Посібник щодо різних типів поїздок і варіантів Uber

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Uber пропонує різні типи поїздок залежно від вашого бюджету, уподобань і вимог до доступності.
  • Крім стандартних поїздок, ви можете взяти напрокат автомобіль, замовити поїздку для інвалідних візків або взяти напрокат автомобіль з автокріслами.
  • Часті пасажири можуть заощадити гроші, заплативши за підписку Uber One.

Uber є одним із найбільших у світі додатків для замовлення поїздок, але так було не завжди. У міру розвитку послуги її пропозиція значно розширювалася. Отже, давайте розглянемо різноманітні доступні поїздки Uber, щоб допомогти вам вирішити, яку з них замовити наступного разу.

Економічні поїздки Uber

Стандартні пропозиції Uber зазвичай доступніші за інші місцеві послуги. Немає фіксованих цін на поїздки Uber, тому вартість проїзду залежить від регіону та типу поїздки. Тим не менш, Uber пропонує широкий вибір економ-поїздок, тож ви повинні знайти тут те, що відповідатиме вашому бюджету.

UberX

UberX є найпоширенішим варіантом поїздки Uber компанії. Він доступний у більшості напрямків у всьому світі, і це те, що багато людей уявляють, коли розглядають виклик Uber. Послуга найбільше нагадує стандартне таксі; ви викликаєте поїздку, і водій доставить вас і вашу групу до трьох осіб до обраного вами пункту призначення.

Якщо кожен пасажир має інший порт заходу, ви також можете додати кілька зупинок до своєї поїздки Uber.

UberXL

У той час як сервіс UberX може вмістити лише чотирьох осіб, UberXL дозволяє перевозити до шести пасажирів або додатковий багаж без шкоди для комфорту. Автомобіль трохи більший — зазвичай позашляховик або фургон — щоб вмістити більше водіїв, тому він коштує трохи дорожче.

Однак, якщо ви розподіляєте вартість проїзду між пасажирами, це часто дає подібну вартість на кожного пасажира.

UberX Share

UberX Share, раніше відомий як Uber Pool, є одним із найдоступніших типів поїздок компанії. Він поєднує в собі легкість і обслуговування «від дверей до дверей», як UberX, але ви ділите автомобіль з двома іншими пасажирами. Цей тип їзди не лише сприятливий для клімату, але й Uber також стверджує ви можете заощадити до 20%, якщо подорожуватимете з помічником, який подорожує за вашим маршрутом.

У UberX Share є одне обмеження: ви не можете їздити з групою друзів і можете запросити лише одне місце. Отже, якщо ви хочете замовити групову поїздку за допомогою Uber, UberX, безумовно, кращий варіант. UberX Share є чимось середнім між таксі та автобусом, пропонуючи вам прямий маршрут до пункту призначення, але за нижчою ціною, ніж звичайна поїздка Uber.

Uber Comfort

Uber Comfort має бути вашим вибором, якщо вам потрібно трохи більше комфорту від поїздки Uber. Сервіс пропонує автомобілі, які є кроком вперед, ніж варіанти UberX. Під час цієї поїздки очікуйте, що вас візьмуть у новішому автомобілі з достатнім простором для ніг.

У вас також є можливість повідомити водієві про свої вподобання, включно з чотирма попередніми налаштуваннями температури в додатку та про те, чи хочете ви тихої поїздки та не хочете спілкуватися з водієм. Отже, якщо ви не проти витратити трохи більше на комфорт, ви не помилитеся з Uber Comfort.

Преміальні поїздки Uber

Швидке зростання Uber протягом багатьох років дозволило йому зміцнити свої варіанти розкоші. Преміум-опції Uber найкраще підходять вам, якщо ви хочете їздити з комфортом, з таким же відчуттям конфіденційності та обслуговуванням, як професійний водій.

Uber Black

Якщо UberX — це еквівалент таксі на основі програми, то Uber Black — це відповідь компанії професійному водію. Якщо ви замовите цю послугу, ви можете розраховувати на всі зручності власного водія та більш розкішного автомобіля.

Ваш водій Uber матиме мінімальну оцінку 4,85 зірки, і ви можете попросити його налаштувати середовище автомобіля відповідно до ваших уподобань. З Uber Black ви також можете насолоджуватися більш гнучкими підйомами, і ви не платите за п’ять хвилин очікування. Крім того, вам не доведеться турбуватися про плату за скасування, поки не минуло п’ятнадцять хвилин. Звичайно, Uber Black додає надбавку до вашого тарифу, щоб компенсувати це.

Чорний позашляховик Uber

Як UberX можна оновити до UberXL для додаткових пасажирів, так і Uber Black. Якщо ви вирішите замовити позашляховик Uber Black, ви можете розраховувати на той самий рівень комфорту та обслуговування, але достатньо місця для розміщення до шести водіїв.

Обидві служби Uber Black надають вам додаткові опції, як-от тихий режим, контроль температури та допомогу з багажем. Це ідеальний варіант, коли ви їдете в аеропорт із сім’єю.

Додаткові типи поїздок Uber

Для багатьох ваших подорожей потрібен лише автомобіль, щоб доставити вас з одного місця в інше, і Uber пропонує багато варіантів для таких поїздок. Однак інколи вам знадобиться додаткова підтримка чи інші зручності, і тут стають у нагоді додаткові типи поїздок Uber.

UberWAV

Якщо ви користуєтеся інвалідним візком, ви знатимете, що варіанти транспорту в усьому світі не тільки обмежені, але й дуже рідко налаштовані відповідно до ваших потреб. Більшість автомобілів Uber не підходять для інвалідних візків або мобільних скутерів. Отже, якщо вам потрібно покататися на інвалідному візку, UberWAV — найкращий вибір.

Відповідно до Uber, усі водії UberWAV сертифіковані третьою стороною для водіння та допомоги людям з обмеженими можливостями. Чудово те, що ціна поїздки WAV також порівнянна з найдоступнішим варіантом компанії, UberX.

Автокрісло Uber X

Подорожувати з дитиною може бути стресом, не в останню чергу тому, що вам, ймовірно, доведеться прив’язати її в автокрісло. Більшість типів поїздок Uber не пропонують автокрісла, і транспортні засоби можуть навіть не підтримувати їх кріплення.

Автокрісло Uber X — чудовий варіант, якщо ви батько і мати шукаєте безпечну поїздку зі своєю дитиною. На момент написання цієї статті Uber Car Seat X доступний лише в Нью-Йорку.

Поїздки Uber Car Seat X включають крісло Nuna RAVA, яке ідеально підходить для дітей вагою від 5 до 65 фунтів. Uber стягує фіксовану комісію в розмірі 10 доларів США за замовлення такого типу поїздки. Однак тарифи на саму поїздку такі ж, як і в UberX. На жаль, якщо у вас більше ніж одна дитина, якій потрібне автокрісло, ці атракціони вам не підійдуть, оскільки вони можуть вмістити лише одне автокрісло на автомобіль.

Uber Green

Uber заявляє планується, що до 2040 року він стане платформою з нульовим рівнем викидів. У зв’язку з цим у вересні 2020 року компанія представила Uber Green. Uber Green об’єднує водіїв із гібридними та повністю електричними транспортними засобами та є чудовим варіантом, якщо ви шукаєте спосіб відіграйте свою роль у зменшенні забруднення та покращенні якості повітря у вашому місті.

Відповідно до Претензії Uberкожна поїздка Uber Green виробляє принаймні на 55% менше викидів, ніж інші типи поїздок.

Таксі Uber

Як випливає з назви, ви також можете замовити традиційне таксі в Uber Taxi. Цей тип поїздки доступний у понад 90 місцях Сполучених Штатів, і ви можете замовити таксі лише кількома дотиками.

Безпека, зручність і попередня ціна – ось деякі з причин, чому бронювати таксі через Uber було б краще, ніж традиційним способом. Усіма таксі, пов’язаними з Uber, керують водії таксі з повною ліцензією.

Uber Reserve

Одна з найгірших речей, які можуть статися, коли ви запізнюєтеся, – це скасування водієм Uber. Щоб уникнути подібного сценарію об одинадцятій годині, ви можете замовити поїздку заздалегідь за допомогою функції резервування Uber. Якщо ви бронюєте поїздку до або з аеропорту, вам буде запропоновано ввести авіакомпанію, якою ви летите, або номер вашого рейсу під час бронювання поїздки.

Uber використовуватиме цю інформацію, щоб відстежувати ваш рейс і відповідно коригувати час посадки. Таким чином, навіть якщо ваш рейс затримується або прибуває раніше, вам не доведеться турбуватися про те, щоб годинами чекати на прибуття водія. Ваш водій також чекатиме до години після очікуваного часу прибуття без додаткової плати. Ви можете забронювати поїздку за 90 днів наперед і скасувати її безкоштовно за годину до поїздки.

Uber Rent

Від BMW 3-ї серії до Chevrolet Bolt, Uber Rent дозволяє легко бронювати орендовані автомобілі від Dollar, Sixt, Hertz і Avis безпосередньо в додатку Uber. Залежно від того, чи доступні транспортні засоби для отримання в той же день, ви можете орендувати автомобіль в той же день або на кілька місяців наперед.

Ви можете орендувати автомобіль лише на годину або максимум на півроку. Якщо вам менше 25 років, може стягуватися плата за молодого водія. Щоб забронювати автомобіль напрокат, вам потрібно пред’явити особисту кредитну картку для внесення застави. Ви можете скасувати своє бронювання за 48 годин до часу посадки без додаткової плати. Ви також можете доставити взятий напрокат автомобіль до вашого порогу в деяких містах за допомогою Uber Rent with Valet.

Uber Pet

Як випливає з назви, Uber Pet є найбільш підходящим типом поїздки Uber для тих, хто має домашніх тварин. Хоча ви можете назвати стандартний UberX, більшість водіїв відмовилися б пускати тварин у свої транспортні засоби. Вони не зобов’язані дозволяти вам їздити з ними. Тож для надійної та безпроблемної подорожі з улюбленими домашніми тваринами виберіть варіант Uber Pet, якщо він доступний.

Хоча немає обмежень щодо породи чи розміру тварини, яку ви можете взяти з собою під час поїздки Uber, якщо ваш водій не погодиться на інше, ви можете взяти лише одну маленьку тварину. Відповідно до Блог Uberвам не потрібно бронювати Uber Pet, якщо ви плануєте їздити з собакою-поводирем.

Майте на увазі, що оскільки ви візьмете з собою свого пухнастого друга, ваша поїздка коштуватиме дорожче, ніж стандартний UberX. З вас також можуть стягнути плату за прибирання, якщо ваш домашній улюбленець будь-яким чином пошкодить автомобіль.

Незважаючи на те, що програма Uber є відносно простою справою, компанія не пропонує багато вказівок щодо різних поїздок Uber, доступних у вашому регіоні. Кожен тип поїздки відображається в додатку без достатньої інформації, щоб допомогти вам вирішити, який тип Uber підходить для вашої подорожі.

Оскільки фіксованих комісій за поїздки Uber немає, вартість може значно відрізнятися залежно від часу доби та місця вашого перебування. Якщо ви часто користуєтеся Uber і хочете заощаджувати кілька доларів щомісяця, подумайте про підписку на програму членства Uber One.