Потужна цегла на вашій стіні

| | 0 Comments| 2:20 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Настінний зарядний пристрій Voltme Revo 140 USB-C легкий і доступний, що робить його зручним варіантом для швидкої зарядки кількох пристроїв одночасно.
  • Незважаючи на те, що Revo 140 є громіздким, якщо його підключити до розетки, його складний штекер дозволяє легко упакувати та носити в сумці чи рюкзаку.
  • Завдяки двом портам USB-C і одному порту USB-A Revo 140 може забезпечити до 140 Вт потужності, дозволяючи ефективно заряджати ноутбук, планшет, смартфон тощо.

Якщо у вас є MacBook, iPad і iPhone, одночасне заряджання може бути неприємним. Але з настінним зарядним пристроєм Voltme Revo 140 USB-C вам потрібен лише один блок живлення, щоб живити їх усі. І що найкраще, це доступна ціна всього 70 доларів.

Настінний зарядний пристрій Voltme Revo 140 USB-C

Voltme Revo 140 — це легкий і компактний швидкий зарядний пристрій із трьома портами, що дозволяє швидко живити ваші пристрої одночасно. Revo 140 може забезпечити достатню потужність для зарядки ноутбука, планшета, смартфона тощо за доступною ціною.

Торгова марка Voltme

Вхід змінного струму 100-240 В ~ 2 А (макс.) 50/60 Гц

Вихідна потужність 140 Вт

Колір Чорний

Тип GaN

Кабель в комплекті №

Порти зарядки 2x USB-C, 1x USB-A

Вага 271 г (9,56 унцій)

Розмір 8 x 7,5 x 3,3 см (3,2 x 3 x 1,3 дюйма)

Робоча температура до 55 градусів Цельсія

Модель Revo 140

плюси

  • Легкий
  • Доступна ціна
  • 2 порти USB-C і 1 порт USB-A

мінуси

  • Громіздкий при підключенні до розетки

Відносно легка потужність

Джоуї Моралес / MakeUseOf

У мене багато різних блоків живлення — зарядний пристрій Ugreen GaN на 300 Вт на моєму столі, зарядний пристрій на 100 USB-C GaN на столі моєї дружини та швидкий зарядний пристрій на 65 Вт постійно в моїй сумці. Але Voltme Revo виділяється серед них своєю вагою.

  Як написати бізнес-пропозицію [W/ Tips & Templates]

Розумієте, чим швидший або потужніший (тобто з більшою потужністю) настінний зарядний пристрій, тим він зазвичай важчий, навіть якщо він використовує легку технологію GaN. Наприклад, мій зарядний пристрій GaN потужністю 300 Вт важить 844 грами (1,86 фунта) без кабелю.

Це зрозуміло, враховуючи, що він має більш ніж удвічі потужність Revo 140. З іншого боку, зарядний пристрій, який ми розглядаємо, важить лише 271 грам (9,56 унцій). Візьміть до уваги: ​​мій зарядний пристрій USB-C потужністю 100 Вт важить 293 грами (10,34 унції), на кілька грамів важчий, незважаючи на меншу потужність.

Громіздкий куб блокує ваш вихід

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Однак, незважаючи на свою вагу, Revo 140 досить громіздкий. Його розміри становлять 80 x 75 x 33 мм (або приблизно 3,2 x 3 x 1,3 дюйма). Це не було б проблемою, якби Revo 140 мав кабель для підключення до стіни. Але, на жаль, він підключається безпосередньо до вашої розетки. Якщо вам потрібно підключити іншу електроніку до тієї ж розетки, а розетки мають неправильну орієнтацію, у вас виникнуть проблеми.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Крім того, якщо ви підключаєтеся до старих, незакріплених розеток (як ті, які ви знаходите в старих готелях), ваги блоку живлення може бути достатньо, щоб він випав. Це також може бути проблемою з подовжувачами живлення, особливо з окремими вимикачами навколо розеток.

Незважаючи на це, цей форм-фактор дозволяє легко упакувати та помістити в сумку чи рюкзак для ноутбука, особливо завдяки тому, що штекер акуратно складається в корпус. Він також має невеликий світловий індикатор, який вказує, що ваш зарядний пристрій заряджається (і запобігає пробудженню від порожнього телефону).

  10+ найкращих хмарних сховищ у 2023 році – [Top List]

Швидко заряджайте три пристрої одночасно

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Тим не менш, якщо вам потрібен лише один зарядний пристрій для живлення всього, що у вас є, ви можете зробити це швидко. Настінний зарядний пристрій Revo 140 USB-C може видавати 140 Вт для заряджання ваших пристроїв через порти USB-C і USB-A.

Самий верхній порт USB-C може видавати максимум 140 Вт, а другий (між першим портом USB-C і USB-A) може видавати 100 Вт. Нарешті, порт USB-A може видавати максимум 22,5 Вт. Однак ці результати зменшуються, якщо ви використовуєте Revo 140 для підзарядки кількох пристроїв одночасно. Максимальна вихідна потужність зарядного пристрою на порт при подачі живлення через кілька портів така:

Використовуються три порти

Використовуються два порти

USB-C1

65 Вт

65 Вт

100 Вт

USB-C2

45 Вт

65 Вт

100 Вт

USB-A

22,5 Вт

22,5 Вт

22,5 Вт

Середня енергоефективність

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Однією з речей, якими більшість людей нехтує щодо зарядних пристроїв, є їх ефективність. Отже, ми підключили Revo 140 до розумної розетки з цифровим лічильником, а потім використали кабель USB-C з індикатором виходу.

Спочатку ми підключили 15-дюймовий MacBook Air на 50% до USB-C1. Вилка USB-C зафіксувала 68 Вт під час нашого першого тесту, тоді як розумна вилка споживала 81,8 Вт із розетки. Це відповідає ефективності приблизно 83,85%. Коли я знову протестував ноутбук, роз’єм USB-C показав, що на комп’ютер подається 42 Вт. Однак розумна вилка зафіксувала споживання 47 Вт з розетки; ККД 89,4%. Отже, в середньому вилка USB-C1 мала ефективність 86,63%.

  Виправити Недостатньо пам’яті доступно для обробки цієї команди

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Потім я переставив штекер на USB-C2, вказавши споживання 46 Вт. Перевіривши програму розумної розетки, я зафіксував споживання в програмі 51,9 Вт, що вказує на ефективність приблизно 88,63%. Ці цифри є приблизно середніми, як показано в наших тестах швидкісних зарядних пристроїв Ugreen 300 Вт і Ugreen Nexode RG.

Нарешті, я використав тепловізійну камеру, щоб перевірити температуру Revo 140 під час швидкої зарядки трьох пристроїв, і я зафіксував максимум 49,1 градуса C (120,4 градуса F). Хоча це тепло, це середнє значення для GaN зарядних пристроїв такого розміру.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Чи варто купувати Voltme Revo 140?

Voltme Revo 140 пропонує майже ті ж функції, що й інші популярні блоки живлення. Він може подавати живлення одночасно на три пристрої, швидко заряджати ваш ноутбук і є відносно компактним. Однак те, що виділяє цей зарядний пристрій, так це його ціна.

Слід купувати зарядні пристрої лише перевірених брендів, оскільки невідомі бренди з сумнівним контролем якості, особливо дешеві, можуть пошкодити ваші пристрої. Але хоча Voltme Revo 140 доступний за ціною менше 70 доларів на Amazon, він добре зібраний, і ви не будете сумніватися в його якості. Отже, якщо вам потрібен доступний блок живлення, який швидко заряджатиме ваші пристрої, Voltme Revo 140 саме для вас.

Настінний зарядний пристрій Voltme Revo 140 USB-C

Voltme Revo 140 — це легкий і компактний швидкий зарядний пристрій із трьома портами, що дозволяє швидко живити ваші пристрої одночасно. Revo 140 може забезпечити достатню потужність для зарядки ноутбука, планшета, смартфона тощо за доступною ціною.