techukraine.net techukraine.net Посібник для початківців із розробки макетів продуктів

Посібник для початківців із розробки макетів продуктів

Categories:

Багато дизайнерів використовують макети для створення концепцій дизайну або продажу продуктів в Інтернеті. Якщо ви новачок у проектуванні чи продажу продуктів, можливо, ви мало знаєте про макети.

Ми пояснимо все, що вам потрібно знати про макети продукту, де їх можна знайти або створити, і чому вам потрібно використовувати макети для початку.

З бумом друку на вимогу в Інтернеті макети стали звичайною справою для онлайн-ринків. Але чи варто використовувати макети? Для чого їх можна використовувати? Продовжуйте читати, щоб дізнатися.

Чому ви повинні використовувати макети

Багато дизайнерів використовують макети, незалежно від того, продають вони фізичний продукт чи концептуалізують ідеї. Бренд-дизайнери часто використовують макети фірмових канцелярських товарів або фірмових концепцій у презентаціях посібників зі стилю бренду.

Використання макетів легко пришвидшує процес візуалізації дизайнерських ідей і знижує витрати, особливо на концептуальних етапах, коли вам не потрібно витрачати купу грошей або часу на створення фізичних продуктів. Ви можете представити ідею для багатьох продуктів, перш ніж підтвердити бюджет або вимоги.

Макети також широко використовуються онлайн-продавцями — чи то продавцями, що друкують на вимогу, чи продавцями, що здійснюють дропшипінг, або навіть часто на онлайн-ринках, таких як Amazon, eBay, Etsy чи веб-сайт вашого улюбленого універмагу.

Ви можете використовувати макети, щоб показати варіації кольорів, представити цифрові продукти у випадках їх використання або коли ви використовуєте друк на вимогу та фізично не маєте продукту для фотографування.

Для яких продуктів можна використовувати макети?

Немає обмежень щодо типу продуктів, які ви можете отримати або створити макети. Все, що ви можете фізично створити з логотипом або графікою на ньому, можна зробити як цифровий макет.

Незалежно від того, чи ви завантажуєте макет з одного з багатьох інтернет-магазинів, чи створюєте власний макет в Adobe Photoshop, Canva чи в іншому місці, ви можете легко додати свою графіку до будь-якого потрібного продукту.

  Мінімалістичний інструмент без відволікань для письма в Інтернеті

Найпопулярніші типи макетів – це макети футболок та іншого одягу. Продаж футболок за допомогою послуг друку на вимогу є одним із найпопулярніших способів використання макетів, оскільки вам потрібно продемонструвати те, що ви продаєте, але у вас фізично цього немає під рукою, щоб сфотографувати.

Навіть не роблячи власних фотографій, ви можете цифровим способом додати реквізит до фотографій свого продукту під час постпродакшну. Це допомагає набагато краще продати ідею.

Типи макетів, які ви можете знайти або створити:

  • Одяг – сорочки, толстовки, капелюхи, сумки, взуття, шорти.
  • Посуд для напоїв – кухлі, пляшки для води, кавові чашки.
  • Мистецтво – друкований папір, твори мистецтва в рамках, постери.
  • Канцтовари – візитки, брошури, упаковка, ручки або олівці, фірмові бланки.
  • Екрани або пристрої – iPhone, Android, ноутбуки, сторінки веб-сайтів, екрани програм.

Використання макетів для ваших проектів

Існує багато різних способів використання макетів. Часто сайти для завантаження макетів, наприклад PlaceIt— мають вбудовані генератори, тому вам не доведеться самостійно створювати макети в програмному забезпеченні для проектування. Але для деяких наданих макетів, як і будь-яких, у яких ви купуєте Etsy— вам знадобиться зовнішнє програмне забезпечення для створення макета.

Макети PSD проти JPEG

Якщо ви завантажуєте файл макета PSD, для створення макета зображення потрібен Adobe Photoshop. Це тому, що макети PSD використовують деталі відображення зміщення в програмному забезпеченні Photoshop. Карти зміщення додають рівень реалістичної текстури, тіней і неявних складок або кутів до вашого макета.

Хоча створення макета у форматі PSD є більш складним і трудомістким, результати кращі. Ваша графіка виглядатиме реалістичною, коли вона деформується зі складками або вигинами зображення. Макети JPEG не будуть такими реалістичними.

  11 шаблонів планів продажів, які підвищать продуктивність і результати

Завантажуючи макет JPEG, популярний серед продавців Etsy, ви реально використовуєте лише фотографію об’єкта, до якого додаєте графіку. У макеті JPEG немає нічого особливого, і саме ваше застосування графіки визначає, наскільки реалістичним буде макет.

Використовуючи макет JPEG, у вас є більше програмних можливостей, ніж у PSD. Ви можете створити свій макет у Canva, Photoshop чи іншому програмному забезпеченні для редагування. Все, що вам потрібно зробити для цього типу макета, це додати свою графіку зверху, змінити її розмір, а потім зменшити непрозорість. Якщо у вас є параметри змішування, наприклад у Photoshop, вам слід встановити режим змішування на «Множення».

Безкоштовні та преміум-мокапи

Оскільки існує так багато місць для завантаження або створення макетів, ви можете запитати, чи варті преміум-мокапи порівняно з безліччю безкоштовних варіантів.

Преміальні макети часто, але не завжди, вищої якості. Зазвичай це означає, що вам також потрібне якісне програмне забезпечення для використання макетів. Однак це не завжди так; ви можете заплатити за макет у форматі JPEG лише фотографії футболки, або ви можете отримати кілька безкоштовних макетів PSD для широкого використання у Photoshop. Різниця між безкоштовними та преміальними макетами буде очевидною під час використання вашого зображення.

Наприклад, зайдіть на Etsy або Pinterest, і ви побачите ті самі макети зображень, які використовуються та перенасичені різними профілями користувачів. Ймовірно, це вільно доступні макети. Корисно для тих, кому, можливо, не вистачає дизайнерських навичок або часу, але не корисно для додання макетам особливої ​​індивідуальності.

Ви можете безкоштовно створювати власні макети, роблячи власні фотографії та додаючи свою графіку до об’єкта на зображенні. Ви можете виконати весь процес безкоштовно в Canva або іншому безкоштовному програмному забезпеченні. Безкоштовність не означає, що вам доведеться зловживати тими самими моделями, що й усі інші.

Використання макетів AI

Штучний інтелект захопив світ штурмом з 2022 року, включаючи те, як можна створювати макети. На ринках макетів, як-от PlaceIt, є макети, згенеровані ШІ. Але ви також можете створити макет за допомогою генеративного штучного інтелекту в Photoshop Beta.

  Як вибрати розширення, які відображатимуться на панелі інструментів Edge

AI є корисним інструментом. Використання штучного інтелекту для створення макетів означає, що вам не потрібно робити власні фотографії, не потрібно завантажувати фотографії, і ви можете переконатися, що ваші макети є унікальними порівняно з іншими, знайденими в Інтернеті.

Просто переконайтеся, що не використовуєте штучний інтелект для створення зображення або графіки, розміщеної на вашому макеті — ви повинні створити це самостійно, особливо тому, що ви не можете продавати зображення штучного інтелекту, створені в програмному забезпеченні Adobe.

Чи завжди макети є найкращим варіантом?

Макети часто є найдешевшим варіантом, який для бізнес-цілей зазвичай означає найкращий варіант. Але якщо ви створюєте макети для продуктів, які фізично є у вас або якими ви володієте, то використовувати макети взагалі не має сенсу.

Якщо ви можете сфотографувати справжній продукт, особливо з людьми, які з ним взаємодіють, то ваша фотографія буде набагато успішнішою, ніж будь-який створений вами макет.

Макети ніколи не виглядатимуть повністю як справжні. Тіні або викривлення не є справжніми, але фотографія зображення на худі, що показує тіні або викривлення під час згортання тканини, повністю відповідає дійсності.

Макети слід використовувати як другий варіант, якщо фотографії продукту недоступні. Їх також можна використовувати для представлення концепцій ідей, що допомагає скласти бізнес-бюджет до того, як проекти будуть готові до виробництва.

Усе, що вам потрібно знати про макети продуктів

Макети корисні для тих, хто створює проекти онлайн для використання у фізичних продуктах. Тепер ви можете вирішити, JPEG чи PSD, а також безкоштовні чи платні макети для вас кращі.

Макети економлять час і гроші для багатьох проектів. Варто скористатися ними, якщо у вас немає кращих варіантів.