Потужний інструмент для запису екрану та відео

Програми для запису екрану є одними з найкращих винаходів техніки.

Незалежно від ваших потреб — зйомка ігрового сеансу, створення відео з інструкціями для вашого каналу YouTube або запис частин вашої онлайн-зустрічі — вони можуть стати вашими ідеальними супутниками.

Сьогодні ринок є свідком потоку таких екранів і відеореєстраторів, і розробники надто часто вводять нові доповнення. Отже, щоб полегшити вам ситуацію, ми вирішили повідомити вам про один із найкращих варіантів – Диктофон iMobie Gemoo. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що таке iMobie Gemoo Recorder?

Диктофон iMobie Gemoo це надійна програма для запису екрана та відео, яка дає змогу користувачам записувати аудіо з екрана чи веб-камери. Користувачі можуть записувати відео з роздільною здатністю 4K/1080p/720p без водяних знаків. Цей інструмент для запису екрану та відео не накладає обмежень за часом на відео та пропонує всі свої зручні функції абсолютно безкоштовно.

Важливість запису екрану та відео в цю епоху соціальних мереж і цифрових технологій

У сучасну інформаційну епоху відео та запис екрану стали необхідністю для великої кількості людей. Нижче наведено деякі з поширених причин цього:

#1. Як керувати поколінням

Завдяки запису екрану окремим людям було легше створювати відео з інструкціями для своїх студентів, офісу, каналу YouTube тощо.

Виходячи з потреб і вподобань людини, вони можуть записувати весь екран або лише його частину. Створивши покроковий посібник, люди можуть допомогти іншим, які мають проблеми з певними завданнями.

#2. Створення відеоконтенту

Оскільки запис екрану дозволяє людям записувати екран свого комп’ютера повністю або частково, це може бути благом для творців вмісту. Це може допомогти їм записувати екран і створювати відеовміст, присвячений цифровим продуктам, програмному забезпеченню тощо.

Крім того, навіть компанії можуть сприяти використанню запису екрана для створення внутрішнього та маркетингового контенту для розвитку свого бізнесу.

Запис екрану може бути найкращим другом для гравця, особливо якщо він транслює або має ігровий канал, оскільки дає йому можливість записувати свої ігрові сесії.

Окрім демонстрації своїх ігрових навичок широкій аудиторії, вони можуть записувати певні місії/квести/побічні квести гри та робити покрокове керівництво, щоб допомогти іншим гравцям.

Крім того, деякі люди йдуть трохи далі, щоб записувати відео про помилки чи інші проблеми, які вони можуть виявити в грі. Ці кадри можуть виявитися корисними для них, щоб повідомити іншим геймерам або навіть розробникам про помилки чи проблеми. Коли кожен здатний побачити, в чому саме полягає проблема, вона не потребує додаткових пояснень, і її вирішення стає легшим.

Читайте також: Програми для запису екрану для зйомки екрана смартфона

Відомі особливості iMobie Gemoo Recorder

Тепер давайте перевіримо деякі з найяскравіших функцій, які роблять iMobie Gemoo Recorder дивовижною технологією, якою він є:

#1. Необмежений і якісний аудіозапис

iMobie Gemoo Recorder дозволяє своїм користувачам записувати весь екран або певну його частину відповідно до їхніх потреб у високій чіткості. Усі записи, які виходять із програми, мають роздільну здатність 720p, 1080p або 4K.

За допомогою зручного інструменту можна записувати необмежену кількість відеоматеріалів ігор, офісних презентацій, відеоконференцій, онлайн-лекцій університету тощо з високоякісним звуком.

Якщо ви не знали, iMobie Gemoo Recorder дозволяє користувачам записувати аудіо з екрана чи веб-камери разом або окремо. Для цього програма пропонує чотири різні режими запису: екран + камера, лише камера, лише екран і лише аудіо.

#2. Підтримка кількох форматів

Щоб підвищити зручність своїх користувачів, екран і веб-камера запису забезпечують підтримку багатьох відеоформатів. До них належать .mp4, .mov, .avi тощо.

Підтримка багатьох поширених відеоформатів підвищує гнучкість експорту та редагування записаного матеріалу.

#3. Попередній перегляд і редагування в реальному часі

iMobie Gemoo Recorder робить попередній перегляд і редагування записів екрана або веб-камери легкою прогулянкою, дозволяючи людям робити все в режимі реального часу.

Поки процес запису триває, користувачі можуть використовувати ліву бічну панель, щоб призупинити, відновити, перезапустити, видалити або завершити запис. Вони також можуть переглядати, скільки часу займає їхнє відео, і коментувати його безпосередньо на екрані запису.

#4. Фільтри та віртуальні фони

Щоб зробити речі веселішими та цікавішими, iMobie Gemoo Recorder надає безліч варіантів налаштування за допомогою кількох цікавих фільтрів і віртуального фону. Фільтри роблять записи екрана привабливими.

Окрім розмивання або видалення фону, програма дозволяє людям змінювати свій фон для конференцій, презентацій чи інших цілей за допомогою віртуальних фонів.

#5. Легкий запис економить

Інструмент пропонує швидке та безпроблемне збереження одним клацанням миші. Лише одним клацанням миші всі записи екрана будуть збережені локально.

Крім того, можна відтворювати ці відео або відкривати їх в інших програмах для редагування відео, встановлених на пристрої, для легкого внесення змін.

#6. Без водяного знака або обмеження часу

У той час як багато «безкоштовних» програм для запису екрана розміщують водяні знаки на ваших відео, накладають часові обмеження та змушують користувачів платити гроші за їх видалення, iMobie Gemoo Recorder відрізняється.

Він на 100% безкоштовний у використанні та не має жодних водяних знаків або часових обмежень для записаного відео, забезпечуючи комфортне використання.

Системні вимоги для iMobie Gemoo Recorder

Якщо ви хочете безперешкодно встановити та запустити iMobie Gemoo Recorder на своєму комп’ютері, ваш комп’ютер має відповідати таким системним вимогам:

  • Windows: Win 11 / Win 10 / Win 8 / Win 7 (64-розрядна)
  • Mac: macOS 10.13 (High Sierra) і вище

Однак немає жодних обмежень щодо ЦП, процесора чи оперативної пам’яті.

Як користуватися iMobie Gemoo Recorder?

Користуватися iMobie Gemoo Recorder неймовірно просто:

  • Відкрийте програму iMobie Gemoo Recorder на ПК та виберіть потрібний режим запису (Екран + Камера/Лише камера/Лише екран/Лише аудіо).
  • Потім натисніть «Почати запис».
  • Тепер ви побачите 3-секундний зворотний відлік, після чого почнеться запис відео. Поки запис триває, ви можете клацнути на лівій бічній панелі, щоб призупинити/відновити/перезапустити/видалити/завершити запис. Ви також можете примітити його, якщо хочете.
  • Коли ви задоволені своїм записом, натисніть кнопку «Зупинити», щоб завершити та зберегти його локально на вашому комп’ютері.

Тепер ми розглянемо альтернативи iMobile Gemoo Recorder.

Альтернативи iMobile Gemoo Recorder

#1. Запис екрану Movavi

Використання Запис екрану Movavi, можна безкоштовно записати їх екран і звук разом або окремо. Додаток дозволяє користувачам додавати накладення веб-камери, щоб зробити речі більш особистими.

Movavi дозволяє користувачам малювати на відео, планувати записи, вибирати зони зйомки тощо, щоб покращити загальний досвід.

Крім того, він пропонує функцію прокручування скріншотів, яка фіксує вміст, який занадто великий, щоб поміститися на одному екрані.

Крім того, програма має функцію шумозаглушення, яка допомагає усунути будь-які небажані звуки з ваших записів і зберегти лише те, що вам потрібно.

#2. ScreenRec

ScreenRec це безкоштовна програма для запису екрана, яка дозволяє швидко записати аудіо з екрана/веб-камери та миттєво поділитися ним.

Виходи мають 1080p і можуть бути зі змінною частотою кадрів (15-120 FPS).

Крім того, ScreenRec гарантує відсутність затримок під час процесу запису, щоб ви могли мати безперервний досвід.

Цікаво, що ви також можете переглянути свою історію записів і знову отримати посилання для спільного доступу. Таким чином, ви ніколи не втратите жодного зі своїх минулих записів і візьмете їх, коли виникне потреба.

Крім того, немає водяних знаків або часових обмежень на екрані чи записах веб-камери.

#3. Ткацький верстат

Ткацький верстат це безкоштовний інструмент, який дозволяє користувачам записувати екран, веб-камеру або обидва одночасно у високій чіткості з внутрішнім аудіо та редагувати відео за допомогою його першокласних функцій редагування.

Деякі функції редагування включають обрізання, додавання посилань на зовнішні ресурси, зшивання кількох кліпів для створення одного довгого відео тощо.

Після запису відео ваше посилання для спільного використання буде готове за мить.

Loom також полегшує збір відгуків від вашої аудиторії, дозволяючи їй реагувати на ваші відео за допомогою емодзі та коментарів із мітками часу.

Крім того, інструмент дозволяє вибирати власні розміри запису.

#4. Захоплення екрану

Захоплення екрану дозволяє користувачам записувати свій екран, веб-камеру вікна та мікрофон без завантаження будь-якої програми.

Це онлайновий веб-інструмент, до якого можна безкоштовно отримати доступ за допомогою браузера.

Відео є у HD-якості, і інструмент приділяє велике значення вашій конфіденційності.

Однак, окрім веб-програми, Screen Capture також має настільну програму, яка має деякі додаткові функції, як-от вибір області захоплення, анотації, запланований запис, натискання клавіш, відображення клацань миші тощо.

Настільною програмою є Movavi Screen Recorder – програма, яку ми обговорювали раніше.

Висновок

Як бачите, програми для зйомки екрана життєво важливі для запису екрана вашого комп’ютера та надання доступу до нього іншим. Від створення практичних вказівок щодо зйомки важливих моментів відеоконференції до простого обміну покроковими інструкціями – такі програми роблять усе ефективно. Зараз, хоча існує величезна кількість програм для запису екрану, не кожна з них є однаково надійною.

У цьому матеріалі ми повідомили вам про iMobie Gemoo Recorder, який має не тільки найвищу якість, але й оснащений деякими чудовими функціями, такими як записи 4K, редагування в реальному часі, фільтри, віртуальні фони, без водяних знаків, без обмеження часу, тощо. Установіть програму сьогодні та отримайте всі чудові переваги, які вона пропонує.

Тепер ви можете прочитати, як записувач екрана може допомогти вашому бізнесу.