Посібник зі стеганографії в Linux

| | 0 Comments| 10:07 AM
Categories:

Стеганографія — це техніка, яку можна використовувати, щоб приховати секрети у повсякденних файлах, і інструмент steghide Linux дозволяє використовувати її. Розгадайте тонкощі steghide, від тонкого вбудовування зображень до вилучення секретної інформації, і навчіться захищати свою цифрову конфіденційність, не виходячи з терміналу Linux.

Що таке стеганографія?

Стеганографія — це прихована комунікаційна техніка, яка приховує інформацію в начебто нешкідливих файлах або даних, щоб замаскувати її існування. На відміну від шифрування, яке зосереджується на захисті вмісту, стеганографія наголошує на приховуванні факту його наявності.

Ви можете використовувати стеганографію з різними цифровими носіями, такими як зображення, аудіофайли або текст. Приховуючи на виду серед звичайних файлів, ця техніка дозволяє передавати конфіденційні дані, не викликаючи підозр. Вбудовуючи інформацію в шум повсякденного цифрового вмісту, стеганографія додає додатковий рівень тонкощі до захисту конфіденційної інформації.

  Як використовувати команду rev у Linux

Steghide — це інструмент, який можна використовувати для стеганографії. Він дозволяє вставляти секретну інформацію в аудіофайли та файли зображень, включаючи файли JPEG, BMP, WAV і AU. Steghide дозволяє:

  • Шифрування вбудованих даних.
  • Стиснення вбудованих даних.
  • Вбудовування контрольної суми для перевірки цілісності витягнутих даних.

Як встановити Steghide на Linux

Пакет steghide доступний у більшості популярних дистрибутивів Debian, таких як Kali Linux. Щоб завантажити steghide на Debian, виконайте ці команди на своєму терміналі:

 sudo apt update
sudo apt install steghide

Steghide доступний в інших дистрибутивах Linux, а також у Windows. Ви можете знайти більше інформації, в тому числі про те, як завантажити файли rpm або вихідного коду, на офіційному сайті steghide Сторінка Sourceforge.

Як використовувати команду steghide

Команда steghide має багато застосувань. Щоб отримати більше інформації про steghide та його різні варіанти, введіть steghide у своєму терміналі та натисніть enter. Це надрукує інформацію про використання steghide та параметри, які він підтримує:

  10 файлових менеджерів для Linux для керування вашими файлами

Для отримання додаткової інформації ви можете скористатися командою man, щоб переглянути посібник для steghide. Просто запустіть це на своєму терміналі:

 man steghide 

Як вставити секретний текстовий файл у зображення за допомогою Steghide

Щоб приховати текстовий файл у зображенні, виконайте цю команду:

 steghide embed -cf image.jpg -ef secret.txt 

У цьому прикладі «-cf image.jpg» визначає «файл обкладинки», який міститиме ваші секретні дані. Частина «-ef secret.txt» визначає файл даних, який steghide приховає. Команда попросить вас двічі ввести парольну фразу. Коли ви це зробите, натисніть enter, і steghide приєднає секретне повідомлення до файлу.

Щоб отримати приховані дані з файлу, виконайте цю команду терміналу:

 steghide extract -sf image.jpeg 

У відповідь команда запитає парольну фразу. Коли ви введете парольну фразу, він витягне файл даних із зображення та збереже його у вашому поточному місці. Ви можете переглянути вміст текстового файлу за допомогою команди cat або текстового редактора на ваш вибір.

  Як створити, змонтувати та записати файл ISO в Linux

Як переглянути інформацію про файл Steghide

Щоб отримати подробиці про файл, прихований за допомогою steghide, включно з використаним алгоритмом і будь-якими вбудованими даними, не завантажуючи прихований файл, виконайте:

 steghide info image.jpg 

Досліджуйте світ стеганографії

Тепер, коли ви набули навичок ефективного використання інструменту steghide, ви відкрили двері в захоплююче царство стеганографії. Стеганографія відіграє вирішальну роль у різноманітних додатках, таких як цифрові водяні знаки, забезпечуючи цілісність і автентичність інформації.

Продовжуючи заглиблюватись у цю інтригуючу сферу, пам’ятайте, що у вашому розпорядженні є багато безкоштовних інструментів, які підходять як для операційних систем Linux, так і для Windows, що дозволяє вам удосконалити та застосувати свій досвід стеганографії.