Посібник для початківців із сертифікації CSPO [+7 Courses]

Categories:

Ви прагнете стати успішним власником продукту Scrum і отримувати кращу оплату, ніж ваші колеги? Тоді вам слід отримати сертифікат CSPO.

Сертифікат навчання CSPO відкриває шлях до кар’єри в розробці програмного забезпечення та продуктів Agile. Scrum і Agile стають дедалі важливішими, оскільки компанії, що займаються виробництвом і розробкою програмного забезпечення, змагаються за продуктивність.

Ви побачите більше шукачів роботи в цьому секторі, які прийдуть на співбесіди з професійним сертифікатом, пов’язаним з Agile або Scrum. Отже, щоб стати конкурентоспроможним, ви можете піти на акредитацію CSPO. Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про сертифікацію CSPO та онлайн-курси.

Зміст

Що таке сертифікований власник продукту Scrum (CSPO)?

Щоб зрозуміти CSPO, спершу потрібно дізнатися про власника продукту Scrum. Власник продукту є ключовою зацікавленою стороною будь-якого проекту з розробки та доставки продукту. Власником продукту зазвичай є хтось із керівників продукту або маркетингу. Коли проект дотримується методології Scrum, власник продукту стає власником продукту Scrum.

Як пропонує Scrum Guide, Scrum Product Owner несе відповідальність за збільшення вартості кінцевого продукту, який є результатом завершення будь-якого проекту розробки продукту. Вони мають багато обов’язків, але основне завдання полягає в тому, щоб керувати пріоритетним списком функціональних можливостей або невиконаними продуктами розробленого продукту.

Коли ви отримуєте сертифікат від всесвітньо визнаної установи чи органу, який підтверджує, що ви є висококваліфікованим власником продукту Scrum, ви стаєте CSPO або сертифікованим власником продукту Scrum.

Що таке сертифікація CSPO?

Сертифікація Certified Scrum Product Owner – це професійний навчальний захід, який проводять уповноважені Scrum Alliance навчальні агентства. Навчання CSPO доступне як онлайн, так і особисто.

Scrum Alliance є всесвітньо визнаним інститутом, який отримує сертифікат CSPO. Ви стаєте членом Scrum Alliance, коли стаєте CSPO, і можете активно розвивати свою Agile та Scrum кар’єру далеко за межі рівня Product Owner.

Щоб стати сертифікованим власником продукту Scrum, вам не потрібно проходити будь-яке програмне забезпечення або особистий іспит. Вам просто потрібно відвідати навчання, яке проводить Scrum Alliance або деякі з його афілійованих партнерів.

Чому варто обрати сертифікацію CSPO?

Якщо ви більше зацікавлені в бізнесі проектів розробки продуктів, ви повинні отримати сертифікат Scrum Product Owner. Ця акредитація відкриє для вас багато кар’єрних вікон. Ви можете отримати поглиблені сертифікати в ролі Scrum Product Owner, щоб піднятися сходами до головного спеціаліста з продуктів компанії (CPO).

Ви також збільшуєте свої шанси отримати працевлаштування як власник продукту в провідних компаніях, які дотримуються Scrum і Agile для виробництва або розробки програмного продукту. Робота Scrum Product Owner у багатонаціональних компаніях дасть вам кращий компенсаційний пакет, ніж у середньому чи малому бізнесі.

  Як додати альтернативний текст до об’єкта в PowerPoint

це ще не все! Навчальний зміст сертифікації CSPO допоможе вам набути теоретичних і практичних знань Scrum і Agile на базовому рівні. Так ви станете більш впевненими в роботі. Якщо ви станете впевненим CSPO, це допоможе вам підвищити продуктивність вашої команди Scrum.

Переваги CSPO

Сертифікація CSPO виграє як для компанії, так і для її співробітників. Деякі з основних переваг:

Висококваліфікований власник продукту

Компанії отримують власника продукту для своїх проектів розробки програмного забезпечення або виробництва, який знає фреймворк Scrum з початкового рівня.

Вивчайте Scrum з нуля

Професіонали отримують справжнє розуміння фреймворку Scrum з практичних і практичних точок зору.

Управління резервним документом продукту

Дотримуючись інфраструктури розробки Scrum, ви можете включити всі ключові функції продукту та елементи продуктивності під час створення документа Backlog продукту.

Спілкуйтеся з клієнтами та командами Scrum

CSPO можуть пояснювати складні інженерні концепції клієнтам і споживачам простою мовою. Крім того, вони можуть пояснити вимоги клієнтів команді розробників Scrum мовою галузі. Отже, ви є мостом між командою розробників Scrum і клієнтом.

Право на сертифікацію CSPO

Будь-хто може вибрати акредитацію CSPO. Однак, щоб отримати сертифікат, ви повинні мати професійну освіту в галузі розробки програмного забезпечення, управління бізнесом, управління продуктами тощо. Ось кілька корисних навичок для отримання сертифікату Certified Scrum Product Owner:

Знання Scrum Framework

Щоб стати успішним сертифікованим власником продукту Scrum, вам потрібно знати свої обов’язки як власника продукту. Ви можете навчитися цьому, лише якщо навчитесь працювати зі Scrum Framework. Ви можете посилатися на Scrum Guide як на найкращий текст для вивчення фреймворків Scrum, оскільки розробники цього методу написали текст.

Коли ви отримаєте всі знання методів Scrum, ви зможете застосувати свої навички Scrum, щоб забезпечити успіх проекту Scrum. CSPO — це лише глобальне свідчення того, що ви знаєте Scrum з самого початку.

Розуміння маніфесту Agile

Scrum є частиною методології Agile. Отже, ви також повинні знати структуру Agile, щоб ефективно розуміти Scrum.

Пройшов сертифікаційний тренінг CSPO

Ви повинні пройти 16 годин особистого навчання або 14 годин онлайн-тренінгу CSPO з сертифікованим тренером Scrum.

Scrum Alliance надішле ліцензійну угоду та електронний лист для налаштування профілю. Виконавши всі завдання, згадані в електронному листі, ви станете сертифікованим власником продукту Scrum Alliance.

Регулярне оновлення сертифікації

Ваша сертифікація CSPO набуде чинності протягом двох років з дня відвідування навчального заходу CSPO. Отже, вам потрібно оновити сертифікацію за кілька місяців до закінчення терміну дії, щоб продовжити свої облікові дані як CSPO.

Ви можете поновити сертифікацію, заробивши 20 освітніх одиниць Scrum (SEU) протягом двох років, відвідавши дійсні конференції, тренінги, лекції тощо. У вашому профілі Scrum Alliance будуть запропоновані більш детальні інструкції.

Коли у вас буде достатньо SEU, надішліть комісію за поновлення сертифіката в розмірі 100 доларів США на сторінці свого профілю Scrum, щоб повторно перевірити свої облікові дані CSPO.

Перспективи кар’єрного росту для власників сертифікатів CSPO

Відповідно до нещодавнього звіту StarAgile про кар’єрні можливості CSPO, можна заробляти від 83 000 до 146 255 доларів на рік, отримавши акредитацію CSPO.

Зарплата залежить від посади. Наприклад, аналітик продукту CSPO отримує 83 000 доларів США, менеджер з розробки програмного забезпечення CSPO отримує 115 000 доларів США, а менеджер технічної програми CSPO отримує 146 255 доларів США.

  Як налаштувати Gmail в Інтернеті

Ви можете приєднатися до великого бізнесу на рівні керівника проекту або бізнес-аналітика та стати менеджером із продуктів, старшим менеджером із продуктів і, зрештою, CPO чи генеральним директором.

Тепер, коли ви ознайомилися з основами сертифікації CSP, настав час дізнатися кілька курсів, на які ви можете покластися:

Сертифікація власника продукту Scrum та власника продукту Scrum: Udemy

Цей курс Udemy про CSPO заощадить вам сотні доларів на навчання Scrum. Крім того, ви отримуєте весь навчальний контент в одному місці та вивчаєте його, коли маєте вільний час. Udemy надає навчальний контент онлайн, тому немає необхідності відвідувати будь-які живі онлайн-заняття чи особисті сесії.

Особливості курсу:

 • 30 лекцій по 2 години 23 хвилини
 • Навчає основам Scrum і Agile
 • Починається з основ Scrum
 • Він також охоплює події Scrum, ролі, правила та артефакти
 • Він також зосереджений на ролі власника продукту
 • Там також є резерв продукту, планування випуску, бачення продукту та поради

Курс підходить для випускників без відриву від роботи та нових випускників, які хочуть стати власниками продукту Scrum та майстрами Scrum. Завдяки сертифікації бізнес-аналітики, тестувальники програмного забезпечення, розробники, негнучкі власники продуктів і власники продуктів також можуть вибрати цей онлайн-курс.

Практичні іспити – сертифікований власник продукту Scrum (CSPO): Udemy

Якщо вам належить пройти будь-який внутрішній або зовнішній тест CSPO, організований компаніями чи навчальними закладами, ви можете зареєструватися на цей курс Udemy. Загалом ви отримаєте 195 практичних питань у 5 практичних тестах.

Автор онлайн-курсу розділив запитання на два сегменти. Один — базовий сертифікований власник продукту Scrum, а інший — сертифікований власник продукту Scrum.

Запитання до практичних документів базуються на нещодавньому оновленні Посібника Scrum, яке вийшло в листопаді 2020 року. Отже, ви можете бути впевнені, що ви готуєте останні тенденції, концепції та практичні знання Посібника Scrum.

Серія практичних онлайн-документів повністю доступна з мобільних пристроїв. Крім того, ви отримуєте довічний доступ до матеріалів питань. Крім того, курс також допоможе вам зламати іспит CSM.

Курс Certified Scrum Product Owner (CSPO): Scrum Alliance

Scrum Alliance є провідною назвою для сертифікації на основі методології Scrum. Навчальний контент для сертифікації CSPO, який пропонує цей інститут, включає принципи, структуру та цінності Scrum.

Крім того, ви дізнаєтесь про навички, які повинен мати CSPO, щоб ефективно виконувати свої посадові обов’язки в складних умовах. це ще не все! Зміст Scrum Alliance також навчає вас інструментам, необхідним для проектів розробки продуктів Scrum.

Scrum Alliance сертифікував багатьох тренерів і агентств по всьому світу, щоб ви могли зручно пройти сертифікацію для CSPO. Перейшовши на портал пошуку курсів, ви можете шукати постачальників навчання за мовами, країнами, датою та часом, назвами постачальників, типами знижок тощо.

Сертифікаційний тренінг CSPO: KnowledgeHut

KnowledgeHut, дочірня компанія upGrad, також є гарним вибором для проходження обов’язкового 14 або 16-годинного тренінгу Scrum Product Owner. Він пропонує різні програми надання навчального контенту, як-от віртуальне навчання в реальному часі та корпоративне навчання. Основні моменти цього онлайн-курсу:

 • Станьте ефективним власником продукту та вирішуйте проблеми за допомогою Scrum
 • Ви можете отримати 20 SEU всього за два дні.
 • KnowledgeHut є глобальним зареєстрованим освітнім союзником Scrum Alliance (REA)
 • Тут працює понад 150 інструкторів, сертифікованих Scrum Alliance
 • Вона працює більш ніж у 100 країнах
 • KnowledgeHut проводить понад 250 семінарів щомісяця
 • На сьогодні агентство підготувало понад 350 000 професіоналів Scrum
  11 найкращих рішень для резервного копіювання даних для середнього та корпоративного бізнесу

Ви можете отримати доступ до порталу KnowledgeHut, щоб підписатися на навчальну подію якомога раніше. Ви також можете зв’язатися з консультантом курсу на порозі, щоб отримати додаткові роз’яснення щодо курсу.

Сертифікаційний тренінг для сертифікованого власника продукту Scrum (CSPO): Simplilearn

Ще одним чудовим місцем для вивчення теорії та практичних знань про Scrum Product Owner є курс Simplilearn. Ви можете дізнатися точний зміст навчання CSPO від Simplilearn, тому що це Global REA Scrum Alliance.

Основні особливості навчального курсу:

 • Проведення віртуального онлайн курсу протягом двох днів
 • Аудиторне навчання протягом двох днів
 • Ігри та вправи для отримання практичного досвіду Scrum
 • Вартість курсу включає сертифікацію CSPO Scrum Alliance
 • Також пропонує 16 PDU або SEU
 • Сертифіковані Scrum-тренери Simplilearn користуються всесвітнім визнанням
 • Безкоштовний доступ до 15 актуальних онлайн-курсів від Simplilearn

Курс підходить для всіх, хто цікавиться Scrum, як-от менеджери scrum-команд, члени scrum-команд, професіонали, які прагнуть отримати сертифікат Scrum Master, команди, які переходять на Scrum-платформу тощо.

Сертифікаційний навчальний курс CSPO: Edureka

Навчальний курс з акредитації CSPO від Edureka має підтримку Scrum Alliance. Зміст курсу допоможе вам дізнатися, як керувати Backlog продукту, створити бачення продукту тощо. Він також дозволить вам зрозуміти гнучку структуру та підготує вас до того, щоб ваша компанія могла задовольнити клієнтів, забезпечуючи кращі стандарти продукту.

Крім того, зміст курсу включає останні напрацювання Scrum Guide. Професіонали індустрії, що практикують Scrum, розробили програму, яка включає тематичні дослідження в режимі реального часу, проекти та навчання в реальному часі.

Сертифікований тренінг власника продукту Scrum в Індії: Invensis

Invensis є однією з найкращих світових агенцій з підготовки професійних курсів, і тепер вона пропонує заняття у віртуальних класах у реальному часі в Індії. Якщо ви родом з Індії та шукаєте сертифікаційний курс CSPO від одного з міжнародних агентств, це правильний момент. Основні моменти курсу:

 • Сертифікація Scrum Alliance
 • Підходить для команд, професіоналів і компаній
 • Повне покриття Backlog продукту
 • Зосереджено на основних можливостях власника продукту

Він також пропонує групове навчання та корпоративні тренінги в багатьох містах Індії.

Висновок

Як професіонал або власник бізнесу, ви шукаєте вичерпні знання методології Scrum і Agile? Якщо так, ви повинні отримати акредитацію CSPO або найняти особу, яка має сертифікат CSPO.

Акредитація CSPO є корисною як для професіонала, так і для бізнесу. Тому спробуйте наведені вище онлайн-курси, не витрачаючи більше часу, щоб підвищити свою впевненість перед відвідуванням сертифікаційного навчального заходу CSPO.

Вас також може зацікавити сертифікат Scrum Master, щоб стати тренером Scrum і отримувати кращу оплату, ніж несертифіковані.