів вирішить ваші проблеми.

Ви також можете відвідати веб-сайт довідкового документа, який охоплює різні теми InVideo. Вони також вирішують ваші проблеми під час відеодзвінків 1:1, незалежно від часового поясу. Завдяки 180+ 5-зірковим рейтингам продукту на рейтинговій платформі G2 ви можете довіряти InVideo за їх підтримку.

Ціни InVideo

InVideo є безкоштовним, і ви можете створити безкоштовний обліковий запис, щоб спробувати свої руки в редакторі InVideo. Крім того, він доступний у двох тарифних планах – Business і Unlimited.

Оскільки InVideo пропонує 50% знижки на річний платіжний цикл, ми наведемо їхні річні тарифні плани.

Безкоштовний план

Якщо ви тільки починаєте процес створення відео, рекомендуємо скористатися безкоштовним планом. Він дає вам доступ до 6000+ відеошаблонів і 3M+ стандартних медіабібліотек.

Є вбудований генератор скриптів штучного інтелекту та автоматичний конвертер тексту в мовлення. Крім того, безкоштовний план дозволяє вам співпрацювати з вашими командами.

Бізнес-план

Бізнес-план InVideo добре підходить для власників малого бізнесу, викладачів і людей, які впливають на відео. На відміну від безкоштовного плану, на ваших відео немає водяних знаків.

Ви отримуєте доступ до понад 1 мільйона медіафайлів преміум-класу та 20 спроб видалення фону щомісяця. Бізнес-план InVideo дозволяє експортувати 60 відео високої якості за місяць, тобто майже два відео щодня.

Безлімітний план

Необмежений план InVideo ідеально підходить для агентств і великих команд створення відео. Ви отримуєте всі функції, доступні в бізнес-плані. Крім того, кількість завантажень відео HD-якості на місяць не обмежена. Ви маєте доступ до 120 iStock Media і 40 фонових видалень на місяць.

  Топ-10 серверів потокової передачі медіа для особистого та бізнес-користування

Преміум-плани InVideo підкріплені 7-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів, якщо ви задоволені їхньою платформою.

Альтернативи InVideo

Хоча ми обговорювали функції InVideos, ось деякі інші SaaS інструменти для редагування відео, які ви можете розглянути.

Ось список наших трьох найкращих альтернатив InVideo.

#1. Veed.io

Veed.io — це хмарне програмне забезпечення для створення та редагування відео, призначене для легкого та швидкого створення відео. Він простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий і популярний для багатьох малих підприємств, оскільки пропонує багато відеоінструментів в одному місці.

Він має вбудовану функцію транскрипції мовлення в субтитри, яка автоматично перетворює ваше аудіо в текст і додає до ваших відео. Крім того, у Veed є функція шумозаглушення, яка миттєво усуває фоновий шум із вашого аудіо лише одним клацанням миші.

#2. Synthesia.io

Synthesia — це сучасна платформа для створення відео, яка використовує штучний інтелект для створення відео за допомогою тексту. У вас є можливість вибирати з безлічі реалістичних людських аватарів, які оповідають ваші написані сценарії та створюють людські відео.

Завдяки розвитку штучного інтелекту Synthesia набирає популярності, оскільки вона проста у використанні та прискорює процес створення відео. Ви можете створювати різноманітні відеоролики, наприклад відеоуроки, навчальні відео, маркетингові презентації тощо. Оскільки він заснований на штучному інтелекті, він допомагає зняти витрати на налаштування камери та студії для запису відео.

#3. Pictory.ai

Pictory — це інструмент створення відео на основі штучного інтелекту, який допоможе вам перетворити ваш текстовий допис у блозі на цікаві відео за лічені хвилини. Він автоматично шукає понад мільйон безкоштовних відеокліпів відповідно до вашого відеовмісту. Навіть якщо ви не в настрої писати вміст для свого майбутнього відео, вас підтримують голоси Pictory AI, які ідеально підходять для ваших відео.

Можливість Pictory додавати субтитри під час завантаження відео економить багато часу, додаючи субтитри вручну до кожного відео. Ще одна цікава функція дозволяє автоматично витягувати короткі фрагменти відео з довгих відео. Ви можете легко поділитися цими короткими відео в соціальних мережах, таких як ролики Instagram і короткі відео YouTube.

Заключні слова

Власникам бізнесу нелегко створювати відео з нуля. Однак не можна заперечувати той факт, що відео переважають інші форми вмісту.

Цей повний огляд платформи InVideo допоможе вам зрозуміти, наскільки легко створювати привабливі відео бренду.

Далі перевірте важливість відеомаркетингу для вашого бізнесу.