Потужний керований хостинг WordPress для компаній, що розвиваються

Хостинг WordPress від Pressable може стати найкращим партнером для вашого зростаючого бізнесу завдяки потужній продуктивності, списку функцій і пропозиціям.

Незважаючи на те, що WordPress є чудовою платформою для контент-сайтів і компаній, багато стартапів і компаній навіть не підозрюють, наскільки він може бути корисним.

WordPress — це безкоштовна система керування вмістом (CMS) із відкритим вихідним кодом, яка використовується для створення, підтримки та модифікації веб-сайтів. Він написаний на PHP і працює в базі даних MariaDB або MySQL.

Ви можете налаштувати тему WordPress відповідно до цілей вашого сайту. Ви можете прочитати цю статтю, щоб дізнатися, як це зробити.

Незалежно від того, чи шукаєте ви блог, портфоліо чи бізнес-сайт, WordPress — це універсальна платформа для будь-якого виду бізнесу, оскільки можливості безмежні.

І якщо ви хочете дослідити справжню силу WordPress, вам потрібен надійний веб-хостинг, такий як Pressable web.

У цій статті я обговорю деякі проблеми, пов’язані зі створенням веб-сайту на WordPress, і те, як Pressable вирішує ці проблеми.

Ось і ми!

Зміст

Поширені проблеми з веб-сайтом WordPress

Цілком очевидно, що WordPress має багато переваг. Він підтримує основні веб-сайти завдяки своїй доступності та гнучкості.

Але багато нових веб-сайтів, що розвиваються, можуть зіткнутися з недоліками WordPress. наприклад часті оновлення, простої, збої сервера, неправильні налаштування тощо.

Давайте дізнаємося про деякі з цих проблем.

Оновлення платформи та плагінів

Щоб подолати деякі проблеми безпеки, WordPress запропонував багато оновлень. Хоча ці оновлення є корисними та необхідними для захисту вашої інформації, інколи вони можуть викликати у вас головний біль.

Через часті оновлення певні оновлення стають несумісними з веб-сайтом, навіть якщо вони не є шкідливими. Це також може статися у випадку з темами. Оскільки оновлення відбуваються часто, вони викликають розчарування у багатьох компаній.

Випадкове вимкнення живлення

Центри обробки даних мають перемикачі аварійного вимкнення живлення (EPO). У разі надзвичайних ситуацій ці вимикачі EPO допомагають локалізувати вогонь і зменшити пошкодження. Але якщо хтось випадково запустить перемикач EPO в робочий час, ваш веб-сайт може понести наслідки.

Це може вивести ваш сайт з ладу за лічені хвилини, інакше відомі як простої. Ця проблема часто виникає у тих, хто забув створити резервну копію своїх веб-сайтів у хмарі.

Випадкове видалення критичних ресурсів

Якщо ви випадково видалите щось, наприклад плагін, оновлені файли, профілі користувачів, фотографії, логотипи, публікації в блогах, статті, файли тем тощо зі своїх сайтів WordPress, результат може бути миттєвим і катастрофічним.

У разі регулярного очищення сервера ви можете випадково видалити багато елементів зі свого веб-сайту. Потрібен час, щоб знову отримати доступ до цього елемента та відповідно налаштувати весь сайт.

Повільна продуктивність

Нові власники сайтів часто стикаються з повільним завантаженням, що дуже засмучує. Але час завантаження як на мобільному пристрої, так і на настільному комп’ютері є загальним фактором рейтингу Google. Це означає, що швидші веб-сайти, ймовірно, матимуть вищий рейтинг у Google, тоді як повільніші веб-сайти відсуваються вниз у результатах пошуку Google.

Зазвичай винуватцями є неефективний хостинг, надмірна кількість встановлених плагінів, погано закодовані плагіни, база даних, переповнена непотрібними файлами тощо. Усі ці фактори спричиняють низьку продуктивність веб-сайту.

Порожня сторінка

Завантаження порожніх сторінок є типовою проблемою для користувачів WordPress. Іноді це проблема з сервером хостингу або сценарієм плагіна. Деякі конфліктні плагіни та неправильні налаштування можуть призвести до повільного завантаження вашого веб-сайту.

Тайм-аут підключення

Можливо, ви багато разів помічали ERR_CONNECTION_TIMED_OUT у WordPress. Це означає, що ваш сайт намагається показати більше інформації, але не може керувати нею відразу. Деякі з основних причин цієї проблеми – проблеми з функціями теми, виснаження пам’яті PHP, ресурсоємні плагіни тощо.

  Що означає «GG» і як ви його використовуєте?

Внутрішня помилка сервера

Внутрішня помилка сервера є найпоширенішим випадком, і вона також викликає плутанину. Це повідомлення зазвичай з’являється, коли сервер не знає про проблему. Оскільки сервер не може прийти вам на допомогу, ви повинні допомогти собі.

У цьому випадку файл .htaccess пошкоджено, і його потрібно виправити. Стартапи та невеликі компанії вважають це завдання складним, і якщо вони не вирішують його, вони можуть зіткнутися з наслідками у вигляді помилок сервера. Це може негативно вплинути на ваш веб-сайт і вбити ваш час.

Крім згаданих, існує довгий список проблем, від яких може розболітися голова. Це:

 • Сайти WordPress є мішенню зловмисного програмного забезпечення
 • SQL-ін’єкція є довгою проблемою в екосистемі WordPress
 • XSS веде до кролячої нори
 • Слабка автентифікація

І більше.

Як Pressable може допомогти?

Pressable пропонує потужний керований хостинг WordPress для професіоналів WordPress із найкращою в галузі продуктивністю, 100% гарантією безвідмовної роботи, бездоганною інтеграцією з Jetpack, WooCommerce і цілодобовою підтримкою експертів.

Ви отримаєте достатньо інструментів, щоб керувати своїми веб-сайтами WordPress і розвивати свій бізнес. Інформаційна панель хостингу проста та інтуїтивно зрозуміла, що робить її однією з найкращих платформ для хостингу WordPress. Завдяки підтримці експертів 10/10 ви можете собі уявити душевний спокій.

Подумайте на мить. Якщо у вас є надійний партнер, який робить усе, що потрібно вашому сайту, і забезпечує задоволення ваших клієнтів, ви можете зосередитися на іншій роботі. Це означає, що інвестиції в такого партнера, очевидно, є правильним рішенням.

Таким чином, простої більше не є проблемою, якщо ви використовуєте хостинг WordPress Pressable. Pressable розуміє, з якими болісними головними болями займаються підприємства, щоб вирішити типові проблеми. Воно знає:

 • Час – гроші: служби підтримки Pressable відповідають на вашу проблему лише за дві хвилини, заощаджуючи ваші важливі години.
 • Навіть 1% має значення: Pressable гарантує 100% безвідмовної роботи, оскільки знає, що 99% недостатньо.
 • Розвивайте свій шлях: усі плани Pressable є гнучкими та масштабованими відповідно до ваших вимог, щоб відповідати вимогам вашого сайту, трафіку та диска.
 • Перевершіть конкурентів: незалежно від того, чи ваш вміст стає вірусним, чи ви проводите розпродажі, Pressable підтримує ваш сайт як завжди швидким, незалежно від трафіку.

Однак існує негативна ймовірність повільного завантаження сторінки та проблем із сервером. Pressable — це партнер, якого заслуговує ваш бізнес. Він обіцяє надати вам експертну підтримку, єдине рішення для інформаційної панелі для всіх ваших сайтів, безпеку та швидкість.

Крім того, він підтримує власників магазинів, агентств і власників сайтів, які намагалися знайти масштабованість, підтримку, швидкість і безпеку, забезпечуючи правильну продуктивність, ціни та партнерство. Це також допоможе вам у досягненні кожної мети вашого бізнесу.

Особливості Pressable

Ви можете насолоджуватися неперевершеною швидкістю, підтримкою та безпекою разом із ексклюзивними та потужними функціями, які ви знайдете не скрізь. Таким чином, розвивайте свій бізнес на найпотужнішій платформі хостингу WordPress.

Давайте детально обговоримо його функції та подивимося, чим він може бути корисним для вашого бізнесу.

Автоматичне відновлення після відмови

Ви можете розслабитися, знаючи, що якщо на вашому сервері в майбутньому виникне будь-яка проблема, системи моніторингу Pressable автоматично переключаться на альтернативний сервер. Ця преміум-функція надається безкоштовно, тому немає необхідності окремо підписуватися на цю послугу чи витрачати на неї час.

100% час роботи

Pressable письмово гарантує, що його мережа центрів обробки даних забезпечує 100% безвідмовну роботу. Ця гарантія виключає планове технічне обслуговування, оскільки кожному серверу необхідне належне технічне обслуговування. Найкраще те, що ви отримуватимете 5% від вибраної місячної плати за кожні 30 хвилин простою.

Мережа доставки вмісту

Глобальна мережа доставки контенту (CDN) Pressable дозволяє вашим веб-сайтам завантажуватися швидше, щоб ви могли насолоджуватися кращим рейтингом SEO. Це можливо завдяки найближчому розташуванню сервера. Оскільки ваша аудиторія знаходиться дуже близько до місця, вони можуть насолоджуватися блискавичною швидкістю та високим трафіком веб-сайтів.

Серверна інфраструктура NVMe

Мережа Pressable використовує сервери NVMe для покращеної безпеки, розширеної черги та покращеного часу відповіді. Його сервери NVMe не тільки роблять ваші веб-сайти швидшими, але й покращують рейтинг вашого сайту в пошукових системах.

Оптимізований хостинг

Мережа даних платформи хостингу Pressable WordPress була розроблена тими ж головами, що стояли за WooCommerce і WordPress. Pressable зосереджується лише на WordPress CMS для кожного веб-сайту та гарантує максимальну продуктивність, надійність і безпеку.

  Як встановити GCC на Ubuntu

Безкоштовні керовані міграції

Не турбуйтеся про перенесення своїх веб-сайтів з іншої платформи на Pressable. Він подбає про всі процеси, пов’язані з міграцією, забезпечуючи вам спокій. Просто повідомте команду підтримки клієнтів про свої вимоги, і вони подбають про все безкоштовно.

Моніторинг та оптимізація продуктивності

Сертифіковані експерти Pressable контролюють використання пам’яті та продуктивність вашого сайту. Ви отримаєте миттєві сповіщення про проблему разом із корисними порадами щодо її запобігання. Таким чином ви зможете підвищити ефективність свого сайту без ризику.

Настроюваний і масштабований хостинг WordPress

Незалежно від того, чи є ви стартапом, бізнесом, що розвивається, або підприємством, Pressable пропонує гнучкі та настроювані плани для будь-якого виду бізнесу з потужними функціями. Вони працюють з вами над розробкою індивідуального плану, адаптованого відповідно до ваших точних специфікацій.

Щоденне резервне копіювання

Захистіть дані свого веб-сайту за допомогою щоночних резервних копій WordPress Pressable, які працюють на основі Jetpack Security. Відстежуйте зміни веб-сайту, відновлюйте свій сайт і плануйте резервне копіювання за допомогою простого у використанні інтерфейсу Jetpack. Безпека Jetpack підвищує безпеку та ефективність вашого веб-сайту. Він пропонує інструменти для соціальних мереж, CRM, SEO, теми тощо.

Проста у використанні панель інструментів

Керуйте одним або декількома веб-сайтами за допомогою інтуїтивно зрозумілої інформаційної панелі Pressable. Змінюйте налаштування, клонуйте існуючі сайти, створюйте нові веб-сайти, надавайте співавторам доступ до деяких веб-сайтів тощо лише кількома клацаннями миші.

Постановка середовища

Просте у використанні проміжне середовище Pressable дозволяє вам розробляти нові функції, а також користувацький досвід і тестувати його. Пізніше ви можете без зайвих зусиль перевести той самий сайт на стадію виробництва. Для кожного вашого веб-сайту ви отримуєте опцію проміжного середовища, яке постачається разом із встановленням WordPress або WooCommerce.

Titan Professional Email

Професійна електронна пошта Pressable – це спеціальна послуга, яку пропонує та підтримує Titan і працює одночасно з вашим планом хостингу. Електронна пошта Titan дозволяє вам працювати ефективніше та розумніше за допомогою спеціальної електронної адреси, а також багатофункціональних мобільних і веб-додатків.

Безкоштовні сертифікати SSL

Ви будете впевнені у безпечному використанні свого веб-сайту, оскільки особиста інформація ваших користувачів захищена SSL-сертифікатами Pressable від Let’s Encrypt. SSL не тільки забезпечує безпеку ваших клієнтів, але й покращує SEO вашого сайту.

Керовані оновлення WordPress

WordPress постійно вдосконалюється та розвивається. Вам не потрібно оновлювати його вручну, коли ви знайдете нову версію. Pressable піклується про всі оновлення, щоб ваш веб-сайт був максимально безпечним і оптимізованим.

Брандмауер веб-додатків (WAF)

Усі веб-сайти, розміщені на Pressable, захищені брандмауером веб-додатків. Цей WAF захищає ваш веб-сайт від найпоширеніших атак, виявляючи зловмисні дії та вносячи їх у чорний список, забезпечуючи при цьому хороший трафік.

Сканування зловмисного програмного забезпечення веб-сайту та моніторинг загроз

Команда безпеки Pressable піклується про сканування ваших веб-сайтів на наявність кіберзагроз і зловмисного програмного забезпечення. Це звільнить вас від додаткової роботи, щоб ви могли зосередитися на іншій ІТ-діяльності, яка допоможе вам розвиватися.

Допомога у відновленні злому WordPress

Команда експертів Pressable подбає про все під час компрометації веб-сайту. Вони спочатку досліджують першопричину, позбавляються нав’язливого програмного забезпечення та прибирають безлад. Ви також отримаєте детальні вказівки з цього приводу, щоб такого типу збій ніколи не повторився.

Як налаштувати Pressable?

Налаштувати Pressable досить просто. Вам потрібно лише виконати прості процедури, щоб створити новий веб-сайт або перенести наявний на Pressable.

 • Спочатку виберіть найкращий план для вашого бізнесу. Ви також можете співпрацювати з Pressabel, щоб розробити відповідний план відповідно до потреб вашого бізнесу.
 • Незалежно від того, чи хочете ви створити новий веб-сайт чи перенести наявний, ви можете швидко поспілкуватися з командою підтримки клієнтів.
 • Якщо ви хочете створити новий веб-сайт, почніть установку WordPress і додайте до нього плагіни. Виберіть найкращий шаблон для свого веб-сайту, і ви готові додавати в нього текст і зображення.
 • Усе готово, тож насолоджуйтесь безпечним хостингом із доступними рішеннями.

Натискання: переваги та обмеження

Переваги

 • Він передає щомісячні дані без будь-яких обмежень.
 • У кожному плані ви знайдете безкоштовні CDN і SSL.
 • Кожної ночі відбуватиметься автоматичне резервне копіювання вашого сайту.
 • Він регулярно сканує на наявність шкідливих дій.
 • Він пропонує корисну функцію проміжного середовища.
 • Ви отримаєте персоналізовану підготовку.
 • Спробуйте чудовий інструмент безпеки Jetpack.
 • Ви отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей.
 • Він пропонує безкоштовну міграцію та резервне копіювання.
 • Він обіцяє очистити хаки.
  Як отримувати сповіщення лише про ті електронні листи, які вас цікавлять у Microsoft Outlook

Обмеження

 • Він не продає домени.
 • Ви не знайдете підписки Jetpack Professional.
 • Це обмежена власна резервна копія.
 • Немає доступу до преміальних тем WordPress.

Ціноутворення

Pressable пропонує різні варіанти ціноутворення, як-от:

 • Початковий план: він включає одну інсталяцію WordPress, 5000 відвідувань/місяць, 10 ГБ пам’яті/місяць, хмарну платформу WP тощо, починаючи з 15,83 доларів США/місяць за умови щорічної оплати.
 • Персональний план: він включає одне встановлення WP, 30 000 відвідувань/місяць, 20 ГБ/місяць, Jetpack Security щодня тощо, починаючи з 20,83 доларів США/місяць за умови щорічної оплати.
 • Початковий план: він включає три встановлення WP, 50 000 відвідувань на місяць, 30 ГБ на місяць, щоденну безпеку Jetpack тощо, починаючи з 37,50 доларів США на місяць, якщо виставляти рахунок щорічно.
 • Професійний план: він включає 10 установок WP, 150 000 відвідувань на місяць, 30 ГБ пам’яті тощо, починаючи з 75 доларів США на місяць за умови щорічної оплати.
 • Преміум-план: він включає 20 установок, 400 000 відвідувань на місяць, 80 ГБ на місяць тощо за 129,17 доларів США за умови щорічної оплати.
 • Бізнес-план: він включає 50 інсталяцій, 1 000 000 відвідувань на місяць, 200 ГБ на місяць тощо за 291,67 доларів США, якщо виставляти рахунок щорічно.

Альтернативи Pressable

Незважаючи на гарний набір функцій, продуктивність, ціни та інші пропозиції, не кожен знайде Pressable ідеальним для свого веб-сайту. Незалежно від причини, чому вам не подобається Pressable, ви завжди можете мати інші варіанти.

Отже, якщо ви шукаєте альтернативу Pressable, ось кілька найкращих.

#1. Кінста

Оптимізуйте свої ресурси, бюджет і адміністративні завдання за допомогою інструментів корпоративного рівня Kinsta. Ви отримаєте преміум-функції в кожному плані без додаткових витрат. Він пропонує процесори найвищого класу та доступність мережі завдяки машинам Google C2.

Kinsta має вбудовані засоби моніторингу продуктивності та глобальну CDN. Виберіть найближче місце з 35 центрів обробки даних по всьому світу для зберігання вмісту.

Він пропонує швидші та безпечніші веб-сайти для вашого бізнесу. Ви можете легко керувати своїм сайтом за допомогою простої інформаційної панелі Kinsta, інструментів для економії часу, усунення несправностей за допомогою аналітики тощо.

Ви отримаєте масштабовані плани ціноутворення для свого сайту за початковою ціною 35 доларів США на місяць, яка включає одне встановлення WordPress, 25 000 відвідувань і 10 ГБ дискового простору.

#2. Nexcess

Побудуйте свій бізнес в Інтернеті за допомогою хостингу Nexcess WordPress і відчуйте високу безпеку, швидкість і масштабованість. Ви отримаєте максимальну швидкість завдяки чудовому стисненню зображень, інтелектуальним інструментам оновлення плагінів, безкоштовним міграціям, обмеженням трафіку, вимірюваним переглядам сторінок, моніторингу сервера тощо.

Почніть свій WordPress сьогодні з гнучкими варіантами ціноутворення від 13,30 доларів США на місяць за один сайт, 14 ГБ пам’яті, 2 ТБ пропускної здатності, 10 робочих PHP і 30-денну гарантію повернення грошей.

#3. A2 Хостинг

Отримайте потужний керований хостинг WordPress, створений для швидкого розвитку вашого бізнесу з A2 Hosting. Це допоможе вам створити веб-сайт із надійною безпекою, преміальними функціями, плагінами тощо. Він оптимізований для швидкості та швидкого та легкого налаштування.

Отримайте такі функції, як блискавична продуктивність, безкоштовна міграція веб-сайтів, найкраща в галузі безпека, щоденне автоматичне резервне копіювання, WordPress, оптимізований для A2, підтримка експертів тощо.

Виберіть відповідний план для себе за початковою ціною 11,99 доларів США на місяць за один веб-сайт, 50 ГБ пам’яті NVMe, 4 ГБ пам’яті, щоденне резервне копіювання тощо.

Висновок

Отримання продуктивного, багатофункціонального та потужного хостингу WordPress, такого як Pressable, може стати великою підмогою для розвитку вашого бізнесу. Це не тільки допоможе вам протистояти поширеним проблемам сайту WordPress, таким як час простою та швидкість, але й може підняти ваш сайт на великі висоти. Як наслідок, ви можете спостерігати кращу швидкість сайту, доступність, охоплення, рейтинг SEO та коефіцієнт конверсії.

Отже, придбайте Pressable сьогодні для свого сайту WordPress і відчуйте різницю.