Посібник для початківців з маркетингу та автоматизації LinkedIn [7 Tools]

Надійна маркетингова стратегія LinkedIn може стати двигуном прискорення зростання вашого бізнесу.

З понад 660 мільйонами користувачів LinkedIn є одним із провідних сайтів соціальних мереж. Він надає потужну платформу з бездоганними можливостями, яка допоможе вам розширити межі вашого бізнесу.

Ви можете зв’язатися з багатьма професіоналами з різних галузей у всьому світі, спілкуватися з ними, ділитися своїми переконаннями та, зрештою, співпрацювати та вести з ними бізнес.

LinkedIn допомагає розширити вашу мережу та розвивати ваш бізнес.

Саме тут вам може допомогти використання маркетингових рішень LinkedIn.

Від налаштування сторінки профілю LinkedIn до призначення окремих завдань вашим співробітникам, вам потрібне рішення, щоб справити вплив.

Згідно з DataReportal, у 2022 році LinkedIn налічував 828,1 мільйона користувачів у всьому світі, що зробило його найбільшою у світі платформою соціальних мереж для бізнесу. Це означає, що сьогодні 14,9% людей у ​​​​світі віком від 18 років мають обліковий запис LinkedIn. Крім того, звіти показують, що охоплення аудиторії LinkedIn зросло на 11,1% за останні 12 місяців.

Давайте розберемося з маркетингом LinkedIn, його перевагами, стратегіями та деякими маркетинговими інструментами LinkedIn.

Що таке маркетинг LinkedIn?

Ми всі знаємо, що таке маркетинг і наскільки він дійсно корисний для компаній. Що ж, головна мета маркетингу — перетворити вашу аудиторію на цінних клієнтів.

Отже, що стосується маркетингу LinkedIn, це процес використання платформи LinkedIn як вашої базової маркетингової платформи для налагодження зв’язків із потенційними клієнтами, залучення потенційних клієнтів, сприяння діловому партнерству, залучення трафіку на веб-сайт, обміну вмістом, підвищення впізнаваності бренду та залучення потенційних клієнтів. в клієнтів.

Маркетингові стратегії LinkedIn відіграють важливу роль у багатьох успішних маркетингових кампаніях завдяки їх ефективному підходу до розширення професійних мереж. Головним чином це залежить від правильних зв’язків і правильного вмісту.

Крім того, це не тільки допоможе вам збільшити продажі, але й розширить вашу цифрову присутність. Разом із замовниками та клієнтами ви можете знайти партнерів та співробітників. Ваші маркетингові стратегії мають бути точними та розумними, щоб розширити бізнес.

Навіщо потрібен маркетинг LinkedIn?

Так, я погоджуюся, що Facebook, Twitter і Instagram є найбільшими платформами соціальних мереж, і багато людей, стартапів і компаній використовують ці платформи для маркетингу своїх продуктів і послуг.

Хоча ці соціальні мережі також є чудовим місцем для вашого бізнесу, вони здебільшого зосереджені на розвагах або політиці. LinkedIn, з іншого боку, також є платформою соціальних мереж, але більше зосереджена на бізнесі.

Завдяки маркетингу LinkedIn компанія може збільшити охоплення аудиторії та створити ширшу аудиторію. Це тому, що коли особа або компанія входить на платформу, вони шукають якісь послуги, продукти, роботу чи інвесторів. Таким чином, ми можемо сказати, що LinkedIn є видатним інструментом для компаній, який вони можуть використовувати для створення потенційних клієнтів і створення бренду.

Давайте розглянемо переваги маркетингу LinkedIn:

 • Ви можете продемонструвати свій досвід і надати аудиторії інформацію про галузь. Завдяки маркетингу LinkedIn ви можете підвищити впізнаваність бренду.
 • Запуск і просування послуг або продуктів на LinkedIn допоможе вам залучити покупців. Ваш вміст і профіль у LinkedIn впливають на ваших клієнтів і заохочують їх переглядати ваш бізнес-профіль.
 • Ви можете охопити певну аудиторію на основі віку, місця розташування, галузі, стажу, груп LinkedIn, рівня освіти, посади, назви компанії тощо.
 • Це допомагає збільшити відвідуваність вашого веб-сайту та отримати більше якісних потенційних клієнтів через ваш вміст.
 • LinkedIn допомагає збільшити кількість рефералів. Це допоможе підвищити соціальну близькість.
 • LinkedIn працює як надійний інструмент CRM, що означає, що він може допомогти вам краще зрозуміти потенційних клієнтів. Крім того, це дозволяє дізнатися про їхні інтереси, уподобання та поведінку.
  Як обчислити Z-Score за допомогою Microsoft Excel

Найкращі маркетингові стратегії LinkedIn

Маркетинг LinkedIn може включати різні стратегії залежно від типу бізнесу, розміру та вимог. Тут ми обговоримо деякі основні стратегії, які можна використати, щоб залучити більше потенційних клієнтів і почати бізнес.

Стратегії охоплюють платні та органічні варіанти розвитку вашого бізнесу, як B2C, так і B2B. Деякі з маркетингових стратегій LinkedIn:

 • Створіть повний профіль LinkedIn сьогодні. Сторінка профілю повинна містити логотип компанії, описи, URL-адресу веб-сайту, розмір компанії, тип компанії, місцезнаходження та галузь.
 • Публікуйте регулярний вміст на своїй сторінці LinkedIn.
 • Повторно буферизуйте свій найкращий вміст.
 • Попросіть своїх співробітників пов’язати свою сторінку LinkedIn зі сторінкою вашої компанії.
 • Діліться публікаціями за допомогою потужних мультимедійних засобів.
 • Використовуйте переваги груп LinkedIn.
 • Просувайте свій контент.
 • Використовуйте інструменти на кількох мовах, щоб дозволити кожній людині в усьому світі прочитати вашу публікацію.
 • Ефективно використовуйте рекламу, як-от спонсорований вміст, текстові оголошення та спонсоровану пошту.
 • Автоматизуйте InMail на LinkedIn.
 • Встановіть плагін LinkedIn на свій сайт або сторінку блогу.
 • Використовуйте доступні засоби автоматизації, щоб залучати потенційних клієнтів, навіть коли ви спите.
 • Встановлюйте плідні зв’язки та регулярно насолоджуйтесь спілкуванням.

Тепер давайте розглянемо деякі інструменти маркетингу та автоматизації LinkedIn, які можуть допомогти.

Навігатор продажів LinkedIn

Зрозумійте ключову інформацію, залучайте персоналізовані розширення та націлюйтеся на ідеальних покупців Навігатор продажів LinkedIn. Це допоможе вам швидше знайти потрібні компанії та потенційних клієнтів завдяки кращому пошуку.

Дозвольте LinkedIn Sales Navigator стати вашим керівництвом із продажів, щоб ви могли швидко знаходити відповідних потенційних клієнтів у цільових облікових записах і пропозиції, спеціально налаштовані для вас. Крім того, ви можете зберігати потенційних клієнтів і облікові записи та реєструвати діяльність Sales Navigator у CRM лише одним клацанням миші.

Отримуйте релевантну статистику продажів щодо ваших потенційних клієнтів і облікових записів, яким ви продаєте, а також зміни роботи. Легко впорядковуйте облікові записи та потенційних клієнтів за допомогою тегів, щоб миттєво знаходити їх за потреби. Розширте список тих, хто переглядав ваш профіль протягом 90 днів.

Навіть якщо ви не підключені до інструменту Sales Navigator, ви все одно можете охопити понад 500 мільйонів учасників на LinkedIn. Крім того, ви можете краще ділитися своїм продажем із покупцями та продавцями. Дозвольте їм переглядати вміст, не завантажуючи його, і відстежуйте, хто його переглядає. Ви також можете використовувати об’єднану мережу компанії, щоб легко зв’язатися зі своїми потенційними клієнтами.

Хочете побачити, що може зробити LinkedIn Sales Navigator? Подайте запит на безкоштовну демонстрацію та відчуйте найкраще. Ви навіть можете скористатися безкоштовною пробною версією після входу.

Zoho Social

Zoho Social допомагає масштабувати ваші маркетингові зусилля LinkedIn, щоб побудувати постійно сяючий бізнес. Це інструмент маркетингу в соціальних мережах, який дозволяє оптимізувати охоплення вашого вмісту LinkedIn, потенційних клієнтів, рекламу та стратегії з однієї інформаційної панелі.

Оптимізуйте свою маркетингову мету LinkedIn за допомогою інструментів планування Zoho Social, таких як надійний календар вмісту, оптимізоване вікно публікації та розширені інструменти планування. Додайте новий вміст до свого календаря публікацій, щоб ви могли візуалізувати та спланувати профіль своєї компанії LinkedIn.

Скористайтеся всіма перевагами вікна публікації, створеного для оптимізації охоплення за допомогою інструмента встановлення націлювання, який допоможе вам охопити важливу аудиторію. Досліджуйте такі потужні інструменти, як автоматизація повторних публікацій, прогнози SmartQ тощо, щоб охопити свою аудиторію в ідеальний час, коли вона активна.

Оскільки важливо знати про ефективність вашого бізнесу в LinkedIn, Zoho Social пропонує 360-градусне уявлення про ефективність сторінок і профілів LinkedIn. Порівнюйте щотижневу та місячну ефективність бренду, встановлюючи діапазони дат відповідно до вашого бажання.

Визначте основну аудиторію та перегляньте найефективніші публікації, щоб вирішити, який вміст найкраще працює для продажів. Крім того, ви можете створити панелі звітів LinkedIn для відстеження та експорту важливих показників.

Крім того, інтегруйте Zoho Social зі своїми формами для потенційних клієнтів і оголошеннями LinkedIn, щоб генерувати основні потенційні клієнти з інформаційної панелі. Ви також можете керувати оголошеннями потенційних клієнтів і запускати їх у LinkedIn за допомогою Zoho Social, а також відстежувати та створювати потенційних клієнтів з одного екрана. Крім того, інтегруйте Zoho CRM і направляйте свої маркетингові потенційні клієнти на інформаційну панель продажів.

  Комп’ютери Intel Mac проти Apple Silicon ARM Mac: що купити?

Це вдалий час, щоб створити соціальну присутність свого бренду за допомогою Zoho Social.

Дукс-суп

Отримайте персоналізоване охоплення LinkedIn, щоб прискорити залучення потенційних клієнтів, орієнтуючись на правильних потенційних клієнтів Дукс-суп. Він автоматично взаємодіє з вибраними потенційними клієнтами в LinkedIn і підтверджує навички потенційних клієнтів надсилати персоналізовані запити на підключення, відкладені чи прямі повідомлення тощо.

Від вашого імені Dux-Soup виконує роботу з вашого браузера. Ви отримаєте повну видимість і контроль над кожною діяльністю у своєму обліковому записі. Він безпечно знаходить кваліфікованих потенційних клієнтів, щоб ви могли швидше зосередитися безпосередньо на укладенні угод. Це також допоможе вам заощадити час, зосередитися на продажах із високою вартістю та витратити максимум часу там, де це дійсно важливо.

Основна місія Dux-Soup – зробити автоматизацію доступною для кожного. Це гнучко, що відповідає вашим потребам для команд, цифрових агентств і окремих осіб. Незалежно від того, чи ви – стартап, агентство з виробництва потенційних клієнтів, агентство з продажу, маркетингове агентство чи інше, Dux-Soup – це те, що вам сподобається.

Подивіться на залучення потенційних клієнтів для свого бізнесу за допомогою 14-денної безкоштовної пробної версії Dux-Soup. Встановіть початковий Dux безкоштовно та легко знаходьте потенційних клієнтів LinkedIn.

Octopus CRM

Спробуйте комплексний інструмент автоматизації для маркетингу та автоматизації LinkedIn Octopus CRM. Це допомагає спростити пошук потенційних клієнтів, розвивати бізнес і багато іншого завдяки розширеному програмному забезпеченню автоматизації LinkedIn.

Octopus CRM — це простий, але дуже потужний автопілот для ваших маркетингових потреб LinkedIn. Він автоматизує вашу роботу за допомогою широкого спектру приголомшливих функцій, таких як:

 • Надсилання персоналізованих запитів на підключення до LinkedIn або електронною поштою, щоб обійти ліміт запрошень у LinkedIn
 • Одночасне надсилання масових повідомлень на з’єднання 1-го рівня
 • Схвалення до 7 навичок ваших зв’язків 1-го рівня у вашому LinkedIn
 • Автоматичне відвідування сотень профілів.

Уявіть ситуацію, коли ви можете автоматично зв’язуватися з цільовою аудиторією, надсилати вітання, коли запити прийняті, перетворювати їх на клієнтів за допомогою регулярних подальших дій і підтримувати кілька навичок, щоб залучити потенційних клієнтів. З Octopus CRM все це можливо без проблем.

Інструмент дозволяє побудувати особисту воронку генерації потенційних клієнтів LinkedIn. Ви можете додавати, комбінувати та видаляти функції будь-коли та зберігати всі перспективи на одній інформаційній панелі. Далі ви почнете отримувати неймовірні результати з інструментом автоматизації Octopus CRM.

Автоматизація Octopus CRM LinkedIn дозволяє спостерігати за різними показниками, включаючи кількість переглядів, пошукові запити, індекс продажів і ефективність кампаній. Крім того, ви можете отримати доступ до чудових функцій, таких як підключення електронною поштою, імпорт/експорт, інтеграція Zapier, інтеграція Hubspot, контроль активності тощо.

Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні та виведіть маркетинг і автоматизацію LinkedIn на новий рівень.

PhantomBuster

Отримайте нові списки потенційних клієнтів, розсилайте інформаційні кампанії та збагачуйте електронні листи та дані новою ерою маркетингу LinkedIn за допомогою PhantomBuster інструмент для створення потенційних клієнтів. Він надає надійні рішення для створення потенційних клієнтів для вашого бізнесу.

Залучайте потенційних клієнтів із основних веб-сайтів і мереж за допомогою понад 100 готових засобів автоматизації, попередньо створених робочих процесів та інтеграції CRM. Ви можете легко імпортувати дані про з’єднання в будь-яке програмне забезпечення CRM і отримати хмарні рішення без використання коду для створення потенційних клієнтів 24/7.

PhantomBuster заощадить вам години повторюваних завдань і збереже ваші облікові записи в соціальних мережах у безпеці при плавній автоматизації. Отримайте чіткі вказівки щодо обмежень швидкості мережі на кожному кроці маркетингу LinkedIn. У вас кілька цілей? У PhantomBuster є рішення для вас.

  Як вимкнути екран на ноутбуці

Збирайте свої цілі цілодобово і без вихідних, щоб на автопілоті досягати цілей зростання та доходу. PhantomBuster автоматизує окремі завдання, щоб отримати конкретні цілі щодо залучення потенційних клієнтів. Використовуйте вбудовані послідовності дій, щоб посилити свою стратегію зростання.

Інтегруйте PhantomBuster з іншими передовими інструментами, такими як Salesforce CRM Enricher, HubSpot CRM Enricher тощо, щоб розвивати свій бізнес. Скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією та подивіться, що ви можете отримати від PhantomBuster.

Expandi

Отримайте миттєві результати та надихніть свою гру з охопленням Expandi. Це допоможе вам зв’язатися з потенційними клієнтами електронною поштою або через LinkedIn за допомогою інтелектуальних автоматизованих послідовностей. Найприємніше те, що ви можете запустити свою першу кампанію протягом 15 хвилин і отримати результати через 24 години.

У старих способах ви можете знайти такі сповіщення, як ваш обліковий запис обмежено, запрошення закінчилися (наразі), досягнуто тижневих лімітів тощо. З Expandi вам більше не потрібно боротися за все це. Ви можете легко надсилати повідомлення про конверсії та миттєво створювати свої виграшні стратегії.

Розумне програмне забезпечення Expandi думає про вас і дозволяє створити найбільшу кількість точок дотику з аудиторією. Таким чином, ви можете перевершити зміни LinkedIn за допомогою Expandi. Тепер ви також можете надсилати персоналізовані запрошення в InMails, Messages і Connect. Крім того, ви можете об’єднати їх усі з функціями «Перегляд», наприклад «Підписатися», «Підтвердити» та «Вміст», щоб покращити точки дотику.

Expandi включає в себе персоналізовані GIF-файли та зображення для вашого підвищення та управління охопленням. Це означає, що тепер ви можете персоналізувати не лише тест, але й GIF-файли та зображення у своїй подорожі до LinkedIn. Він розміщує динамічні зображення в електронній пошті ваших клієнтів і в папках вхідних повідомлень LinkedIn для кращого охоплення.

Спробуйте Expandi безкоштовно та створюйте сценарії продажів на основі поведінки потенційних клієнтів.

Зустрічайте Альфреда

Розвивайте свій бізнес за допомогою Зустрічайте Альфреда, що дозволяє автоматично зв’язуватися з потрібними потенційними клієнтами. Щоб швидше досягти мети, надсилайте численні персоналізовані подальші повідомлення електронною поштою, LinkedIn, Twitter тощо.

Створіть багатоканальний канал продажів і природно взаємодійте з потрібними людьми, щоб підвищити шанси на побудову хороших стосунків. Створіть довіру своїх потенційних клієнтів за допомогою масштабної персоналізації. Крім того, Meet Alfred надсилає автоматичні повідомлення на основі місцезнаходження компанії чи людей і коригує рекламу на основі назви.

Завдяки фрагментам персоналізації та бібліотеці шаблонів Meet Alfred адаптуйте свої повідомлення про продажі відповідно до вимог потенційних клієнтів. Упорядковуйте, класифікуйте та керуйте всіма діловими контактами за допомогою нотаток, фільтрів, тегів тощо.

Підвищуйте продуктивність і ефективність команди, розподіляючи ролі та обов’язки. Ви також можете переглянути ефективність кампанії кожного учасника на інформаційній панелі. Крім того, Meet Alfred дозволяє вам автоматизувати вашу виснажливу ручну роботу та зосередитися на підтримці потенційних клієнтів і максимізації продажів.

Скористайтеся безкоштовним пробним періодом протягом 14 днів і відчуйте, як працює Meet Alfred.

Висновок

LinkedIn має величезний потенціал, щоб допомогти вам розвивати свій бізнес, зв’язуючись із потрібними потенційними клієнтами, клієнтами, професійними організаціями та ресурсами. За допомогою належної маркетингової стратегії LinkedIn ви точно зможете побудувати чудову мережу, співпрацювати з однодумцями та залучати більше потенційних клієнтів.

Використовуйте наведені вище маркетингові стратегії та рішення LinkedIn, щоб охопити цільову аудиторію та досягти своїх бізнес-цілей.