Посібник із розвитку Instagram у 2023 році

Categories:

Instagram є одним із найвідоміших сайтів соціальних медіа, і в цьому вичерпному посібнику детально описано стратегії розвитку Instagram, які вам слід прийняти у 2023 році.

Підприємства в усьому світі використовують Instagram, щоб охопити своїх клієнтів із доведеним успіхом. Усі, будь то бренди чи власники малого бізнесу, використовують Instagram для розширення своєї клієнтської бази. чому це так? Це тому, що Instagram є універсальним і ефективним інструментом маркетингу, і ми не єдині, хто так думає. Усі компанії погоджуються та вважають за краще використовувати Instagram для маркетингу.

Instagram пройшов довгий шлях від простої платформи соціальних мереж для обміну фотографіями. Вона перетворилася на щось набагато більше і входить до четвірки соціальних мереж за популярністю.

Зручність платформи тримає користувачів підключеними протягом тривалого часу та збільшує ваші шанси отримати більше залучення. Це доводить, що Instagram є найкращою платформою для компаній і впливових людей, щоб привернути увагу своїх підписників і легко розширити свою клієнтську базу.

Ваші клієнти будуть змушені слідкувати за вами в Instagram, якщо ви надасте їм те, що вони можуть залишити на гачку. Instagram — це програма, яка підтримує різноманітні форми вмісту, такі як публікації, історії, основні моменти, ролики та IGTV. Ви можете додавати хештеги, назви брендів і місця, щоб підкреслити свою присутність.

Якщо ви є брендом або інфлюенсером, який бажає розширити свою присутність в Instagram, читайте далі, щоб отримати кілька цінних порад, які дуже допоможуть вам у цьому.

Збільшення облікового запису Instagram: переваги

Безсумнівно, Instagram більше не є звичайною програмою для обміну фотографіями. Він має величезну цінність не лише для користувачів, а й для компаній. Instagram продовжує впроваджувати цікаві функції, які значно допомагають компаніям у маркетингу та продажу своїх товарів.

Збільшення присутності вашого бренду або вашого бренду як впливового фактора дає кілька переваг, наприклад:

Звертайтеся до більшої кількості людей

У Instagram понад 2 мільярди активних користувачів, і їх число зростає щодня. Немає обмежень щодо того, наскільки далеко бізнес може зайти за допомогою ефективної стратегії Instagram, коли за вашим вмістом спостерігає стільки пар очей.

Віддано перевагу впливовим особам

Співпраця з авторитетними впливовими особами може забезпечити кращу віддачу від інвестицій і представити ваш контент аудиторії, яка інакше була б неможливою. Тому розвивати свій бренд на платформі, яку віддають перевагу більшість впливових людей, має сенс.

  Як розмістити посилання VSCO у вашій біографії Instagram

Ваш бізнес розвивається незалежно від розміру

Якщо ви починаєте і хочете висвітлити свої пропозиції, Instagram — ідеальна платформа. Ви можете використовувати Instagram для оприлюднення та залучення незалежно від того, чи відомий ваш бізнес чи набирає темпи.

Взаємодіяти з клієнтами

Instagram — це платформа, де ви можете регулярно спілкуватися зі своїми клієнтами, надаючи прямі повідомлення, додаючи змістовні коментарі або відповідаючи на їхні запити. Це додає довіри до вашого бренду.

Допомогти вам дізнатися про вподобання ваших клієнтів

Спостерігаючи за публікаціями в Instagram, якими діляться ваші клієнти, ви можете багато чого дізнатися про їхній вибір. Читаючи їхні публікації та відповіді, ви можете дізнатися про їхні смаки та дізнатися, що їм подобається. Ці пропозиції допоможуть у розробці нового вмісту та майбутніх маркетингових планів.

Рекламуйте свій вміст

У той час як впровадження органічних шляхів зростання Instagram забезпечує величезну цінність, функція платної реклами платформи пропонує величезну допомогу, якщо ви хочете націлити користувачів на основі поведінки, демографічних показників і місця розташування.

З усього, що ви бачили, стає зрозуміло, що розвиток вашого бренду в Instagram допоможе вашому бізнесу отримати великий дохід. Instagram підвищує впізнаваність бренду, залучаючи потенційних клієнтів, розвиваючи лояльність клієнтів і збільшуючи продажі.

Як отримати більше підписників в Instagram

Хитрість полягає в тому, щоб оптимізувати свій обліковий запис Instagram і ставитися до нього як до цільової сторінки, щоб збільшити трафік і підписників. Ось як ви можете це зробити.

#1. Створіть маркетингову стратегію Instagram

Зрозумійте свою аудиторію: які платформи вони використовують, коли і чому вони їх відвідують, який матеріал їм подобається, за ким ще вони стежать тощо.

Ідентичність бренду: які новини ви хочете повідомити своїй аудиторії? Які емоції ви хочете викликати у них після перегляду вашого контенту?

Стратегія контенту: хоча в Instagram є певна спонтанність, вам знадобиться чітка стратегія контенту, щоб мати послідовний голос і регулярно створювати високоякісний контент.

Аналітика: кількісно визначена інформація може допомогти вам спланувати свій підхід, зокрема, на кого ви намагаєтеся націлитися, які матеріали надавати, коли публікувати тощо.

Регулярна діяльність: Instagram — це платформа реального часу. Ви повинні постійно публікувати публікації, якщо хочете використовувати їх для розвитку свого бізнесу.

#2. Аналізуйте конкурентів

У вас є суперник, якого вам важко перевершити? Дізнайтеся, що вони публікують, як часто, коли та в якій формі, провівши невеликий конкурентний аналіз в Instagram.

Протягом тижня уважно спостерігайте за ними, щоб ви могли помітити будь-яку хитру тактику, яку вони можуть використовувати для збільшення кількості підписників в Instagram. Ви можете отримати поради щодо того, що, коли та як публікувати в Instagram, щоб отримати більше підписників.

  Як поділитися публікацією в Instagram Story

#3. Визначте свою цільову аудиторію

В Instagram життєво важливо визначити користувачів, на яких ви хочете орієнтуватися. Ви можете визначити своїх клієнтів різними способами. Щоб виявити закономірності між поведінкою ваших підписників щодо покупок в Інтернеті та поведінкою ваших підписників, ми радимо проаналізувати аналітику вашого веб-сайту та Instagram.

Вам слід дослідити їх поведінку в Інтернеті на вашому веб-сайті та використання Instagram. Чим більше часу ви вкладаєте в дослідження демографічних показників вашої цільової аудиторії, тим вищі ваші шанси створити відповідний вміст, який заохочуватиме кліки та переходи.

#4. Оптимізуйте свою біографію в Instagram

Ви повинні переконатися, що ваша біографія в Instagram виділяється серед конкурентів, оскільки це, ймовірно, буде першим, через що люди пройдуть через ваш бренд. Вам потрібно більше, ніж просто ваш Instagram.

Автор зображення: Zara

Оскільки у вас є обмежена кількість слів для написання біографії, дуже важливо чітко й коротко описувати, чим займається ваша компанія, і так. Не забудьте включити ключові слова, що визначають ваш бренд, щоб читачі могли точно зрозуміти, що ви відстоюєте.

#5. Залишайтеся послідовними

Послідовність є ключем до набуття обертів на будь-якій платформі соціальних мереж, включаючи Instagram. Ніхто не захоче стежити за будь-яким профілем Instagram, який публікує випадкові дописи, можливо, раз на тиждень. Створюючи вміст, він може залучати нових підписників, регулярно роблячи це, не даючи їм відійти.

Створення календаря вмісту допоможе вам спланувати вміст і продемонструвати послідовну поведінку. Крім того, ви можете визначити найкращий час для публікації вмісту у своєму профілі Instagram. Це коли більшість ваших підписників активні.

#6. Виберіть рекламу в Instagram

Впровадження методів органічного зростання збільшить кількість підписників в Instagram повільними темпами. Але якщо ви хочете прискорити темпи зростання, реклама в Instagram – це правильний варіант. Платний замінник органічних стратегій дозволяє вибрати цільову аудиторію та просувати свої публікації.

Instagram підтримує низку типів оголошень, а саме. Графічні оголошення, карусельні оголошення, відеореклама, сюжетні оголошення, рекламні ролики, торгові оголошення та оголошення Explore. Ви можете визначити свій рекламний бюджет і почати роботу з рекламою в Instagram.

Instagram — це платформа соціальної мережі для обміну фотографіями та відео, тому створення та публікація вмісту, який зупиняє прокручування, є надзвичайно важливим. Це працює двома способами. Він влучно передає повідомлення, яке ви хочете передати, і не дозволяє вашій ідеї загубитися в морі публікацій у стрічці новин вашого користувача.

Незалежно від того, новачок чи досвідчений бізнесмен, ви захочете публікувати виняткові фотографії та відео, які привернуть увагу вашої аудиторії. Цікаво, що є кілька платформ, які допоможуть вам це зробити. Ви можете ознайомитися з найкращими дизайнерськими рішеннями, щоб задовольнити попит на фотографії та інфографіку, щоб залучити своїх підписників і розповісти свої історії.

  Як виділити текст в історії Instagram

Так само ці інструменти керування соціальними медіа запропонують величезну допомогу в управлінні, нагляді та плануванні вмісту для кількох облікових записів Instagram з одного місця.

Питання що часто задаються

Чи варто купувати фоловерів в Instagram?

Кожен хоче якнайшвидше збільшити кількість підписників в Instagram. Через величезний попит існує багато сторонніх служб і програм, які обіцяють збільшити кількість ваших читачів.
Деякі з цих програм гарантують миттєве або з часом збільшення кількості підписників в Instagram. Але не рекомендується купувати підписників в Instagram, якщо ви дорожите своєю репутацією. Це нечесна техніка, яка ставить вас під загрозу тіньової заборони в Instagram.

Які є різні типи вмісту Instagram?

Сьогодні користувачі мають багато альтернатив вмісту в Instagram, зокрема:
Котушки, IGTV, публікації з одиночними фотографіями, публікації з карусельними фотографіями, відеопублікації, живі відео та історії.

Як потрапити на сторінку огляду Instagram?

Щоб збільшити ваші шанси на те, що вміст з’явиться на сторінці Instagram Explore, виконайте такі дії:
Мати публічний обліковий запис
Якщо ваш профіль Instagram приватний, ніхто не зможе побачити його на своїй сторінці огляду. Зрештою, особистий обліковий запис не призначений для доступу сторонніх осіб, тому будь-хто, хто не стежить за вами, не зможе побачити його вміст.
Додайте популярні хештеги та місця
Публікації з хештегами можуть з’являтися на сторінках огляду користувачів після того, як вони виконають пошук за хештегами. Позначаючи місця тегами, ви можете ще більше звузити свій цільовий ринок і відображатися на сторінках дослідження, коли вони шукають конкретне місце. Ви маєте більше шансів, що вас знайдуть більше користувачів у популярному місці.

Останні слова

Що ж, це була перевірена тактика, яку ви можете застосувати, щоб досягти виняткового зростання в Instagram. Пам’ятайте, що контент – це вид, тому завжди намагайтеся привнести щось нове. Якісні медіа в поєднанні з продуманими підписами та відповідними хештегами, безумовно, творитимуть чудеса.

Нарешті, будьте послідовними та креативними, щоб спостерігати повільне та постійне зростання кількості підписників в Instagram.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими планувальниками Instagram, щоб заощадити дорогоцінний час і прискорити зростання свого профілю.