Потужний звук і фірмовий RGB

Ключові висновки

 • Razer Leviathan V2 Pro — це великий надійний компаньйон для ігор, який забезпечує захоплююче звучання з гуркітливими басами та широкою звуковою сценою.
 • Його естетично привабливий дизайн має зручні елементи керування та RGB-підсвічування, яке синхронізується з іншими периферійними пристроями Razer.
 • Однак він дорогий, потребує достатньо місця та має обмежені можливості підключення з трохи брудними високими частотами.

З величезною ціною в 400 доларів Razer Leviathan V2 Pro має багато чого виправдати. Ця потужна настільна комбінація звукової панелі та сабвуфера обіцяє магію занурення завдяки таким функціям, як формування променя та відстеження голови. Незважаючи на те, що він не є стриманим за розміром і не має широкого спектру можливостей підключення, він є надійним компаньйоном для ігор, який поєднує в собі естетичну привабливість із чудовою звуковою продуктивністю.

Razer Leviathan V2 Pro

Насолоджуйтеся системою динаміків 5.1, гуркотливими басами та широкою звуковою сценою, яка відстежує ваші рухи та забезпечує винятковий звук.

Підключення Bluetooth, USB-C

Розміри 23,6 x 4,5 x 3,5 дюйма (звукова панель), 10,2 x 11,6 x 10,2 дюйма (сабвуфер)

Потужність 65Вт

Драйвери 5 x 2-дюймових драйверів у звуковій панелі, 1 x 5,25-дюймовий драйвер у сабвуфері

плюси

 • Неймовірний бас
 • Широка звукова сцена
 • RGB синхронізується з периферійними пристроями Razer
 • Зручні та прості елементи керування
 • Виняткове просторове звучання

мінуси

 • Дорого
 • Вимагає багато місця
 • Високі частоти трохи каламутні
 • Обмежене підключення

Більше (і краще)

Джорджі Перу/MakeUseOf

Ви знаєте стару приказку: «Більше — не завжди краще»? Ну, в даному випадку це так. Razer Leviathan V2 Pro містить звукову панель і сабвуфер; звукова панель важить 2,27 кг (5 фунтів), тоді як сабвуфер важить трохи більше 5 кг (11,2 фунтів). З точки зору розміру, V2 Pro приблизно на чотири дюйми довший за V2. Перш ніж навіть думати, чи доставить товар цей комбо, вам потрібно перевірити, чи є у вас місце для нього.

Джорджі Перу/MakeUseOf

Razer Leviathan V2 Pro вражає з самого початку своєю преміальною презентацією та неймовірним дизайном. Незважаючи на помітні розміри сабвуфера, звукова панель зберігає прийнятну компактність. Однак вам, можливо, доведеться трохи відкоригувати висоту монітора, якщо він розташовуватиметься нижче нього.

Високі ніжки під звуковою панеллю ще більше підвищують її привабливість. Цей елемент створює цінний зазор, тобто користувачі можуть щільно пересунути звукову панель на основу монітора, зручно сидячи перед дисплеєм. Така увага до деталей у дизайні робить Leviathan V2 Pro не лише функціональною звуковою системою, але й естетично приємним доповненням до будь-якої установки. І це певною мірою виправдовує ціну.

Розроблено з думкою про геймерів

Джорджі Перу/MakeUseOf

При ближчому розгляді верхня поверхня звукової панелі має зручне розташування. Чотири кнопки поруч із диском живлення/гучності пропонують простий інтерфейс для налаштування параметрів. Ці елементи керування супроводжуються світлодіодними індикаторами, які забезпечують інтуїтивно зрозумілий візуальний зворотний зв’язок. Ці індикатори є ключовими для навігації пресетами та налаштуваннями еквалайзера, забезпечуючи безперебійний процес налаштування.

Незважаючи на відсутність HDMI або оптичних входів, підключення Bluetooth і USB добре підходить для налаштувань ігрового ПК. Як і більшістю периферійних пристроїв Razer, Leviathan V2 Pro також можна керувати через додаток Razer Synapse. Тут ви можете налаштувати параметри, запрограмувати RGB і перемикатися між режимами звуку. Якщо ви хочете підключити Razer Leviathan V2 Pro до інших продуктів Razer, таких як миша або клавіатура, ви можете синхронізувати їх за допомогою Razer Synapse, що дозволить вам насолоджуватися світловим шоу, як ніхто інший.

Razer оснастила звукову панель набором із п’яти повнодіапазонних 2-дюймових драйверів, прихованих за решіткою, що підкреслює якість звуку без шкоди для естетики. Крім того, окремий 5,25-дюймовий сабвуфер, спрямований вниз, супроводжує звукову панель, обіцяючи покращені баси та більш захоплюючий звук. Але детальніше про аудіосистему пізніше.

Звук, який рухається з вами

Наразі ми маємо естетично привабливу, якщо не трохи велику, комбінацію звукової панелі та сабвуфера. Додайте кілька інфрачервоних камер із датчиком глибини, і Razer Leviathan V2 Pro перейде на зовсім інший рівень.

Ці камери, спрямовані перед користувачем, відстежують положення вашої голови, спрямовуючи V2 Pro на згадані вище драйвери формування променя, щоб забезпечити рівень симуляції об’ємного звуку. Поринути в гру без гарнітури може виявитися складно, але з Leviathan V2 Pro цього легко досягти.

Джорджі Перу/MakeUseOf

Перемкніться в режим віртуальної гарнітури та відчуйте себе в дії за підтримки THX Spatial Audio. Вам більше не потрібно буде збільшувати гучність, щоб почути кроки інших гравців або напрямок пострілів; тепер у вас є все необхідне. А бонус? У вас не буде спітніти голова або незручно вухах від носіння гарнітури.

Ви можете перемкнути звукову панель у режим віртуальних динаміків, якщо хочете зменшити рівень і розслабитися під час менш інтенсивної гри. Це пропонує набагато ширше враження від аудіо — усе ще захоплююче, але менш сфокусоване. Я б сказав, що це більше підходить для одиночних екшнів/пригодницьких ігор або RTS-ігор, які не покладаються на спрямований звук.

Високі частоти стають трохи каламутними

Незважаючи на широкі можливості налаштування, надані додатком Synapse, зручні елементи керування та систему відстеження голови Razer AI, високочастотна характеристика звукової панелі виглядає обмеженою. Це обмеження стає все більш очевидним під час певного аудіоперетворення, особливо в медіа з нюансами, які значною мірою залежать від високої деталізації.

Leviathan V2 Pro забезпечує гідне схвалення аудіопродуктивність, демонструючи сильні сторони баса, звукового зображення та створення широкої звукової сцени. Надійний вихід низьких частот і здатність звукової панелі створювати захоплююче звукове зображення збагачують враження від прослуховування. Тут він отримує серйозні плюси, що знову ж таки виправдовує його ціну.

Однак у його звуковому профілі є слабкі місця. Відсутність високої деталізації дещо впливає на якість звуку. Це не дуже заважає, але вас чекає брудна поїздка, якщо ви віддаєте перевагу слуханню музики чи потоковому перегляду фільмів/телешоу на високих частотах. Leviathan V2 Pro має центральний профіль.

Але, незважаючи на ці обмеження, звуковій панелі вдається компенсувати свої недоліки значною гучністю та режимами звуку, що занурюють звук. І якщо ви хочете посилити баси, вас чекає задоволення, тому що саме тут V2 Pro справді кращий.

Не для телебачення, але це нормально

Джорджі Перу/MakeUseOf

Перш за все, ви підключите Leviathan V2 Pro через USB-C для найкращих функцій і продуктивності, але є також Bluetooth (хоча лише з підтримкою кодеків AAC і SBC). Він не оснащений HDMI eARC або оптичними входами, тому його буде важко використовувати для телевізора. Але якщо ви інвестуєте у V2 Pro, швидше за все, це не те, для чого ви збиралися його використовувати. Це звукова панель лише для ПК.

Включення RGB-підсвічування значно покращує візуальну привабливість звукової панелі. Збільшена кількість зон освітлення порівняно з його попередником підвищує естетику, роблячи Leviathan V2 Pro візуально приголомшливим доповненням до будь-якого столу.

Неймовірний звук із фірмовими RGB від Razer

Razer Leviathan V2 Pro представляє переконливий корпус із захоплюючим звуком, приголомшливим дизайном і зручними елементами керування. Незважаючи на випадкові обмеження у високочастотній відповіді та середньому звуковому профілі, V2 Pro виділяється потужними басами, широким звуковим зображенням і значною гучністю.

Однак висока ціна звукової панелі може відштовхнути деяких потенційних покупців, особливо враховуючи недоліки звукових нюансів, обмежену високоякісну деталізацію та відсутність підключення. Але якщо ви шукаєте звукову панель із інноваційною технологією відстеження голови для віртуального об’ємного звучання, гучними басами, широкою звуковою сценою та продуманим дизайном, ви не помилитесь із Leviathan V2 Pro.

Razer Leviathan V2 Pro

Насолоджуйтеся системою динаміків 5.1, гуркотливими басами та широкою звуковою сценою, яка відстежує ваші рухи та забезпечує винятковий звук.