Потужний фоторедактор для професіоналів – Luminar Neo [AI-Powered]

Ви досвідчений дизайнер чи ретушер, який заробляє на життя редагуванням фотографій, чи звичайний фотограф, який любить налаштовувати ваші фотографії, і ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для редагування фотографій?

Ми можемо посперечатися, що вам сказали, що багатофункціональне програмне забезпечення для редагування Photoshop — це єдиний редактор фотографій, яким ви можете безпечно користуватися на сьогоднішньому ринку.

Незважаючи на те, що Adobe Photoshop деякий час залишався еталоном галузі, будь-хто, хто коли-небудь ним користувався, скаже вам, що хоча він і ефективний, він також непомірно дорогий. Насправді більшість фотографів і дизайнерів, які редагують фотографії лише для розваги або лише час від часу, вважатимуть Photoshop непомірним, і вони шукають доступнішу альтернативу, яка є настільки ж ефективною.

Ми допоможемо вам, якщо ви бажаєте замінити програмне забезпечення для редагування фотографій на Adobe Photoshop, яке не коштуватиме вам жодних витрат. Фоторедактор Luminar Neo від Skylum на базі штучного інтелекту може бути тим, що ви шукали.

Незалежно від того, чи є ви аматором чи досвідченим фоторедактором, Luminar Neo пропонує неймовірну безліч простих у використанні інструментів для редагування фотографій середнього класу, які не подряпають ваш гаманець і дають результати, подібні до лідерів ринку .

У цьому огляді Luminar Neo ми зануримося в останню ітерацію Skylum динамічного програмного забезпечення для редагування фотографій на основі штучного інтелекту, розробленого як для експертів, так і для веселих фотографів. У нашому огляді ми розберемо основні функції програмного забезпечення та відповімо на всі ваші запитання, включаючи те, що таке Luminar Neo, для чого він найкраще підходить і як він порівнює свого попередника з Luminar AI.

Якщо ви шукаєте причину прийняти рішення про Luminar Neo, перегляньте наш огляд про його потужні функції. Ми обговорюємо унікальні інструменти, які знімають стрес, пов’язаний із задурманюючим завданням редагування фотографій. Дочитайте до кінця, якщо хочете дізнатися, як найкраще програмне забезпечення для редагування фотографій може дозволити вам проводити більше часу, клацаючи камерою, а не перед комп’ютером.

Що таке Luminar Neo?

Люмінар Нео це нова креативна програма для редагування фотографій на основі штучного інтелекту від Skylum. Автономна програма, доступна для Windows і macOS, розроблена для бездоганної інтеграції з Photoshop, Microsoft Photos, Lightroom Classic і Photos для macOS як плагін, який легко вміщує широкий спектр робочих процесів.

Згідно з Програмне забезпечення SkylumLuminar Neo оснащено кількома найсучаснішими інструментами, які використовують 3D-розмітку глибини та штучний інтелект (ШІ), таким чином перетворюючи трудомістке завдання редагування зображень на прогулянку по парку.

Невдовзі після запуску Luminar AI Skylum повторив, що Luminar Neo не є заміною першому, а натомість призначений для вирішення деяких проблем із великим пальцем, через які багато фотографів відчували злість, ошуканість і розчарування.

Використовуючи інструменти штучного інтелекту, такі як Power line та Sky Replacement, новий Luminar Neo перетворює колись нудні та трудомісткі завдання редагування зображень на операцію в один клік. Skylum наповнив програмне забезпечення безліччю попередніх налаштувань, які перетворюють процес покращення фотографій в одну приємну вправу. Використовуючи нове високошвидкісне ядро, Luminar Neo пропонує інструменти, подібні до Luminar AI, але з покращеною швидкістю та продуктивністю.

  Як увімкнути Google Assistant на вашому Chromebook

Припустімо, ви хочете безперешкодно перенести зображення зі свого смартфона для редагування на настільному комп’ютері чи ноутбуці, щоб ви могли поділитися ними на своїх платформах соціальних мереж. У такому випадку ви можете інтегрувати Luminar Neo з Luminar Share, мобільним додатком, розробленим для пристроїв Android та iPhone. Гарантуючи, що Luminar Neo виходить за рамки раніше запущеного Lumina AI, Skylum надав Neo нового шарму, який веде його в напрямку Adobe Photoshop.

Кому Luminar Neo найкраще підходить?

Luminar New ідеально підходить для будь-якого фанатика редагування зображень, який шукає програмне забезпечення, яке пропонує прості у використанні елементи творчого керування для швидкого завершення редагування. Програмне забезпечення особливо підходить для ентузіастів редагування, які не мають терпіння витрачати багато часу на обробку фотографій.

Таким чином, Luminar Neo найкраще підходить для вас, якщо ви:

 • Шукаєте спрощений процес редагування з обмеженими елементами керування
 • Початківець або посередник, який терпіти не може таке складне програмне забезпечення, як Capture One, Photoshop або Lightroom
 • Експерт-фотограф, зацікавлений у простішому та швидшому способі виконання таких завдань, як заміна неба, ретуш шкіри та видалення об’єктів.

Не обирайте Luminar Neo, якщо ви:

 • Вашим поточним програмним забезпеченням для редагування задоволений
 • Не цікавляться ефектами творчого редагування фотографій

Luminar Neo: основні характеристики та функції

Luminar Neo містить такі функції, як Face AI, Portrait Bokeh AI і Sky AI, які є в його попереднику Luminar AI. Однак у нього є додаткові функції, такі як Mask AI, Relight AI і Portrait Background Remover. Серед ключових функцій, за допомогою яких ви можете вирішити, чи варто переходити на Luminar Neo, варто віднести наступне:

#1. Управління фотографіями

Інструмент керування фотографіями знаходиться на вкладці «Каталог» і допомагає перетягувати фотографії в альбоми, дозволяючи позначати їх як «Вибране» або «Відхилено». Однак зауважте, що ця функція не пропонує сучасних інструментів керування зображеннями, таких як розпізнавання облич і геотегування, тобто ви не можете позначати зображення тегами за допомогою ключових слів.

#2. Пресети Luminar Neo

Функція попереднього налаштування Luminar Neo пропонує близько 22 різних колекцій попередніх налаштувань, які містять від 5 до 6 індивідуальних попередніх налаштувань, які підходять для більшості зображень, надаючи вам простий варіант одним клацанням миші замість редагування фотографій вручну. Крім того, штучний інтелект програмного забезпечення автоматично оцінює фотографії та пропонує рекомендації щодо найкращих попередніх налаштувань для вашого зображення. Ви також можете створити власні пресети або придбати додаткові на Skylum’s Market Place.

#3. Sky AI – Sky Replacement

Інструмент заміни неба зі штучним інтелектом Luminar Neo працює за лічені секунди, щоб замінити одне небо на інше, крім того, що він має можливість повторно освітлювати будь-яку сцену відповідно до нового неба з будь-якими додатковими відображеннями. Ця функція попередньо завантажена з понад 30 різними функціями неба, включаючи полярні сяйва, шторми, сонячні дні, заходи та світанки, які ви можете спробувати.

#4. ШІ обличчя та шкіри

Обличчя та шкіра AI — це ефективний інструмент, який дозволяє повторно підсвітити обличчя об’єкта зйомки, якщо ви хочете покращити погане освітлення або позбавити його від років. Якщо ви хочете зменшити обличчя суб’єкта, відбілити його зуби, почервоніти губи, усунути зморшки, видалити темні кола або підкреслити брови, все, що вам потрібно зробити, це вибрати ефект, а алгоритми Neo на основі штучного інтелекту зроблять все інше.

  Як використовувати OneDrive для пошуку зображень і документів за текстом у них

#5. Маска ШІ

Використовуючи функцію розпізнавання об’єктів, Luminar Neo Mask AI легко маскує такі об’єкти, як вода, небо, архітектура та люди, не повертаючись до ручного чищення. Все, що вам потрібно зробити, це застосувати маску до вибраної області, вносячи будь-які коригування, залишаючи решту зображення недоторканою. Якщо ви працюєте над складною фотографією та розумієте, що маска не спрацювала, Luminar Neo дає можливість використовувати пензель вручну, щоб підфарбувати область.

#6. Relight AI

Функція розпізнавання сцени з підтримкою штучного інтелекту Lumina Neo автоматично розпізнає фотографії на основі їх переднього плану та фону, що дозволяє вам незалежно та вільно регулювати відповідне освітлення. Можливо, портретна зйомка є найкориснішою з усіх програм, доступних у Relight AI.

#7. Інструмент стирання

Інструмент «Стирання» створений саме для того, щоб ви могли зафарбовувати все, що ви не хочете бачити. Використовуючи опцію в один клік, ви можете видалити будь-що на фоні своїх фотографій, від плям пилу до ліній електропередач або будь-чого іншого, що ви вважаєте небажаним.

#8. AI для видалення портретного фону

Штучний інтелект для видалення портретного фону — це покращення подібної функції штучного інтелекту Luminar, яка дозволяє швидко видалити об’єкт із небажаного фону та вставити його в нове місце чи зображення. Остання ітерація добре працює у випадках використання low-fi, наприклад у соціальних мережах. Однак, якщо ви використовуєте його в замінах hi-end, вам потрібно буде трохи більше попрацювати, щоб отримати бажані результати.

#9. Керування зображеннями через мобільний додаток

Skylum додав мобільний додаток, який спростив процес додавання фотографій зі смартфона. Передавати фотографії з телефону на Luminar Neo на робочому столі та навпаки легко за допомогою програми, яка працює як на пристроях Android, так і на пристроях Apple.

Luminar Neo проти Luminar AI

Перш ніж ми зможемо провести порівняння між ними, ми коротко розповімо вам про Luminar AI, попередника Luminar Neo. Подібно до Luminar Neo, Luminar AI — це повноцінне програмне забезпечення для редагування фотографій, яке можна порівняти з іншими програмами для редагування фотографій, як-от Photoshop, але воно швидше.

Впровадження функцій на базі штучного інтелекту зробило його інтелектуальним помічником для редагування фотографій, що дало йому невелику перевагу перед традиційними фоторедакторами, полегшивши та пришвидшивши завдання. Кілька способів порівняння та відмінностей Luminar Neo від Lumina AI:

Функції на основі штучного інтелекту: обидва завантажені подібними вдосконаленнями на основі штучного інтелекту, як-от ШІ заміни неба, ШІ покращення, ШІ структури, ШІ покращення шкіри, ШІ атмосфери, ШІ тіла та ШІ обличчя.

Параметри редагування. Обидва програми дозволяють користувачам імпортувати фотографії та керувати ними за допомогою провідних платформ із опціями експорту кількох зображень, синхронізації редагування та підтримки плагінів для Lightroom і Adobe Photoshop. У той час як Luminar AI має 32 інструменти редагування, Luminar Neo має десять додаткових інструментів редагування, а кілька інших очікуються з кожним новим оновленням.

Додаткові функції Luminar Neo

Кілька додаткових функцій, які ви знайдете в Luminar Neo, яких немає в Luminar AI, включають:

 • Прибиральник безладу на основі штучного інтелекту, який дозволяє видаляти лінії електропередач та інші форми безладу в кадрі.
 • Покращений механізм маскування, який дає вам кращий контроль над процесом маскування
 • Оптимізований механізм для швидшої продуктивності та споживання ресурсів, будь то оперативна пам’ять чи центральний процесор.
 • Luminar Neo дозволяє ділитися готовими фотографіями безпосередньо на смартфоні за допомогою легкого та безперебійного процесу.
  Як користуватися додатками Side-by-Side (Split View) на iPad

Сфери, де Luminar Neo відстає

З усіма позитивними властивостями Luminar Neo може сподобатися професійним користувачам у кількох областях, наприклад:

 • Функції редагування: якщо ви вже знайомі з використанням незалежних функцій редагування Luminar AI, вам може бути складно звикнути до рішення редагування одним натисканням Luminar Neo. Професійним фоторедакторам може бути складно поступитися параметрами налаштування, але це не повинно бути проблемою, якщо ви відносно новачок у редагуванні фотографій.
 • Базове маскування: новий Luminar Neo не пропонує користувачам доступ до деяких старих функцій редагування, таких як базове локальне маскування або штучний інтелект композиції. Це матиме значення лише для тих, хто звик до старішого Luminar AI: однак нові користувачі не можуть помітити відмінностей.

Плюси і мінуси Luminar Neo

плюси

 • Гнучкий робочий процес
 • Потужний механізм ШІ
 • Доступна ціна
 • Найкраще використовувати для початківців
 • Цілодобова підтримка клієнтів

мінуси

 • Кілька функцій потребують вдосконалення
 • У мобільному додатку відсутні функції редагування

Чи вартий Luminar Neo?

Luminar Neo оснащено безліччю функцій редагування фотографій за допомогою штучного інтелекту, що означає, що ви можете швидко виконувати завдання редагування, доклавши лише йоти зусиль. Програмне забезпечення є універсальним, оскільки воно ефективно та ефективно працює на платформах Windows або macOS, дозволяючи вам насолоджуватися редагуванням на основі шарів під час створення детальних зображень. Програмне забезпечення пропонує широкий набір інструментів, який є достатньо гнучким, щоб дозволити налаштувати, коли це необхідно.

Серед найкращих переваг Luminar Neo — високошвидкісний основний механізм, який підвищує швидкість, з якою користувачі можуть виконувати навіть досить складні завдання. Машина оптимізує різні найсучасніші процедури редагування, щоб ви могли швидше досягти бажаних результатів. Оскільки Skylum каже, що програмне забезпечення буде регулярно оновлюватися, користувачі зможуть тестувати нові функції, щойно вони будуть оголошені.

Luminar Neo використовує алгоритми штучного інтелекту для вирішення кількох проблем, які користувачі виявили в Luminar AI, що робить його більш ефективною заміною, яка вирішує будь-які нові проблеми, пов’язані зі штучним інтелектом. Якщо ви шукаєте інструмент для редагування фотографій, який застосовує фільтри за допомогою дій одним клацанням миші для створення чудових фотографій, ви можете розглянути Luminar Neo.

Наш вердикт 👩‍⚖️

У той час як Luminar AI виглядав фантастично, Luminar Neo використав його найкращі функції та створив новий інструмент для редагування фотографій, який є достатньо швидким, щоб заощадити фотографам час, який їм доводилося сидіти перед комп’ютером, налаштовуючи фотографії.

Skylum ретельно додає нові функції з кожним оновленням, і фоторедактори сподіваються, що ця тенденція продовжиться і зробить Luminar Neo більш потужним програмним забезпеченням. Незалежно від того, чи є ви інфлюенсером чи експертом-фотографом, пробна безкоштовна пробна версія Luminar Neo допоможе вам вирішити, чи це те, чого ви хочете у своєму житті.